lol
lol
lol

U15 Grupp 1, Stockholms Ishockeyförbund


Score/Trail first
Last update: 2021-01-27 10:59
Score first
Rk Team GP Tot W T L W%
1JÄRr43300100,00
SDEs53300100,00
3BÅL51100100,00
4SOLr4321066,67
5HKHCs4211050,00
VALv4210150,00
7AIS5310233,33
8VäIKv30000¤¤¤
Totals17122370,59
Average2.121.500.250.38¤¤¤

Trail first
Rk Team GP Tot W T L W%
1JÄRr41100100,00
2AIS5211050,00
3BÅL5410325,00
4VäIKv330120,00
5HKHCs420020,00
SDEs520020,00
VALv420020,00
8SOLr410010,00
Totals17321217,65
Average2.120.380.251.5021,88
Sorted by higher Win%,Tot and Wins
AIS
- Almtuna IS
BÅL
- Bålsta HC
HKHCs
- Hässelby Kälvesta HC svart
JÄRr
- Järfälla HC röd
SDEs
- SDE HF svart
SOLr
- Sollentuna HC röd
VALv
- Vallentuna Rangers HF vit
VäIKv
- Väsby IK HK vit
© Svenska Ishockeyförbundet 2021