lol
lol

U13 Grupp 3, Stockholms Ishockeyförbund



Schedule and Results

Last update: 2019-12-17 09:07
RoundDateGameResultSpectatorsVenue
1SDE HF svart  -  Sollentuna HC vit7 - 0 (3-0, 4-0) Enebybergs Ishall
  Lidingö Vikings HC blå  -  Visby-Roma HK Ungdom blå5 - 3 (0-2, 5-1) 44Childhoodhallen
  Viggbyholms IK röd  -  Brinkens IF4 - 4 (2-2, 2-2) 30Jägholmshallen
  Visby-Roma HK Ungdom vit  -  Göta Traneberg IK röd0 - 8 (0-1, 0-7) 53Visby Ishall
2Göta Traneberg IK röd  -  Viggbyholms IK röd4 - 4 (1-3, 3-1) Stora Mossen B-hallen
  Lidingö Vikings HC blå  -  Visby-Roma HK Ungdom vit5 - 0 (2-0, 3-0) 50Childhoodhallen
  Värmdö HC vit  -  SDE HF svart2 - 6 (2-1, 0-5) 50Ekhallen
  Sollentuna HC vit  -  Visby-Roma HK Ungdom blå5 - 7 (4-4, 1-3) SVEAB Anex
3Sollentuna HC vit  -  Visby-Roma HK Ungdom vit10 - 4 (5-3, 5-1) SVEAB Arena
  Viggbyholms IK röd  -  Lidingö Vikings HC blå8 - 1 (6-0, 2-1) 42Jägholmshallen
  Brinkens IF  -  Göta Traneberg IK röd3 - 4 (2-1, 1-3) 30Danicahallen
  Visby-Roma HK Ungdom blå  -  Värmdö HC vit1 - 4 (0-1, 1-3) 65Visby Ishall
4Lidingö Vikings HC blå  -  Brinkens IF0 - 5 (0-3, 0-2) Childhoodhallen
  Sollentuna HC vit  -  Viggbyholms IK röd3 - 3 (1-2, 2-1) 51SVEAB Arena
  Visby-Roma HK Ungdom vit  -  Värmdö HC vit3 - 6 (2-2, 1-4) 56Visby Ishall
  Visby-Roma HK Ungdom blå  -  SDE HF svart0 - 13 (0-8, 0-5) 62Visby Ishall
5Göta Traneberg IK röd  -  Lidingö Vikings HC blå4 - 0 (2-0, 2-0) Stora Mossen
  Viggbyholms IK röd  -  Värmdö HC vit15 - 2 (5-2, 10-0) 25Jägholmshallen
  Brinkens IF  -  Sollentuna HC vit13 - 0 (7-0, 6-0) Danicahallen
  Visby-Roma HK Ungdom vit  -  SDE HF svart1 - 11 (1-5, 0-6) 52Visby Ishall
6Värmdö HC vit  -  Brinkens IF0 - 13 (0-7, 0-6) Ekhallen
  Sollentuna HC vit  -  Göta Traneberg IK röd2 - 16 (0-8, 2-8) SVEAB Arena
  Visby-Roma HK Ungdom blå  -  Visby-Roma HK Ungdom vit5 - 3 (4-1, 1-2) 48Visby Ishall
  SDE HF svart  -  Viggbyholms IK röd3 - 1 (2-1, 1-0) 32Enebybergs Ishall
7Göta Traneberg IK röd  -  Värmdö HC vit9 - 1 (2-0, 7-1) 42Stora Mossen
  Lidingö Vikings HC blå  -  Sollentuna HC vit1 - 3 (0-1, 1-2) 35Childhoodhallen
  Brinkens IF  -  SDE HF svart1 - 5 (1-2, 0-3) Danicahallen
  Viggbyholms IK röd  -  Visby-Roma HK Ungdom blå10 - 2 (5-1, 5-1) 27Jägholmshallen
8Värmdö HC vit  -  Lidingö Vikings HC blå1 - 3 (1-2, 0-1) 34Ekhallen
  SDE HF svart  -  Göta Traneberg IK röd4 - 2 (1-0, 3-2) 33Enebybergs Ishall
  Brinkens IF  -  Visby-Roma HK Ungdom blå16 - 1 (9-1, 7-0) 50Danicahallen
  Viggbyholms IK röd  -  Visby-Roma HK Ungdom vit12 - 2 (5-2, 7-0) Jägholmshallen
9Visby-Roma HK Ungdom blå  -  Göta Traneberg IK röd1 - 7 (1-6, 0-1) 59Visby Ishall
  Sollentuna HC vit  -  Värmdö HC vit1 - 8 (0-5, 1-3) 45SVEAB Arena
  Brinkens IF  -  Visby-Roma HK Ungdom vit7 - 0 (4-0, 3-0) Danicahallen
  Lidingö Vikings HC blå  -  SDE HF svart1 - 10 (0-4, 1-6) 68Danica Isannex