U20 H Nationell Södra

Plus-Minus Leaders

Last update: 2026-10-25 20:19
Rk No NameTeam Pos GP + - +/-
19Höglund, OliverÖHKLW1631823
259Elofsson, LiamFRÖRW1624816
71Rörth, LinusFRÖCE1624816
44Larsson, JoelÖHKLD1622715
521Törnqvist, OlleÖHKLD1621615
619Svensson, LukasÖHKCE1616115
78Pihlström, MalteFBKRD15251114
86Cilthe, HjalmarFRÖLD1522814
916Näslund, SimonFBKRW1418414
1026Bratt, ZiggeFRÖLD15231112
33Skarby, NoelHV71LW15231112
1255Åkesson, LokeSSKRW16201010
1332Andersson, LudvigÖHKRW612210
17Command, AlexanderÖHKCE612210
157Bjurman, TomFBKLD1219109
1674Larsson, JohnFRÖRD161789
175Persson, AlfredFRÖRD141679
1834Görnebrand, JakobVIKRD161679
1915Nilsson, RobinFBKRD151349
2013Klingvall, AxelSSKLW1622148
212Stunz, GustavÖHKLD1621138
2259Neumann, JohannesRBKLW1220128
2324Enander, AtleSSKRD1620128
245Strömvall, MaxÖHKLD1618108
2591Sohlberg, EdvinVIKCE161578
Sorted by higher +/-, positive participation (+) and lower Games Played
BIK
- BIK Karlskoga
FRÖ
- Frölunda HC
FBK
- Färjestad BK
HV71
- HV 71
MIF
- IF Malmö Redhawks
LHC
- Linköping HC
RBK
- Rögle BK
SSK
- Södertälje SK
TAIF
- Tingsryds AIF
VIK
- Västerås IK
VÄX
- Växjö Lakers HC
ÖHK
- Örebro HK

Swehockey – Svenska Ishockeyförbundets officiella app

Swehockey ger dig tillgång till nyheter, livebevakning och statistik för samtliga ishockeyserier som spelas i Sverige. Du kan följa dina favoritserier och lägga upp egna favoritlag i appen. För dina favoritlag kan du sedan välja att få pushnotiser när laget gör mål, i periodpaus m.m.

Swehockey ger dig:

  • De senaste hockeynyheterna ifrån Svenska Ishockeyförbundet
  • Liverapportering
  • Resultat och statistik för samtliga serier
  • Spelarstatistik
  • Följ ditt favoritlag och få pushnotiser vid viktiga händelser

Ladda ner för Android

Ladda ner för IOS