U18 Herr Division 1 Östra B

 
FOC Farsta IFFOC Farsta IFFOC Farsta IFFOC Farsta IF[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
16Laurin, SixtenCE22240010
211Gill-Sundh, VictorRD33030000
399Sjölund, HugoLW11230110
417Oldéen, BillyLD31234100
519Lönnelid, SamuelCE32024000
699Lundin, GustavCE11120000
799Ahnlund, JacobCE11124010
813Sundstedt Ingerdal, AlexanderCE31120000
94Engström, LiamLW10220000
102Lindgren, ValdemarLW20222000
113Norling, CharlieRD21010010
1224Thunman Örnberg, TheoRD30110000
1315Hasanov, SubhanCE30112000
1423Cheng, RyanCE30116000
151Eklund, MaximilianGK10000000
1699Bruzelius, RazmusLD10000000
12Ehlin, AxelLD10000000
99Harada, BonhamLD10000000
5Leanovich, MarkLW10000000
20Nordensky, RasmusCE10000000
14Tärnfors, NoahLW10000000
2235Vlasov, NikitaGK20000000
2330Antezana, DanielGK30000000
2418Jackson, EstynLD30000000
2510Bozzi, VictorLW30008000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
130Antezana, Daniel332121:1911677885.905.44011
21Eklund, Maximilian31160:003394292.863.00010
335Vlasov, Nikita32000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Hammarby IFHammarby IFHammarby IFHammarby IF[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
117Erkendal, LoveLW557122101
216Gustavsson, LudvigRD5831110310
315Urbano Hällgren, Sven-LennonRW546106001
46Lenberg, SixtenLW51894000
519Hallbom Dovemark, SvanteLW46280022
618Östensson, AdamCE52688000
714Benchea, OskarLW44150000
811White, JohnRD41454010
920Nilsson, MelwinLW52242000
1021Soler Engvall, VictorLW504410000
1122Rosberger, FabianLD42130000
1213Tonkel, AntonRW40330000
1324Askegård, TristanLD41124110
148Azhel, AndreasLD501133000
1530Torebring Marbenius, OliverGK10000000
161Schulteisz, VinceGK40000000
1712Lundin, JoelRW40000000
1835Akimov, AgathonGK50000000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
135Akimov, Agathon553180:005818694.191.67130
21Schulteisz, Vince542119:573555894.831.50020
330Torebring Marbenius, Oliver51000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Haninge Anchors HCHaninge Anchors HCHaninge Anchors HCHaninge Anchors HC[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
117Folin Lian, TeusCE51780000
268Nyström, NoelCE53146100
329Eklund, OliverLW51342000
476Berg Bodsäter, OliwerLD52136110
525Janninger, MelvinCE50330000
612Castaneda, MikeLD50334000
723Lindquist, FelixLW42022100
828Fager, AndórLD41120000
971Wahlbeck, WilliamRD210124000
1022Hross Widmark, OliverLD41012000
1115Wärmé, CassiusLD41016000
1218Dahlgren Gräsvik, MalteCE51010010
1327Eriksson Nordgren, OliwerRW51018000
1424Lindell, ElliotLW40110000
1560Sangre Brattberg, LuddeGK10000000
1620Hagelin, MarkusCE20002000
55Mahlberg, MilesRD20002000
1884Forsström, IvanGK200025000
1930Lemon, HenkeGK30002000
2035Holm, JacobGK40000000
2126Söder, AntonRW40002000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
130Lemon, Henke532120:003697295.831.50020
284Forsström, Ivan522116:345657092.862.57011
360Sangre Brattberg, Ludde51160:0010182864.2910.00001
435Holm, Jacob54106:29291181.8218.51000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Järfälla HCJärfälla HCJärfälla HCJärfälla HC[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
142Mattsson, HugoCE43142000
250Carmefeldt Schill, CharlieCE41232000
37Landes, TimothyRW41232100
61Winqvist, FelixLW41232000
540Öberg, SebastianCE403327000
621Sjöberg, EmilCE22020001
736Birgersson, OweCE42022000
825Backlund, WidarLD31012010
956Skudikis, RihardsCE41010000
59Wallin, LiamRD41010100
1123Hellenius Bjerkevall, AntonLD30110000
60Larsson, CasperCE30110000
1346Huhtaniemi, SebastianRD40116000
1426Gustafsson, OskarRD10000000
86Gustafsson, VilmerLW10000000
1638Ahlqvist, BenjaminRD20000000
88Gustafsson, OliverLD20000000
4Norén, HenryLW20000000
1918Sjöqvist, AxelLW30000000
58Tuomivaara, WiktorCE30000000
2110Sjöqvist, ErikRD30002000
