Clubs in Värmland
Clubs in Värmland

U20 H Nationell Södra

 
BIK KarlskogaBIK KarlskogaBIK KarlskogaBIK Karlskoga[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
140Bredin, GustafLW13411154141040103212.5022450.00
221Vanderhill, Isak AsbjørnCE1363910131031103517.14837415752.87
319Johansson, MånsLW123693512750002313.040220.00
455Kittel, AgustRW132796721-140201910.5316284436.36
549Sättermann, DouglasRW94484616-100103212.50000N/A
652Bråtner, WilliamCE94370613-70101822.22719516642.77
738Järås, Karl-AlfredLD1113420916-7000273.70000N/A
82Grans, SamuelRD1313461013-3000234.35000N/A
97Lysholm, ChrisRD121230717-10000714.29000N/A
108Berggren, TheoRD1312310519-14110293.45000N/A
1118Lederud, VilliamLW1320210312-9110229.0933185164.71
1248Wicky, EliaLW131124211-9000234.3514253935.90
134Gustafsson, Carl**RD3022033000010.00000N/A
1453Wiberg, FilipLD100226310-7000100.00000N/A
1512Holgersson, FilipCE11022428-600090.00695212157.02
1644Kvarnstedt, ViggoRD1010110422000425.00000N/A
1750Skoogh, AdamRW13101028-6000137.690110.00
1832Eljas, LudvigLD5011016-500030.00000N/A
1915Söderblom, AxelRW8011024-200080.000110.00
2010Andersson, OlleCE13011027-500080.0028406841.18
2135Fredriksson, GabrielGK20000   0000N/A    
2213Schill, VincentCE200001010000N/A551050.00
2342Olmats, WilmerRW3000002-200020.00000N/A
2433Johansson, EliasLD600041100000N/A000N/A
2534Knutsson, EbbeLW7000004-400050.00891747.06
2625Christofferson, VictorRD8000643100010.00000N/A
2731Jacobsson, CasperGK110000   0000N/A    
2839Granquist, IsakRW12000208-800020.0022450.00
291Berglund, VincentGK130000   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
11Berglund, Vincent13139466:023621425085.604.63026
231Jacobsson, Casper13116287:352214917187.134.59014
335Fredriksson, Gabriel132120:0027977.786.00000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Frölunda HCFrölunda HCFrölunda HCFrölunda HC[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
171Rörth, LinusCE13615212206143202920.6910811121949.32
259Elofsson, LiamRW131192014195141406217.7411250.00
319Zetterstedt, OlleLW127613213761104017.50751258.33
495Forsberg, WiggoCE114711411651113312.12685512355.28
526Bratt, ZiggeLD12369419811010486.25000N/A
615Järnstedt, AxelRW134373711651102516.00000N/A
75Persson, AlfredRD113471814681002512.00000N/A
88Kongsbak Klyvö, MadsRW425727160001020.0023540.00
96Cilthe, HjalmarLD1225714196131002010.00000N/A
1078Nömme, AdamRW13246278-1000258.0022450.00
1177Selindh, FelixLW131566752010323.1249318061.25
1211Axelsson, WilsonLW932528440001618.75481233.33
1334Kalldin, CharlieCE131453711101100205.00888016852.38
1428Mandic, TimRW1330324220001225.0023540.00
1544Odén, VincentLD131122734000137.69000N/A
167Olsson, TheodorRW6022042200030.000110.00
1774Larsson, JohnRD1302221587000160.00101100.00
1818Gäbel, GustavLW131018312100128.3323540.00
1941Eriksson, NeoLW7011831200080.0030326248.39
204Engström, GustavRD13011463300050.00000N/A
2135Andersson, ColinGK10000   0000N/A    
66Skrtic, SimonRW1000000000010.00000N/A
2336Belin, MioRW200021100000N/A000N/A
2457Röshammar, KarlLD3000010100040.00000N/A
2517Stenberg, KnutLD9000213-200080.000110.00
261Thegerström, WilliamGK120000   0000N/A    
2725Flodqvist, HampusGK130000   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
125Flodqvist, Hampus13136360:00914415394.121.50160
21Thegerström, William13127418:171717118890.962.44052
335Andersson, Colin131000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Färjestad BKFärjestad BKFärjestad BKFärjestad BK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
