Clubs in Stockholm
Clubs in Stockholm

HockeyTvåan Herr Östra

 
Bålsta HCBålsta HCBålsta HCBålsta HC[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
181Danielsson, CarlCE866122010
27Edberg Mäkinen, OliverLW865112110
314Von Walden, DennisCE536929010
492Sjögren, PontusCE75382200
52Lindström, KasperRD81784000
621Bågenklint, PhilipRW82572000
771Ringnell, ViggoRD81674100
88Backman, JonathanCE63360010
920Lundberg, JacobRD81566010
1078Bubini, MioCE71454000
1110Eriksson, LudwigLD83148030
126Dannewitz, FilipCE61340000
1376Lindstedt, CornelizLW71340010
1434Lejonryde, FilipRD72134100
1538Gustavsson, OliverRW62029100
1612Stenberg, EliasRW40110000
1711Landberg, OliverLW60110000
189Nyberg, JacobLD80116000
1918Hofslagare, DanielRW10002000
2060Epparn, AntonGK40000000
2191Nyqvist, AntonCE40002000
2235Mutze-Hvitman, RichardGK50002000
2350Lööf, EdwinGK70000000
2477Sand-Roden, JesperLD80002000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
135Mutze-Hvitman, Richard855303:531013814893.241.97132
250Lööf, Edwin873136:207657290.283.08020
360Epparn, Anton84148:403212487.503.70010
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Eskilstuna Linden HockeyEskilstuna Linden HockeyEskilstuna Linden HockeyEskilstuna Linden Hockey[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
19Norlin, CristopherRW764104100
219Norberg, EmilLW72792000
313Larsson, AlexanderCE72570000
422Collander, MaxLW624610110
517Skoog, OliverRD70662000
629Wettergren, MarcusLW72350101
74Eklund, MattiasLD72248010
828Ingman, FilipRW72130020
916Perjus, LucasRW41232100
1011Avelin, DidrickRD31122000
1127Fältskog, NoamRW71120000
1221Lindblom, SebastianRD31014000
1312Nyckelsjö, JacobLW71010000
1418Lindberg, ErikCE71010010
1523Högback Norén, WilhelmRW70110000
1610Insulander, AlexanderCE70112000
15Karlsson, WilliamRD70112000
181Jansson, EmilGK10000000
197Jansson Lorek, KevinRD40004000
2024Nordlander, AntonRW50000000
2125Andersson, KarlLD50004000
2235Lundell, HampusGK60000000
2331Sjövold Rambäl, MartinGK70000000
245Gisslander, GustafRD70000000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
135Lundell, Hampus765300:521418219692.862.79023
21Jansson, Emil71160:002363894.742.00010
331Sjövold Rambäl, Martin77165:003192286.362.77010
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Flemingsbergs IKFlemingsbergs IKFlemingsbergs IKFlemingsbergs IK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
118Linder, SebastianLW54486100
221Nilsson, JohannesRD74378010
310Pettersson, GustavCE71560000
411Johansson, LokeCE71564000
56Gustafsson, LeonLW72356000
699Kreibom, MelvinCE12130000
799Austakojis, JorisLW62130000
899Ytterstene, EmilLW62020000
999Pranskevicius, PijusCE31120000
1019Magnusson, WilliamLD71122100
1199Nordlander, HampusCE50222000
127Liss-Larsson, WilfredLD70220000
1314Waerner, ViltonLW11012000
1499Thunberg Josende, LiamRW51012000
154Bergström, ViktorLD60116000
168Krig, LiamRD70114000
171Vaišvila, NaglisGK10000000
1899Dymkowski, PhilipLD10000000
1999Johansson, OliverLD10002000
205Fredin, OliverRD20000000
99Paulrud, KristofferLD20000000
2299Lander, VictorLD20002000
2399Källström, FelixRW30000000
2424Holmlund, EmrikLW40000000
2515Blystedt, MartinRD40002000
2612Grman, KristianLD40004000
2722Diberius, ErikLW60000000
281Blom, VilhelmGK60002000
292Svahn, EdvinGK70000000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
11Blom, Vilhelm764200:001510712287.704.50012
21Vaišvila, Naglis71160:003323591.433.00001
32Svahn, Edvin773158:47139110487.504.91012
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Hammarby HockeyHammarby HockeyHammarby HockeyHammarby Hockey[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
