lol
lol

U14 Distriktsmästerskap



Schedule and Results

Last update: 2019-12-17 09:07
RoundDateGameResultSpectatorsVenueGroup
1Djurgårdens IF  -  Nynäshamns IF HC6 - 0 (2-0, 4-0) 50Mälarhöjdens IshallU14 DM Grupp 5
  AIK  -  IK Waxholm1 - 4 (1-2, 0-2) Ulriksdals IP Hall 3U14 DM Grupp 4
  FOC Farsta IF  -  Ekerö/Skå IK5 - 2 (2-0, 3-2) Farsta IshallU14 DM Grupp 4
2Tyresö Hanvikens SK  -  FOC Farsta IF5 - 4 (2-0, 3-4) Farsta IshallU14 DM Grupp 4
1Järfälla HC  -  Viggbyholms IK4 - 0 (2-0, 2-0) 29Järfälla IshallU14 DM Grupp 1
  IFK Täby HC  -  Hässelby Kälvesta HC12 - 1 (3-1, 9-0) 24Tibble IshallU14 DM Grupp 2
  SDE HF  -  Huddinge IK vit9 - 6 (5-1, 4-5) 1Enebybergs IshallU14 DM Grupp 3
  Lidingö Vikings HC  -  IFK Tumba/Tullinge TP2 - 2 (1-2, 1-0) ChildhoodhallenU14 DM Grupp 3
  Boo HC  -  Spånga IS IK3 - 0 (2-0, 1-0) 27Björknäs IshallU14 DM Grupp 2
  Värmdö HC  -  Haninge Anchors HC7 - 3 (2-2, 5-1) 56EkhallenU14 DM Grupp 2
  Göta Traneberg IK  -  Segeltorps IF5 - 0 (0-0, 0-0) Stora Mossen B-hallenU14 DM Grupp 3
  Flemingsbergs IK svart  -  Sollentuna HC11 - 1 (6-0, 5-1) Visättra IshallU14 DM Grupp 5
  Väsby IK HK  -  Trångsunds IF0 - 5 (0-2, 0-3) Vilundaparkens IshallU14 DM Grupp 1
2Haninge Anchors HC  -  IFK Täby HC1 - 4 (0-3, 1-1) 44Haribo hallenU14 DM Grupp 2
  Hässelby Kälvesta HC  -  Boo HC4 - 2 (2-2, 2-0) Grimsta IshallU14 DM Grupp 2
  Segeltorps IF  -  SDE HF2 - 5 (1-2, 1-3) 32SegeltorpshallenU14 DM Grupp 3
  Huddinge IK vit  -  Lidingö Vikings HC2 - 2 (1-0, 1-2) BjörkängshallenU14 DM Grupp 3
  IFK Tumba/Tullinge TP  -  Göta Traneberg IK6 - 4 (3-1, 3-3) 27IshusetU14 DM Grupp 3
  Flemingsbergs IK vit  -  Järfälla HC3 - 2 (1-2, 2-0) 30Visättra IshallU14 DM Grupp 1
  Sollentuna HC  -  Brinkens IF1 - 4 (1-2, 0-2) SVEAB ArenaU14 DM Grupp 5
  IK Waxholm  -  Nacka HK0 - 7 (0-4, 0-3) 52BioteriahallenU14 DM Grupp 4
  Nynäshamns IF HC  -  Flemingsbergs IK svart2 - 3 (0-0, 2-3) Folkets HallU14 DM Grupp 5
1Nacka HK  -  Tyresö Hanvikens SK5 - 2 (2-1, 3-1) 62Nacka IshallU14 DM Grupp 4
3Djurgårdens IF  -  Brinkens IF7 - 1 (4-0, 3-1) 32Mälarhöjdens IshallU14 DM Grupp 5
  AIK  -  FOC Farsta IF4 - 2 (1-1, 3-1) Ulriksdals IP Hall 1U14 DM Grupp 4
  Nacka HK  -  Ekerö/Skå IK8 - 5 (5-3, 3-2) Nacka IshallU14 DM Grupp 4
2Viggbyholms IK  -  Väsby IK HK3 - 5 (3-1, 0-4) 37JägholmshallenU14 DM Grupp 1
3Boo HC  -  Haninge Anchors HC1 - 4 (0-4, 1-0) 42Björknäs IshallU14 DM Grupp 2