221Burmeister Lange, AxelGK40000000
30Sannemo, MiloGK40000000
2443Dahleman, HugoCE40000000
2551Tottie, TimothyCE40004000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
130Sannemo, Milo443176:588798790.802.71012
21Burmeister Lange, Axel44160:003182185.713.00010
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Lidingö Vikings HC2Lidingö Vikings HC2Lidingö Vikings HC2Lidingö Vikings HC2[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
177Andrén, NelsonLW53250001
217Ekman, LukasLD21342010
319Hellman, CarlLW30440000
418Bombis, KimoCE42130100
561Fedel, MattiaRW42130010
673Lecchini Elmqvist, MaxLW42132100
758Otterud, PhilipLW50338000
865Guinchard, PhilipCE52020000
943Alm, SixtenLW51124000
1076Nieminen, VincentRD50220000
116Jerrå, FilipLD41010000
1255Lönnqvist, ElliotLW51014000
1351Mikus, VaclavLD50110000
7Olsson, LukasLD50110000
1557Rosén, EliottLD20000000
1634Lindberg, MaximilianGK30000000
1732Bodemyr, WilliamGK30000000
1853Janson, HenryRW30000000
1931Sorsa, UunoGK40000000
204Wilke, KasimirLD50000000
2149Forsell, OttoLW50002000
41From, MaximusLW50002000
2329Karlstedt Fyhr, OliverLW50006000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
134Lindberg, Maximilian533179:30129811089.094.01012
232Bodemyr, William53160:002202290.912.00010
331Sorsa, Uuno54160:003273090.003.00001
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Saltsjöbadens IFSaltsjöbadens IFSaltsjöbadens IFSaltsjöbadens IF[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
121Andersson, HugoLW564102020
218Modigh, IdrisLD525727000
322Zekkar, SamLW42462011
49Liljegren, FilipCE53252000
519Widell, TheodorLW40558000
654Knaust, WilliamCE42246100
717Von Dahn, AxelLD31124000
860Dahllöf, LiamRW51124010
981Torneus, ElliotCE50228000
1010Ryberg, TimLW31012000
1140Andersson, SixtenLW41010100
1244Eckes, AdrianLD10110000
1328Drawfarc, OliverCE40112000
1411Bjurhult, HugoCE40114000
1529Bolmström, ViggoLW10000000
1648Knaust, AlexanderRD30000000
1731Buckard, BenjaminGK50000000
1830Jarvin, WilliamGK50000000
1985Olsson, HjalmarLD50000000
34Svenarud, IanLD50000000
2147Eideholm, MalteCE50002000
2226Lidström, JonasRD50004000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
131Buckard, Benjamin553183:43159110685.854.90021
230Jarvin, William552121:1912647684.215.93002
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Älta IFÄlta IFÄlta IFÄlta IF[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
159Wohlfeil, JoelLW56062020
27Pijak, AxelCE53252010
388Danielsen, ElliotLD50448000
45Larsson, DennisRD31232000
557Diaz Lundmark, ValterCE52020000
618Persson, OlofCE50220000
710Baggström, EdvardCE50222000
853Sjönell, ValterLW50222000
983Svantesson Löfvenmark, VictorLW41012000
1037Skaar, OlofGK40112000
111Kimbratt Lundin, OliverGK50110000
1215Björk, HjalmarCE50112000
1323Därth, EmilLW10000000
1444Karpati Isufi, TheoLW20006000
1530Rostmark, VilmerCE50000000
1617Eneqvist, FrankCE50000000
1756Knutsson, DidrikCE50002000
1843Wannqvist, EdvinCE50004000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
11Kimbratt Lundin, Oliver554206:461712514288.034.93003
230Rostmark, Vilmer552100:009445383.025.40002
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

Swehockey – Svenska Ishockeyförbundets officiella app

Swehockey ger dig tillgång till nyheter, livebevakning och statistik för samtliga ishockeyserier som spelas i Sverige. Du kan följa dina favoritserier och lägga upp egna favoritlag i appen. För dina favoritlag kan du sedan välja att få pushnotiser när laget gör mål, i periodpaus m.m.

Swehockey ger dig:

  • De senaste hockeynyheterna ifrån Svenska Ishockeyförbundet
  • Liverapportering
  • Resultat och statistik för samtliga serier
  • Spelarstatistik
  • Följ ditt favoritlag och få pushnotiser vid viktiga händelser

Ladda ner för Android

Ladda ner för IOS