U20 H Nationell Södra

 
BIK KarlskogaBIK KarlskogaBIK KarlskogaBIK Karlskoga[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
140Bredin, GustafLW164111510141400103411.7622450.00
255Kittel, AgustRW163101381024-140202611.5416334932.65
349Sättermann, DouglasRW1247114918-9010488.330110.00
421Vanderhill, Isak AsbjørnCE16641010141311103815.791028618854.26
552Bråtner, WilliamCE126392816-80102524.008911420343.84
619Johansson, MånsLW133693512750002512.000330.00
738Järås, Karl-AlfredLD14235201320-7100355.71000N/A
82Grans, SamuelRD1613481218-6000263.85000N/A
918Lederud, VilliamLW1630310415-111202512.0033205362.26
1048Wicky, EliaLW152134415-11000267.6914264035.00
117Lysholm, ChrisRD121230717-10000714.29000N/A
128Berggren, TheoRD1612312522-17110372.70000N/A
1344Kvarnstedt, ViggoRD1311212541000616.67000N/A
144Gustafsson, Carl**RD6022444000040.00000N/A
1553Wiberg, FilipLD120226310-7000130.00000N/A
1612Holgersson, FilipCE140224310-7000120.00835914258.45
1750Skoogh, AdamRW161012211-9000175.880220.00
1832Eljas, LudvigLD5011016-500030.00000N/A
1915Söderblom, AxelRW10011025-300080.000110.00
2025Christofferson, VictorRD10011656-100030.00000N/A
2110Andersson, OlleCE16011037-400080.0035458043.75
2235Fredriksson, GabrielGK20000   0000N/A    
2313Schill, VincentCE200001010000N/A551050.00
2442Olmats, WilmerRW4000002-200020.00000N/A
2533Johansson, EliasLD800041100000N/A000N/A
2634Knutsson, EbbeLW10000004-400060.008101844.44
2731Jacobsson, CasperGK140000   0000N/A    
2839Granquist, IsakRW14000208-800020.0022450.00
291Berglund, VincentGK160000   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
11Berglund, Vincent161612651:554430635087.434.05038
231Jacobsson, Casper16146287:352214917187.134.59014
335Fredriksson, Gabriel162120:0027977.786.00000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Frölunda HCFrölunda HCFrölunda HCFrölunda HC[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
171Rörth, LinusCE16916252248165203625.0013213326549.81
259Elofsson, LiamRW1611122314248161406716.4212333.33
319Zetterstedt, OlleLW147815215961104316.28861457.14
495Forsberg, WiggoCE146713412841314114.63906815856.96
526Bratt, ZiggeLD1539126231112010605.00000N/A
615Järnstedt, AxelRW1664103713671102920.69000N/A
778Nömme, AdamRW164592910-10002814.2922450.00
85Persson, AlfredRD14369241679100339.09000N/A
96Cilthe, HjalmarLD152681422814100287.14000N/A
108Kongsbak Klyvö, MadsRW425727160001020.0023540.00
1177Selindh, FelixLW1625710862120405.0050328260.98
1211Axelsson, WilsonLW1133629450001618.75481233.33
1334Kalldin, CharlieCE161563915105100273.7011710121853.67
1474Larsson, JohnRD1613441789000244.17101100.00
1528Mandic, TimRW1630324310001520.0025728.57
1644Odén, VincentLD161122945000147.14000N/A
1718Gäbel, GustavLW1611210431100166.2523540.00
187Olsson, TheodorRW6022042200030.000110.00
1936Belin, MioRW31012321001250.00000N/A
2017Stenberg, KnutLD10011235-200080.000110.00
2141Eriksson, NeoLW100111043100080.0042428450.00
224Engström, GustavRD16011464200050.00000N/A
2335Andersson, ColinGK10000   0000N/A    
2466Skrtic, SimonRW2000000000010.000110.00
2557Röshammar, KarlLD4000022000040.00000N/A
261Thegerström, WilliamGK150000   0000N/A    
2725Flodqvist, HampusGK160000   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
125Flodqvist, Hampus16168478:211619721392.492.01180
21Thegerström, William16159483:501918520490.692.36062
335Andersson, Colin161000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Färjestad BKFärjestad BKFärjestad BKFärjestad BK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