  Väsby IK HK  -  Flemingsbergs IK vit0 - 5 (0-4, 0-1) Vilundaparkens IshallU14 DM Grupp 1
  SDE HF  -  Göta Traneberg IK3 - 1 (1-1, 2-0) 62Enebybergs IshallU14 DM Grupp 3
  Lidingö Vikings HC  -  Segeltorps IF5 - 3 (1-1, 4-2) 94ChildhoodhallenU14 DM Grupp 3
  Sollentuna HC  -  Nynäshamns IF HC6 - 3 (2-2, 4-1) SVEAB ArenaU14 DM Grupp 5
  IFK Täby HC  -  Värmdö HC7 - 0 (3-0, 4-0) Tibble IshallU14 DM Grupp 2
  Tyresö Hanvikens SK  -  IK Waxholm2 - 3 (1-0, 1-3) FontanahallenU14 DM Grupp 4
  IFK Tumba/Tullinge TP  -  Huddinge IK vit5 - 5 (2-2, 3-3) 65IshusetU14 DM Grupp 3
  Spånga IS IK  -  Hässelby Kälvesta HC1 - 4 (0-2, 1-2) 92Från Stan HallenU14 DM Grupp 2
4Göta Traneberg IK  -  Lidingö Vikings HC3 - 3 (3-1, 0-2) 47Stora Mossen B-hallenU14 DM Grupp 3
2Ekerö/Skå IK  -  AIK2 - 5 (2-3, 0-2) 43VikingahallenU14 DM Grupp 4
3Trångsunds IF  -  Viggbyholms IK3 - 2 (0-0, 3-2) 27BjörkängshallenU14 DM Grupp 1
4Haninge Anchors HC  -  Hässelby Kälvesta HC5 - 1 (2-1, 3-0) 24Haribo hallenU14 DM Grupp 2
  AIK  -  Tyresö Hanvikens SK4 - 2 (2-0, 2-2) Ulriksdals IP Hall 3U14 DM Grupp 4
  Flemingsbergs IK vit  -  Trångsunds IF6 - 3 (3-2, 3-1) 30Visättra IshallU14 DM Grupp 1
  IFK Täby HC  -  Spånga IS IK4 - 1 (0-1, 4-0) 30Tibble IshallU14 DM Grupp 2
  SDE HF  -  IFK Tumba/Tullinge TP5 - 0 (2-0, 3-0) 35Stockhagens IshallU14 DM Grupp 3
  Brinkens IF  -  Flemingsbergs IK svart1 - 7 (1-4, 0-3) 38DanicahallenU14 DM Grupp 5
  Järfälla HC  -  Väsby IK HK11 - 1 (5-0, 6-1) 37Järfälla IshallU14 DM Grupp 1
  FOC Farsta IF  -  Nacka HK3 - 6 (1-4, 2-2) Farsta IshallU14 DM Grupp 4
  Ekerö/Skå IK  -  IK Waxholm2 - 6 (0-1, 2-5) 28VikingahallenU14 DM Grupp 4
5Hässelby Kälvesta HC  -  Värmdö HC2 - 5 (1-2, 1-3) Grimsta IshallU14 DM Grupp 2
4Djurgårdens IF  -  Sollentuna HC2 - 2 (0-1, 2-1) 30Mälarhöjdens IshallU14 DM Grupp 5
  Segeltorps IF  -  Huddinge IK vit4 - 5 (3-3, 1-2) SegeltorpshallenU14 DM Grupp 3
5Viggbyholms IK  -  Flemingsbergs IK vit2 - 3 (2-2, 0-1) JägholmshallenU14 DM Grupp 1
  Huddinge IK vit  -  Göta Traneberg IK7 - 5 (4-2, 3-3) BjörkängshallenU14 DM Grupp 3
4Värmdö HC  -  Boo HC6 - 1 (1-1, 5-0) 43EkhallenU14 DM Grupp 2
5IFK Tumba/Tullinge TP  -  Segeltorps IF6 - 2 (2-0, 4-2) 57IshusetU14 DM Grupp 3
  Trångsunds IF  -  Järfälla HC1 - 2 (0-1, 1-1) StortorpshallenU14 DM Grupp 1
  Spånga IS IK  -  Haninge Anchors HC1 - 4 (0-2, 1-2) Från Stan HallenU14 DM Grupp 2
  Lidingö Vikings HC  -  SDE HF4 - 2 (2-1, 2-1) 52ChildhoodhallenU14 DM Grupp 3