19Nordstrand, AndréLW738114100
27Liljekvist, MartinRD619104000
315Burman, ViktorLW76392021
424Albertsson, JoakimLD72790010
512Mäki, EmilCE74486110
613Ekberg, AxelRW73472000
714Mattsson, AlexCE432531102
825Glysing Pettersson, LucasCE71342000
911Reason, AlexanderRW62130000
1022Ahlperby, ViktorLW72132000
116Johansson, OskarRD50330000
1210Sparinskis, GustavsLW70330000
134Lidgren, LiamLD61126000
1418Ekberg, PhilipLW60224000
1520Kjellgren, LinusLW31010000
168Karth, EmilLD51010101
1726Wahlqvist, JoakimLW60112000
1821Dahling-Barger, DoglasRD601143000
1923Ekmark, ErikLW40006000
202Karlsson, VilhelmLD50000000
2130Säll, HugoGK70000000
2235Gidbark, LinusGK70000000
233Björn, Bo-BusterRD70002000
2417Brodén, MaxLW70004000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
130Säll, Hugo774240:005899494.681.25140
235Gidbark, Linus773188:228889691.672.55003
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Haninge Anchors HCHaninge Anchors HCHaninge Anchors HCHaninge Anchors HC[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
118Appelberg, MarcusCE73360010
220Bagge, SebastianRW71564001
327Julin, NoahRW42132000
414Lundberg-Strid, VictorRW71232000
522Wallentin-Mattsson, RasmusCE70332000
613Höglund, VictorCE72020000
721Kroon, WilliamCE41122000
84Fagerberg, LucasLD51122000
93Grimborg, AlbinLD31010000
108Fagerlund, JonathanRD41014000
1117Strömberg, MarcusLW61010000
1226Segh, HugoLD61012000
135Klingström, MaxLD71010000
1411Ahlsten, BenjaminRW71014000
1519Corey Mårtensson, ElliotRW60110000
169Palmert, LeoCE701110000
1790Bylund Lundberg, JonathanGK10000000
10Ekholm, RasmusRW10000000
1925Kollberg, MelwinCE30000000
23Terehhov, LukasLW30000000
16Wahtramäe, Alex**LD30000000
2295Björk, ZakkRD40000000
2328Selling, LucasCE60000000
2435Palm, OliverGK60004000
2530Nilsson, PhilipGK70000000
2612Roos, LucasLD700010000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
130Nilsson, Philip775234:092010812884.385.12004
235Palm, Oliver764189:47179110884.265.37003
390Bylund Lundberg, Jonathan71000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
IFK MariehamnIFK MariehamnIFK MariehamnIFK Mariehamn[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
129Heine, SampoCE975120130
262Kokko, ArttuRW937100110
361Kämäräinen, OliverLW9010104000
494Saavalainen, HenriRW743722100
54Eskelinen, AtteLD925731000
624Kaupinsalo, JesseCE92466110
788Vaskimo, OnniRW92352000
863Qvarfordt, BennyLW90558000
953Suistio, IlmariRD93146010
1039Saikkonen, ArttuCE92240001
113Helevä, VäinöLD90440000
1221Lindqvist, JoakimLW72138000
137Nordemann, JasperRW21232000
1417Engblom, RasmusLD60334000
1523Nordström, KimRD72024000
1671Yritys, PaavoCE91124110
1728Ranta, JohannesRD81014000
1891Aaltovirta, HenriGK30000000
27Ingström, DominicLW30000000
9Kerwien, NiklasRW30000000
212Qvarfordt, TimLD50006000
2218Grundström, AlexanderRW60000000
2341Sahlman, SamiGK70000000
2440Kaiponen, TuomasGK80002000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
140Kaiponen, Tuomas986365:321617318991.532.63042
241Sahlman, Sami973177:4089210092.002.70012
391Aaltovirta, Henri93000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
IFK Tumba IKIFK Tumba IKIFK Tumba IKIFK Tumba IK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
144Nord-Chennaoui, LiamLW86280110
222Donath Sanchez, DorianRW54480200
323Görnebrand, SamuelLW72462000
420Ryegård, PhilipCE82460000
591Lundh, LiamRW52240000
677Strömgren, CaesarCE72244000
761Linder, MaxLD80440000
871Bäckström, PelleRD81232000
916Eriksson, DidrikLD81234000
1015Tikka, EmilLW21120000
116Trypolskyi, YehorCE71122000
1266Södergren, VilleLD50222000
