SHL

 
Brynäs IFBrynäs IFBrynäs IFBrynäs IF[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
110Larsson, JohanCE135611211921201926.321378822560.89
233Silfverberg, JakobLW133811289-10003010.0012333.33
381Bellows, KiefferRW137310612931104415.9124633.33
461Rindell, AxelRD1335809900202810.71000N/A
523Lindblom, OskarLW1343749630101723.5325728.57
611Anderson-Dolan, JaretCE13347269-31102711.11678715443.51
728Kinnvall, JohannesLD131678990010283.57000N/A
836Ölund, LinusCE1233647701001323.0832508239.02
918Rödin, AntonRW10066279-2000130.00000N/A
1029Andersson, AxelRD1123528801011811.11000N/A
119Järnkrok, CalleCE101454210-80101010.0042509245.65
1227Norlinder, MattiasRD1305501192000190.00000N/A
138Trivigno, BobbyLW1331466420001816.6715616.67
1412Gauthier, JulienRW131344844000147.1436933.33
1571Jonsson-Fjällby, AxelLW13033445-1000170.0023540.00
1615Bertilsson, SimonLD13033101073000150.00000N/A
1720Gästrin, MiltonCE10101023-1000616.67991850.00
1838Hillström, GustavCE131010330000250.0016314734.04
1934Forslund, CharlieLW5011010100010.00000N/A
203Djoos, ChristianRD8011036-300060.00000N/A
2114Hägg, RobertRD100116880000110.00000N/A
221Forsberg, WilliamGK10000   0000N/A    
1Konrads, KasparsGK10000   0000N/A    
47Larsson, MelwinLW100000000000N/A000N/A
2522Sundqvist, LeoRW300000000000N/A000N/A
2625Hansen Ahlström, SanderGK40000   0000N/A    
2Raftheim Hedin, VictorLD400000000000N/A000N/A
2831Källgren, ErikGK120000   0000N/A    
2930Chrona, MagnusGK130000   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
130Chrona, Magnus131310451:532116018188.402.79035
231Källgren, Erik13126319:481511813388.722.81023
31Forsberg, William131000:00000N/AN/A000
25Hansen Ahlström, Sander134000:00000N/AN/A000
1Konrads, Kaspars131000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Djurgårdens IFDjurgårdens IFDjurgårdens IFDjurgårdens IF[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
155Hudon, CharlesRW1355106711-43103315.1515616.67
27Snively, JosephLW143698912-31013010.0013425.00
389Wahlstrom, OliverLW12426846-21101723.53771450.00
444Vejdemo, LukasCE14246611920002010.00956916457.93
515Brouillard, NikolasRD142354810-2100277.41000N/A
642Stockselius, TheoRW14235556-10001513.3332560.00
794Hartmann, SebastianRW1322466510001811.1145944.44
852Holm, PhilipRD1413461012-2000156.670110.00
940Josefson, JacobCE8213445-1010728.57536511844.92
1071Åman, NilsCE101234313-10010128.33475710445.19
1137Pettersson, JesperRD14123445-10001010.00000N/A
1282Sissons, ColbyLD1403310710-3000290.00000N/A
1332Krüger, MarcusCE1020226303000633.33877816552.73
1410Gunler, NoelRW12202273300001118.180440.00
1553Blomgren, DavidLW141122651000214.7615254037.50
1629Salsten, HåvardLW10022635-200090.00565110752.34
1720Pettersen, Mathias EmilioCE12022427-5000170.0043757.14
1846Grewe, AlbinLW100113135-2000100.00000N/A
1917Eriksson, HenrikLW11011044000040.00471136.36
2065Pettersson, LiamLD11011033000020.00000N/A
2128Lindström, GustavRD14011101114-3000110.00000N/A
2236Zirath, HampusRW4000203-300020.00101100.00
2326Carlsson, LucasLD6000202-2000100.00000N/A
2445Blixt, HugoLD11000215-400020.00000N/A
2535Hellberg, MagnusGK140000   0000N/A    
2672Marmenlind, DanielGK140000   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
135Hellberg, Magnus141412666:092531534092.652.25165
272Marmenlind, Daniel14143183:40129010288.243.92003
