Clubs in Stockholm
Clubs in Stockholm

U18H Regional Öst

 
AIKAIKAIKAIK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
115Simon, VikingCE10106166210
237Teluskins, MartinsLW10412162202
320Ulrich, LeoRW1059146030
419Vargö, DavidLW10381116230
523Ridal, AlfredCE1064104011
69Barthelson, SamuelLW104596020
733Rådbjer, AlfredRD83694220
88Pasic, EmilioLD102794020
924Winqvist, FrejRW94372000
1021Lotfi, LeoCE103364010
1136Sundberg, LinusLW82468000
126Holmgren, AlbinRD62352000
137Acar, BenjaminLD1005510000
1428Sanders, NoahLW72246000
1526Norrbin, CarlRD41230010
164Lorsell, HugoLD82022000
1717Redborg, DavidRD30110000
1829Liiv, AxelCE60114000
1913Zirath, LinusRW80110000
2012Seidel, StevenLW801129000
213Lund Nordström, MikkelLD90110000
2225Ritzinger, TillRW10000000
2317Carlsson, AxelRD10000000
30Mimon, AdrianGK10000000
2530Bokström, KnutGK20000000
25Kappen, Carl OttoCE20000000
2734Gyllenflykt, TheodorLW30000000
2831Sarlah, AnzeGK80002000
2935Hasselborg, TheodorGK90002000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
135Hasselborg, Theodor1095245:37810511392.921.95131
231Sarlah, Anze1086364:231514616190.682.47151
330Bokström, Knut102000:00000N/AN/A000
30Mimon, Adrian101000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Almtuna ISAlmtuna ISAlmtuna ISAlmtuna IS[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
129Lindseth, Martin Kristoffer MoestueRW10971610111
217Pecirep, WilliamCE10591435010
318Storm, EdwinCE103111425030
415Ersoy, AdrianLW646104010
536Valdebenito, NahuelRD1028104010
69Andersson, EliasLD94374110
77Högberg, Frans-MartinLD103470100
812Wesley, VilmerLW951641000
910Halvarsson, MelkerRW43364120
1071Fahlman, EliasLW1024620000
1113Björklund, NeoLW43250010
1267Özbay, AlexLW102240000
1340Lundmark, DouglasLD90334000
1423Kroon, CarlRW31120100
155Vestberg, WilliamCE51120000
166Norlén, ArvidLD50220000
1766Sandberg, HarryCE101010110
1820Stadig Axell, DouglasLW101012000
1931Lundback, TorGK30110000
2024Sjöborg, ViktorCE60110000
218Holfve, RasmusRD100112000
2214Vesterlund, EliasRD100116000
2339Bergström, ViktorGK10000000
39Landegren Thurfjell, FransGK10000000
99Thor Orebrand, LiamGK10000000
263Berggren, MilleRW20000000
4Nelin Sjulander, AlexanderLD20000000
2839Forsberg, EliasGK40000000
2945Svedjeholm, JohannesGK100000000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
145Svedjeholm, Johannes10107411:212218420689.323.21152
231Lundback, Tor1033130:3410546484.384.60011
339Forsberg, Elias104158:185323786.495.15001
439Bergström, Viktor101000:00000N/AN/A000
39Landegren Thurfjell, Frans101000:00000N/AN/A000
99Thor Orebrand, Liam101000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Brinkens IFBrinkens IFBrinkens IFBrinkens IF[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
110Rullis, ErnestsCE10311142100
27Rullis, EdgarsCE1094130230
313Litvinsson, IvanCE1037102010
443Szabó, MatéRW101676000
525Kosik, LukasRW813429001
621Renström, ViggoRW103036102
719Zboril, MathiasRD72138000
811Grypishyn, DanielCE82130000
926Kednert Fungdahl, EdvinRD101124010
1034Szabó, GergőLD602227000
118Åhlin, OliverLD1002227000
1216Larsson, DanielRD1002233000
1315Forssén, WilmerCE101010000
1419Magnuson Norling, ArvidCE10110000
1522Grund, AxelRW70110000
1620Arbin, WilliamLW10000000
1717Horvat Karlsson, HampusLW50000000
1818Dohi, NoahRW50002000
195Grela, Espen TintinRD80002000
24Karlberg, WilliamRD80002000
2112Eberhard, OttoCE90000000
2231Karlsson, MelvinGK100000000
2330Vanneufville, Lilong MatthieuGK100000000
2423Edlundh, ArvidLD100002000
259Seles, JakubCE100004000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
131Karlsson, Melvin10107418:522019821890.832.86034
230Vanneufville, Lilong Matthieu10103180:001010911991.603.33012
