Clubs in Stockholm
Clubs in Stockholm

U15P Blå Grupp 1, Stockholms Ishockeyförbund

 
AIKAIKAIKAIK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
114Jonsson, GöstaCE54596110
213Eklund-Aspe, JulianLW53470210
322Söderholm, AlvarCE63250000
426Wallenberg, ViggoCE63254100
521Bramskog Nääs, ElijahCE53146100
612Naumov, AlexeiRW60334000
74Augustinson, DouglasCE62022000
88Salenius, CalvinRD62026010
923Possander, ZachLW50222000
1018Bergman, MiltonLD61012000
1110Mahallawy, Walter JrLD40112000
1229Dahlgren, LucasCE60110000
1319Klang, TheoRD60112000
141Björkstrand, TedGK10000000
28Halldin, HermanRD10000000
35Högosta, JaydenGK10000000
179Kashani, CaspianCE20002000
1835Ottosson, FelixGK40000000
192Fagerlund, ElvisLD40000000
2027Marteus, JulianLW40002000
2120Svalby, MelkerRW50002000
2230Immonen, EinoGK60000000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
135Ottosson, Felix643123:191383997.440.32230
230Immonen, Eino663122:065434889.581.64121
31Björkstrand, Ted61000:00000N/AN/A000
35Högosta, Jayden61000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 40 minutes and higher Saves%

 
Djurgårdens IFDjurgårdens IFDjurgårdens IFDjurgårdens IF[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
119Gjörl, JackCE54590000
215Taletavicius, KajusCE533649101
320Zirath, RasmusLD530329101
411Samuelsson, JonathanLW52130000
513Grönberg, WilhelmRW51230010
616Constantinescu, AndreiCE52020000
729Forslund, EdvardLD41012110
826Niemi, EddieLD10110000
94Samuelsson, MaxCE30112000
1021Bergman, IvarCE40112000
118Boström, OskarRW50110000
44Törngren, CharlieCE50110000
28Valihrach, FelixCE50110000
1435Lundqvist, LeoGK20000000
151Malm, FolkeGK30000000
1624Harglin, SamLW30000000
2Laaksonen, JacobLD30000000
1810Svärd, SigmundLW40000000
1930Trehn, AlexanderGK50000000
2014Holmqvist, AlfredLD50000000
2122Lilja, EdvinRD50004000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
135Lundqvist, Leo52282:062373994.870.97111
230Trehn, Alexander55278:044273187.102.05011
31Malm, Folke53140:443232688.462.95010
Sorted by lower Goal Against Average per 40 minutes and higher Saves%

 
Huddinge IKHuddinge IKHuddinge IKHuddinge IK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
121Linder, LeoCE61232000
226Engdahl, CarlLD62022000
324Wållringer, NoelRW41120010
411Tengå, AntonCE61124000
523Lindholm Roman, AlvinCE60220000
610Gresté, ZachariasCE51010000
712Liljegren, GustavCE51012101
25Lundqvist, PhilipCE51012000
93Pilbäck, EliasCE61012010
104Elfverson, SvanteCE61018000
117Ramstedt, AnthonLW60112000
129Agerhem, JacobCE30000000
2Dusing, FilipCE30000000
1414Stenvall, NoahCE40000000
1510Karlsson, HenningRD50000000
16Westergren, EmilCE50000000
1717Magizov, RafaelRW50002000
1830Norrbo Asp, WilmerGK60000000
1935Lindén, ArturGK60000000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
130Norrbo Asp, Wilmer664160:001612313988.494.00013
235Lindén, Artur66280:009354479.554.50002
Sorted by lower Goal Against Average per 40 minutes and higher Saves%

