Clubs in Göteborg

U19 D Nationell Södra

 
AIKAIKAIKAIK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
116Pizka, LetiziaCE7224028-61101711.7628437139.44
277Nyberg, EmmiCE7202635-21001513.33000N/A
363Azzopardi, TindraCE7112017-6010119.0922450.00
498Björk, EllinorLD60222534-100090.00000N/A
555Lautmann, EmmaLD7022224-2000130.00000N/A
65Sundell, EvelinaCE3101013-2000425.00000N/A
73Hultin, ElsaLW61012111-10100520.00761353.85
824Granquist, LiviaLD7101627-5000812.50000N/A
921Thimrén, AnnaLW4011212-100090.000220.00
1049Blom, EnyaGK70110   0000N/A    
8Hildman, HildaRW7011024-2000110.0033650.00
25Palm, MärtaCE7011027-5000270.00724011264.29
132Engdahl, MejaRD7011417-6000140.00000N/A
1426Hennicks, TildaLW4000001-100060.0012102254.55
1531Holmström, KajsaGK60000   0000N/A    
1634Wetter, JuliaRW6000209-900060.000110.00
1711Forslund, VildeLD7000216-5000110.0022436533.85
10Lilja, FrejaCE7000213-200020.0022450.00
1923Malmberg, NayeliLD7000416-5000110.00000N/A
45Nyfelt, FridaLD7000419-800060.00000N/A
216Helje, MayaRD7000407-700090.0035837.50
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
131Holmström, Kajsa765298:401214415692.312.41223
249Blom, Enya772125:0013465977.976.24011
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Djurgårdens IFDjurgårdens IFDjurgårdens IFDjurgårdens IF[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
114Abbhagen, AliseCE8303058-30002512.00554610154.46
222Nygård, LovisaLD8123259-4000714.29000N/A
381Alami, KenzaRW7202024-22101020.000110.00
415Sydenhag, ElinaRD311202110001010.00000N/A
516Willander, BiancaCE41010211000714.290110.00
686Zetterman Thyme, CeliseCE5101224-2001616.670110.00
727Lönn Hernborg, EmmaRD8101028-6000812.5018264440.91
824Ahlkvist, LinnéaRD8101425-3000119.09000N/A
95Matchett, ClaraRD3011023-1000100.00000N/A
106Prosen, ValentinaRD5011016-500010.00000N/A
1118Strand, AliceLW6011224-2000190.0045317659.21
1212Wahtramäe, TildeRW7011056-1000160.00000N/A
134Åström, SonjaCE7011047-3000140.00000N/A
1419Nilsson, LinnLD8011268-2000110.000110.00
1572Sandgren, SofiaLW8011226-400040.00000N/A
1635Berntsson, FidelieGK10000   0000N/A    
1710Edsman, TildaRW2000400000020.0033650.00
1825Nordenrot, AliceLD3000001-10000N/A000N/A
1928Kilpi, JenniferLD6000206-600010.00000N/A
209Bergström, Elsa DesiréeLW7000026-400020.00000N/A
2169Mantere, EllenGK70000   0000N/A    
2231Hallbeck, WilmaGK80000   0000N/A    
233Grahn, EmmaRD8000015-400020.00000N/A
2439Norberg, SofiaRW8000219-800060.00871553.33
2521Rönnlund, FeliceLW8000418-7000120.0027305747.37
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
131Hallbeck, Wilma888447:571717719491.242.28125
269Mantere, Ellen87131:135182378.269.61001
335Berntsson, Fidelie81000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Frölunda HCFrölunda HCFrölunda HCFrölunda HC[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
129Augustsson, HedvigCE777144180181002626.9239377651.32
270Stäring, MajaRW755100161151002619.23000N/A
377Lindén, SelmaCE751649271002619.2356369260.87
479Mildaeus, SallyCE74260100100003511.431292157.14
525Luukkonen, FeliciaCE72462100102001711.76000N/A
626Svedung, VeraLD532566150201421.43000N/A
710Bregndahl Olesen, OliviaCE322408171001414.2933650.00
814Svedholm Torgersson, WandaCE51340505000156.6735837.50
927Medin, TindraCE713401019000156.67000N/A
105Bondesson, NikeLD7033214113000220.00000N/A
1149Andersson, CorneliaCE70332514000120.0039438247.56
1278Hagenlöv, AgnesLD7202610280101118.18000N/A
139Carlsson, LovisaRW61120624000911.11202100.00
1422Virtanen, LovaLD7022091800040.00000N/A
1564Eenfeldt, AnnieRW21010615000425.00000N/A
1673Ljunggren, EmiliaRD51010321000714.29000N/A
1718Sjöström, MildaLW60112541300050.00000N/A
1811Lindbom, LisaLW7011012-1000110.0011250.00
1995Engelin, MejaGK20000   0000N/A    
208Ljunggren, JosefineCE5000221100040.0017223943.59
2189Hedlund, SelmaGK60000   0000N/A    
2231Björkbacka, ElviraGK60000   0000N/A    
2342Björndal, EllenRD70004606000220.00000N/A
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
131Björkbacka, Elvira763177:304374190.241.35021
289Hedlund, Selma762120:0001717100.000.00220
395Engelin, Meja722123:281282996.550.49120
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Linköping HCLinköping HCLinköping HCLinköping HC[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
122Källström, AgnesRW7628212482002623.0811250.00
216Hermansson, TuvaRD7347410641101717.65000N/A
311Torsson, LovaCE6235210460001513.3357298666.28
492Hjorth Svensson, AliciaLD740449182101330.77000N/A