110Loob Trygg, LinusCE12318212416124000319.6847519847.96
214Eriksson, EliasCE13841214161060103821.051482263.64
324Friberg, TeodorRW14571281012-23204610.8723540.00
48Pihlström, MalteRD13011118201010000220.00000N/A
516Näslund, SimonRW1237106133100002910.34000N/A
671Holtet, IsakRW13549128800113713.51737514849.32
711Röing, RasmusCE146281010912101931.58791643.75
822Eriksen, MikkelCE635821064100319.68664110761.68
97Bjurman, TomLD1135810171071102412.50000N/A
1092Gudmundsson, MånsRD102685711110020277.41000N/A
1127Andersson, LukasCE14347012570001915.7912213625847.29
1239Caspersen-Snilsberg, SimonLW12336109540001915.7914520.00
1342Högström Nordhammer, LinusRD13066214104000190.00000N/A
1429Olsson, JoacimRW1032568531001225.000110.00
1541Edvardsen Sörensen, RomeoRW6314224-20112114.29101100.00
1647Nygren, VilgotRW1422441055000258.0029305949.15
1788Johansson, MelvinRW141232871000911.1138438146.91
1834Haglund, MaxCE41120220000333.3311250.00
1943Rudin, NoelLD1011224130001010.00000N/A
204Eriksson, SamuelLD14112291165000185.56000N/A
2190Blom, OscarCE2011011000050.00000N/A
2233Nilsson, AlexanderRW3011012-100020.00000N/A
2318Näslund, EdvinLD4011411000010.00000N/A
2415Nilsson, RobinRD1301101239000170.00000N/A
2581Granquist, JonathanLW200000000000N/A11250.00
2665Appelqvist, KarlLD3000213-200010.00000N/A
271Nilsson, DouglasGK140000   0000N/A    
2820Vatn Aas, MaximilliamGK140000   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
11Nilsson, Douglas14149535:412223225491.342.46063
220Vatn Aas, Maximilliam14145312:301416517992.182.69023
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
HV 71HV 71HV 71HV 71[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
140Bundgaard, WilliamRW138132112161240303821.059162536.00
219Strålberg, EmilRW1386148712-51605016.00101100.00
333Skarby, NoelLW12771410181081013221.880220.00
438Söderström, OscarRD1311112181314-1000195.26000N/A
526Willén, OlleLW1338112131300102412.50666212851.56
620Thunblom, AlexanderLW1353827611-51202917.2414520.00
737Blanar, VashekLD6336445-10102412.50000N/A
828Pöyliö, OscarLW624645411101118.1811250.00
957Andersson, LiamCE1324639914-5100258.0010111321447.20
1041Alvudd, FilipRW133144812-40002015.00505410448.08
1158Smedmark, VilmerLD121348911-2000195.26000N/A
1221Nordén, AlfredCE1313416410-6000283.5739104979.59
139Schioldan, MartinusRW12044059-400050.0033377047.14
1456Lindh, SiggeLD131238616-10000166.25000N/A
1546Christersson, HugoLD811241055000911.110110.00
1612Storck, SamuelRD10011455000080.00000N/A
1753Aldén, JacobCE11011045-1000120.0020305040.00
1861Mivell, OskarCE11011625-300060.00871553.33
196Annborn, KarlRD1000000000050.00000N/A
50Johansson, WilhelmGK10000   0000N/A    
2155Annborn, AdamGK30000   00010.00    
2252Olofsson, AxelRW3000012-100020.00000N/A
2327Wistrand, MaximilliamCE5000200000030.0022450.00
243Jansson, AlgotRD9000021100060.00000N/A
2530Andersson, NoelRD100000913-40000N/A000N/A
2670Sääf, OscarGK120000   0000N/A    
275Valfridsson, NilsLD1300010613-7000180.00000N/A
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
170Sääf, Oscar13128468:212618521187.683.33134
230Andersson, Noel13105254:221811513386.474.25023
355Annborn, Adam133160:007212875.007.00001
450Johansson, Wilhelm131000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
IF Malmö RedhawksIF Malmö RedhawksIF Malmö RedhawksIF Malmö Redhawks[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
