lol
lol
lol

Division 5 Norra Stockholm



Schedule and Results

Last update: 2016-03-05 00:09
RoundDateGameResultSpectatorsVenue
1AC Camelen  -  Stockholm Bucks HC 7 - 0 (5-0, 2-0) 12Zinkensdamms IP
  SKÅ IK & Bygdegård 2  -  Sundbybergs HS1 - 3 (1-0, 0-3) Allhallen
  Ormsta HC 2  -  Täby Titans IF1 - 2 (0-2, 1-0) 44Vallentuna Ishall
  IK Hephata  -  GötaTraneberg IK 23 - 4 (1-2, 2-2) 9Husby Ishall
2Täby Titans IF  -  SKÅ IK & Bygdegård 28 - 0 (1-0, 7-0) 84Hägernäshallen
  Stockholm Bucks HC  -  Ormsta HC 24 - 3 (2-2, 2-1) 6Childhoodhallen
  GötaTraneberg IK 2  -  AC Camelen4 - 5 (3-3, 1-1, 0-1) 47Stora Mossen
  Sundbybergs HS  -  IK Hephata7 - 0 (6-0, 1-0) 20Tulehallen
3AC Camelen  -  IK Hephata7 - 0 (1-0, 6-0) 28Zinkensdamms IP
  SKÅ IK & Bygdegård 2  -  Stockholm Bucks HC 2 - 7 (0-5, 2-2) 10Allhallen
  Täby Titans IF  -  Sundbybergs HS4 - 3 (2-3, 2-0) 28Hägernäshallen
  Ormsta HC 2  -  GötaTraneberg IK 23 - 2 (0-2, 3-0) Vallentuna Ishall
4Stockholm Bucks HC  -  Täby Titans IF3 - 14 (2-7, 1-7) Danica Isannex
  IK Hephata  -  Ormsta HC 20 - 12 (0-8, 0-4) 8Husby Ishall
  GötaTraneberg IK 2  -  SKÅ IK & Bygdegård 22 - 0 (1-0, 1-0) 43Stora Mossen
  Sundbybergs HS  -  AC Camelen4 - 5 (2-4, 2-1) 25Tulehallen
5AC Camelen  -  Täby Titans IF0 - 2 (0-0, 0-2) 17Zinkensdamms IP
  SKÅ IK & Bygdegård 2  -  Ormsta HC 24 - 8 (3-3, 1-5) 5Allhallen
  IK Hephata  -  Stockholm Bucks HC 1 - 4 (1-2, 0-2) 15Husby Ishall
  GötaTraneberg IK 2  -  Sundbybergs HS4 - 5 (1-3, 3-2) 58JM hallen Stora Mossen
6Ormsta HC 2  -  AC Camelen4 - 7 (2-2, 2-5) Vallentuna Ishall
  Stockholm Bucks HC  -  Sundbybergs HS6 - 4 (4-2, 2-2) Danica Isannex
  SKÅ IK & Bygdegård 2  -  IK Hephata1 - 3 (0-1, 1-2) 5Allhallen
  Täby Titans IF  -  GötaTraneberg IK 24 - 0 (1-0, 3-0) 36Hägernäshallen
7Sundbybergs HS  -  Ormsta HC 26 - 5 (3-3, 3-2) 68Tulehallen
  AC Camelen  -  SKÅ IK & Bygdegård 26 - 3 (5-1, 1-2) 5Zinkensdamms IP
  IK Hephata  -  Täby Titans IF1 - 10 (0-8, 1-2) 12Husby Ishall
  GötaTraneberg IK 2  -  Stockholm Bucks HC 2 - 3 (2-2, 0-1) 37Stora Mossen
8GötaTraneberg IK 2  -  IK Hephata4 - 3 (1-3, 3-0) 43Stora Mossen
  Sundbybergs HS  -  SKÅ IK & Bygdegård 24 - 2 (2-2, 2-0) 32Tulehallen
  Täby Titans IF  -  Ormsta HC 27 - 3 (4-2, 3-1) 75Hägernäshallen
  Stockholm Bucks HC  -  AC Camelen6 - 2 (1-0, 5-2) 8Danicahallen
9AC Camelen  -  GötaTraneberg IK 22 - 1 (1-1, 1-0) 6Zinkensdamms IP
  SKÅ IK & Bygdegård 2  -  Täby Titans IF2 - 4 (0-2, 2-2) 7Allhallen
  Ormsta HC 2  -  Stockholm Bucks HC 5 - 6 (4-1, 1-5) Vallentuna Ishall
  IK Hephata  -  Sundbybergs HS0 - 11 (0-4, 0-7) 11Husby Ishall
10Sundbybergs HS  -  Täby Titans IF2 - 6 (1-4, 1-2) 20Tulehallen
  Stockholm Bucks HC  -  SKÅ IK & Bygdegård 20 - 22 (0-6, 0-16) 6Danica Isannex
  GötaTraneberg IK 2  -  Ormsta HC 24 - 3 (1-3, 2-0, 1-0) 33Stora Mossen
  IK Hephata  -  AC Camelen1 - 7 (1-6, 0-1) 4Husby Ishall
11AC Camelen  -  Sundbybergs HS9 - 3 (5-1, 4-2) 19Zinkensdamms IP