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Frölunda HCFrölunda HCFrölunda HCFrölunda HC[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
19Clarke, GraemeRW15581312913-41104610.8714102458.33
244Peterson, JacobRW154610610820202317.391089920752.17
392Cederqvist, FilipLW1545967521003212.5026825.00
47Tömmernes, HenrikRD153698141041002313.04000N/A
510Westergård, MaxLW153691411740002213.640220.00
612Friberg, MaxLW15538210911302025.004242814.29
711Fagemo, SamuelRW1144826330102814.2923540.00
886Thorell, ErikLW83472734210933.33000N/A
916Meijer, BosseCE15347589-10101915.79508013038.46
1070Dower Nilsson, LiamRW1534768621001618.7534276155.74
1177Lindholm, MaxRW153471013760002810.71281020.00
128Johannesson, SamuelRD154268917-81102119.05000N/A
136Hasa, FilipLD15246813490001020.00000N/A
1431Lasu, NicklasCE131564853000137.69989619450.52
1533Högberg, LinusRD1515641789000185.56000N/A
1621Puistola, PatrikLW8224225-32101020.000550.00
1740Hasa, NoahLW15044877000090.00716713851.45
1826Heens, IsacLD151232811-3000119.090110.00
193Milosevic, StefanRD150221255000070.00000N/A
2027Olausson, OskarLW301103030000N/A0110.00
2143Nilsson, TomRD7011473400030.00000N/A
2230Normann, TobiasGK130110   0000N/A    
2364Kongsbak Klyvö, MadsRW13011034-100070.00000N/A
241Johansson, LarsGK150112   0000N/A    
2591Cilthe, HjalmarLD200000000000N/A000N/A
2649Elofsson, LiamRW300000000000N/A000N/A
50Thegerström, WilliamGK30000   0000N/A    
2828Bratt, ZiggeLD4000001-10000N/A000N/A
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
130Normann, Tobias15138487:461813715588.392.21153
21Johansson, Lars15158416:221918620590.732.74052
350Thegerström, William153000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Färjestad BKFärjestad BKFärjestad BKFärjestad BK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
171Lodin, ViktorLW131171816164123105022.00581338.46
215Berglund, JackCE1357128121111101145.45868216851.19
367Zohorna, RadimCE1348124164122102020.001337921262.74
448Roos, FilipLD1311011415411100128.33000N/A
529Steen, OskarRW1336987431102711.11000N/A
67Bergkvist, AxelLD1327941156020316.45000N/A
722Åslund, PerRW13538411290102123.8136933.33
898Studenic, MarianRW13178213211001175.88000N/A
912Jansson, ChristofferCE1325727160201612.50775413158.78
1032Nygren, MagnusRD13167616016100254.000110.00
118Oby Olsen, MikkelRW131562413000263.8523540.00
1227Carlsson, GabrielLD13156814410100185.56000N/A
1311Nygård, JoakimLW1332521129001933.33000N/A
146Wikman, AlbertLD13325611470001717.65000N/A
1573Ollas Mattsson, AdamLD133146150151002810.71000N/A
1659Johansson, LinusCE1322410936000219.52877416154.04
1723Eriksen, MikkelCE72132514000728.576111735.29
1890Johansson, MarcusLW31120211010714.2912333.33
1916Cederle, SebastianCE13022060600090.0023540.00
2014Ejdsell, VictorLW510121100101010.00461040.00
2118Loob Trygg, LinusCE910121011001100.00000N/A
2224Holtet, IsakRW1011001-10000N/A000N/A
2338Bjurman, TomLD100000000000N/A000N/A
41Pihlström, MalteRD100000000000N/A000N/A
2534Skantz, WilliamGK20000   0000N/A    
2630Nilsson, DouglasGK40000   0000N/A    
2792Gudmundsson, MånsRD1100000000000N/A000N/A
2835Thelin, MelkerGK130000   0000N/A    
2933Larmi, EmilGK130002   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
135Thelin, Melker13137425:00716617395.950.99370
233Larmi, Emil13136365:00813214094.291.32151
330Nilsson, Douglas134000:00000N/AN/A000
34Skantz, William132000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