163Green, OliverCE1310414613581311855.56837716051.88
242Tjälldén, LeoCE11561110121022112420.8334165068.00
334Ojala, KimCE1364102810-20203616.6731475.00
422Grossniklaus, JanisCE13281048710101910.53777214951.68
554Bengtsson, TheoRW1318961013-3110263.8514520.00
628Lind, WilliamCE124376812-40103212.50856915455.19
750Lennström, ViktorRW133471610640001717.650220.00
865Larsson, SiggeCE132574610-4210296.9019193850.00
98Blårand, VictorRD13246201055010414.88000N/A
1041Bognäs, CarlLD13066078-1000210.000110.00
1123Sonestedt, TheoCE73142321200742.8613152846.43
1255Pedrotti, EliaLD61342651010214.76000N/A
1315Sutter, KimiLW12112637-4000128.33101100.00
146Olofsson, ViktorLW2022210100060.00000N/A
1524Stenlund, NoelLD7022043100040.00000N/A
1651Peter, HarryRD7022424-200090.00000N/A
1713Andrle, OliverLD101014734000128.33000N/A
1847Carlsson, WilliamRD101018511-60001010.00000N/A
1940Larsson, FigoLW131016110000137.6924633.33
2059Nilsson, IsacRW6011027-5000130.0023540.00
2152Pagels, IsacLD6011443100040.00000N/A
2270Liljenfors, AntonCE8011057-200090.00000N/A
2332Ehrnström, JustusRD11011236-300080.00101100.00
2449Silvander Jarevik, JackRW12011012-100050.0019214047.50
2514Borgqvist, JoelLW100000000000N/A000N/A
2699Alm, EmilGK20000   0000N/A    
2739Filippini, MatteoLW3000000000010.00000N/A
2816Nilsson, NoahLW50002500000030.0014122653.85
2935Brodén, MarkusGK110000   0000N/A    
3030Göransson, AxelGK130000   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
130Göransson, Axel13139540:193025428489.443.33054
235Brodén, Markus13114235:4989310192.082.04031
399Alm, Emil132000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Linköping HCLinköping HCLinköping HCLinköping HC[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
150Troxler, ClemensRW13741141011-10303520.0054369060.00
254Liljeblad, OssieLW1155103111651002123.81000N/A
328Carpenhammar, MiltonCE13358612752002611.541289622457.14
419Morin, WilliamRW13358161012-2010348.82202100.00
537Bernhardsson, GustavLD11088411101000140.00000N/A
69Dahlgren, TimLW135278711-41103912.8229406942.03
725Näsström, VincentLW1143709632002218.1812333.33
851Jones-Nilsson, AugustLW13156212120010195.26698014946.31
949Jismyr, BenjaminCE112358752001229.0926214755.32
1027Tjäder, VictorCE132352514-90102010.0022173956.41
117Lundqvist, EdwinRD1322481217-5000316.45000N/A
125Linderoth, MarkusRW1213441183000128.33000N/A
1320Arvsäter, WilliamRD80331047-300060.00000N/A
1432Håkansson, NilsLW8112025-3000714.2912333.33
1524Holmér, TureRW131122946-2000119.09000N/A
163Linder, MelkerLD6022232100060.00000N/A
1729Weber, ValerioCE9022225-300030.0020214148.78
1826Ericsson, OliverLD1302221012-2000130.00000N/A
1911Holmertz, OscarCE21010220000425.000110.00
2012Mattsson, FelixLW2101001-1010616.67000N/A
2134Boman, WilliamRW7011413-200040.0027922.22
2211Nilsson, MelvinLD8011486200070.00000N/A
2330Wilde Larsen, AntonGK130110   0000N/A    
244Tossavainen, EmilRD4000222000040.00000N/A
2546Bjerke-Narud, NoahLD5000204-400020.00000N/A
2642Helmfrid, OscarRW11000002-200070.009142339.13
2755Ståhl, MelkerGK130000   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
130Wilde Larsen, Anton131310601:163021824887.902.99064
255Ståhl, Melker13133180:4112506280.653.98003
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Rögle BKRögle BKRögle BKRögle BK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
128Kim, MikaelCE13312151019127101436.98697814746.94
264Stolt, ArvidRW13591410151230003912.820440.00
359Neumann, JohannesLW985131016972302828.57986316160.87
