lol
lol

U14 Grupp C, Stockholms Ishockeyförbund



Schedule and Results

Last update: 2018-03-17 06:35
RoundDateGameResultSpectatorsVenue
1Hässelby Kälvesta HC Svart  -  FOC Farsta2 - 8 (1-1, 1-7) 34Brostaden Arena
  Mälarh/Bre Hockey  -  Spånga IS IK Blå5 - 3 (3-2, 2-1) 59SDC-hallen
  Almtuna IS  -  SKÅ IK & Bygdegård4 - 1 (1-0, 3-1) 38Gränbyhallen (C)
  Sudrets HC  -  Södertälje SK Vit3 - 0 (2-0, 1-0) 63Hemse Ishall
  IK Graip  -  IFK Österåker Vikings HC/IK Waxholm3 - 1 (1-1, 2-0) 82Cementa Arena
2IFK Österåker Vikings HC/IK Waxholm  -  Almtuna IS1 - 3 (0-3, 1-0) 41Österåker Sportcentrum
  Spånga IS IK Blå  -  Hässelby Kälvesta HC Svart11 - 0 (8-0, 3-0) Från Stan Hallen
  Södertälje SK Vit  -  IK Graip0 - 3 (0-2, 0-1) BST -rinken
  FOC Farsta  -  Sudrets HC1 - 4 (0-3, 1-1) 40Farsta Ishall
  SKÅ IK & Bygdegård  -  Mälarh/Bre Hockey0 - 3 (0-3, 0-0) Allhallen
3Hässelby Kälvesta HC Svart  -  SKÅ IK & Bygdegård6 - 2 (1-0, 5-2) 44Brostaden Arena
  Södertälje SK Vit  -  IFK Österåker Vikings HC/IK Waxholm8 - 5 (3-5, 5-0) BST -rinken
  Mälarh/Bre Hockey  -  Almtuna IS0 - 10 (0-6, 0-4) 40SDC-hallen
  IK Graip  -  FOC Farsta4 - 0 (1-0, 3-0) 75Cementa Arena
  Sudrets HC  -  Spånga IS IK Blå6 - 2 (3-0, 3-2) 46Hemse Ishall
4Spånga IS IK Blå  -  IK Graip3 - 5 (1-3, 2-2) 21Från Stan Hallen
  SKÅ IK & Bygdegård  -  Sudrets HC0 - 8 (0-4, 0-4) Allhallen
  Almtuna IS  -  Hässelby Kälvesta HC Svart2 - 0 (0-0, 2-0) 63Gränbyhallen (B)
  IFK Österåker Vikings HC/IK Waxholm  -  Mälarh/Bre Hockey3 - 2 (1-1, 2-1) 42Österåker Sportcentrum
  FOC Farsta  -  Södertälje SK Vit5 - 1 (2-1, 3-0) 27Farsta Ishall
5Sudrets HC  -  IFK Österåker Vikings HC/IK Waxholm14 - 2 (8-1, 6-1) 28Hemse Ishall
  Hässelby Kälvesta HC Svart  -  Mälarh/Bre Hockey2 - 2 (2-0, 0-2) Brostaden Arena
  FOC Farsta  -  Almtuna IS1 - 2 (1-1, 0-1) 35Farsta Ishall
  Södertälje SK Vit  -  Spånga IS IK Blå4 - 2 (1-1, 3-1) BST -rinken
  IK Graip  -  SKÅ IK & Bygdegård10 - 0 (5-0, 5-0) 78Cementa Arena
6SKÅ IK & Bygdegård  -  Södertälje SK Vit1 - 10 (1-3, 0-7) Allhallen
  IFK Österåker Vikings HC/IK Waxholm  -  Hässelby Kälvesta HC Svart2 - 4 (1-2, 1-2) Österåker Sportcentrum
  Almtuna IS  -  IK Graip1 - 1 (1-1, 0-0) 37Gränbyhallen (B)
  Mälarh/Bre Hockey  -  Sudrets HC1 - 6 (1-5, 0-1) SDC-hallen