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Djurgårdens IFDjurgårdens IFDjurgårdens IFDjurgårdens IF[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
146Langermo Neuman, LudvigLW10109192210
226Wersäll, MelkerRW10413174120
343Leijonhielm, FilipLW10610164030
467Canemyr, WilliamRW1086142100
547Norman, MelvinRW1057122001
641Nilson, SixtenCE1057124010
738Lindqvist, TielRW10571230200
818Sjölander, ViktorCE755100000
936Larsson, EricLW1037104100
109Persson, OskarRD828100100
117Zetterberg, SvenRD95492100
1228Mattsson, LukasCE72794000
133Boumedienne, SamuelLD93476010
144Orneklint, WilliamRD80770000
1529Biewald, LokeLD92462001
1610Dahlbäck Larsson, EmilRD90550000
1760Eiritz, CarlLD70440000
1863Sörlin, VincentCE71232000
1956Ågfalck, LucasCE40330000
2034Söderholm, MaximilianRD70226000
2121Hedlund, WilliamCE11010000
222Hedstrand, SixtenCE10000000
1Lundqvist, LeoGK10000000
241Trygg, HampusGK20000000
251Hörnqvist, EddieGK30000000
2631Holmqvist, EliasGK60000000
2739Källander, RiverGK80000000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
131Holmqvist, Elias1065305:00811111993.281.57250
21Trygg, Hampus102160:001151693.751.00010
339Källander, River1084238:427546188.521.76031
41Hörnqvist, Eddie103000:00000N/AN/A000
1Lundqvist, Leo101000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Flemingsbergs IKFlemingsbergs IKFlemingsbergs IKFlemingsbergs IK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
157Lapin, LukasLW105384100
269Kukolj, IvanCE104484120
354Schünzel, LudvigCE93362010
470Kysilka, VaclavCE83252010
547Mangulis, DanielsRD1014510010
666Brozin, WilliamLW62240010
761Lundh, MichaelCE82248000
864Perving, EmilLW81344000
958Kruppa, RichardLD70440000
1049Tuvinger, AugustRW81230010
117Roos, AxelRD100338000
1262Hedlund Nuora, LoveRW102022000
1367Medvedskis, RolandsLW80220000
1450Kekecoglu Malmkvist, ArdaLW91012000
1555Gårdenberg, AndreasLW100110000
1660Kjellberg, MinoLD10000000
1Strihovsky, AdamGK10000000
1865Backlund, LudvigLW40000000
46Sveters, MarkoLW40000000
2048Klemming, MaximilianRD80000000
2171Vitek, OliverGK90000000
2253Nordlander, MånsLD90000000
2372Douhan, AntonGK100000000
2456Axén, MelvinRW100000000
68Stenman, VincentRD100000000
2663Salomonsson, ViggoLW100002000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
172Douhan, Anton10107383:032022024091.673.13124
271Vitek, Oliver1094211:341812914787.765.10004
31Strihovsky, Adam101000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Huddinge IKHuddinge IKHuddinge IKHuddinge IK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
124Bildsten, VidarRW1093120110
228Basilius, AstonRW1028108110
310Klingborg, EbbeCE1036927100
49Gisslander, OscarLD844858120
511Juhlin, VincentLD944810010
613Klingvall, OskarCE103474100
715Vintheden, EdvinLW1024631001
823Häggkvist Högdal, CharlieLW1005527000
922Jääskä, KalleRD931452011
1016Mannerstål, RasmusLW922425010
1121Bohlinder, ViggoRW90446000
125Kvarnefält, MiloRD91234000
1326Roos, LudvigLW911210000
1414Norling, NilsCE40220000
1518Velden, MånsRD902212000
1617Roos, AlexanderRD61014100
1712Tsioulis, AlexandrosCE81010000
1829Nylander, MaximilianCE90110000
1999Norrbo Asp, WilmerGK10000000
2Wranning, TimLD10000000
2120Lindström, AndreLW50000000
227Eklund, DavidRW80002000
8Liljeros, OlleLD80002000
2430Bågenvik, RasmusGK90000000
251Lidén, MelkerGK100000000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
130Bågenvik, Rasmus1096357:572721624388.894.53024
21Lidén, Melker10104240:00811412293.442.00140
399Norrbo Asp, Wilmer101000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
IFK Täby HCIFK Täby HCIFK Täby HCIFK Täby HC[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
116Halfvards, MaxLW10761331102
221Gushchin, MarkCE1075126001
311Bizat, KaylissLW1029116010