442Myrestam, EdwinRD107613611740303122.58000N/A
521Bartholdsson, NilsRW4651168350411833.330220.00
657Törnkvist, ColinRD115510214950002222.73000N/A
76Elisson, ValterRD1337100161511102015.00000N/A
812Paul, DouglasCE81564880000166.2523305343.40
924Lönqvist, WilleCE9156625-30001010.0018415930.51
1056Papista, LeoRW8235297521001216.6715616.67
1132Svensson Schramm, HugoRD112354752100922.22000N/A
1239Svensson, ConradCE91341245-10001010.008273522.86
1350Lund, NoahLW131342410-6000175.8834377147.89
1453Kyncl, JakubRW912325500001010.00000N/A
158Johansson, ArvidLD131234813-5110185.56000N/A
1643Engström, ValterRW13033456-100090.0014284233.33
1727Bjorland, IsakLD41120514000520.0011250.00
1854Adolfsson, LiamLD10022645-100060.00000N/A
1918Högman, MelwinLW3101212-1000250.0021366.67
2016Bülow, OlleRW13101269-3000911.1112193138.71
2151Rix, MatheoCE4011235-200070.0015122755.56
2252Almtorp, ViktorLD5011077000040.00000N/A
2341Gath, EbbeCE60112110-900030.0012183040.00
2440Finnström, VilleRD100114710-300070.00000N/A
2558Plank, VitusRW2000001-10000N/A000N/A
2610Malm, NicolaiLW3000011000020.00000N/A
2717Sandblom, HugoRW4000011000010.00000N/A
2834Paerremand, IsakCE6000016-500060.0017812.50
2944Adakauskas, DariusRD8000023-100030.00000N/A
3031Dolzan, LukaGK130000   0000N/A    
3130Tjärnlund, MiloGK130002   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
131Dolzan, Luka13136332:481714616389.573.06133
230Tjärnlund, Milo13138441:203123226388.214.21043
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Södertälje SKSödertälje SKSödertälje SKSödertälje SK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
167Dahlqvist, SebastianLW13851312171251103522.86391225.00
212Dani, AlexanderCE124812214860003810.5311510722251.80
313Klingvall, AxelLW1347114161420002317.39571241.67
470Minar, PetrCE13291161018-8100316.45877115855.06
549Lantz, PhilipRW8551047701202718.5211250.00
662Forslund, MilleLW13551041113-20204211.906101637.50
755Åkesson, LokeRW1345933141040002218.18537813140.46
819Lundell, NoelLW1018901293010812.5019264542.22
996Lagerberg, AlfredLD132578141040001811.11000N/A
1024Enander, AtleRD13336615960002412.50000N/A
1148Cremonese, JonathanRW13246121217-50001811.110110.00
126Söderberg, LudvigRD72244611-52001910.53000N/A
1320Säfström, WilliamLD130441012111000130.00000N/A
144Norin, AdrianRD13213411830001020.00000N/A
1556Bäckdahl, VincentLW1321385501001118.18101100.00
1625Nicolaysen, HenryLD1020210121020001414.29000N/A
1717Burkards, MatheoRD9022054100010.0043757.14
189Ven, Balazs BendeguzRD110224770000110.00000N/A
193Lindén, OscarRD13101258-3000128.3317812.50
2092Törngren, LucasCE6011422000020.000110.00
2115Niederleitner, DavidLW10011233000080.0028255352.83
2230Emretzon Duckmark, JustinGK20000   0000N/A    
40Thörn, FelixCE2000001-100010.00491330.77
2423Asplund, WilleRW2000201-100010.00000N/A
2593Eriksson, OliverGK110000   0000N/A    
2631Holmes, JasperGK130000   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
193Eriksson, Oliver131110528:193124327488.693.52045
231Holmes, Jasper13135255:341613014689.043.76022
330Emretzon Duckmark, Justin132000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Tingsryds AIFTingsryds AIFTingsryds AIFTingsryds AIF[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
129Grundström, VictorCE72468410-6000267.6928315947.46
257Lindström, ValleRD100554313-10000310.00000N/A
382Hållström, MiltonLW133144413-90002512.0011250.00
460Pettersson Askling, NoahLW133144120-19020319.680440.00
