TV-pucken FLICKOR



Schedule and Results

Last update: 2020-10-15 11:42
RoundDateGameResultSpectatorsVenueGroup
1Västergötland  -  Östergötland ProTrain Arena
  Göteborg  -  Bohuslän/Dal Stiga Arena
  Småland  -  Blekinge Stiga Arena
  Dalarna  -  Värmland Smidjegrav Arena
  Västmanland  -  Örebro län Smidjegrav Arena
2Östergötland  -  Skåne ProTrain Arena
  Bohuslän/Dal  -  Västergötland Stiga Arena
1Stockholm  -  Södermanland Smidjegrav Arena
  Norrbotten  -  Västerbotten Älvåkra Ishall
2Blekinge  -  Göteborg Stiga Arena
3Värmland  -  Örebro län Smidjegrav Arena
1Ångermanland  -  Jämtl.-Härjed./Medelpad Älvåkra Ishall
3Småland  -  Skåne Stiga Arena
  Bohuslän/Dal  -  Östergötland ProTrain Arena
  Stockholm  -  Västmanland Smidjegrav Arena
  Västergötland  -  Blekinge ProTrain Arena
4Skåne  -  Göteborg Stiga Arena
2Örebro län  -  Stockholm Smidjegrav Arena
4Östergötland  -  Småland ProTrain Arena
2Jämtl.-Härjed./Medelpad  -  Uppland Älvåkra Ishall
  Södermanland  -  Värmland Smidjegrav Arena
  Norrbotten  -  Ångermanland Älvåkra Ishall
  Dalarna  -  Västmanland Smidjegrav Arena
4Blekinge  -  Bohuslän/Dal ProTrain Arena
5Göteborg  -  Västergötland Stiga Arena
4Södermanland  -  Örebro län Smidjegrav Arena
3Västerbotten  -  Jämtl.-Härjed./Medelpad Älvåkra Ishall
4Värmland  -  Västmanland Smidjegrav Arena
3Uppland  -  Ångermanland Älvåkra Ishall
5Skåne  -  Blekinge Stiga Arena
  Bohuslän/Dal  -  Småland ProTrain Arena
4Dalarna  -  Stockholm Smidjegrav Arena
7Östergötland  -  Göteborg ProTrain Arena
6Västergötland  -  Skåne ProTrain Arena
  Göteborg  -  Småland Stiga Arena
3Södermanland  -  Dalarna Smidjegrav Arena
4Västerbotten  -  Ångermanland Älvåkra Ishall
6Blekinge  -  Östergötland ProTrain Arena
4Norrbotten  -  Uppland Älvåkra Ishall
5Stockholm  -  Värmland Smidjegrav Arena
  Uppland  -  Västerbotten Älvåkra Ishall
7Småland  -  Västergötland ProTrain Arena
  Skåne  -  Bohuslän/Dal Stiga Arena
5Örebro län  -  Dalarna Smidjegrav Arena
  Jämtl.-Härjed./Medelpad  -  Norrbotten Älvåkra Ishall
  Västmanland  -  Södermanland Smidjegrav Arena
1Småland  -  Skåne A3 ArenaTV-pucken Slutspel FLICKOR
  Södermanland  -  Östergötland A3 ArenaTV-pucken Slutspel FLICKOR
  Stockholm  -  Västerbotten A3 ArenaTV-pucken Slutspel FLICKOR
  Dalarna  -  Ångermanland A3 ArenaTV-pucken Slutspel FLICKOR
21:a rankad förlorare från Kvartsfinaler  -  4:e rankad förlorare från Kvartsfinaler Nolia Ishall 1TV-pucken Slutspel FLICKOR
  2:a rankad förlorare från Kvartsfinaler  -  3:e rankad förlorare från Kvartsfinaler Nolia Ishall 2TV-pucken Slutspel FLICKOR
  1:a rankad vinnare från Kvartsfinaler  -  4:e rankad vinnare från Kvartsfinaler A3 ArenaTV-pucken Slutspel FLICKOR
3F. Placering 5-8  -  F. Placering 5-8 Nolia Ishall 1TV-pucken Slutspel FLICKOR
  V. Placering 5-8  -  V. Placering 5-8 Nolia Ishall 2TV-pucken Slutspel FLICKOR
22:a rankad vinnare från Kvartsfinaler  -  3:e rankad vinnare från Kvartsfinaler A3 ArenaTV-pucken Slutspel FLICKOR
3F. Semifinal 1  -  F. Semifinal 2 A3 ArenaTV-pucken Slutspel FLICKOR
  V. Semifinal 1  -  V. Semifinal 2 A3 ArenaTV-pucken Slutspel FLICKOR