110Loob Trygg, LinusCE13318212617134000329.38585911749.57
216Näslund, SimonRW14610166184141103517.14000N/A
314Eriksson, EliasCE15871514181260104119.5118102864.29
424Friberg, TeodorRW16681481114-33205311.3224633.33
58Pihlström, MalteRD15113148251114000254.00000N/A
671Holtet, IsakRW15551014810-20114311.63758215747.77
77Bjurman, TomLD12371010191091102611.54000N/A
892Gudmundsson, MånsRD123710571315-2120339.09000N/A
911Röing, RasmusCE1663912131122102030.0018264440.91
1022Eriksen, MikkelCE635821064100319.68664110761.68
1127Andersson, LukasCE16358013940002611.5414615029649.32
1247Nygren, VilgotRW16437413760002814.2935336851.47
1341Edvardsen Sörensen, RomeoRW8426247-30212516.00202100.00
1439Caspersen-Snilsberg, SimonLW12336109540001915.7914520.00
1542Högström Nordhammer, LinusRD15066214122000220.00000N/A
1629Olsson, JoacimRW12325610731001520.000220.00
1788Johansson, MelvinRW161232981000911.1138448246.34
1834Haglund, MaxCE41120220000333.3311250.00
1943Rudin, NoelLD1011224130001010.00000N/A
204Eriksson, SamuelLD16112291284000205.00000N/A
2133Nilsson, AlexanderRW5022024-200020.00000N/A
2290Blom, OscarCE2011011000050.00000N/A
2318Näslund, EdvinLD6011633000010.00000N/A
2415Nilsson, RobinRD1501101349000190.00000N/A
2581Granquist, JonathanLW200000000000N/A11250.00
2665Appelqvist, KarlLD3000213-200010.00000N/A
271Nilsson, DouglasGK160000   0000N/A    
2820Vatn Aas, MaximilliamGK160000   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
11Nilsson, Douglas161610596:172524727290.812.52073
220Vatn Aas, Maximilliam16166372:301718720491.672.74033
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
HV 71HV 71HV 71HV 71[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
140Bundgaard, WilliamRW169172616201370304121.9511243531.43
233Skarby, NoelLW1581220122311122014020.000550.00
319Strålberg, EmilRW1687158914-51606212.90101100.00
438Söderström, OscarRD16114152217161000313.23000N/A
526Willén, OlleLW16410144171520102714.81838216550.30
620Thunblom, AlexanderLW16731029812-41303520.0014520.00
757Andersson, LiamCE16358391215-31002810.7113513627149.82
841Alvudd, FilipRW1651641013-30202718.52597413344.36
937Blanar, VashekLD9336457-2010329.38000N/A
1028Pöyliö, OscarLW624645411101118.1811250.00
1156Lindh, SiggeLD1632581217-50002015.00000N/A
1221Nordén, AlfredCE1623518810-2000336.0643165972.88
139Schioldan, MartinusRW15145289-10001010.0036427846.15
1458Smedmark, VilmerLD151451214122000263.85000N/A
155Valfridsson, NilsLD16145121315-2000224.55000N/A
1661Mivell, OskarCE14123646-21001010.0023204353.49
1746Christersson, HugoLD811241055000911.110110.00
1853Aldén, JacobCE141122761000175.8820315139.22
1952Olofsson, AxelRW6011033000020.00000N/A
2012Storck, SamuelRD130114651000100.00000N/A
2150Johansson, WilhelmGK10000   0000N/A    
226Annborn, KarlRD2000000000050.00000N/A
2355Annborn, AdamGK40000   00010.00    
2427Wistrand, MaximilliamCE5000200000030.0022450.00
253Jansson, AlgotRD10000021100060.00000N/A
2630Andersson, NoelRD120000913-40000N/A000N/A
2770Sääf, OscarGK150000   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
170Sääf, Oscar161511645:123425729188.323.16155
230Andersson, Noel16125254:221811513386.474.25023
355Annborn, Adam164160:007212875.007.00001
450Johansson, Wilhelm161000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
IF Malmö RedhawksIF Malmö RedhawksIF Malmö RedhawksIF Malmö Redhawks[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
163Green, OliverCE1410515613671311855.56918117252.91
222Grossniklaus, JanisCE162121441073010267.691019819950.75
334Ojala, KimCE1675122916-70204117.0752771.43