  Spånga IS IK Blå  -  FOC Farsta7 - 1 (2-1, 5-0) Från Stan Hallen
7Mälarh/Bre Hockey  -  FOC Farsta2 - 2 (1-2, 1-0) 30SDC-hallen
  IFK Österåker Vikings HC/IK Waxholm  -  SKÅ IK & Bygdegård4 - 1 (2-0, 2-1) Österåker Sportcentrum
  Hässelby Kälvesta HC Svart  -  Södertälje SK Vit2 - 6 (1-2, 1-4) Brostaden Arena
  Almtuna IS  -  Spånga IS IK Blå2 - 3 (0-2, 2-1) 47Gränbyhallen (C)
  Sudrets HC  -  IK Graip2 - 1 (2-0, 0-1) 49Hemse Ishall
8IK Graip  -  Mälarh/Bre Hockey8 - 2 (5-1, 3-1) 67Cementa Arena
  Sudrets HC  -  Hässelby Kälvesta HC Svart11 - 1 (3-1, 8-0) 54Hemse Ishall
  Södertälje SK Vit  -  Almtuna IS8 - 0 (5-0, 3-0) BST -rinken
  Spånga IS IK Blå  -  IFK Österåker Vikings HC/IK Waxholm4 - 0 (2-0, 2-0) Från Stan Hallen
  FOC Farsta  -  SKÅ IK & Bygdegård7 - 2 (5-1, 2-1) 35Farsta Ishall
9Almtuna IS  -  Sudrets HC2 - 6 (2-3, 0-3) 36Gränbyhallen (B)
  Hässelby Kälvesta HC Svart  -  IK Graip0 - 7 (0-7, 0-0) 44Brostaden Arena
  SKÅ IK & Bygdegård  -  Spånga IS IK Blå2 - 8 (1-4, 1-4) Allhallen
  Mälarh/Bre Hockey  -  Södertälje SK Vit7 - 5 (3-5, 4-0) 41SDC-hallen
  IFK Österåker Vikings HC/IK Waxholm  -  FOC Farsta2 - 2 (1-1, 1-1) Österåker Sportcentrum
10SKÅ IK & Bygdegård  -  Almtuna IS0 - 6 (0-3, 0-3) Allhallen
  IFK Österåker Vikings HC/IK Waxholm  -  IK Graip1 - 4 (1-2, 0-2) Österåker Sportcentrum
  Södertälje SK Vit  -  Sudrets HC6 - 2 (5-1, 1-1) BST -rinken
  FOC Farsta  -  Hässelby Kälvesta HC Svart0 - 0 (0-0, 0-0) Farsta Ishall
  Spånga IS IK Blå  -  Mälarh/Bre Hockey10 - 4 (2-0, 8-4) Från Stan Hallen
11IK Graip  -  Södertälje SK Vit3 - 2 (1-1, 2-1) 79Cementa Arena
  Almtuna IS  -  IFK Österåker Vikings HC/IK Waxholm1 - 1 (0-0, 1-1) 25Gränbyhallen (C)
  Mälarh/Bre Hockey  -  SKÅ IK & Bygdegård2 - 1 (0-1, 2-0) SDC-hallen
  Hässelby Kälvesta HC Svart  -  Spånga IS IK Blå2 - 5 (1-1, 1-4) Brostaden Arena
  Sudrets HC  -  FOC Farsta10 - 1 (3-0, 7-1) 55Hemse Ishall
12Spånga IS IK Blå  -  Sudrets HC2 - 5 (1-2, 1-3) 17Från Stan Hallen
  FOC Farsta  -  IK Graip2 - 1 (1-0, 1-1) 60Farsta Ishall
  IFK Österåker Vikings HC/IK Waxholm  -  Södertälje SK Vit2 - 3 (1-1, 1-2) 42Mäklarringenhallen
  SKÅ IK & Bygdegård  -  Hässelby Kälvesta HC Svart2 - 3 (0-2, 2-1) Allhallen