HV 71HV 71HV 71HV 71[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
184Regenda, PavolLW12381110913-40102213.6454955.56
281Mysak, JanLW1381941117-60203125.81987417256.98
370Rousek, LukasCE132796814-6020540.0014213540.00
444Fransson, HugoRD13099101218-6000400.00000N/A
596Pasic, NikolaLW134484912-31002020.000550.00
628Kloos, Justin GlennCE133584610-41102313.041118319457.22
727Ang, JonathanRW134372614-80101428.5711250.00
816Lindström, LinusCE13145078-1001156.67678214944.97
941Woods, RileyRW13224657-20101612.50591435.71
1078Gustafsson, MalteRD130442414-10000100.00000N/A
1155Borgman, AndreasLD1321310813-5101336.060110.00
1291Heponiemi, AleksiCE12033236-3000110.00202100.00
138Lagerberg, LucasLD131124613-7000214.76000N/A
149Hardman, MikeLW11022029-7000160.000220.00
1565Annborn, KarlRD71010110000425.00000N/A
166Komuls, MarkussRD4011013-200010.00000N/A
1738Alsing, OlleLD13011268-2000130.00000N/A
185Blanar, VashekLD200000000000N/A000N/A
26Skarby, NoelLD200000000000N/A000N/A
2035Glifford, OlofGK30000   0000N/A    
2130Sääf, OscarGK40000   0000N/A    
2224Eriksson, HampusCE7000000000020.007172429.17
40Stål-Lyrenäs, OskarRW7000003-300010.00000N/A
2460Sandström, FelixGK110000   0000N/A    
2580Liv, HermanGK130000   0000N/A    
2671Ignberg Nilsson, WilliamRW13000216-5000140.0023540.00
2782Hatakka, SanteriLD13000667-1000210.00000N/A
2823Laz, VictorCE13000807-700030.0033447742.86
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
160Sandström, Felix13119511:552621724389.303.05017
280Liv, Herman13135276:261910712684.924.12023
335Glifford, Olof133000:00000N/AN/A000
30Sääf, Oscar134000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
IF BjörklövenIF BjörklövenIF BjörklövenIF Björklöven[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
156Forsberg, FredrikRW131784770010244.170110.00
218Ottosson, AxelCE133476710-30201225.00979118851.60
316Ekeståhl-Jonsson, LukasRD132578514-9000296.90000N/A
486Kovacs, RobinRW135164213-111303116.13000N/A
591Tellström, OscarRW133360611-51001717.65561145.45
610Nilsson, MarcusLW71450523000333.33000N/A
793Robins, TristenCE1322404401001811.1135437844.87
834Di Giuseppe, PhilLW132243145-1210219.52581338.46
911Reunanen, TarmoLD130440862000210.00000N/A
1033Lundin, AlbinCE132132513-8000922.22819017147.37
1188Didomenico, ChristopherRW1321314312-90001020.0015223740.54
127Niemelä, TopiLD131238710-3000175.88000N/A
1328Alba, EmilLW13112236-3000520.0062875.00
1471Possler, GustavLW13022027-500020.000110.00
1539Mustonen, JoelLW13101425-3100616.67647313746.72
1677Hemmyr, PhilipCE601101010000N/A54955.56
1737Killinen, LenniLW13011424-200040.00000N/A
1847Björk, MarcusRD1301110612-6000180.00000N/A
1935Salasca Nääs, FabianGK10000   0000N/A    
2064Malmström, AntonLD5000213-200010.00000N/A
2157Barklund, AlfredRD7000201-100020.00000N/A
2250Tuohimaa, FransGK130000   0000N/A    
2330Lehtinen, LassiGK130000   0000N/A    
2424Cronholm, LinusRD13000645-1000100.00000N/A
2544Didier, JosiahRD130001246-2000110.00000N/A
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
150Tuohimaa, Frans13138467:321919921891.282.44043
230Lehtinen, Lassi13136303:191816418290.113.56124
335Salasca Nääs, Fabian131000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
IF Malmö RedhawksIF Malmö RedhawksIF Malmö RedhawksIF Malmö Redhawks[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