442Tjälldén, LeoCE14561110141222112917.2454318563.53
565Larsson, SiggeCE1637108812-4220358.5721224348.84
654Bengtsson, TheoRW161910101214-2110352.8614520.00
78Blårand, VictorRD16459241275020517.84000N/A
855Pedrotti, EliaLD9369101064010348.82000N/A
928Lind, WilliamCE15538101015-51103713.511048518955.03
1050Lennström, ViktorRW154481812750002020.000330.00
1141Bognäs, CarlLD160770911-2000220.000110.00
1223Sonestedt, TheoCE1041525232101040.0014163046.67
1351Peter, HarryRD10044446-2000100.00000N/A
1415Sutter, KimiLW12112637-4000128.33101100.00
1513Andrle, OliverLD1311241147000175.88000N/A
1649Silvander Jarevik, JackRW151120440000714.2930275752.63
1740Larsson, FigoLW16112623-1000156.6734742.86
186Olofsson, ViktorLW2022210100060.00000N/A
1939Filippini, MatteoLW6022020200030.00000N/A
2024Stenlund, NoelLD9022044000050.00000N/A
2152Pagels, IsacLD9022456-100070.00000N/A
2232Ehrnström, JustusRD12022247-300090.00101100.00
2364Nilsson, TemujinRW110101010001100.00000N/A
2447Carlsson, WilliamRD101018511-60001010.00000N/A
2559Nilsson, IsacRW6011027-5000130.0023540.00
2670Liljenfors, AntonCE8011057-200090.00000N/A
2799Alm, EmilGK20000   0000N/A    
2814Borgqvist, JoelLW3000010100010.000110.00
2916Nilsson, NoahLW70002911000030.0014122653.85
3035Brodén, MarkusGK140000   0000N/A    
3130Göransson, AxelGK160000   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
130Göransson, Axel161611660:053530433989.683.18165
235Brodén, Markus16145293:571311512889.842.65032
399Alm, Emil162000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Linköping HCLinköping HCLinköping HCLinköping HC[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
150Troxler, ClemensRW16105156141400304621.7461389961.62
254Liljeblad, OssieLW1456113113851002420.8311250.00
328Carpenhammar, MiltonCE163811816106200319.6814612326954.28
49Dahlgren, TimLW166398814-62104214.2930407042.86
551Jones-Nilsson, AugustLW163692141310202412.50899918847.34
619Morin, WilliamRW16369161114-3010417.3222450.00
725Näsström, VincentLW14448011832002714.8114520.00
837Bernhardsson, GustavLD11088411101000140.00000N/A
927Tjäder, VictorCE162574617-11010248.3340286858.82
1049Jismyr, BenjaminCE14336108710012711.1126234953.06
117Lundqvist, EdwinRD16246121719-2000365.56000N/A
125Linderoth, MarkusRW15145412120000166.25000N/A
1320Arvsäter, WilliamRD101341069-3000714.29000N/A
1424Holmér, TureRW161233168-2000195.26000N/A
153Linder, MelkerLD90332541000100.00000N/A
1632Håkansson, NilsLW8112025-3000714.2912333.33
1734Boman, WilliamRW101126651000616.6727922.22
1842Helmfrid, OscarRW14112024-2000812.5024315543.64
1929Weber, ValerioCE10022225-300040.0020214148.78
2026Ericsson, OliverLD1602221314-1000140.00000N/A
2111Holmertz, OscarCE21010220000425.000110.00
2212Mattsson, FelixLW2101001-1010616.67000N/A
2311Nilsson, MelvinLD8011486200070.00000N/A
2430Wilde Larsen, AntonGK160110   0000N/A    
254Tossavainen, EmilRD7000456-100040.00000N/A
2646Bjerke-Narud, NoahLD8000427-500030.00000N/A
2755Ståhl, MelkerGK160000   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
130Wilde Larsen, Anton161612723:093727531288.143.07075
255Ståhl, Melker16164244:2416668280.493.93004
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Rögle BKRögle BKRögle BKRögle BK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
164Stolt, ArvidRW167132030191450104814.580440.00
228Kim, MikaelCE16514191022175101549.26858817349.13
359Neumann, JohannesLW12981712201282303426.471329322558.67
442Myrestam, EdwinRD107613611740303122.58000N/A
56Elisson, ValterRD1649136222022202416.67000N/A
621Bartholdsson, NilsRW57512810370423122.580330.00