541Lindvall, EricCE1322410216-140201513.3312310723053.48
611Klaveskjöld, LoveLW121342114-13010156.67000N/A
713Nilsson, FabianLW132130410-60101910.53000N/A
888Rylance, JeremyCE132136311-80011612.50688014845.95
968Burehed, MathiasRD1321331415-110201711.76000N/A
1024Berglund, AlbinRD111236415-11000156.67000N/A
1116Paulsson, EddieRW13033648-400040.0011250.00
1254Rasmusson, CarlCE131124310-7000616.67518613737.23
1399Reuterdahl, ValterCE6022233000040.00000N/A
1426Stenberg, NilsRW8022025-300040.00000N/A
1521Martinsson, EltonLW111014211-9000520.00101100.00
169Remmerfelt, AxelLD1101135512-7000120.00000N/A
1738Thomasson, TheusLD13011014-300060.00000N/A
1828Mauldin, AxelRW1000000000020.00101100.00
196Kjellsson Norberger, DouglasRD1000201-10000N/A000N/A
207Alm, ErikLD2000001-100020.00000N/A
216Storck, AlexisLD3000004-400020.00000N/A
2218Clarberg, VilleLW3000203-300010.00000N/A
2391Hansen, EmilRW8000003-30000N/A000N/A
2486Ottosson Knuuttila, AxelCE8000204-400020.00000N/A
2533Norrtorp, EmilLD110004312-900010.00000N/A
2639Arnis, GustavsGK130000   0000N/A    
2722Ericsson, ArvidCE13000026-400040.0034377147.89
2872Krite, WilliamGK130002   0000N/A    
298Alpsten, JosefRD130006411-700090.00000N/A
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
172Krite, William13139534:413631835489.834.04009
239Arnis, Gustavs13134243:151715917690.344.19004
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Västerås IKVästerås IKVästerås IKVästerås IK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
191Sohlberg, EdvinCE1310717411741513429.4113311725053.20
228Ingemarsson, PeterCE137613109723304117.07836214557.24
379Uusitalo, SvanteRW1338110880000358.5710112147.62
439Hermansson, EmilRW13549127613102817.860110.00
534Görnebrand, JakobRD13099141275000300.00000N/A
640Thörnqvist, SamLD13257889-1100229.09000N/A
719Clementsson Kinn, KianRW121562734000119.0924633.33
811Wengrud, AlvinCE932587430002412.50781546.67
968Hagsköld, JacobLD72354743100825.00000N/A
1022Svensson, NoahLW1313414853000244.1714520.00
1121Forsberg, OlleRW121233136-3000128.330330.00
1255Klockervold, VictorLD130331066000080.00000N/A
1327Ledin, FelixCE71124541000616.6732560.00
1433Pettersson, AxelRW81120330000119.09000N/A
1577Himmelstrand, NickLD1311247610001010.00000N/A
1625Lindberg, WilliamLW131121228-6010128.33391225.00
179Pettersson, EricCE101010321000616.67551050.00
1818Johannesson, MånsCE1110110835000137.6941408150.62
1916Beijbom, VilmerCE13101437-4000520.0036488442.86
207Wahlström Gilljam, FilipLD13011047-300080.00000N/A
2131Rahm, NoahGK130112   0000N/A    
2217Wernquist, AntonLD800000000000N/A000N/A
2341Stengård, GustavGK130000   0000N/A    
2410Clang, LudwigRD130000118300090.00000N/A
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
141Stengård, Gustav13138459:021418620093.001.83152
231Rahm, Noah13136325:001612514188.652.95042
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Växjö Lakers HCVäxjö Lakers HCVäxjö Lakers HCVäxjö Lakers HC[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
128Isaksson, MaxCE13119208141043406118.0365299469.15
288Ågren, OlleLW139817416880204221.4324633.33
318Bräutigam, NoaCE13691514131120404712.77739616943.20
429Sejc, SimonLW13311144612-60202512.0062359763.92
522Håkansson, NilsLW1366120514-90503616.6715616.67
69Lindberg Steén, YelvertonLD1301111412111000290.00000N/A
73Tideman, OlleLD13191061013-3010234.35000N/A
868Helte, MiloRW13639811922102722.22886615457.14
923Bengtsson, VincentRW13246689-11001811.113202313.04
