TV-pucken FLICKOR



Schedule and Results

Last update: 2019-09-25 10:09
RoundDateGameResultSpectatorsVenueGroup
1Medelpad/Jämtl.-Härjed./Gotland  -  Örebro0 - 11 (0-6, 0-5) 76BillingehovGrupp A FLICKOR
  Östergötland  -  Västmanland6 - 2 (5-2, 1-0) 171Mariehus ArenaGrupp B FLICKOR
  Uppland  -  Norrbotten0 - 1 (0-1, 0-0) 87Ishallen LidköpingGrupp C FLICKOR
  Stockholm  -  Blekinge10 - 0 (7-0, 3-0) 98BillingehovGrupp A FLICKOR
  Södermanland  -  Dalarna3 - 2 (1-0, 1-2, 1-0) 120Mariehus ArenaGrupp B FLICKOR
  Småland  -  Gästrikland/Hälsingland6 - 3 (3-2, 3-1) 114Ishallen LidköpingGrupp C FLICKOR
  Värmland  -  Västerg./Bohuslän-Dal1 - 21 (1-8, 0-13) 127BillingehovGrupp A FLICKOR
  Västerbotten  -  Skåne0 - 4 (0-4, 0-0) 115Mariehus ArenaGrupp B FLICKOR
  Göteborg  -  Ångermanland3 - 4 (2-3, 1-1) 122Ishallen LidköpingGrupp C FLICKOR
2Blekinge  -  Värmland3 - 4 (1-1, 2-2, 0-0, 0-1) 150BillingehovGrupp A FLICKOR
  Dalarna  -  Västerbotten5 - 0 (2-0, 3-0) 142Mariehus ArenaGrupp B FLICKOR
  Gästrikland/Hälsingland  -  Göteborg3 - 5 (2-2, 1-3) 138Ishallen LidköpingGrupp C FLICKOR
  Västerg./Bohuslän-Dal  -  Örebro4 - 1 (0-1, 4-0) 250BillingehovGrupp A FLICKOR
  Skåne  -  Västmanland6 - 0 (4-0, 2-0) 132Mariehus ArenaGrupp B FLICKOR
  Ångermanland  -  Norrbotten3 - 1 (1-1, 2-0) 94Ishallen LidköpingGrupp C FLICKOR
  Medelpad/Jämtl.-Härjed./Gotland  -  Stockholm0 - 16 (0-7, 0-9) 107BillingehovGrupp A FLICKOR
  Östergötland  -  Södermanland2 - 7 (0-4, 2-3) 108Mariehus ArenaGrupp B FLICKOR
  Uppland  -  Småland0 - 1 (0-1, 0-0) 124Ishallen LidköpingGrupp C FLICKOR
3Örebro  -  Blekinge2 - 1 (0-0, 1-1, 1-0) 79BillingehovGrupp A FLICKOR
  Västmanland  -  Dalarna0 - 11 (0-5, 0-6) 112Mariehus ArenaGrupp B FLICKOR
  Göteborg  -  Norrbotten3 - 2 (1-2, 1-0, 1-0) 123Ishallen LidköpingGrupp C FLICKOR
  Värmland  -  Stockholm0 - 12 (0-4, 0-8) 89BillingehovGrupp A FLICKOR
  Västerbotten  -  Södermanland0 - 6 (0-2, 0-4) 85Mariehus ArenaGrupp B FLICKOR
  Gästrikland/Hälsingland  -  Uppland1 - 3 (1-2, 0-1) 98Ishallen LidköpingGrupp C FLICKOR
  Västerg./Bohuslän-Dal  -  Medelpad/Jämtl.-Härjed./Gotland19 - 0 (9-0, 10-0) 84BillingehovGrupp A FLICKOR
  Skåne  -  Östergötland2 - 3 (0-3, 2-0) 95Mariehus ArenaGrupp B FLICKOR
  Småland  -  Ångermanland3 - 0 (1-0, 2-0) 107Ishallen LidköpingGrupp C FLICKOR