757Törnkvist, ColinRD1456114151320002619.230110.00
856Papista, LeoRW11369298801101915.79461040.00
912Paul, DouglasCE81564880000166.2523305343.40
1024Lönqvist, WilleCE11156828-6000119.0922537529.33
1153Kyncl, JakubRW1032527520101225.00000N/A
1216Bülow, OlleRW163252101000001323.0821305141.18
1332Svensson Schramm, HugoRD132354853100922.22000N/A
1439Svensson, ConradCE111341247-3000137.698283622.22
1550Lund, NoahLW161342411-7000195.26485610446.15
168Johansson, ArvidLD1613441114-3110234.3525728.57
1718Högman, MelwinLW61232330000520.0021366.67
1852Almtorp, ViktorLD71230880000911.11000N/A
1943Engström, ValterRW16033458-3000110.0014284233.33
2010Malm, NicolaiLW41120312000333.330110.00
2127Bjorland, IsakLD71126734000812.5011250.00
2244Adakauskas, DariusRD9022073400040.00000N/A
2334Paerremand, IsakCE9022237-400070.00471136.36
2454Adolfsson, LiamLD12022657-200070.00000N/A
2551Rix, MatheoCE4011235-200070.0015122755.56
2614Gath, EbbeCE60112110-900030.0012183040.00
2740Finnström, VilleRD130116913-400080.00000N/A
2858Plank, VitusRW2000001-10000N/A000N/A
2917Sandblom, HugoRW4000011000010.00000N/A
3031Dolzan, LukaGK160000   0000N/A    
3130Tjärnlund, MiloGK160002   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
131Dolzan, Luka16169479:242520723289.223.13144
230Tjärnlund, Milo16169478:383624528187.194.51044
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Södertälje SKSödertälje SKSödertälje SKSödertälje SK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
113Klingvall, AxelLW16610164221480003318.18781546.67
267Dahlqvist, SebastianLW15851314171341104119.51391225.00
349Lantz, PhilipRW106713610731203218.7512333.33
412Dani, AlexanderCE1458132151050104012.5014412927352.75
555Åkesson, LokeRW166612552010101002920.69619315439.61
662Forslund, MilleLW16571241314-10205010.006101637.50
770Minar, PetrCE16391261320-7100387.89897316254.94
819Lundell, NoelLW1018901293010812.5019264542.22
996Lagerberg, AlfredLD16268817134000229.09000N/A
1024Enander, AtleRD16347820128000329.38000N/A
1148Cremonese, JonathanRW16257121418-4000238.700110.00
1220Säfström, WilliamLD161561015141001195.26000N/A
1356Bäckdahl, VincentLW163141067-11001323.08101100.00
146Söderberg, LudvigRD72244611-52001910.53000N/A
1525Nicolaysen, HenryLD1121312141130001513.33000N/A
164Norin, AdrianRD16213613940001414.29000N/A
1715Niederleitner, DavidLW131232541000147.1440387851.28
189Ven, Balazs BendeguzRD1403341183000160.00000N/A
193Lindén, OscarRD16202479-20001711.7618911.11
2017Burkards, MatheoRD12022065100060.0043757.14
2192Törngren, LucasCE6011422000020.000110.00
2288Holst, FilipLW1000210100020.0011250.00
2365Cladart-Ake, MattéoRD200041010000N/A000N/A
2430Emretzon Duckmark, JustinGK30000   0000N/A    
2540Thörn, FelixCE5000004-400010.008182630.77
2623Asplund, WilleRW5000204-400040.00000N/A
2793Eriksson, OliverGK130000   0000N/A    
2831Holmes, JasperGK160000   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
131Holmes, Jasper16168427:262521023589.363.51034
293Eriksson, Oliver161310528:193124327488.693.52045
330Emretzon Duckmark, Justin163000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Tingsryds AIFTingsryds AIFTingsryds AIFTingsryds AIF[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
129Grundström, VictorCE72468410-6000267.6928315947.46
282Hållström, MiltonLW163254420-160002810.7121366.67
341Lindvall, EricCE1632514219-170302015.0014512827353.11
457Lindström, ValleRD120554313-10000360.00000N/A
513Nilsson, FabianLW163142413-90202313.04000N/A
660Pettersson Askling, NoahLW163144122-21020378.1126825.00
