HockeyTrean Dalarna, Region Väst

 
Björbo IFBjörbo IFBjörbo IFBjörbo IF[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
110Holman, JonathanLW565110120
226Westtjärns, Per-OlofLW556112120
356Åkerström, MartinLW537100001
463Hindrikes, MelkerLW533629100
591Nilsson, AntonRW52350010
660Bustad, SimonLW41122010
743Ingritz, JohanLD51124110
837Axelsson, PärCE20220000
987Elg, OscarCE40220000
1045Eriksson, HannesCE50220000
1164Wigander, VidarRW510129000
1262Steen, MarkusLD40116000
1311Modigh, VictorLW50110000
1474Persson, IsakLW30000000
1559Hindrikes, MelvinRW30002000
1657Västhed Lindvall, HannesLD40000000
1753Permats, JonathanLW40004000
181Olsson, OscarGK50000000
1930Olars, OscarGK50000000
2061Vacietis, IsakRD50006000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
11Olsson, Oscar554238:031114115292.762.77031
230Olars, Oscar55160:002262892.862.00010
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
BK Ockra HockeyBK Ockra HockeyBK Ockra HockeyBK Ockra Hockey[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
110Haglund, GustavRW33472110
23Eklund, MathiasLW30550000
39Ek, OskarCE23142000
422Jansson, DanielCE22248000
560Östberg, AdamCE43034000
656Svensk, MarcusRD32136000
715Sjögren, VictorLW31126010
82Krigsman, AntonCE10220000
94Forsling, AndersRD20222000
1071Jörgensen, GustavLD30224000
1120Fhinn, RobinCE11012000
1211Johansson, EmilRW10110000
1317Forsling, AxelLW30110000
80Wikblom, HermanCE30110000
158Adriansson, JonasCE40110000
1676Ahl, SebastianLD10000000
6Ahlborg, WilliamRD10000000
18Nilsson, Jan-OlovLD10000000
46Petersson, LinusRD10000000
5Öhman, VictorRD10000000
2121Ståbi, CarlCE10002000
2222Bäck, HugoCE10004000
2314Ekdahl, FilipCE20002000
2416Westhed, AntonLW30000000
2527Lindkvist, FhilipGK40000000
2690Lindqvist, IsacGK40000000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
127Lindkvist, Fhilip443140:00139911288.395.57011
290Lindqvist, Isac442100:0019719078.8911.40002
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Hedemora SKHedemora SKHedemora SKHedemora SK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
119Nilsson, AdamCE32460001
263Johansson, AndreasCE30442000
39Moberg, SimonLW33030010
415Vilén, JohanRD42138000
512Brenden, AdrianRW52132000
614Lindgren, TobiasLW41230000
716Kvarnström, LinusRW41122000
818Olhans-Lind, KalleLW51120000
933Hedlund, EmilLD51124000
1047Byhlin, LucasLD10110000
1161Widing, ViktorRW10112000
1221Forsberg, EddieLW40110000
133Goude, EmilCE50110000
17Skoglund, RonnieLW50110000
1511Bergfeldt, AlveLW50112000
1629Palmberg, FredrikGK10000000
1731Åström, AndreasGK20000000
1830Björklund, FredrikRW20000000
13Brusell, MattiasLD20000000
201Gråbo, MikaelGK30000000
2120Agnér, JacobRW30002000
2293Karlsson, LudwigCE30004000
236Andrén, ArvidRD300022000
2427Johansson-Noresson, MaxGK40000000
254Rutevik, SamuelLD40002000
2610Engström, AlbinLW50000000
2Johansson, TimLD50000000
285Andrén, AxelLD500031000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
131Åström, Andreas52159:313172085.003.02001
21Gråbo, Mikael532117:317576489.063.57002
327Johansson-Noresson, Max542116:5315658081.257.70002
429Palmberg, Fredrik51000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Häradsbygdens SportsällskapHäradsbygdens SportsällskapHäradsbygdens SportsällskapHäradsbygdens Sportsällskap[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