  Flemingsbergs IK svart  -  Djurgårdens IF4 - 0 (1-0, 3-0) 58Visättra IshallU14 DM Grupp 5
  Boo HC  -  IFK Täby HC0 - 7 (0-5, 0-2) Björknäs IshallU14 DM Grupp 2
  Nacka HK  -  AIK3 - 1 (1-0, 2-1) Nacka IshallU14 DM Grupp 4
  IK Waxholm  -  FOC Farsta IF3 - 2 (2-1, 1-1) 49BioteriahallenU14 DM Grupp 4
  Nynäshamns IF HC  -  Brinkens IF6 - 3 (3-3, 3-0) Folkets HallU14 DM Grupp 5
  Tyresö Hanvikens SK  -  Ekerö/Skå IK12 - 3 (6-2, 6-1) 37FontanahallenU14 DM Grupp 4
2Spånga IS IK  -  Värmdö HC1 - 3 (1-1, 0-2) Från Stan HallenU14 DM Grupp 2
5Göta Traneberg IK  -  Brinkens IF1 - 3 (1-0, 0-3) Stora Mossen B-hallenU14 DM E-slutspel
2Trångsunds IF  -  IFK Tumba/Tullinge TP2 - 2 (1-0, 1-2) 29IshusetU14 DM C-slutspel
1Brinkens IF  -  Viggbyholms IK1 - 0 (1-0, 0-0) 28DanicahallenU14 DM E-slutspel
  FOC Farsta IF  -  Göta Traneberg IK4 - 6 (2-4, 2-2) 82Farsta IshallU14 DM E-slutspel
4IFK Täby HC  -  SDE HF5 - 2 (4-0, 1-2) Tibble IshallU14 DM A-sluspel
1Huddinge IK vit  -  Tyresö Hanvikens SK3 - 4 (1-3, 2-1) BjörkängshallenU14 DM D-slutspel
2Haninge Anchors HC  -  AIK2 - 3 (2-2, 0-1) IshusetU14 DM C-slutspel
3Sollentuna HC  -  Trångsunds IF3 - 5 (2-2, 1-3) 37IshusetU14 DM C-slutspel
  FOC Farsta IF  -  Boo HC2 - 2 (2-2, 0-0) Farsta IshallU14 DM E-slutspel
1IK Waxholm  -  Värmdö HC1 - 6 (0-2, 1-4) 57EkhallenU14 DM B-slutspel
4IFK Tumba/Tullinge TP  -  Haninge Anchors HC3 - 2 (0-1, 3-1) 62IshusetU14 DM C-slutspel
1Väsby IK HK  -  Hässelby Kälvesta HC2 - 5 (1-2, 1-3) BjörkängshallenU14 DM D-slutspel
  Järfälla HC  -  Lidingö Vikings HC2 - 1 (1-1, 1-0) 62EkhallenU14 DM B-slutspel
4AIK  -  Sollentuna HC0 - 1 (0-1, 0-0) 32IshusetU14 DM C-slutspel
5Hässelby Kälvesta HC  -  Huddinge IK vit4 - 9 (3-8, 1-1) 65BjörkängshallenU14 DM D-slutspel
  Viggbyholms IK  -  Boo HC3 - 3 (1-3, 2-0) Farsta IshallU14 DM E-slutspel
1Ekerö/Skå IK  -  Segeltorps IF vit4 - 4 (2-3, 2-1) 28Från Stan HallenU14 DM F-slutspel
  Flemingsbergs IK vit  -  Flemingsbergs IK svart2 - 4 (1-1, 1-3) Tibble IshallU14 DM A-sluspel
2Djurgårdens IF  -  IK Waxholm5 - 3 (3-1, 2-2) 63EkhallenU14 DM B-slutspel
5Tyresö Hanvikens SK  -  Nynäshamns IF HC3 - 3 (1-1, 2-2) BjörkängshallenU14 DM D-slutspel
4Brinkens IF  -  FOC Farsta IF3 - 3 (2-2, 1-1) 124Farsta IshallU14 DM E-slutspel
1Nacka HK  -  SDE HF1 - 3 (1-2, 0-1) Tibble IshallU14 DM A-sluspel
2Värmdö HC  -  Järfälla HC3 - 6 (1-3, 2-3) 52EkhallenU14 DM B-slutspel