768Burehed, MathiasRD1422433416-120201910.53000N/A
811Klaveskjöld, LoveLW141344114-13010166.25202100.00
988Rylance, JeremyCE162138314-110011910.53889618447.83
1024Berglund, AlbinRD121238416-12000175.88000N/A
1116Paulsson, EddieRW1603310410-600050.0021366.67
1254Rasmusson, CarlCE161128315-120001010.006710917638.07
1399Reuterdahl, ValterCE8022235-200060.00101100.00
1426Stenberg, NilsRW11022029-700060.00000N/A
1521Martinsson, EltonLW141018216-14000714.2911250.00
1628Mauldin, AxelRW2011002-200020.00101100.00
179Remmerfelt, AxelLD1101135512-7000120.00000N/A
1833Norrtorp, EmilLD140118319-1600020.00000N/A
1938Thomasson, TheusLD16011016-500070.00000N/A
206Nyman, RasmusLD1000002-200020.00000N/A
2130Bratt, CharlieGK20000   0000N/A    
226Kjellsson Norberger, DouglasRD2000206-60000N/A000N/A
236Storck, AlexisLD3000004-400020.00000N/A
2418Clarberg, VilleLW3000203-300010.00000N/A
257Alm, ErikLD5000005-500020.00000N/A
2691Hansen, EmilRW9000003-30000N/A000N/A
2786Ottosson Knuuttila, AxelCE11000204-400030.000110.00
2839Arnis, GustavsGK140000   0000N/A    
2922Ericsson, ArvidCE16000028-600050.0043468948.31
3072Krite, WilliamGK160002   0000N/A    
318Alpsten, JosefRD1600010414-10000120.000110.00
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
172Krite, William161612714:415445250689.334.530012
239Arnis, Gustavs16144243:151715917690.344.19004
330Bratt, Charlie162000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Västerås IKVästerås IKVästerås IKVästerås IK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
191Sohlberg, EdvinCE16128201015782614725.5315313729052.76
228Ingemarsson, PeterCE158715129814304617.39917216355.83
379Uusitalo, SvanteRW1651015012930004710.6413112454.17
439Hermansson, EmilRW166511169723103815.790110.00
534Görnebrand, JakobRD16088221679000340.00000N/A
640Thörnqvist, SamLD162578810-2100248.33000N/A
719Clementsson Kinn, KianRW151672835000156.6724633.33
868Hagsköld, JacobLD92464945100922.22000N/A
922Svensson, NoahLW1615614954000342.9416714.29
1011Wengrud, AlvinCE932587430002412.50781546.67
1118Johannesson, MånsCE143141210460102114.29545510949.54
1255Klockervold, VictorLD1604412972000110.00000N/A
1333Pettersson, AxelRW1121304310001414.29000N/A
1421Forsberg, OlleRW151233146-2000175.880550.00
1527Ledin, FelixCE71124541000616.6732560.00
1677Himmelstrand, NickLD161124871000119.09000N/A
1716Beijbom, VilmerCE16112647-3000714.29416110240.20
1825Lindberg, WilliamLW161122039-6010166.255111631.25
1981Ramberg, SimonRW21010312000425.00000N/A
209Pettersson, EricCE111010321000616.67651154.55
2110Clang, LudwigRD1601101486000160.00000N/A
227Wahlström Gilljam, FilipLD16011058-3000150.00000N/A
2331Rahm, NoahGK160112   0000N/A    
2417Wernquist, AntonLD900000000000N/A000N/A
2541Stengård, GustavGK160000   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
141Stengård, Gustav16169524:021521623193.511.72162
231Rahm, Noah16168450:002015917988.832.67153
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Växjö Lakers HCVäxjö Lakers HCVäxjö Lakers HCVäxjö Lakers HC[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
128Isaksson, MaxCE13119208141043406118.0365299469.15
288Ågren, OlleLW1699186161240204719.1524633.33
318Bräutigam, NoaCE168917141314-10605614.299211320544.88
429Sejc, SimonLW16413176714-71203013.33694811758.97
522Håkansson, NilsLW1677140617-110504316.2815616.67
668Helte, MiloRW1666128131122103119.35997317257.56
79Lindberg Steén, YelvertonLD1601212101215-3000310.00000N/A
83Tideman, OlleLD13191061013-3010234.35000N/A
923Bengtsson, VincentRW1644810915-61102218.187233023.33
