Clubs in Stockholm
Clubs in Stockholm

U15P Blå Grupp 2, Stockholms Ishockeyförbund

 
Brinkens IFBrinkens IFBrinkens IFBrinkens IF[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
120Danielsson, EliasRW667130010
221Dimander, OscarCE657122100
316Kukolj, VanjaLW647112000
436Wallin, AlexanderRW655106000
510Nyström, OskarRW64372100
626Hellström, ThristanLW63360100
729Hertzberg, MaximilianCE63362000
839Melqvist, ChristianLD50662000
918Nöidh, PhilipLD61454010
1022Källén, AlexanderLW42240000
114Henriksson, JohannesRD51340010
1224Papp Broman, LucasRD61346000
1311Zolin, MaxwellLW51120000
149Bruvoll, AxelRD50220000
157Hansson, MilleRW10114000
165Jansson, GustavRW30112000
1725Zetterström, CharlieLD60110000
1823Gustafsson, JacobLD30002000
1931Ellenberg Dolvé, IsacGK40000000
2014Eriksson, WilliamRW40000000
2130Lallerstedt, OskarGK50000000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
131Ellenberg Dolvé, Isac643122:384434791.491.30121
230Lallerstedt, Oskar653119:347606789.552.34112
Sorted by lower Goal Against Average per 40 minutes and higher Saves%

 
Eskilstuna Linden HockeyEskilstuna Linden HockeyEskilstuna Linden HockeyEskilstuna Linden Hockey[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
110Grabbe, FabianLW32020000
211Juhlin Ulvhag, MaxCE62022010
313Thörn, ErikCE61120000
49Rosedal Salvéus, WalterCE61010010
52Tördahl, NilsLD61018000
614Hellberg, WilliamCE30112000
725Andersson, AlfonsRD60112000
88Carlén, LiamCE30000000
29Lainio, WincentLD30000000
1017Carlström, VincentLW60000000
16Joona, LennoxCE60000000
28Korsman, BillCE60000000
1335Lagerbeck, EliasGK60002000
1418Junger, StellanCE60006000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
135Lagerbeck, Elias666240:004417622080.007.33006
Sorted by lower Goal Against Average per 40 minutes and higher Saves%

 
Haninge Anchors HCHaninge Anchors HCHaninge Anchors HCHaninge Anchors HC[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
171Tielman, OscarRW64480201
28Biewald, VilleLD64264001
311Eriksson, DexterCE52242000
429Westlund, WalterCE61232101
514Wikander, CharlieLW61234101
622Henricson, JulianLW52020000
756Larsson, HugoLD61124000
855Soxbo, ArvidRD60220000
928Söderlund, EliasRW61012000
106Örjes, AxelLD61012010
1110Mccann, CedricLW40110000
1293Veid, MiltonLW50110000
1318Lautmann, IsakRD60110000
1419Brandt, WinstonRW10000000
1533Norman, NoelGK20000000
1621Nyberg, CharlieRD40000000
1796Björkander, HermanLW400025000
1835Sangre Brattberg, LuddeGK50000000
191Lindeborg, MelkerGK50000000
2083Eklöf, DavidLW50004000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
135Sangre Brattberg, Ludde654162:38910010991.742.21031
21Lindeborg, Melker65140:0001414100.000.00110
333Norman, Noel62140:004252986.214.00001
Sorted by lower Goal Against Average per 40 minutes and higher Saves%

 
Sollentuna HC 1Sollentuna HC 1Sollentuna HC 1Sollentuna HC 1[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
120Kesan, ElvinRW494132220
219Johansson, FrankCE53470010
323Öhlin, VinceLW43252110
421Blomgren, EgonRW53140000
510Tjernström-Milione, HugoRW53142110
631Barton, TimothyLW30332000
718Rakuscinec, AlexanderLW30222000
828Moreau, BillyLD40224000
96Engström Åkerman, LeoRD50224000
1033Hagelin, BjörnRW21010000
1129Bock, JustusLD31010110
1234Pernwall, OttoLW41010000
8Storm, AlfredRD41010001
145Ulmander Falk, NilsLW20110000
157Sellén, MalcolmLD30112000
164Brost, CarlCE30004000
1730Gillberg, SimonGK50000000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
130Gillberg, Simon555200:007576489.061.40250
Sorted by lower Goal Against Average per 40 minutes and higher Saves%

 
Tullinge TP HCTullinge TP HCTullinge TP HCTullinge TP HC[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
125Arvidsson, KevinCE51010100
27Buss, WilliamLW51010000
324Christensson, AlgotCE51012000
413Moberg, DevinRW50110000
528Lillieander, OttoCE50112000
611Svärd, ManfredCE20002000
722Piñones, LiamLW30000000
816Droca, DamjanCE30002000
930Skytt Åkerström, AlvinGK40000000
1023Dahlin, OliverLD40000000
10Thor Allstrin, GustafRW40000000
5Törnqvist, GustavCE40000000
1326Balcin, NavdarRW40002000
1418Höglin, GustavRW50000000
1535Giorgi, CharlieGK50000000
7Lönn, MalteRD50000000
1721Wärngård, CharlieRD50004000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
135Giorgi, Charlie554152:012512114682.886.58003
230Skytt Åkerström, Alvin54247:596273381.825.00011
Sorted by lower Goal Against Average per 40 minutes and higher Saves%

 
Viggbyholms IKViggbyholms IKViggbyholms IKViggbyholms IK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
112Ekström, LokeLW655100200
224Bodin, CharlieRD64592010
323Andersson Lintula, CharlieCE64592020
418Meneghetti, LeoneLW62570010
519Pavlikovsky, MaxCE64264200
615Ekstedt, ErikLW53362000
740Öberg, OskarCE63250001
820Lorsell, AdamCE51450000
955Rainsson, NathanLD530327000
1022Ottosson, WilliamLW51120000
1121Sigg Lundell, OlleLD61120000
1211Bez, LeoneLD10110000
1310Lund, LinusLW20110000
1414Öhlund, FrankLW60112000
151Kyllerman, PhilipGK10000000
45Qvist, OlleRD10000000
1713Asplund, PhilipCE30000000
28Jonsson, WilliamCE30000000
1929Åberg, HugoGK40000000
209Markmyr, EltonCE50000000
2130Åhrnby, EddieGK60000000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
130Åhrnby, Eddie664160:007727991.141.75131
229Åberg, Hugo64278:115273284.382.56111
31Kyllerman, Philip61000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 40 minutes and higher Saves%

Swehockey – Svenska Ishockeyförbundets officiella app

Swehockey ger dig tillgång till nyheter, livebevakning och statistik för samtliga ishockeyserier som spelas i Sverige. Du kan följa dina favoritserier och lägga upp egna favoritlag i appen. För dina favoritlag kan du sedan välja att få pushnotiser när laget gör mål, i periodpaus m.m.

Swehockey ger dig:

  • De senaste hockeynyheterna ifrån Svenska Ishockeyförbundet
  • Liverapportering
  • Resultat och statistik för samtliga serier
  • Spelarstatistik
  • Följ ditt favoritlag och få pushnotiser vid viktiga händelser

Ladda ner för Android

Ladda ner för IOS