U16 Division 2



Schedule and Results

Last update: 2014-02-24 14:28
RoundDateGameResultSpectatorsVenue
1SK Lejon  -  Åsele/Vilhelmina4 - 7 (0-1, 2-5, 2-1) Skellefteå Kraft Arena
  Storumans IK  -  Byske/Kågedalen2 - 3 (1-2, 1-0, 0-1) Vildmannahallen
  Malå/Arvidsjaur  -  Tegs SK 995 - 2 (0-1, 3-0, 2-1) 21Malå Ishall
2Byske/Kågedalen  -  Malå/Arvidsjaur5 - 15Byske Skolans IP
  Åsele/Vilhelmina  -  Storumans IK13 - 3 (4-2, 8-0, 1-1) 45Sagahallen
  Tegs SK 99  -  SK Lejon3 - 2 (1-0, 1-1, 1-1) 21T3 Center
3SK Lejon  -  Byske/Kågedalen4 - 4 (2-1, 0-1, 2-2) Skellefteå Kraft Arena
  Åsele/Vilhelmina  -  Tegs SK 9918 - 2 (4-0, 7-0, 7-2) 40Åsele Ishall
  Malå/Arvidsjaur  -  Storumans IK7 - 5 (0-1, 3-3, 4-1) 45Malå Ishall
4Storumans IK  -  SK Lejon6 - 5 (2-1, 1-2, 3-2) Vildmannahallen
  Malå/Arvidsjaur  -  Åsele/Vilhelmina2 - 8 (1-5, 1-1, 0-2) 57Malå Ishall
  Byske/Kågedalen  -  Tegs SK 991 - 8 (1-2, 0-3, 0-3) 32Kågedalens IP
5SK Lejon  -  Malå/Arvidsjaur6 - 1 (2-0, 2-1, 2-0) Skellefteå Kraft Arena
  Åsele/Vilhelmina  -  Byske/Kågedalen13 - 2 (7-0, 2-2, 4-0) 50Sagahallen
  Tegs SK 99  -  Storumans IK1 - 3 (0-1, 0-2, 1-0) 31T3 Center
6Tegs SK 99  -  Malå/Arvidsjaur6 - 8 (1-1, 1-6, 4-1) 49T3 Center
  Åsele/Vilhelmina  -  SK Lejon9 - 6 (2-3, 3-1, 4-2) 25Åsele Ishall
  Byske/Kågedalen  -  Storumans IK11 - 5 (4-3, 2-2, 5-0) 28Byske Skolans IP
7SK Lejon  -  Tegs SK 993 - 731Skellefteå Kraft Arena
  Malå/Arvidsjaur  -  Byske/Kågedalen9 - 3 (2-1, 5-1, 2-1) 36Malå Ishall
  Storumans IK  -  Åsele/Vilhelmina6 - 8 (0-2, 4-2, 2-4) Vildmannahallen
8Tegs SK 99  -  Åsele/Vilhelmina2 - 8 (2-4, 0-2, 0-2) 44T3 Center
  Storumans IK  -  Malå/Arvidsjaur8 - 9 (4-2, 3-4, 1-3) 33Vildmannahallen
  Byske/Kågedalen  -  SK Lejon5 - 3 (2-1, 1-1, 2-1) 36Byske Skolans IP
9Åsele/Vilhelmina  -  Malå/Arvidsjaur14 - 3 (1-3, 3-0, 10-0) 45Sagahallen
  Tegs SK 99  -  Byske/Kågedalen2 - 7 (1-2, 0-2, 1-3) T3 Center
  SK Lejon  -  Storumans IK10 - 1 (2-0, 2-0, 6-1) Skellefteå Kraft Arena
10Storumans IK  -  Tegs SK 993 - 3 (1-0, 0-1, 2-2) Vildmannahallen
  Malå/Arvidsjaur  -  SK Lejon3 - 6 (2-2, 1-3, 0-1) 35Malå Ishall
  Byske/Kågedalen  -  Åsele/Vilhelmina2 - 9 (0-2, 1-5, 1-2) 33Byske Skolans IP
11Storumans IK  -  Byske/Kågedalen3 - 4 (1-1, 0-2, 2-1) Vildmannahallen
  SK Lejon  -  Åsele/Vilhelmina2 - 6 (0-3, 1-3, 1-0) Skellefteå Kraft Arena
  Malå/Arvidsjaur  -  Tegs SK 998 - 1 (3-1, 2-0, 3-0) 35Malå Ishall
12Tegs SK 99  -  SK Lejon5 - 6 (1-0, 2-4, 2-2) 31T3 Center
  Byske/Kågedalen  -  Malå/Arvidsjaur1 - 10 (1-3, 0-5, 0-2) 22Byske Skolans IP
  Åsele/Vilhelmina  -  Storumans IK11 - 0 (3-0, 5-0, 3-0) 15Sagahallen
13Åsele/Vilhelmina  -  Tegs SK 998 - 3 (2-1, 4-1, 2-1) 20Sagahallen
  SK Lejon  -  Byske/Kågedalen6 - 0 (0-0, 2-0, 4-0) Skellefteå Kraft Arena
  Malå/Arvidsjaur  -  Storumans IK7 - 4 (3-1, 2-3, 2-0) 35Malå Ishall
14Storumans IK  -  SK Lejon0 - 3 (0-2, 0-0, 0-1) Vildmannahallen
  Byske/Kågedalen  -  Tegs SK 994 - 8 (1-3, 3-3, 0-2) 26Byske Skolans IP
  Malå/Arvidsjaur  -  Åsele/Vilhelmina6 - 12 (2-2, 2-6, 2-4) 31Ringelhallen
15Åsele/Vilhelmina  -  Byske/Kågedalen4 - 1 (3-0, 0-0, 1-1) 50Sagahallen
  Tegs SK 99  -  Storumans IK8 - 5 (4-3, 2-2, 2-0) 33T3 Center
  SK Lejon  -  Malå/Arvidsjaur7 - 7 (1-2, 3-3, 3-2) 32Skellefteå Kraft Arena