424Edlund - Ahl, VincentLW93586010
599Sidén, FilipRW74372120
691Liess, BennetLW715625000
710Benislavskis, ValtersLW832510100
89Gusevs, MarksLW103250010
95Nilsson, NeoLD101458000
1034Winberg, WilliamLW1022410010
1143Persson, AntonLD91342000
1288Vasile, LivioCE91230000
1381Alebark, AugustRW91236000
1417Jansson, MalteRD1003316000
1514Ahlbom, VincentRW21012110
1618Mouillé, EmmanuelLW61016010
1726Moreau, OliverRD90112000
1829Galiamoutsas, PhilipRD100112000
1999Af Sandeberg, HjalmarCE10000000
30Hansen, SimonGK10000000
2159Randefalk, FelixRD30002000
2215Adelmann, MarlonLD70000000
231Rodičevs, JurijsGK90000000
2431Ducommun, NathanGK100000000
2548Börjesson, EskilRD1000052000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
11Rodičevs, Jurijs1095280:061817419290.623.86022
231Ducommun, Nathan10106286:012214116386.504.62014
330Hansen, Simon101133:59044100.000.00010
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Nacka HKNacka HKNacka HKNacka HK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
139Dufåker, AntonCE93472200
241Ebbe, ColinRW94042200
37Wikström, CharlesRD631410000
446Sundberg, AxelRD931410020
517Svensson, WilliamLD62244100
649Deltin, EliotCE91342000
743Stålmarck, MiltonCE913443010
89Lidfors, TorLW51232000
938Kinnander Svedberg, HugoLD1012318000
1037Martiniussen, LoveCE90332000
1151Wikholm, WilsonLW92028000
1242Kull, MelvinRW31010000
1336Forsström, JonathanRD91016010
1426Adriano, AugustLW10000000
1533Ottebjer, OliverGK20000000
35Rooteman, RalfRW20000000
1711Riis, LudvigRW30002000
1821Stålmarck, HarryLD300025000
1948Andersson, PelleLW40000000
21Collskog, VictorCE40000000
54Holmlund, MalcolmCE40000000
57Ragnerstam, GustavCE40000000
2347Edlund, Karl OscarLD50000000
2453Lundin, LukasRD60000000
2545Nordström, MelkerRW80000000
2632Djerf, RasmusGK90000000
2752Lorentzon, ÅkeLD90000000
2831Koski, WilliamGK90004000
2956Haedge, TheoCE90008000
3055Sandwall, LeoLD1000022000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
131Koski, William1098483:491327729095.521.61344
232Djerf, Rasmus1092125:408637188.733.82011
333Ottebjer, Oliver102000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
SDE HFSDE HFSDE HFSDE HF[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
124Frelihs, AleksisRW1069152110
225Kramberg Hjertonsson, HugoLW9861425220
39Forsberg, MaximilianCE105272100
419Bilenko, AleksanderCE101450000
53Gabrielsson, OlleLD100554000
629Boman, GustavCE92240020
718Stolt, AxelCE101346010
817Mörner Jeansson, OttoCE100440000
923Carlsson, JasperCE1004428000
1013Sahlström Lindhe, OscarCE103032102
112Schmidt Lindqvist, LudvigLD91234000
1216Falck, OlleLD101230000
138Frylén, OscarCE71124000
147Nyström, HaraldRD81128000
1520Flisbäck, John-DiegoCE101128100
1612Krus, VictorCE50110000
175Axelsson, TheoLD80110000
184Sevéus, WilmerLD10000000
1927Jacobson, GustavCE20000000
206Bergenudd, LudwigRD30000000
31Martinsson, HugoGK30000000
221Rapp, OscarGK70000000
2328Stehlin, SixtenLD70002000
2426Norlander, LeoLD800029000
2522Mauritzon, PhilipCE100002000
2630Ulmander-Falk, EdvinGK100004000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
130Ulmander-Falk, Edvin10107398:012319121489.253.47043
21Rapp, Oscar1074202:10109110190.102.97021
331Martinsson, Hugo103000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Södertälje SKSödertälje SKSödertälje SKSödertälje SK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
134Wsol, GabrielRW101462014351
283Novak, NicolasCE10416208030
333Wretling, AlvinLW1099180230
491Thörn, EmilLW1059142110
522Lindén, GustavLD102121410000
680Myrentorp, AlexanderCE966126010
740Thörn, FelixCE947112020
823Asplund, WilleRW108190102
929Brunell, OssianRD100882000
1077Ilmarsson, WinstonRW92466010
1172Andersson, NoelLW103140100