  Almtuna IS  -  Mälarh/Bre Hockey5 - 1 (2-1, 3-0) Gränbyhallen (B)
13Sudrets HC  -  SKÅ IK & Bygdegård16 - 0 (9-0, 7-0) 63Hemse Ishall
  Södertälje SK Vit  -  FOC Farsta4 - 8 (2-4, 2-4) 37BST -rinken
  Mälarh/Bre Hockey  -  IFK Österåker Vikings HC/IK Waxholm0 - 5 (0-2, 0-3) SDC-hallen
  Hässelby Kälvesta HC Svart  -  Almtuna IS3 - 3 (3-2, 0-1) Brostaden Arena
  IK Graip  -  Spånga IS IK Blå1 - 1 (0-0, 1-1) 67Cementa Arena
14Almtuna IS  -  FOC Farsta3 - 0 (0-0, 3-0) Gränbyhallen (B)
  IFK Österåker Vikings HC/IK Waxholm  -  Sudrets HC2 - 9 (2-5, 0-4) Österåker Sportcentrum
  SKÅ IK & Bygdegård  -  IK Graip0 - 4 (0-1, 0-3) Allhallen
  Spånga IS IK Blå  -  Södertälje SK Vit6 - 6 (3-4, 3-2) 54Från Stan Hallen
  Mälarh/Bre Hockey  -  Hässelby Kälvesta HC Svart3 - 3 (1-1, 2-2) 30SDC-hallen
15FOC Farsta  -  Spånga IS IK Blå0 - 6 (0-5, 0-1) 25Farsta Ishall
  Sudrets HC  -  Mälarh/Bre Hockey14 - 0 (2-0, 12-0) Hemse Ishall
  Södertälje SK Vit  -  SKÅ IK & Bygdegård7 - 0 (4-0, 3-0) 30BST -rinken
  IK Graip  -  Almtuna IS7 - 1 (4-0, 3-1) 75Cementa Arena
  Hässelby Kälvesta HC Svart  -  IFK Österåker Vikings HC/IK Waxholm0 - 12 (0-1, 0-11) Brostaden Arena
16Spånga IS IK Blå  -  Almtuna IS2 - 0 (0-0, 2-0) Från Stan Hallen
  FOC Farsta  -  Mälarh/Bre Hockey3 - 0 (2-0, 1-0) 30Farsta Ishall
  SKÅ IK & Bygdegård  -  IFK Österåker Vikings HC/IK Waxholm0 - 3 (0-1, 0-2) Allhallen
  Södertälje SK Vit  -  Hässelby Kälvesta HC Svart9 - 0 (5-0, 4-0) BST -rinken
  IK Graip  -  Sudrets HC2 - 3 (2-1, 0-2) 228Cementa Arena
17Hässelby Kälvesta HC Svart  -  Sudrets HC3 - 11 (0-6, 3-5) 33Brostaden Arena
  Mälarh/Bre Hockey  -  IK Graip1 - 13 (0-7, 1-6) 30SDC-hallen
  SKÅ IK & Bygdegård  -  FOC Farsta3 - 1 (1-0, 2-1) 44Allhallen
  Almtuna IS  -  Södertälje SK Vit6 - 7 (4-3, 2-4) 89Gränbyhallen (C)
  IFK Österåker Vikings HC/IK Waxholm  -  Spånga IS IK Blå3 - 4 (3-4, 0-0) Österåker Sportcentrum
18IK Graip  -  Hässelby Kälvesta HC Svart4 - 1 (2-1, 2-0) 68Cementa Arena
  Sudrets HC  -  Almtuna IS9 - 1 (7-0, 2-1) 47Hemse Ishall
  FOC Farsta  -  IFK Österåker Vikings HC/IK Waxholm5 - 4 (4-2, 1-2) 18Farsta Ishall
  Spånga IS IK Blå  -  SKÅ IK & Bygdegård7 - 1 (5-1, 2-0) 25Från Stan Hallen
  Södertälje SK Vit  -  Mälarh/Bre Hockey2 - 1 (1-0, 1-1) BST -rinken