4Örebro  -  Stockholm0 - 2 (0-1, 0-1) 107BillingehovGrupp A FLICKOR
  Västmanland  -  Södermanland0 - 15 (0-9, 0-6) 110Mariehus ArenaGrupp B FLICKOR
  Norrbotten  -  Småland3 - 4 (2-3, 1-1) 78Ishallen LidköpingGrupp C FLICKOR
  Medelpad/Jämtl.-Härjed./Gotland  -  Värmland2 - 4 (0-1, 2-3) 92BillingehovGrupp A FLICKOR
  Östergötland  -  Västerbotten3 - 2 (2-1, 1-1) 107Mariehus ArenaGrupp B FLICKOR
  Ångermanland  -  Gästrikland/Hälsingland4 - 0 (2-0, 2-0) 108Ishallen LidköpingGrupp C FLICKOR
  Västerg./Bohuslän-Dal  -  Blekinge11 - 0 (6-0, 5-0) 210BillingehovGrupp A FLICKOR
  Skåne  -  Dalarna1 - 6 (0-2, 1-4) 119Mariehus ArenaGrupp B FLICKOR
  Uppland  -  Göteborg1 - 2 (1-1, 0-0, 0-1) 88Ishallen LidköpingGrupp C FLICKOR
5Värmland  -  Örebro0 - 5 (0-2, 0-3) 121BillingehovGrupp A FLICKOR
  Västerbotten  -  Västmanland12 - 1 (8-1, 4-0) 120Mariehus ArenaGrupp B FLICKOR
  Norrbotten  -  Gästrikland/Hälsingland1 - 2 (0-2, 1-0) 113Ishallen LidköpingGrupp C FLICKOR
  Blekinge  -  Medelpad/Jämtl.-Härjed./Gotland2 - 0 (1-0, 1-0) 87BillingehovGrupp A FLICKOR
  Dalarna  -  Östergötland6 - 0 (3-0, 3-0) 125Mariehus ArenaGrupp B FLICKOR
  Ångermanland  -  Uppland4 - 0 (2-0, 2-0) 90Ishallen LidköpingGrupp C FLICKOR
  Stockholm  -  Västerg./Bohuslän-Dal2 - 1 (2-0, 0-1) 172BillingehovGrupp A FLICKOR
  Södermanland  -  Skåne4 - 2 (1-0, 3-2) 112Mariehus ArenaGrupp B FLICKOR
  Göteborg  -  Småland0 - 9 (0-4, 0-5) 99Ishallen LidköpingGrupp C FLICKOR
1Småland  -  Östergötland Tegera ArenaTV-pucken Slutspel FLICKOR
  Södermanland  -  Ångermanland Tegera ArenaTV-pucken Slutspel FLICKOR
  Stockholm  -  Örebro Tegera ArenaTV-pucken Slutspel FLICKOR
  Dalarna  -  Västerg./Bohuslän-Dal Tegera ArenaTV-pucken Slutspel FLICKOR
2V. Kvartsfinal 3  -  V. Kvartsfinal 4 Tegera ArenaTV-pucken Slutspel FLICKOR
  F. Kvartsfinal 3  -  F. Kvartsfinal 4 Weda Skog ArenaTV-pucken Slutspel FLICKOR
  V. Kvartsfinal 1  -  V. Kvartsfinal 2 Tegera ArenaTV-pucken Slutspel FLICKOR
  F. Kvartsfinal 1  -  F. Kvartsfinal 2 Weda Skog ArenaTV-pucken Slutspel FLICKOR
3F. Semifinal 1  -  F. Semifinal 2 Lugnets IshallTV-pucken Slutspel FLICKOR
  F. Placering 5-8  -  F. Placering 5-8 Weda Skog ArenaTV-pucken Slutspel FLICKOR
  V. Semifinal 1  -  V. Semifinal 2 Lugnets IshallTV-pucken Slutspel FLICKOR
  V. Placering 5-8  -  V. Placering 5-8 Weda Skog ArenaTV-pucken Slutspel FLICKOR