  SKÅ IK & Bygdegård 2  -  GötaTraneberg IK 26 - 3 (4-3, 2-0) 13Allhallen
  Täby Titans IF  -  Stockholm Bucks HC 6 - 5 (2-2, 3-3, 0-0, 1-0) 32Hägernäshallen
  Ormsta HC 2  -  IK Hephata3 - 1 (0-1, 3-0) 11Vallentuna Ishall
12Stockholm Bucks HC  -  IK Hephata4 - 0 (1-0, 3-0) Danica Isannex
  Ormsta HC 2  -  SKÅ IK & Bygdegård 25 - 6 (2-5, 3-0, 0-0, 0-1) Vallentuna Ishall
  Täby Titans IF  -  AC Camelen9 - 3 (7-2, 2-1) 39Hägernäshallen
  Sundbybergs HS  -  GötaTraneberg IK 23 - 6 (1-3, 2-3) 25Tulehallen
13Sundbybergs HS  -  Stockholm Bucks HC 17 - 6 (9-4, 8-2) 27Tulehallen
  AC Camelen  -  Ormsta HC 25 - 4 (2-2, 3-2) 13Zinkensdamms IP
  IK Hephata  -  SKÅ IK & Bygdegård 22 - 1 (0-0, 1-1, 1-0) 16Husby Ishall
  GötaTraneberg IK 2  -  Täby Titans IF2 - 1 (0-1, 1-0, 1-0) 37Stora Mossen
14Stockholm Bucks HC  -  GötaTraneberg IK 27 - 6 (3-3, 4-3) 0Danica Isannex
  SKÅ IK & Bygdegård 2  -  AC Camelen0 - 3 (0-1, 0-2) 14Allhallen
  Täby Titans IF  -  IK Hephata8 - 1 (3-1, 5-0) 27Hägernäshallen
  Ormsta HC 2  -  Sundbybergs HS3 - 2 (2-0, 1-2) 25Vallentuna Ishall
15AC Camelen  -  Stockholm Bucks HC 1 - 2 (0-1, 1-1) 3Zinkensdamms IP
  SKÅ IK & Bygdegård 2  -  Sundbybergs HS2 - 14 (0-7, 2-7) 24Allhallen
  Ormsta HC 2  -  Täby Titans IF6 - 7 (3-3, 3-3, 0-0, 0-1) 30Vallentuna Ishall
  IK Hephata  -  GötaTraneberg IK 20 - 4 (0-1, 0-3) 3Husby Ishall
16Sundbybergs HS  -  IK Hephata10 - 4 (4-1, 6-3) 33Tulehallen
  Stockholm Bucks HC  -  Ormsta HC 22 - 3 (0-1, 2-2) Danica Isannex
  GötaTraneberg IK 2  -  AC Camelen5 - 4 (2-3, 3-1) 37Stora Mossen
  Täby Titans IF  -  SKÅ IK & Bygdegård 26 - 1 (2-1, 4-0) 27Hägernäshallen
17AC Camelen  -  IK Hephata11 - 1 (5-1, 6-0) 9Zinkensdamms IP
  SKÅ IK & Bygdegård 2  -  Stockholm Bucks HC 3 - 8 (2-3, 1-5) 7Allhallen
  Täby Titans IF  -  Sundbybergs HS7 - 1 (5-0, 2-1) 27Hägernäshallen
  Ormsta HC 2  -  GötaTraneberg IK 24 - 3 (3-0, 1-3) 15Vallentuna Ishall
18Sundbybergs HS  -  AC Camelen0 - 12 (0-6, 0-6) 25Tulehallen
  Stockholm Bucks HC  -  Täby Titans IF2 - 9 (2-2, 0-7) 8Danica Isannex
  GötaTraneberg IK 2  -  SKÅ IK & Bygdegård 24 - 3 (1-2, 2-1, 1-0) 47Stora Mossen
  IK Hephata  -  Ormsta HC 23 - 4 (2-1, 1-2, 0-0, 0-1) 10Husby Ishall
19AC Camelen  -  Täby Titans IF2 - 3 (2-2, 0-1) 7Zinkensdamms IP
  GötaTraneberg IK 2  -  Sundbybergs HS7 - 0 (4-0, 3-0) 44Stora Mossen
  SKÅ IK & Bygdegård 2  -  Ormsta HC 26 - 7 (2-3, 4-4) 22Allhallen
  IK Hephata  -  Stockholm Bucks HC 1 - 2 (1-1, 0-1) 6Husby Ishall
20Stockholm Bucks HC  -  Sundbybergs HS6 - 8 (3-6, 3-2) 0Danica Isannex
  SKÅ IK & Bygdegård 2  -  IK Hephata3 - 2 (3-1, 0-1) Allhallen
  Täby Titans IF  -  GötaTraneberg IK 25 - 1 (2-1, 3-0) 42Hägernäshallen
  Ormsta HC 2  -  AC Camelen2 - 3 (2-2, 0-1) 23Vallentuna Ishall
21AC Camelen  -  SKÅ IK & Bygdegård 221 - 2 (7-0, 14-2) 6Zinkensdamms IP
  Sundbybergs HS  -  Ormsta HC 24 - 5 (2-1, 2-4) 52Tulehallen
  GötaTraneberg IK 2  -  Stockholm Bucks HC 4 - 5 (2-4, 2-1) 42Stora Mossen
  IK Hephata  -  Täby Titans IF0 - 4 (0-2, 0-2) 9Husby Ishall