17Hahne, FilipRW45272120
29Persson, HenrikLW30660000
396Karlsson Åberg, MarkusLD60554000
472Larsson, NilsLW531427100
518Engelmark, AlbinRW63142110
633Liss, GustavLD50442000
791Fors, IsacLW60440000
871Axelsson, ManuelLW52132100
913Bringsén, MarcusRW503312000
1011Fallström, SimonLW52024100
114Lundin, MarcusRD40224000
1279Rosengren, MiltonCE60220000
1372Eriksson, AntonLW11010000
1455Lundin, LarsLD11012000
1561Palmborg, JacobCE21012000
1690Gudmundsson, AntonRD31012010
1719Printz, OliverLW41010000
1814Backlund, NilsLD60112000
1910Jakobsson, NoahLD10000000
60Källgren, AlbinGK10000000
2115Leander, HermanRD20000000
2212Hellgren Landin, VincentRW30000000
5Svedlund, AxelLD30000000
2474Öberg, MartinRW30002000
2560Rickardsson, LiamGK50000000
2682Aspman, ViktorGK60000000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
182Aspman, Viktor664240:00617818496.741.50131
260Rickardsson, Liam652120:005717693.422.50020
360Källgren, Albin61000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
IFK OreIFK OreIFK OreIFK Ore[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
182Wikstrand, WilliamCE5612182100
286Hillrings, OskarLW568140110
395Erkapers, ViktorCE539120010
45Wikstrand, EliasLD43367120
522Björck, KasperCE52242000
68Orenäs, MelwinLW32134010
718Hagman, EmilCE52130001
812Byström, AxelLD40334000
932Fagerström, HermanCE32020000
106Dufva, KevinLW211229000
1123Bräck, MagnusRW41122000
1221Norlin, JonasLD50222000
1310Lewis, RhodriLW21014000
149Anttikoski, JaakkoRD41010100
1520Hatula, ManuRW51018000
1697Swan, AndersRW30110000
1715Qvarfordt, AntonRD30118000
1862Wikstrand, GustavRD50110000
1971Gabenko, AntonRW10000000
79Kornejevs, AleksRD10000000
31Rassadkin, AleksandrGK10000000
96Zolotarevs, NikolajsLW10000000
2379Elfqvist, WalterRD20000000
14Sudarev, MaksimCE20000000
2571Honak, OttoLW20002000
260Ekholm-Rosén, MarkusGK40000000
2717Käck, LinusLW40000000
2839Eriksson, AlexanderGK50000000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
10Ekholm-Rosén, Markus543180:00710711493.862.33030
239Eriksson, Alexander552120:006566290.323.00011
331Rassadkin, Aleksandr51000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Kvarnsvedens GoIF IK/BHFU20Kvarnsvedens GoIF IK/BHFU20Kvarnsvedens GoIF IK/BHFU20Kvarnsvedens GoIF IK/BHFU20[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
168Silvennoinen, LucasRW532531010
288Lundqvist, JesperLW52020000
399Nilsson, AlfonsRD41122000
493Heed, RobinLD51122000
579Åhlström, RasmusLW30222000
629Öhrn, FilipRW40220000
714Andersson, TimRD50220000
864Eriksson, FilipRD11010010
966Eriksson, PatrikCE11012010
1025Melin, AdamRD21012000
1113Larsson, IsacLW31010000
1219Carpenhammar, AlexanderLD40116000
1325Lind, IsakCE50112000
1425Björklund Östning, NilsLW10000000
28Sandström, HenrikRD10000000
72Snis, NoelRW10000000
38Ström, DavidLW10000000
1855Lindqvist, TobiasRD20000000
1916Borres, LinusRW20002000
2027Forslund, WilliamLW30000000
64Holmqvist, GabrielCE30000000
2284Hedlund, MelvinCE40000000
75Jansson, EmilGK40000000
2411Norell, TimRW40002000
2563Johansson, EliasRD50000000
2631Göthe, AlbinGK50002000