122Kuokkanen, JanneLW1311213141055010224.551038518854.79
27Kaski, OliwerLD13741167612403818.42000N/A
348Pajuniemi, LauriRW1337106844100387.89741163.64
478Hanzl, RobinCE132810411380001513.331449924359.26
595Persson, CarlCE1381949182303721.62000N/A
628Myrenberg, JonathanRD13178217413100147.140110.00
726Norén, PatrikRD1325714936000219.52000N/A
810Von Barnekow, WilliamCE131560844000147.141192055.00
913Vesterheim, PetterCE1350527520001827.7830396943.48
1091Sundberg, AxelRW1323521037100229.09561145.45
1143Eklind, OscarLW132356963010258.0025728.57
1212Dahlbeck, KlasLD1314541165000342.94000N/A
1320Berg Paulsen, ThomasRW131344642000812.50507612639.68
1424Björkman, FilipLW121234422000166.25000N/A
1551Diliberatore, PeterLD131232532010205.00000N/A
166Viro, EemilRD131238945000234.35000N/A
1761Sylvegård, EmilLW41120321000425.000220.00
189Pettersson, HugoRW81120440000137.69000N/A
1927Born, IsacRW9022232100070.0054955.56
2063Händemark, FredrikCE31010000010520.0027194658.70
2133Hemström, KalleLW6011410100040.00000N/A
2294Langhamer, MarekGK130112   0000N/A    
2337Lind, WilliamLW100000000000N/A000N/A
2415Green, OliverLW400000000000N/A000N/A
11Pedrotti, EliaLD4000001-100020.00000N/A
2671Nilsson, IsacRW500000000000N/A000N/A
2749Barton, SethRD9000223-1000120.00000N/A
2840Blomgren, OskarGK130000   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
194Langhamer, Marek13139545:131621623293.101.76263
240Blomgren, Oskar13134243:461410712188.433.45113
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Linköping HCLinköping HCLinköping HCLinköping HC[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
170Karlström, FredrikCE1317861011-1000205.00747214650.68
224Shinnimin, BrendanCE1343718618-120012317.3916163250.00
328Degerstedt, ArvidRW13325068-20001915.7912333.33
413Vrana, JakubRW132351267-1010277.41281020.00
581Lennström, TheodorLD6224467-11001216.670110.00
63Hultström, LinusRD1222425610-4010248.33000N/A
721Ehn, ChristofferLW132240616-100001910.5314610425058.40
820Marody, Cooper PatrickCE132246613-7100277.419233228.12
946Söderlund, TimLW12044446-200090.00000N/A
1048Kokkonen, MikkoLD10213236-31001216.67000N/A
1192Nybeck, ZionRW1221364311101414.29575511250.89
1218Elie, RemiCE111232411-7010205.0023123565.71
1326Martin, MaxLD7033066000070.00000N/A
1440Bernhardt, DavidLD81120541000714.29000N/A
158Giuttari, ZacharyRD131122611-5000166.25000N/A
1614Krantz, LokeLW13112226-4000128.33881650.00
1753Hofbauer, AdamLW13022223-100050.000110.00
1817Öhrqvist, FelixLD10011026-400070.00000N/A
1988Niku, SamiLD10011638-5000110.00000N/A
205Fantenberg, OscarRD130116410-6000270.00000N/A
2122Ericsson, OliverRD100000000000N/A000N/A
11Lundqvist, EdwinLD1000001-100010.00000N/A
1Viklund, MaxGK10000   0000N/A    
241Wilde Larsen, AntonGK40000   0000N/A    
2527Tuomaala, SamuRW5000004-400080.0021366.67
2638Södergran, JohanLW120002321000120.00000N/A
2763Högberg, MarcusGK130000   0000N/A    
2823Johnsson, JohanCE13000052300060.00546011447.37
2936Ignatjew, WaltteriGK130000   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
163Högberg, Marcus131310569:143623927586.913.79146
236Ignatjew, Waltteri13134175:289819090.003.08003
31Viklund, Max131000:00000N/AN/A000
1Wilde Larsen, Anton134000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Luleå HFLuleå HFLuleå HFLuleå HF[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
