Clubs in Värmland

U20 H Nationell Södra

Plus-Minus Leaders

Last update: 2026-10-18 08:41
Rk No NameTeam Pos GP + - +/-
19Höglund, OliverÖHKLW1428721
221Törnqvist, OlleÖHKLD1421615
371Rörth, LinusFRÖCE1320614
459Elofsson, LiamFRÖRW1319514
519Svensson, LukasÖHKCE1415114
64Larsson, JoelÖHKLD1420713
76Cilthe, HjalmarFRÖLD1219613
826Bratt, ZiggeFRÖLD1219811
98Pihlström, MalteFBKRD13201010
1016Näslund, SimonFBKRW1213310
1117Command, AlexanderÖHKCE612210
125Strömvall, MaxÖHKLD141789
1315Nilsson, RobinFBKRD131239
1433Skarby, NoelHV71LW1218108
1588Ågren, OlleVÄXLW131688
165Persson, AlfredFRÖRD111468
1763Green, OliverMIFCE131358
1845Jansson, ArvidÖHKLD81248
1928Kim, MikaelRBKCE1319127
207Bjurman, TomFBKLD1117107
2159Neumann, JohannesRBKLW91697
2274Larsson, JohnFRÖRD131587
2327Andersson, LukasFBKCE141257
2432Andersson, LudvigÖHKRW4817
2514Eriksson, EliasFBKCE1316106
Sorted by higher +/-, positive participation (+) and lower Games Played
BIK
- BIK Karlskoga
FRÖ
- Frölunda HC
FBK
- Färjestad BK
HV71
- HV 71
MIF
- IF Malmö Redhawks
LHC
- Linköping HC
RBK
- Rögle BK
SSK
- Södertälje SK
TAIF
- Tingsryds AIF
VIK
- Västerås IK
VÄX
- Växjö Lakers HC
ÖHK
- Örebro HK

Swehockey – Svenska Ishockeyförbundets officiella app

Swehockey ger dig tillgång till nyheter, livebevakning och statistik för samtliga ishockeyserier som spelas i Sverige. Du kan följa dina favoritserier och lägga upp egna favoritlag i appen. För dina favoritlag kan du sedan välja att få pushnotiser när laget gör mål, i periodpaus m.m.

Swehockey ger dig:

  • De senaste hockeynyheterna ifrån Svenska Ishockeyförbundet
  • Liverapportering
  • Resultat och statistik för samtliga serier
  • Spelarstatistik
  • Följ ditt favoritlag och få pushnotiser vid viktiga händelser

Ladda ner för Android

Ladda ner för IOS