 
Nacka HKNacka HKNacka HKNacka HK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
199Fagerström, OttoLW558132110
213Frödén, LucasRW54482010
398Friman, VincentLW52684000
495Kinnander Svedberg, FilipLD43254000
510Sundh, ErikRW431425100
628Thiel, NilsRW32240100
715Marincic, LukasRW52240000
896Jahnke, ViktorLW50442000
993Segerberg, HektorLD52130000
1029Ek, EdvinRW51120110
1118Lukins, AlfredRW41010100
126Rudberg, EltonRW20112000
1318Lejon, LoveRD20000000
1494Pettersson, OscarLW30000000
157Ekblad, AxelRW40000000
1622Telander, AlfredRW40004000
1790Friman, CharlieGK50002000
1891Åkerlund, IvarGK50002000
1997Halvarsson, VictorLD50002000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
190Friman, Charlie553120:004343889.471.33030
291Åkerlund, Ivar55280:002373994.871.00020
Sorted by lower Goal Against Average per 40 minutes and higher Saves%

 
Södertälje SKSödertälje SKSödertälje SKSödertälje SK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
177Lengmo, WincentCE543729000
219Ygberg, LevinCE54154100
314Larsson, AxelCE53252010
468Löfgren, OscarGK52240100
527Wallmark, AxelLW60440000
613Jauhiainen, SixtenCE22132010
793Åhlander, JackCE62130000
810Tinglöv, OliverCE41230000
916Olsson, LudvigCE60336000
1037Samuelsson, TheoCE62022000
1115Fors, VilgotLD21122000
123Rutic, VukCE30220000
1322Ilmarsson, EltonCE40220000
1428Lindholm, AlfredCE41012100
1534Von Becker, LoweRW30112000
167Edstein, IsacLW601125000
1729Johansson Rogner, HugoCE10000000
181Malm, JasonGK20000000
1917Stefansson, AxelCE20000000
2031Eriksson, WayneGK30000000
2135Baltrimas, EmilijusGK30000000
26Main, MattiLW30000000
2320Hamrén, EricCE30002000
2432Jääskä, EmmiGK40000000
258Erkkilä, NoelCE40002000
2662Kullström, OddRD50002000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
132Jääskä, Emmi643120:448647288.892.65012
231Eriksson, Wayne63280:001262796.300.50120
31Malm, Jason62143:192242692.311.85001
435Baltrimas, Emilijus63000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 40 minutes and higher Saves%

 
Värmdö HC 1Värmdö HC 1Värmdö HC 1Värmdö HC 1[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
118Glad, AronCE41010010
217Hast, OliverLW61010010
322Petersén, OskarGK61018000
416Eshammar, EmilLD30110000
528Eriksson, NilsCE60112000
635Johansson, AlecGK10000000
29Nordgaard, AlexLW10000000
830Gesar, AlexanderGK10002000
924Olsson, LucasLD300025000
1031Kilman, NicolaiGK50000000
26Öberg, EmblaCE50000000
1239Hedlund, OliverCE50002000
34Strand, FranzLW50002000
1419Sjöberg, FelixRW60000000
4Toth-Aravena, EddieCE60000000
8Åström, AlgotCE60000000
1723Roxengren, AlfredLW600033000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
131Kilman, Nicolai655187:533112615780.256.60005
230Gesar, Alexander61140:005192479.175.00001
335Johansson, Alec61112:0735862.509.90000
Sorted by lower Goal Against Average per 40 minutes and higher Saves%

Swehockey – Svenska Ishockeyförbundets officiella app

Swehockey ger dig tillgång till nyheter, livebevakning och statistik för samtliga ishockeyserier som spelas i Sverige. Du kan följa dina favoritserier och lägga upp egna favoritlag i appen. För dina favoritlag kan du sedan välja att få pushnotiser när laget gör mål, i periodpaus m.m.

Swehockey ger dig:

  • De senaste hockeynyheterna ifrån Svenska Ishockeyförbundet
  • Liverapportering
  • Resultat och statistik för samtliga serier
  • Spelarstatistik
  • Följ ditt favoritlag och få pushnotiser vid viktiga händelser

Ladda ner för Android

Ladda ner för IOS