145Koppanen, JoonaLW13549011561001926.32968618252.75
276Levtchi, AntonLW12279109810002010.0021366.67
325Eriksson, FilipRW1343727521302516.00698315245.39
451Nurmi, MarkusRW134371610910001625.000220.00
548Puustinen, ValtteriRW114262537-40101723.530220.00
686Bromé, MathiasLW13336210911101618.750220.00
772Tardif, BenLW1333627611102015.0016714.29
826Sjöström, OliwerLD13246029-70101315.38000N/A
991O'neill, BrianCE13145456-10001010.00719216343.56
1039Själin, PontusLD12224610730001020.000110.00
116Hedqvist, IsacCE13134857-20001010.0023540.00
1227Laaksonen, OskariRD13044612111000250.00000N/A
1396Andreasson, PontusCE121232412-8000244.17565110752.34
1429Gustafsson, ErikLD4033053200080.00000N/A
1517Brännström, IsacRW13033445-1000140.000110.00
1623Sellgren, JesperLD130222880000140.00000N/A
1732Engsund, OscarRD1302281082000100.00000N/A
1820Juustovaara Karlsson, CasperCE111012440100714.295162123.81
1934Lassinantti, JoelGK130110   0000N/A    
2011Linder, IsakRD100000000000N/A000N/A
5Westin, HugoRD100000000000N/A000N/A
2221Lövgren, DavidCE4000001-10000N/A101100.00
238Håkansson, WilliamLD6000412-100030.00000N/A
2482Leskinen, OttoLD8000248-4000100.00000N/A
2531Ward, MatteusGK130000   0000N/A    
2615Granberg, DavidCE13000203-300020.0023540.00
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
134Lassinantti, Joel131311579:291821923792.411.86245
231Ward, Matteus13134203:5616678380.724.71013
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Rögle BKRögle BKRögle BKRögle BK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
162Horky, LubosLW148311212662202927.59000N/A
218Everberg, DennisRW14561149540202123.8111250.00
322Olofsson, FredrikCE14281021275000229.0912510823353.65
446Kellman, JoelCE143581010911002512.0010410320750.24
544De Haan, CalvinLD14268141394000219.520110.00
695Friedman, MarkRD1417881495000313.23000N/A
78Sandin, LinusCE14437810820002714.8111250.00
883Kuhlman, KarsonRW14347210821102810.71771450.00
972Zaar, DanielLW131672853100137.69000N/A
1037Sundsvik, AlbinCE14314410731001618.7511311222550.22
1158Johansson, FilipRD132246651000424.76000N/A
1294Koblar, Tinus LucRW101346743100128.3323540.00
1351Själin, CalleRD1412341284000432.33000N/A
1441Zether, SimonCE141126220100714.2921355637.50
1532Solberg, IsacLW14022235-200090.0022450.00
166Ladue, PaulRD1402261064000150.00000N/A
174Clurman, NathanielRD14101426-4000128.33000N/A
1875Holm, ArvidGK140110   0000N/A    
197Claesson, LudvigRD140110743000130.00000N/A
2021Jellvik, OskarLW140112440000100.0011250.00
215Kumlin, AxelRD2000000000010.00000N/A
20Neumann, JohannesLW200000000000N/A000N/A
20Stolt, ArvidRW200000000000N/A000N/A
2467Bristedt, LeonCE2000212-100030.00000N/A
2528Bengtsson, AntonCE3000202-20000N/A8122040.00
2617Bartholdsson, NilsRW9000000000020.0021366.67
2770Clang, CalleGK140000   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
175Holm, Arvid141410594:202321924290.502.32055
270Clang, Calle14144237:418889691.672.02030
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Skellefteå AIKSkellefteå AIKSkellefteå AIKSkellefteå AIK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
124Lindberg, OscarCE134131714121020403511.43959318850.53
296Hugg, RickardLW135813211922113613.895121729.41
317Lindholm, PärCE134913215691103710.81988518353.55
452Lundberg, ArvidLD13291141569001238.70000N/A
529Aagaard, MikkelLW13731069721103420.59000N/A
664Pudas, JonathanRD13279121082020316.45000N/A
