Clubs in Jämtl. Härjedalen

HockeyAllsvenskan

Plus-Minus Leaders

Last update: 2026-10-28 21:35
Rk No NameTeam Pos GP + - +/-
15Sjöholm, VictorLIFLD1420416
229Ljungman, DanielAIKCE1518414
398Theocharidis, TheoklisAIKLD1519712
412Pooley, ScottAIKRW1518612
59Zackrisson, PatrikLIFRW14211011
616Kelleher, TylerLIFLW1420911
78Felton, ChristianKalmRD1519811
87Schreiber, MartinAIKLD1519811
958Magnusson, OskarAIKLW1515411
1023Vitelli, ReeceKalmCE1414311
1112Passolt, JoshLIFRW1518810
1215Stakkestad, ÅkeLIFRW1520119
1314Lang, OskarLIFLW151679
33Pethrus, WilliamAIKRD151679
1526Langvardt, RockyLIFLD151569
1678Johansson, OliverAIKRW141459
1736Lissel, AugustLIFCE151459
1870Isén, EdvinAIKLD151129
197Angle, TylerLIFCE151798
209Carlsson, KalleVIMLW141578
2193Limpar Lantz, MarcusKalmCE151578
2210Brown, MatthewIKOLW161578
2315Grönlund, AndersAIKRD151358
245Berg, AugustMoDoRD151248
256Lundqvist, AlexanderLIFRD1518117
Sorted by higher +/-, positive participation (+) and lower Games Played
AIK
- AIK
AIS
- Almtuna IS
BIK
- BIK Karlskoga
IKO
- IK Oskarshamn
Kalm
- Kalmar HC
LIF
- Leksands IF
MoDo
- MoDo Hockey
MIK
- Mora IK
NYB
- Nybro Vikings IF
SSK
- Södertälje SK
VIM
- Vimmerby HC
VIS
- Visby/Roma HK
VIK
- Västerås IK
ÖST
- Östersunds IK

Swehockey – Svenska Ishockeyförbundets officiella app

Swehockey ger dig tillgång till nyheter, livebevakning och statistik för samtliga ishockeyserier som spelas i Sverige. Du kan följa dina favoritserier och lägga upp egna favoritlag i appen. För dina favoritlag kan du sedan välja att få pushnotiser när laget gör mål, i periodpaus m.m.

Swehockey ger dig:

  • De senaste hockeynyheterna ifrån Svenska Ishockeyförbundet
  • Liverapportering
  • Resultat och statistik för samtliga serier
  • Spelarstatistik
  • Följ ditt favoritlag och få pushnotiser vid viktiga händelser

Ladda ner för Android

Ladda ner för IOS