Clubs in Stockholm
Clubs in Stockholm

U20 H Nationell Norra

 
AIKAIKAIKAIK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
124Eriksson, MaxLW11910191414682203823.6844850.00
216Nordstrand Jansson, NeoLW128614614860205315.090440.00
329Nyberg, MattiasLW12681410121021213119.350110.00
421Östervall Lewis, ElliotCE122792912840001910.53416210339.81
517Ermeskog, ArvidCE1262847432101735.291099120054.50
628Jernfalk, PatrikLD93583910370202910.34000N/A
720Lindström Calland, RasmusLW12347858-31102810.7115243938.46
837Hellgren, LudwigCE122464611-50101711.76959018551.35
93Pettersson, LudvigRD12145614113000234.350110.00
109Furuvik, ChristianLW82132413000728.5710162638.46
1138Centervad, WiggoCE121230835100520.0026376341.27
124Arwenhed, ManneLD6033466000070.00000N/A
1312Pizka, AureliusLD120331488000080.00000N/A
1436Norrbin, CarlRD111126642000425.000220.00
1523Sandberg, JonathanLW100220743000110.000110.00
1627Kumpulainen, VictorRW12022015-400050.000880.00
1733Wullt, Karl-JohanRD4011454100020.00000N/A
188Carlsson, ZachRW6011252300030.00000N/A
1925Wickström, ErikLD10011253200060.00000N/A
2014Halldin, LokeCE12011213-20000N/A12324427.27
2126Pärmeteg, TobiasLW12011433000090.0026825.00
2232Barthelson, SamuelLW200000000000N/A000N/A
32Sundberg, LinusLW2000001-100010.00000N/A
246Holmgren, AlbinRD3000002-200020.00000N/A
2519Zakrisson, SixtenLD11000014-300050.00000N/A
2630Contreras, LeonGK120000   0000N/A    
2735Wadströmer, FrodeGK120002   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
135Wadströmer, Frode12125294:481217118393.442.44023
230Contreras, Leon12127421:492224526791.763.13052
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Brynäs IFBrynäs IFBrynäs IFBrynäs IF[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
143Larsson, MelwinCE13411158176110003511.431098219157.07
228Saaby Jakobsen, EmilLW13591426151501003116.13000N/A
347Berggren, LeoLW1376136177101203023.3312333.33
434Johansson, CedrikLW1366120176110103020.0015616.67
531Hillström, AxelRW1136910712-50102512.00101100.00
640Sumenkovic, LeoLW13426267-11102317.3931475.00
714Rosander, LucasLW113252413-92102213.6455429756.70
849Hansen, MattiasLW1323547520001811.11686413251.52
916Pettersson, ElliotCE111454752000147.1435569138.46
1037Holmgren, SiggeLD1205541587000300.00000N/A
1152Søyland, AlexanderLW1322410610-40001910.5354955.56
1221Jobs, ThedLD1304410810-2000180.00000N/A
1348Östling, TimRW1130327610012114.2931475.00
1422Sundqvist, LeoRW2213013-21101315.38101100.00
1513Lidmo, LexusLW120203030002100.00000N/A
1615O'leary, Kellan CaseCE5022044000030.009101947.37
1739Karlsson, SimonCE6022025-300010.00000N/A
1836Arnberg, AxelLD13022485300080.00000N/A
1923Jonsson, MelkerCE8101636-3000185.5645438851.14
2017Donnerstål, VideLD91010610-4000520.00000N/A
2145Lindstein, TimLD6011231200050.00000N/A
224Lahtinen, ElliothLD13011351011-100080.00000N/A
2350Konrads, KasparsGK10000   0000N/A    
248Christensen, OliverLD100000000000N/A000N/A
2555Larsson, TeodorRD100020000000N/A000N/A
2618Kandell, FransRW8000028-6000100.000110.00
2744Brismo, Carl-WilhelmLD1000041165000180.00000N/A
2825Hansen Ahlström, SanderGK120002   0000N/A    
291Forsberg, WilliamGK130000   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
125Hansen Ahlström, Sander13127420:432618521187.683.71134
250Konrads, Kaspars131160:002232592.002.00010
31Forsberg, William13135304:411312814190.782.56123
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Djurgårdens IFDjurgårdens IFDjurgårdens IFDjurgårdens IF[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
120Sundberg, OliverLW1299182209112204022.50851361.54
253Zirath, HampusRW117111812165113205313.21858116651.20
317Hedlund, ViktorLW12611174208120103815.7911250.00
449Ekberg, EgonLD123912418612000417.320110.00
540Révay, GustafLD1211112217512000283.57000N/A