79Stjernborg, VictorCE13358411471022213.64596011949.58
825Johansson, PontusRD1316721367001333.03000N/A
914Johnson, AndreasRW1342647612101822.2223540.00
1022Johnson, JonathanCE121562330010137.697101741.18
116Grahn, ViktorRD1314521165000128.33000N/A
1212Lindberg, ValterCE131452743100175.88861457.14
1371Davidsson, JonathanRW103140523101650.0011250.00
1472Vuollet, OskarLW1331425410001618.75101100.00
1520Fasching, HudsonRW13314610640102213.6421366.67
1657Djuse, EmilLD31230514000250.00000N/A
174Bergqvist, RasmusLD131126770000234.35000N/A
1842Forsfjäll, ZebCE13101434-1000147.14475410146.53
196Forsfjäll, MånsLD110112660000120.00000N/A
2038Mann, StraussGK130110   0000N/A    
211Lindberg Persson, TheoGK10000   0000N/A    
227Haara, FransRD5000013-200040.00000N/A
2340Lundström, OlleLD5000002-20000N/A000N/A
1Ringquist, AntonGK50000   0000N/A    
2573Nordlund, ViggoLW8000202-200040.00000N/A
2628Kaderli, AndroRW90002321000130.00000N/A
2731Lampinen, JaniGK130000   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
138Mann, Strauss131311664:332120122290.541.90083
231Lampinen, Jani13132121:165455090.002.47011
31Lindberg Persson, Theo131000:00000N/AN/A000
1Ringquist, Anton135000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Timrå IKTimrå IKTimrå IKTimrå IK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
117Mclaughlin, DylanCE133710489-1100417.3211410722151.58
218Genborg, EddieLW13448668-22102615.3811250.00
389Gardiner, ReidRW13437039-61302814.2916714.29
416Eriksson, LinusCE130664853000290.00839017347.98
57Hardegård, MarcusRD13235658-3010414.88000N/A
612Kivenmäki, OttoRW13145056-1000119.09000N/A
757Wedin, AntonLW130552752000210.0035837.50
826Heikkinen, AntonRW13314015-41301915.7924633.33
929Forsell, LucasRW122248410-60001811.110220.00
102Svensson, PerLD131342862000214.76000N/A
119Strömberg, DidrikLD121128734000156.67000N/A
1238Sundin, AlbinRD12022045-1000280.00000N/A
1345Hallquisth, WilhelmRD12022225-300060.00000N/A
1451Lander, AntonCE13101225-3100119.09979118851.60
1522Barkemo, TimRD131014310-7100185.56000N/A
1619Westfält, MarcusCE13101413-2000714.29615011154.95
1710Lilja, DavidRW131016321000119.09000N/A
1832Andersson, LeonGK10000   0000N/A    
33Sörbrand, WilliamLW100000000000N/A0110.00
2039Thun-Hansson, AdrianRD200000000000N/A000N/A
2180Dichow, FrederikGK60000   0000N/A    
221Gunnarsson, JonasGK60000   0000N/A    
2399Berglund, MaxGK70000   0000N/A    
2430Johansson, JacobGK130000   0000N/A    
2528Forsmark, SimonLD130000220000100.00000N/A
2691Pääjärvi, MagnusLW13000002-200010.0011250.00
2772Walli Walterholm, ErikRW13000414-3000190.0017812.50
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
130Johansson, Jacob131312687:172126028192.531.83275
280Dichow, Frederik136299:065303585.713.03001
332Andersson, Leon131000:00000N/AN/A000
99Berglund, Max137000:00000N/AN/A000
1Gunnarsson, Jonas136000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Växjö Lakers HCVäxjö Lakers HCVäxjö Lakers HCVäxjö Lakers HC[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
125Elvenes, LucasLW132151721112-10001414.29000N/A
294Persson, JoelRD13561109900303315.15000N/A
320Nadeau, OlivierRW13731041013-30404615.2221224348.84
440Rasmussen, DennisCE13371041112-11001520.001218820957.89
521Cooper, BrianRD13437610821002020.00000N/A
619Suomi, JimiLD1323561012-2100229.09000N/A
711Rafferty, BroganRD131452615-9010283.57000N/A