3Väsby IK HK  -  Nynäshamns IF HC1 - 14 (1-4, 0-10) BjörkängshallenU14 DM D-slutspel
4Boo HC  -  Göta Traneberg IK3 - 2 (0-1, 3-1) 32Farsta IshallU14 DM E-slutspel
2Segeltorps IF vit  -  Spånga IS1 - 4 (1-2, 0-2) Från Stan HallenU14 DM F-slutspel
  IFK Täby HC  -  Flemingsbergs IK vit6 - 1 (3-1, 3-0) 70Tibble IshallU14 DM A-sluspel
4Djurgårdens IF  -  Lidingö Vikings HC4 - 2 (2-1, 2-1) 37EkhallenU14 DM B-slutspel
3Hässelby Kälvesta HC  -  Tyresö Hanvikens SK1 - 8 (0-2, 1-6) 5BjörkängshallenU14 DM D-slutspel
2Viggbyholms IK  -  FOC Farsta IF2 - 2 (1-0, 1-2) Farsta IshallU14 DM E-slutspel
  Flemingsbergs IK svart  -  Nacka HK6 - 2 (4-2, 2-0) 25Tibble IshallU14 DM A-sluspel
3Spånga IS  -  Ekerö/Skå IK2 - 8 (2-5, 0-3) Från Stan HallenU14 DM F-slutspel
5SDE HF  -  Flemingsbergs IK vit6 - 1 (3-0, 3-1) Tibble IshallU14 DM A-sluspel
1Trångsunds IF  -  Haninge Anchors HC6 - 3 (4-3, 2-0) 33IshusetU14 DM C-slutspel
2Nynäshamns IF HC  -  Huddinge IK vit5 - 2 (3-1, 2-1) BjörkängshallenU14 DM D-slutspel
3Nacka HK  -  IFK Täby HC0 - 1 (0-0, 0-1) Tibble IshallU14 DM A-sluspel
  IFK Tumba/Tullinge TP  -  AIK7 - 0 (1-0, 6-0) 40IshusetU14 DM C-slutspel
  Lidingö Vikings HC  -  Värmdö HC3 - 3 (2-1, 1-2) 49EkhallenU14 DM B-slutspel
2Tyresö Hanvikens SK  -  Väsby IK HK12 - 2 (7-2, 5-0) BjörkängshallenU14 DM D-slutspel
5Haninge Anchors HC  -  Sollentuna HC3 - 2 (2-1, 1-1) 86IshusetU14 DM C-slutspel
3Järfälla HC  -  Djurgårdens IF3 - 3 (2-2, 1-1) 62EkhallenU14 DM B-slutspel
4Nynäshamns IF HC  -  Hässelby Kälvesta HC12 - 1 (4-0, 8-1) 65BjörkängshallenU14 DM D-slutspel
5AIK  -  Trångsunds IF3 - 3 (3-3, 0-0) 65IshusetU14 DM C-slutspel
  Lidingö Vikings HC  -  IK Waxholm10 - 0 (5-0, 5-0) 53EkhallenU14 DM B-slutspel
4Huddinge IK vit  -  Väsby IK HK10 - 4 (4-2, 6-2) BjörkängshallenU14 DM D-slutspel
1Sollentuna HC  -  IFK Tumba/Tullinge TP5 - 9 (1-3, 4-6) 55IshusetU14 DM C-slutspel
5Värmdö HC  -  Djurgårdens IF2 - 0 (0-0, 2-0) 63EkhallenU14 DM B-slutspel
  Flemingsbergs IK svart  -  IFK Täby HC1 - 1 (0-0, 1-1) 50Tibble IshallU14 DM A-sluspel
4IK Waxholm  -  Järfälla HC2 - 10 (2-6, 0-4) 56EkhallenU14 DM B-slutspel
  Flemingsbergs IK vit  -  Nacka HK7 - 5 (2-2, 5-3) Tibble IshallU14 DM A-sluspel
3SDE HF  -  Flemingsbergs IK svart1 - 3 (1-3, 0-0) Tibble IshallU14 DM A-sluspel
2Boo HC  -  Brinkens IF3 - 7 (1-4, 2-3) 40Björknäs IshallU14 DM E-slutspel
3Göta Traneberg IK  -  Viggbyholms IK3 - 2 (2-1, 1-1) 39JägholmshallenU14 DM E-slutspel