2747Forslund, LudwigCE500012000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
131Göthe, Albin554208:562511714282.397.18003
275Jansson, Emil54291:049455483.335.93002
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Ludvika Hockey FöreningLudvika Hockey FöreningLudvika Hockey FöreningLudvika Hockey Förening[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
195Lorber, Tian FrisRW6117184112
298Väisänen, ViljamiRW677144001
336Berg, AntonCE659144000
423Klein, CasperLW6591425020
525Kosmac, LukaRW648122210
674Perälä, JesseCE639122011
791Skoglund, ViktorCE533629100
87Grönholm, HenrikLD41348110
922Persson, JesperRD50440000
1063Bratt, GustavLD52136000
1121Jepsen, LokeRD40222000
1296Holmström, AlvinLD20110000
131Zuvela, DanielGK50112000
1419Pepulis, PhilipLW50112000
152Granberg, AlfredLD60112000
1639Hjortskog Olsen, ZionGK10000000
17Spiridonovs, DmitrijsRW10000000
1827Nilsson, FelixLD40002000
1911Hammarbäck, ViggoLW400025000
2035Spinord, AntonGK60000000
2185Hedqvist, AntonLD60000000
24Malec, RobertRD60000000
2388Danfort, ArtemLW60006000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
11Zuvela, Daniel655298:061310812189.262.62241
235Spinord, Anton66160:004202483.334.00010
339Hjortskog Olsen, Zion61000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Sellnäs IdrottsföreningSellnäs IdrottsföreningSellnäs IdrottsföreningSellnäs Idrottsförening[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
114Lind, EmilLW558134130
268Dahlman, IsakLW53582000
391Dahlqvist, JohanRW33470010
465Söderlund, LukasRW32352020
572Lindgren, FilipRW52352000
684Blomstrand, GustavRD622414000
726Jans, OliverRD41340010
878Hagberg, OskarLW60444000
98Ohlsson, PhilipLW42020100
103Andersson, AndreasLD42024000
1164Leonardsson, OskarRD41122000
1227Ekholm, ElliotLW51122000
1396Johansen, OscarRW61120000
1417Pers, ErikCE10220000
1588Vestberg, OliverRW51018000
1619Hedlund, DennisCE20110000
177Pettersson, BrorRD40110000
13West, MikaelCE40110000
1923Hågbrandt, JonathanRD40112000
2035Öjefelt, SonnyGK10000000
2186Svennberg, JesperRD10000000
221Danielsson, VictorGK20000000
2390Torstensson, HampusLD20004000
2435Peleback, ErikGK30000000
2551Fredriksson, OlleCE30002000
21Gustafsson, EliasCE30002000
2737Johansson, ErikLW30004000
2877Andersson, GustavCE40000000
2933Högman, AdamRW40002000
3047Dantanus Haglöf, PontusRW500052000
3130Gustafsson, PhilipGK60000000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
135Peleback, Erik633179:221410011487.724.68003
235Öjefelt, Sonny61160:004434791.494.00010
31Danielsson, Victor622120:009677688.164.50011
430Gustafsson, Philip66000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

Swehockey – Svenska Ishockeyförbundets officiella app

Swehockey ger dig tillgång till nyheter, livebevakning och statistik för samtliga ishockeyserier som spelas i Sverige. Du kan följa dina favoritserier och lägga upp egna favoritlag i appen. För dina favoritlag kan du sedan välja att få pushnotiser när laget gör mål, i periodpaus m.m.

Swehockey ger dig:

  • De senaste hockeynyheterna ifrån Svenska Ishockeyförbundet
  • Liverapportering
  • Resultat och statistik för samtliga serier
  • Spelarstatistik
  • Följ ditt favoritlag och få pushnotiser vid viktiga händelser

Ladda ner för Android

Ladda ner för IOS