107Palme, OlaRD6066257-2000160.00000N/A
1172Walette, TheoCE1223549630001216.6713263933.33
1237Lundgren, VincentRD13235121112-1000267.69000N/A
1319Bjurman, AxelRW13134249-5010214.7653862.50
1486Axberg, WilliamLD1204461192000210.00000N/A
1591Karlsson, OlleLW33032413110837.5011250.00
162Persson, MilianLD12213105141001414.29000N/A
1710Becker, RasmusRW1211251541000812.50202100.00
188Bergström, WilmerLD5022043100030.00000N/A
1915Sandahl, CarlRW5011011000020.00000N/A
204Thoma, VitoLD501143210000N/A000N/A
216Brolin, MalteLD9011035-2000130.00000N/A
2225Broberg, KalleCE1000001-100020.00000N/A
84Krantz, JosefCE1000001-10000N/A21366.67
83Åkesson, MelkerRD100000000000N/A000N/A
2535Bäccman, LeviGK20000   0000N/A    
30Lundén, VictorGK20000   0000N/A    
2720Floryk, DanielLW5000025-300070.00000N/A
2831Timraz-Westin, FelixGK100000   0000N/A    
2977Ruud, CasperGK120002   0000N/A    
3013Sibbesson, FelixCE12000436-300070.0024164060.00
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
131Timraz-Westin, Felix13106359:391813815688.463.00051
277Ruud, Casper13127418:532315718087.223.29034
335Bäccman, Levi132000:00000N/AN/A000
30Lundén, Victor132000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Örebro HKÖrebro HKÖrebro HKÖrebro HK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
19Höglund, OliverLW148182635287211104717.0229114072.50
224Thorling, FilipCE14971633181351002733.33919818948.15
317Command, AlexanderCE6751210122100102035.00683510366.02
453Olsson, OscarLW1275122413941404117.07000N/A
545Jansson, ArvidLD83710812480001915.79000N/A
64Larsson, JoelLD1419104120713000352.86000N/A
732Andersson, LudvigRW41890817000911.110330.00
819Svensson, LukasCE144488151140102516.0012333.33
923Cummings, WinstonRW1417801293000234.3531326349.21
1026Olofsson, WilliamCE1425786511001513.33565511150.45
1121Törnqvist, OlleLD14246421615010219.52000N/A
1218Löfsäter, HampusLW1441568350001921.05000N/A
1340Zahn, LexusCE1423549450001216.67456511040.91
145Strömvall, MaxLD1414561789100175.88000N/A
2Stunz, GustavLD14145617134100214.76000N/A
1642Stenström, RobbinCE142242131031011513.3335266157.38
1712Ask Haglund, BenjaminRW1422466600002010.000220.00
1828Kåberg, MioRD1413481275000175.88000N/A
1937Bergfors, DanteLW13213246-2100922.22581338.46
204Gustafsson, Carl**RD10011644000010.00000N/A
2130Järlström, AndréGK10000   0000N/A    
221Eriksson, MånsGK20000   0000N/A    
2310Wahlén, FilipRW3000000000010.000110.00
2433Hellgren, AntonCE6000013-20000N/A0220.00
2529Gustafsson, EmilRD7000235-200040.00000N/A
2670Hägerman, LinusGK120000   0000N/A    
2735Törnblom, KevinGK130000   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
135Törnblom, Kevin14139542:013125228389.053.43045
270Hägerman, Linus14124240:004838795.401.00140
330Järlström, André141160:005343987.185.00001
41Eriksson, Måns142000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

Swehockey – Svenska Ishockeyförbundets officiella app

Swehockey ger dig tillgång till nyheter, livebevakning och statistik för samtliga ishockeyserier som spelas i Sverige. Du kan följa dina favoritserier och lägga upp egna favoritlag i appen. För dina favoritlag kan du sedan välja att få pushnotiser när laget gör mål, i periodpaus m.m.

Swehockey ger dig:

  • De senaste hockeynyheterna ifrån Svenska Ishockeyförbundet
  • Liverapportering
  • Resultat och statistik för samtliga serier
  • Spelarstatistik
  • Följ ditt favoritlag och få pushnotiser vid viktiga händelser

Ladda ner för Android

Ladda ner för IOS