1376Floreberg, Vicente FrankLD80220000
1410Eriksson, LinusLD80224000
8Isén, AxelLD80224000
1627Broman, ArvidRD802210000
173Mälarberg, MaxLW41010000
189Holger, EliasLD41012000
1916Wahtramäe, Alex**LD61012000
2019Abrahamsson, VictorRW30110000
2113Gold, Lukas ThorCE80110000
2297Tiringer, CosmoLW10000000
2396Bergman, LiamCE20000000
2430Wilhelmsson, AlexanderGK80000000
2531Nilsson, HugoGK80000000
2618Ivarsson, TheoCE80006000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
131Nilsson, Hugo884199:56109710790.653.00021
230Wilhelmsson, Alexander885279:301614816490.243.43114
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
IK GötaIK GötaIK GötaIK Göta[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
151Nilsson, TomLW62460010
266Ingmarsson, MarwinLW615629000
391De Groot, FransLW63144100
429Jarl Åhlin, AlexanderRW51340010
515Bengtsberg, WilliamRW62132100
677Meyer, ViktorRW62020000
716Söderström, FabianCE41122110
810Langemar Persson, VictorRD61124000
946Fälth, VictorLW60226000
1019Lindquist, LoveCE510127000
1144Ideström, CasperCE40110000
20Karlsson, OskarRD40110000
1323Fondelius, GustavCE60110000
18Öhrn, OscarRW60110000
1527Lejon, BenjaminLW60112000
1671Beckman, LokeLW10000000
64Lindqvist, LoveGK10000000
1867Simons, JohanLD20000000
47Svärd Sörman, OliverRD20000000
209Delden, SimonCE30000000
2112Lejon, NiklasRW40000000
4Oinonen Thingberg, KevinRD40000000
231Åström, PetterGK50000000
2431Karlsson, NoelGK60000000
257Lindgren, CarlLD60000000
8Ångman, VilhelmLD60000000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
11Åström, Petter653179:176849093.332.01021
231Karlsson, Noel663175:247717891.032.39012
364Lindqvist, Love61000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Mälarö HockeyföreningMälarö HockeyföreningMälarö HockeyföreningMälarö Hockeyförening[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
180Swedin, ErikRW875124020
218Brunell, LucasRW823514001
396Fellers, ErikRW81340010
42Öman, IsakRD80442000
571Ideström, MaximilianCE63030101
654Hedberg Bouveron, AlexanderRW11230000
77Carstelius, GustavRD81234000
86Åström, ViktorRD81234010
982Kleffner, MioLW41014000
1043Nilsson, MaxLW61010000
1116Aronsson, TimLD20110000
55Valdecilla, MårtenCE20110000
1367Larsson, AlbinLD30110000
1449Nilsson, RobinLW50110000
44Täktén, AlexanderLW50110000
1617Örnhov, EddieLW80114000
176Örnhov, NeoRW801136000
1810Dahlgren, EmilLW10000000
195Qvarnström, LiamLW10002000
2030Wikman, UnoGK20000000
2113Jansson, JesperLW50000000
2223Sten-Nilsson, OskarRW500033000
2335Lunde, Leon**GK70000000
60Tördal, OskarGK70000000
2528Ideström, JacobLD70000000
2681Ahlperby, EdvinLW80000000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
160Tördal, Oskar874239:451512413989.213.75013
235Lunde, Leon**874244:082312815184.775.65004
330Wikman, Uno82000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Nacka HKNacka HKNacka HKNacka HK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
171Fritzell, HugoRW8310130120
217Himmerstål, HaraldCE84590210
355Ekroth, MarkusLW83694000
411Karlsson, JesperLD84374210
57Nevala Sallo, EliasRD843727211
610Biberg, LucasLW72572000
75Vucic, MatejLW83362000
814Andersson, EmilLD81452000
923Svensson, JohanRD62242000
1024Larsson, IsakCE71342000
1122Andersson, MiloRW80444000
1249Lekbrant, FilipRW52136000
139Haglund, JoakimRD71232000
144Jerbrant, HampusLD70334000
1518Eneqvist, EmilCE62022000
1616Aderskog, GustavCE71120000
178Haglund, SebastianRW50220000
186Alm, FabianRD60220000
1921Lindhagen Mellbin, SamCE80228000
2047Boström, EdvinRW11010000
2115Ingelsson, SamuelRD40110000
20Vasilisson, LeoCE40110000
2319Hjältman, HolgerLW80112000
2433Björk, LukasGK80000000
