Clubs in Stockholm
Clubs in Stockholm

U16P Röd grupp 1, Stockholms Ishockeyförbund

 
Brinkens IFBrinkens IFBrinkens IFBrinkens IF[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
112Torma, LeoRW573104120
222Vinidiktov, AndreyLD54482000
327Sebo, EduardRW53582100
411Von Liechtenstein, WenzelLD57070211
597Wallin, AlexanderCE34262000
67Akulau, NeilLW52354000
717Chabalov, DavidRW51454010
84Henriksson, JohannesRD20330000
926Hellström, ThristanLW22020000
1021Dimander, OscarRD21120010
18Nöidh, PhilipRD21120000
1223Lindberg, LudvigCE50220000
1398Danielsson, EliasRW11010000
146Larsson, FelixRD410127000
1519Jansson, GustavRW10110000
1687Kukolj, VanjaCE20110000
39Melqvist, ChristianLD20110000
1813Beyer, MaximilianRW30110000
9Gustafsson, AxelLW30110000
2028Boman, ValterCE50110000
8Magnuson Norling, ArvidCE50110000
222Grela, Espen TintinRD50114000
2338Lallerstedt, OskarGK10000000
2499Papp Broman, LucasRD20000000
255Andersson, HenryLD30000000
2686Hagström, HugoGK40000000
2716Uhlin, TimRD40000000
2830Millerfelt, WilliamGK50000000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
130Millerfelt, William553180:005515691.071.67030
286Hagström, Hugo542116:177384584.443.61011
338Lallerstedt, Oskar51000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Bålsta HCBålsta HCBålsta HCBålsta HC[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
17Gääw, DylanCE53032001
228Holmberg, EmilCE40330000
39Lindström, MelkerLW22020001
45Lindvall, VictorLD42022000
515Eklund, EmilLW51120000
20Sundin, AlbinRW51120000
727Eklund, CharlieRW50222000
817Brandt, DouglasRW31012000
910Glademyr, HugoLD41012000
104Åström, EliasRD51010000
1121Nyberg, GustavLW30112000
1218Lindevall, ValentinRW50110000
1312Nadolny, OskarLW50114000
141Jansson, ErikGK10000000
1525Sjölund, HenningRD10000000
1613Windlert, IsakLD30000000
1711Persson, FilipLW40000000
1830Isberg Cranser, LoveGK50000000
1919Lövgren, EliasLW50000000
208Dobrov, MironRD50006000
2116Karlson, WilljamLD500027000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
130Isberg Cranser, Love554240:002517119687.246.25004
21Jansson, Erik51164:154242885.713.74001
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
IK GötaIK GötaIK GötaIK Göta[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
122Bergström, LeonCE759142001
28Engzell, ViggoLW748120100
317Hallenborg, TheodorRW792116120
49Bachman, ElliotRW764102120
514Niilivirta, FrankCE62244001
618Halvarsson Lindblad, RasmusLD71344100
713Slotte, ErikRD52132120
86Gustafsson, JonathanLD72134000
919Forsmark, LeonLD51120000
1016Hedevåg, AxelLD51124000
1112Bernhav Göransson, FelixRD711227010
122Svall, AntonLW41010000
137Gunnarsson, LukasRW510147000
144Patomella, AlbinLW71014100
1524Viberg, MelkerLW30110000
1635Bröms, ErikGK20000000
1723Bilands, MaximilianRD40000000
181Öblom, ElisGK50000000
1930Behring, VictorGK60000000
2015Blocho, FrankRD600012000
2110Szymendera, DawidRW70000000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
11Öblom, Elis753180:005636892.651.67030
230Behring, Victor763181:456919793.811.98030
335Bröms, Erik72160:003343791.893.00001
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Saltsjöbadens IFSaltsjöbadens IFSaltsjöbadens IFSaltsjöbadens IF[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
152Torneus, ElliotCE532527000
240Andersson, SixtenCE623510000
348Knaust, AlexanderRD63142030
445Mutaliev, MohammadRW63032001
547Notö, AdrianLW62138000
634Svenarud, IanLW51230100
744Eckes, AdrianLW61238000
833Sandgren, CarlCE51120010