1248Cremonese, JonathanRW322425000
1392Törngren, LucasCE61346010
1465Cladart-Ake, MattéoRD80444000
158Persson, TomCE91230000
1637Antell, OliverLD101232000
175Nordberg, VictorLD100334000
1889Andersson, AxelLW1003329000
1975Nordberg, SimonLD101128000
2068Lindqvist, TheoRD70228000
2121Bäckström, AxelRW10000000
50Spens, OskarGK10000000
2350Assali, YounesGK20000000
2490Selin, PontusGK30000000
2535Eriksson, AntonGK50000000
2630Emretzon Duckmark, JustinGK90000000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
130Emretzon Duckmark, Justin1098477:551818019890.912.26362
235Eriksson, Anton1052120:053404393.021.50020
350Assali, Younes102000:00000N/AN/A000
90Selin, Pontus103000:00000N/AN/A000
50Spens, Oskar101000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Tyresö/Hanviken HockeyTyresö/Hanviken HockeyTyresö/Hanviken HockeyTyresö/Hanviken Hockey[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
117Tapper, JonatanRW104372120
226Huselius, EltonRW916710000
319Solhan, LeoRW75162021
422Hannula, LouiCE833629000
56Reimdal, NeoRD82466020
69Baremo, StevenLW93256000
720Sundvisson, LucasRW821328000
82Sundqvist Bastos, ElliotLD92132100
914Celikel, WilgotLD91232010
1010Lagerström, OliverRW1003341000
115Vikström, AdamRD811230000
1218Sääf, LudvigCE91120000
1313Listam, AlexanderRD101124000
1415Westergren, AugustLW101126000
154Aslan, BaranLD1002212000
1698Pelicano, LudvigLD10110000
1741Harrysson, LoGK10000000
1821Tidström, LeoLW60002000
1935Ekedahl, NoelGK90000000
208Lillieander, SixtenRD90000000
2112Blomberg, ViggoCE90002000
24Lindqvist, JustinCE90002000
231Holme, NilsGK100000000
2416Arfalk, VilgotCE100000000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
135Ekedahl, Noel1095303:002416118587.034.75023
21Holme, Nils10105299:033415218681.726.82005
341Harrysson, Lo101000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Värmdö HCVärmdö HCVärmdö HCVärmdö HC[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
16Rubes, EduardRW101566010
236Eklinder, SverreRW814526000
39Budniks, MarkussRD1005510000
421Sörman, AbbeRW63140000
540Eriksson, EmilCE1031410010
620Ryberg, VincentLD921326010
710Toftling, SanderCE61230000
838Fält, EliasLW912310000
911Virkkunen, NiiloLW101232010
1023Tvelin, LoveLW101124000
1112Ebberyd, CharlieCE20220000
127Calendralis, LeonLD61014000
1348Gyllner, ElliotLD101010000
1424Strömmer, VilgotRD101010010
1519Alami Merrouni, DavidCE101012000
1627Sarvik, NilsLW60110000
1734Norlin, TristanRD100114000
1815Björk, ArvidLW10000000
1Hålsten, LeonGK10000000
2035Källström, SebastianGK40000000
2132Grinups, SamuelLD40000000
2230Vucetic, HugoGK50000000
2328Häll Jimenez, KimCE50004000
2450Broberg, LiamLD70000000
18Öst, ViktorRW70000000
2629Niinimaa Andersson, CliffordLD90000000
2722Ohlson Söderlind, LukasLD90002000
2830Nilgränd, LukasGK100000000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
130Nilgränd, Lukas10105262:313717421182.468.46004
230Vucetic, Hugo1054200:002115817988.276.30003
335Källström, Sebastian1043142:293310714076.4313.90003
41Hålsten, Leon101000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

Swehockey – Svenska Ishockeyförbundets officiella app

Swehockey ger dig tillgång till nyheter, livebevakning och statistik för samtliga ishockeyserier som spelas i Sverige. Du kan följa dina favoritserier och lägga upp egna favoritlag i appen. För dina favoritlag kan du sedan välja att få pushnotiser när laget gör mål, i periodpaus m.m.

Swehockey ger dig:

  • De senaste hockeynyheterna ifrån Svenska Ishockeyförbundet
  • Liverapportering
  • Resultat och statistik för samtliga serier
  • Spelarstatistik
  • Följ ditt favoritlag och få pushnotiser vid viktiga händelser

Ladda ner för Android

Ladda ner för IOS