84Lowe, KeeganLD1304433713-600090.000110.00
924Henriksson, KarlCE1330325500001520.0010142441.67
1028Gustafsson, HugoCE13213069-30011711.768142236.36
1110Suomi, EemeliCE132134612-61001711.76000N/A
1212Mäntykivi, MatiasLW121230513-81101010.0042569842.86
1363Aho, SebastianLD8022837-400080.00000N/A
1442Kratz, KalleCE13022235-200020.0018213946.15
1529Strandberg, SebastianCE13022647-3000150.00406710737.38
1634Cehlarik, PeterRW9011237-4000120.0022450.00
1717Anderberg, MorganLW11011225-300020.0039458446.43
1868Levin, EddieRW7000003-300020.00000N/A
1969Palme, OlaRD9000015-400060.00000N/A
2022Lindgren, EliasLD9000403-300060.00000N/A
2170Åhman, AdamGK130000   0000N/A    
2232Persson, LudvigGK130000   0000N/A    
2341Nilsson, LudvigLW13000034-100010.0044850.00
2418Karlsson, OlleLW13000421100030.0011250.00
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
170Åhman, Adam13139506:062919322286.943.44045
232Persson, Ludvig13135267:211110111290.182.47013
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Örebro HKÖrebro HKÖrebro HKÖrebro HK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
111Kossila, KalleCE131111281495000166.25977917655.11
289Karlkvist, PatrikLW133710010822102313.0421366.67
351Veronneau, MaxLW13538268-22202917.24101100.00
429Oscarson, MiltonCE1343748710001428.5714284233.33
555Quenneville, DavidRD11167678-1000234.35000N/A
642Salo, RobinLD134266121201102416.67000N/A
791Stachowiak, WojciechCE13235108800102010.0025224753.19
837Gustafsson, GlennCE122241056-10001020.00371030.00
97Martin, LukeRD132242660000238.70000N/A
1072Ylönen, JesseRW101234431010812.50000N/A
1117Wikman, WilliamRW131234440000137.6925728.57
1214Danielsson, LiamRW9112013-2000333.33000N/A
1328Arnesson, LinusRD131122770000714.29000N/A
1419Dickinson, JoshCE13112458-3000382.6313710223957.32
154Norén, ErikRD131126431000333.33000N/A
1671Stockselius, LucasCE1102202110000N/A25728.57
175Backström, GustavLD13022026-400050.00000N/A
1810Ranta, SampoRW7011612-100060.0012333.33
1933Mastomäki, ChristopherCE13011845-1000130.00716713851.45
206Berglund, FilipRD13011101073000220.00000N/A
2169Hägerman, LinusGK10000   0000N/A    
2269Ericson, KristofferGK20000   0000N/A    
41Hallquisth, TheodorRD2000001-100010.00000N/A
2469Törnblom, KevinGK50000   0000N/A    
2516Command, AlexanderCE7000001-100030.0011250.00
2623Polin, EgorRW8000001-100030.000110.00
2739Larsson, FilipGK110000   0000N/A    
2831Arntzen, JonasGK130000   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
139Larsson, Filip13117389:341717319091.052.62124
231Arntzen, Jonas13138392:432020022090.913.06033
369Ericson, Kristoffer132000:00000N/AN/A000
69Hägerman, Linus131000:00000N/AN/A000
69Törnblom, Kevin135000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

Swehockey – Svenska Ishockeyförbundets officiella app

Swehockey ger dig tillgång till nyheter, livebevakning och statistik för samtliga ishockeyserier som spelas i Sverige. Du kan följa dina favoritserier och lägga upp egna favoritlag i appen. För dina favoritlag kan du sedan välja att få pushnotiser när laget gör mål, i periodpaus m.m.

Swehockey ger dig:

  • De senaste hockeynyheterna ifrån Svenska Ishockeyförbundet
  • Liverapportering
  • Resultat och statistik för samtliga serier
  • Spelarstatistik
  • Följ ditt favoritlag och få pushnotiser vid viktiga händelser

Ladda ner för Android

Ladda ner för IOS