939Kits, AlexRW61122000
1023Axelsson, NilsRW602210000
1119Widell, TheodorLW11010000
1226Lidström, JonasRD11012000
1338Löfqvist, WilmerLW41010000
1427Ryberg, LeoRW51014100
1526Andersson, EskilLW30110000
1636Axelsson, GabrielLD60114000
179Liljegren, FilipCE10000000
17Von Dahn, AxelLD10000000
1917Lindgren, GustavLW20000000
2013Stier, CharlieRD20002000
2165Gangnor, HugoGK30000000
2243Nilsson, ViktorLW50004000
2330Hautajärvi Nilsson, AlgotGK60000000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
130Hautajärvi Nilsson, Algot664240:002511814382.526.25013
265Gangnor, Hugo632120:007667390.413.50011
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
SDE HFSDE HFSDE HFSDE HF[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
126Haquinius, KnutCE36062110
224Berglund, ErikRW52350100
315Johansson-Hjertqvist, KasparRD51342010
420Sperle, NilsCE52130010
527Nygård, AlbinCE52134000
65Sevéus, WilmerLD52136010
78Beermann, LucasLW51230000
833Dahl, AlexanderCE51230010
917Dai, AndiLD51122100
1011Edlund, FabianCE50220000
1112Wahlberg, AlvinLD502231000
1234Saxell, LeoLW41010000
1318Sjöblom, HampusLW51012000
1428Immonen, Juhani KaiLW10112000
1510Schreiber, BoLD10000000
19Wimnell, CarlLW10000000
1731Karnebäck, JonathanGK20000000
181Bergström, OscarGK30000000
1921Serna, FrankLD30004000
2022Wennersten, EliasLD40000000
2130Råsten, KarlGK40002000
2223Häll, ViggoLW40002000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
11Bergström, Oscar533181:454899395.701.32121
230Råsten, Karl542122:539314077.504.39011
331Karnebäck, Jonathan52000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Spånga IS IK/Sundbybergs IKSpånga IS IK/Sundbybergs IKSpånga IS IK/Sundbybergs IKSpånga IS IK/Sundbybergs IK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
123Webb, WinstonRW65492100
29Pettersson, NiklasCE53584011
318Riese, EliasRW42134000
429Wang, PuruiCE421327000
511Nystedt, Douglas OddLD62020100
622Viknäs, SixtenLD51122000
728Lidemark, TheaLD41012000
819Marand, EbbeCE41014000
918Walsh, EliasRW40110000
1025Hagman Öhrn, PelleCE60110000
1113Lund, RasmusRD60112000
121Mellegård, CaspianCE10000000
21Nordenstam, ViggoRW10000000
1427Högye, ValterCE10004000
153Hellström, EbbotCE100025000
168Helén, ViggoLW20000000
98Shin, TeoLD20000000
181Svensson Savilahti, NilsGK30000000
1935Livåg-Persson, CharlieCE30000000
2014Lindgren, ZageLW30000000
214Chornyy, MaksymLD40002000
2230Olofsson, RichardGK50002000
2316Malm, JonathanCE50002000
2424Talvensaari Khalil, LeonRW500010000
2526Wikman, ÖstenCE60000000
2620Nilsson, VincentCE60004000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
11Svensson Savilahti, Nils633175:441512614189.365.12011
230Olofsson, Richard654134:54149110586.676.23013
335Livåg-Persson, Charlie63257:1510344477.2710.48000
41Mellegård, Caspian61000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

Swehockey – Svenska Ishockeyförbundets officiella app

Swehockey ger dig tillgång till nyheter, livebevakning och statistik för samtliga ishockeyserier som spelas i Sverige. Du kan följa dina favoritserier och lägga upp egna favoritlag i appen. För dina favoritlag kan du sedan välja att få pushnotiser när laget gör mål, i periodpaus m.m.

Swehockey ger dig:

  • De senaste hockeynyheterna ifrån Svenska Ishockeyförbundet
  • Liverapportering
  • Resultat och statistik för samtliga serier
  • Spelarstatistik
  • Följ ditt favoritlag och få pushnotiser vid viktiga händelser

Ladda ner för Android

Ladda ner för IOS