1019Bjurman, AxelRW163472710-30202711.1163966.67
117Palme, OlaRD6066257-2000160.00000N/A
1272Walette, TheoCE1523569900001414.2923305343.40
1337Lundgren, VincentRD16235121116-5000296.90000N/A
1486Axberg, WilliamLD1504461314-1000250.00000N/A
1591Karlsson, OlleLW33032413110837.5011250.00
162Persson, MilianLD13213105501001513.33000N/A
1710Becker, RasmusRW151125156-10001010.00303100.00
188Bergström, WilmerLD8022045-100030.00000N/A
194Thoma, VitoLD8022666000020.00000N/A
2015Sandahl, CarlRW8011213-200050.00000N/A
216Brolin, MalteLD10011035-2000150.00000N/A
2213Sibbesson, FelixCE1501110411-7000110.0029215058.00
2325Broberg, KalleCE1000001-100020.00000N/A
84Krantz, JosefCE1000001-10000N/A21366.67
2583Åkesson, MelkerRD2000010100010.00000N/A
2635Bäccman, LeviGK20000   0000N/A    
30Lundén, VictorGK20000   0000N/A    
2820Floryk, DanielLW8000225-300080.00000N/A
2931Timraz-Westin, FelixGK130000   0000N/A    
3077Ruud, CasperGK150002   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
131Timraz-Westin, Felix16137424:392216018287.913.11061
277Ruud, Casper16159536:173220924186.723.58036
335Bäccman, Levi162000:00000N/AN/A000
30Lundén, Victor162000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Örebro HKÖrebro HKÖrebro HKÖrebro HK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
19Höglund, OliverLW169233239318231105516.3633134671.74
224Thorling, FilipCE161091935211472003330.3010311021348.36
317Command, AlexanderCE6751210122100102035.00683510366.02
453Olsson, OscarLW1275122413941404117.07000N/A
532Andersson, LudvigRW639120122101101618.750330.00
64Larsson, JoelLD16210124122715000375.41000N/A
726Olofsson, WilliamCE16461087521202714.81626412649.21
845Jansson, ArvidLD103710814680002711.11000N/A
919Svensson, LukasCE1654914161150203315.1523540.00
1023Cummings, WinstonRW16189014104000234.3533366947.83
112Stunz, GustavLD16257621138100248.33000N/A
1218Löfsäter, HampusLW1651669360002420.83000N/A
1321Törnqvist, OlleLD16246421615010267.69000N/A
1428Kåberg, MioRD1615681486000205.00000N/A
1540Zahn, LexusCE16235410460001612.50497312240.16
165Strömvall, MaxLD16145618108100195.26000N/A
1742Stenström, RobbinCE162242141131011910.5339276659.09
1812Ask Haglund, BenjaminRW162246660000238.7012333.33
1937Bergfors, DanteLW15213246-2100922.2211152642.31
2025Wildeman, JackRD2022020200020.00000N/A
2110Wahlén, FilipRW5011000000040.000110.00
224Gustafsson, Carl**RD10011644000010.00000N/A
2330Järlström, AndréGK10000   0000N/A    
241Eriksson, MånsGK20000   0000N/A    
2533Hellgren, AntonCE6000013-20000N/A0220.00
2629Gustafsson, EmilRD7000235-200040.00000N/A
2770Hägerman, LinusGK140000   0000N/A    
2835Törnblom, KevinGK150000   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
135Törnblom, Kevin161510602:013426730188.703.39055
270Hägerman, Linus16145300:0049910396.120.80250
330Järlström, André161160:005343987.185.00001
41Eriksson, Måns162000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

Swehockey – Svenska Ishockeyförbundets officiella app

Swehockey ger dig tillgång till nyheter, livebevakning och statistik för samtliga ishockeyserier som spelas i Sverige. Du kan följa dina favoritserier och lägga upp egna favoritlag i appen. För dina favoritlag kan du sedan välja att få pushnotiser när laget gör mål, i periodpaus m.m.

Swehockey ger dig:

  • De senaste hockeynyheterna ifrån Svenska Ishockeyförbundet
  • Liverapportering
  • Resultat och statistik för samtliga serier
  • Spelarstatistik
  • Följ ditt favoritlag och få pushnotiser vid viktiga händelser

Ladda ner för Android

Ladda ner för IOS