577Klomstad, RagnhildLW41340615000137.69000N/A
69Bylund, FeliceRD7213210010000825.00000N/A
78Dolatabadi, MariaRW41230413000911.110110.00
815Östrup, SaraCE51232523000911.1110152540.00
920Roberts, LilyCE7033281700010.00000N/A
1099Blårand, ElsaRD11120404000714.29000N/A
1161Skog, AgnesLW71120312100911.110110.00
1218Damberg, AlvaLD711225523000119.09000N/A
1399Breid, HeddaLW2022020200010.00000N/A
1413Grahn, AgnesRD5022644000090.000220.00
156Nilsson, EbbaLW70222523000120.00000N/A
1612Kostenius, LeahCE70224624000100.0050479751.55
1799Wignell, LivRD1101012-1000425.0035837.50
1899Brandt, EllaLW4101013-2000714.29000N/A
1936Gustafsson, MajaCE71010413000185.5644408452.38
2099Sigefjord, NorahRD2000012-100020.00000N/A
2199Swartz, JuliaCE200000000000N/A000N/A
2221Petersson, EmelieRW30000211000100.00000N/A
2355Olsson, JuliaRD6000021100030.00000N/A
241Källström, OliviaGK70000   0000N/A    
2533Danielsson, NikeGK70000   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
11Källström, Olivia774240:005909594.741.25140
233Danielsson, Nike773179:095899494.681.67021
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Rögle BKRögle BKRögle BKRögle BK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
120Berndtsson, ChloeLD542605321103810.53202100.00
279Liegnell, MellaLW632526061102611.5431475.00
322Mossberg, EllaLW62240624010345.8812333.33
418Nilsson, MoaCE51344624100175.8825416637.88
563Termaten, PippiRW5123012-1000137.6913425.00
615Hertl, YrsaRW520203210001118.180110.00
78Elisson, AmelieCE5022430300050.0041337455.41
824Solland, OliviaLW5101213-2110911.1151683.33
916Jacobsson, MoaRD6101213-2000812.50202100.00
104Jönsson, StellaLD6011242200090.00000N/A
1110Hutkova, DarinaLD6011653200070.00000N/A
1267Björk, AliciaRD7011031200080.000330.00
1391Dej, Lilliane NailaLW1000000000010.00000N/A
8Larsson, ChristinaRD1000001-10000N/A000N/A
1521Ranum, OliviaLW20000202000100.000110.00
1689Fältman, MoaLD200000000000N/A000N/A
1786Eliasson, EmieGK30000   0000N/A    
1830Birch, FridaGK40000   0000N/A    
77Crey, ZoéLD4000023-100080.00000N/A
2028Sundin, EbbaRW5000212-100070.00000N/A
2141Gustavsson, SandraGK70000   0000N/A    
2221Bjarneborg, RonjaCE7000013-200050.007162330.43
73Svensson, EliseCE7000013-200060.0021375836.21
2479Pettersson, ElsaLW7000004-400020.0045944.44
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
141Gustavsson, Sandra774237:553747796.100.76231
230Birch, Frida743182:115949994.951.65012
386Eliasson, Emie73000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Södertälje SKSödertälje SKSödertälje SKSödertälje SK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
19Nordlund, InesCE5213235-20001513.33585411251.79
212Breander Sandholm, EmmieLW6202445-10001020.000220.00
314Karlsson, EllaLW6112235-2000263.858111942.11
427Landin - Nordström, TyraLW61014210-8010520.00101100.00
528Carlsson, ElsaLD5011023-100040.00000N/A
613Cornita, Ana-MariaRW6011229-700060.00000N/A
791Hansson, StinaLD6011415-400030.001071758.82
899Johansson, EmmaLW1000001-100010.00000N/A
999Einarson, AlmaGK20000   00010.00    
26Eriksson, ZoeCE2000003-300010.000220.00
118Lindström, VanessaCE3000005-5000100.00000N/A
29Vodinh Brokvist, LucileLW3000001-10000N/A000N/A
136Gold Cox, MalinLD4000004-40000N/A000N/A
31Kosatha, LeiaGK40000   0000N/A    
1518Bjärengren, EbbaLD4000626-400010.00000N/A
1625Phillipson, ElzaGK50000   0000N/A    
1722Tillquist, CorneliaLW5000003-300010.00000N/A
1821Tellefors, MärtaRW5000207-700020.0023204353.49
1920Schöps, MajaLD6000023-100020.00000N/A
2010Orvide, ElzeLD6000215-400020.00465510145.54
2124Kling, LiwiaRD6000415-400040.00000N/A
38Kristofikova, Nikita LillianaLD6000417-600070.009152437.50
16Lundgren, ElinaLD6000417-600060.00000N/A
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
125Phillipson, Elza655305:001826127993.553.54005
231Kosatha, Leia64160:008465485.198.00001
399Einarson, Alma62000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

Swehockey – Svenska Ishockeyförbundets officiella app

Swehockey ger dig tillgång till nyheter, livebevakning och statistik för samtliga ishockeyserier som spelas i Sverige. Du kan följa dina favoritserier och lägga upp egna favoritlag i appen. För dina favoritlag kan du sedan välja att få pushnotiser när laget gör mål, i periodpaus m.m.

Swehockey ger dig:

  • De senaste hockeynyheterna ifrån Svenska Ishockeyförbundet
  • Liverapportering
  • Resultat och statistik för samtliga serier
  • Spelarstatistik
  • Följ ditt favoritlag och få pushnotiser vid viktiga händelser

Ladda ner för Android

Ladda ner för IOS