2531Lindholm, AdamGK80000000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
133Björk, Lukas884240:00611712395.121.50040
231Lindholm, Adam884239:041010511591.302.51031
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Nynäshamns IF HCNynäshamns IF HCNynäshamns IF HCNynäshamns IF HC[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
111Carneholm, RobinRW766124110
224Sandberg Örnmarker, NiklasLD737102010
323Lind, JesperRW72468000
44Gustafsson, JeffRD724610010
528Heimer, JacobCE72132010
619Lacis, EndijsLW62020020
79Carlsson, AlbinLW62028100
820Bruselius, EmilRD61124000
92Nyblom, AugustRD70220000
1010Voss, JesperCE61010100
1193Ohlsson-Örnelius, MarcusLW10110000
1251Niskanen Elmquist, KevinRW50110000
1318Guerin, LiamLW60110000
1416Lagerqvist, FredrikRW70114000
153Liljegren, JoelLD70116000
1635Grahn, Alfons GrahnGK10000000
178Dzedulis, DanielsLD20000000
185Amnér, OskarRD30000000
1927Sandberg, KasperLD40002000
2026Ilisko, AlbertsLD50000000
2141Ehrlich, LucasGK60000000
2212Friberg, FabianRW60000000
17Mata, PabloCE60000000
2421Pettersson, WilliamRD70000000
14Sundvall, ErikLW70000000
2630Linder, EliasGK70002000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
141Ehrlich, Lucas763184:256697592.001.95021
230Linder, Elias774238:58198410381.554.77113
335Grahn, Alfons Grahn71000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Segeltorps IF IshockeyföreningSegeltorps IF IshockeyföreningSegeltorps IF IshockeyföreningSegeltorps IF Ishockeyförening[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
13Bergström, WilleRD73256100
29Gustafsson, LinusLW72242100
310Wickberg, VilgotRW72244100
422Magnusson, LeonardLW60440000
517Georgsson, WilliamLW72132110
67Hedlund, FilipCE72024010
724Magnusson, TristanCE61122101
813Due-Boje, WilliamRW71120010
96Aho-Schjölin, StormLD71124101
108Fors, LiamLW70222000
1119Umberg, OlleLD702233000
1220Edman, ElliotCE702252000
1311Wallin, HugoRW71012000
1421Johansson, ViktorLW710125000
1523Englund, AlbinLD50110000
1699Berglund, CharlieCE10000000
1715Magnusson, AdrianCE50000000
1835Matthiesen, AdamGK70000000
1930Wassberg, FabianGK70000000
2016Callin, EliasLD70000000
4Fredriksson, OskarRD70000000
14Malmgren, EdwinLD70000000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
135Matthiesen, Adam775307:01513313896.380.98150
230Wassberg, Fabian772119:055556091.672.52011
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Solna SKSolna SKSolna SKSolna SK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
188Virtanen, AkiRD747116000
216Karlsson, JensRW56392200
321Romegård, AndersCE72794010
426Kokkonen, RobinLW73580020
520Sörgardt, RasmusLD63470010
636Wedberg, AdamCE73470110
715Spångberg, IvanRW53360020
829Larsson, CarlCE615610100
978Kanerva, ViktorCE51456000
106Stenborg, AntonRD61344100
1123Rayneé, MichaelLW60442000
1211Öberg, AlexanderCE42136000
135Knutsson, HampusLD52130000
144Af Burén, MarcusLD72136000
1557Skantz, LinusLW30330000
1610Enlund, MarcusCE62020000
1744Öberg, LukasLW20224000
187Lexenberg, OliverLD70220000
1971Dahlqvist, RobinRW70114000
2012Arknell, NiclasRD10000000
211Sivnert, FabianGK20000000
229Söderberg, EricLD30000000
2391Robertsson, FelixRW30000000
99Sunnqvist, GustavLW30000000
2535Baran Andersson, IsakGK50000000
2661Härling, AlexzanderRW500012000
2772Hobohm, AlbertGK70000000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
172Hobohm, Albert776365:082914417383.244.77042
21Sivnert, Fabian72160:004263086.674.00010
335Baran Andersson, Isak75000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Spånga IS IKSpånga IS IKSpånga IS IKSpånga IS IK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
120Reimer, WalterLW545933100
217Blombergsson, LiamCE64592020
319Pärmeteg, RickardRW63470010
416Hedlund, LinusRW632529001
524Hällvik, LeoCE314525000
613Runquist, LucasRW530337110
722Brisheim, NilsRW62134110
818Munck, GabrielRD60332000
911Båvensjö, SebastianRD60334000
1023Tillberg, LukasRW30226000
1110Munck, OliverRW60224000
122Sohrner, OscarCE61012000
1321Bondeson, IsidorCE61014000
1426Sparrdal, AttithRW10110000
1515Ullén, AugustLD30112000
164Tordhall, JonathanLD40112000
177Holm, AdamLD50112000
3Möllerstedt, IsakLD50112000
1930Stierngranat, JoelGK60110000
208Eriksson, JesperRW60110000
2128Berglund, HenrikLD60112000
225Alexandersson, FilipLD60116000
9Stenbacka, ErikLW60116000
2429Eriksson, AlexanderLW10002000
2527Dandanell, MaxLD30000000
2635Engsund, HugoGK60000000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
135Engsund, Hugo663179:4989610492.312.67012
230Stierngranat, Joel663180:0099310291.183.00021
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Tierps HKTierps HKTierps HKTierps HK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
168Lagerstedt, LucasLW767132120
219Andersson, SammyCE682104020
329Aronsson, CarlLW7371016100
469Mattsson, ViktorCE72686000
527Sandström, SamuelRD724615020
689Svensson, AxelLW41340100
771Vahlund, ElisCE61234000
843Eman, JoelRD51122001
98Horst, ArvidRD50222000
1044Axman, CasperRD50228000
1110Svensson, LudvigLD60220000
1224Schönqvist-Heikkilä, Emil**RD70114000
1399Malmström Nilsson, CharlieGK10000000
1411Hedenström, JacobLW10000000
1591Wängelin, WilliamRW30000000
1696Parling, ElmerRW40000000
22Susi, OscarLD40000000
1867Rudholm, NilsCE50000000
195Larsson, EdvinLD50004000
2035Gotthold, EdorGK60000000
2157Hansson, OliverRW60000000
9Lidberg, AlvinLD60000000
2377Tjernlund, ToddLW600012000
2497Romö, MelwinCE70000000
2531Andersson, CasperGK70002000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
135Gotthold, Edor764244:221313915291.453.19022
231Andersson, Casper773154:1713859886.735.06012
399Malmström Nilsson, Charlie71124:106243080.0014.90000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Värmdö HCVärmdö HCVärmdö HCVärmdö HC[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
147Björklund, AdamRW74268100
226Holmgren, LukasLW72460000
346Södergren, IsacLW72462000
443Melin, AlbinLW64152100
525Melander, MelkerLW72352010
65Törmänen, TomLD72246110
723Stjärnfeldt, AndreasRD72130020
821Thorén, OliverLW72134000
914Vedin, JesperLD70334000
1078Ahlin, AlexanderCE50220000
92Nylander, MarcusLW50220000
1289Alamartin, SebastianLW50222000
1390Dahlgren, JamieRD50228000
1411Lindholm, AndreasRW50112000
157Broman, HannesLD40000000
1644Lilja, CarlLW400031000
1724Hultgren, HerbertRD60000000
81Johansson, RickardRW60000000
1970Forsberg, AlvinGK70000000
204Svedlund, ViktorRD70000000
211Flink, HugoGK70002000
2220Bergkvist, KevinLD70002000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
11Flink, Hugo776340:331219020294.062.11033
270Forsberg, Alvin77276:059253473.537.10001
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

Swehockey – Svenska Ishockeyförbundets officiella app

Swehockey ger dig tillgång till nyheter, livebevakning och statistik för samtliga ishockeyserier som spelas i Sverige. Du kan följa dina favoritserier och lägga upp egna favoritlag i appen. För dina favoritlag kan du sedan välja att få pushnotiser när laget gör mål, i periodpaus m.m.

Swehockey ger dig:

  • De senaste hockeynyheterna ifrån Svenska Ishockeyförbundet
  • Liverapportering
  • Resultat och statistik för samtliga serier
  • Spelarstatistik
  • Följ ditt favoritlag och få pushnotiser vid viktiga händelser

Ladda ner för Android

Ladda ner för IOS