654Östman, RubenLW1217808260001010.0020224247.62
721Hedlund, WilliamCE1234726510202412.50535010351.46
823Carlenius, CarlLW121670862100234.3519143357.58
948Henriksson, DagCE11426810732001526.67996916858.93
1044Engman, AlexanderLW1241525500001723.5311250.00
1113Eklund Aspe, DorianCE1040444310203611.1130174763.83
1242Pråhl, TomCE122241035-2010316.4527275450.00
1351Söderström, VilleLD82131057-20101910.53000N/A
1428Mattsson, LukasCE101230514000812.5012333.33
1568Schlegel, LeoLD121238853000195.26000N/A
1666Johannesén, MaxCE4033022000040.000110.00
1765Pettersson, LiamLD50336844000130.00000N/A
1845Lindberg, DennisRD110336761000110.00000N/A
199Persson, OskarRD301103210000N/A000N/A
2015Holst, DavidRW11011247-300080.007101741.18
2147Norman, MelvinRW100000000000N/A000N/A
2267Canemyr, WilliamRW2000210100030.0011250.00
2331Holmqvist, EliasGK40000   0000N/A    
2460Eiritz, CarlLD4000201-100010.00000N/A
2530Lindbom, BenjaminGK80000   0000N/A    
2635Jansson, WilliamGK120000   0000N/A    
2737Salzer, WilmerLD120002752000170.00000N/A
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
130Lindbom, Benjamin1285302:231210311589.572.38141
235Jansson, William12126360:412014716788.023.33133
331Holmqvist, Elias124160:001192095.001.00010
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Huddinge IKHuddinge IKHuddinge IKHuddinge IK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
111Tillström, SamLW1249134610-4010517.84391225.00
29Nyström, OlleCE1237104713-60102114.29827015253.95
319Lazienkiewicz, DanielLW12279079-20101612.5012333.33
410Söderman, ErikLW105384811-32002619.23101100.00
58Wiberg, NoahLD1135814121200212114.29000N/A
612Gleisner, WilliamLW12325612841001225.0041347554.67
721Herndal, NoahCE12235437-40101513.33837415752.87
826Lundström, AlveLD60550105500030.00000N/A
923Kjellberg, LeoCE124048614-80201625.00999719650.51
1015Kvistlund, HugoLW12314659-40001127.27000N/A
1117Wiman, KeanLW111344651000156.6711250.00
125Eriksson, TheoRD1204418515-10000130.00000N/A
1313Wiman, SebastianLW12213069-30101711.76000N/A
1414Hellqvist, AlexanderRD10123067-1000714.29000N/A
1528Norström, TheodorRW11123467-1000911.11000N/A
1620Alvarsson, KianCE1212314710-3000214.76371030.00
177Hammargren, LukasLD80222446-200030.00000N/A
1822Fredriksson, EliasRD110224410-6000300.00000N/A
1927Basilius, AstonRW110101010001100.00000N/A
2018Wallman, Felix**RD60114311-800090.00000N/A
2127Engman, TheodorRW1000201-100010.00000N/A
2229Bäck, ArvidLD2000000000010.00000N/A
233Gisslander, OscarLD3000021100010.00000N/A
241Fägerholt, GustavGK50000   0000N/A    
2535Bågenvik, RasmusGK70000   0000N/A    
264Smedborn, WilliamRD1000029612-600040.00000N/A
2730Högblom, WilliamGK120000   0000N/A    
2824Forslund, EmilCE12000229-700060.0035468143.21
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
130Högblom, William121210583:034526531085.484.63128
21Fägerholt, Gustav1253137:289647387.673.93011
335Bågenvik, Rasmus127000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
IF BjörklövenIF BjörklövenIF BjörklövenIF Björklöven[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
177Hemmyr, PhilipCE107101710111013103420.59766614253.52
292Flygt, DouglasRW1382106910-10315514.5523540.00
396Dubé, LiamCE1346104111101012615.3842519345.16
472Auzins, ReinisRD13437101113-21002218.18202100.00
540Karmehag, CarlCE111676541000812.5044529645.83
668Merkle Rohdin, FabianRW13235068-2010219.5211250.00
765Carlén, EmilLD51454550000812.50000N/A
891Sivertsen Andresen, MathiasRW8314026-40202910.3418173551.43
988Käll, ZachariasRW13044257-2000210.0045944.44
1081Petronijevic Lepsa, IanLW130446710-3000140.0027214856.25
1167Norgren, DavidCE81234431000812.50703510566.67
125Driberg, VilgotRD1203314811-300090.00000N/A
1386Mesanovic, EddinRW41120550000333.33000N/A
1487Ismailov, SalimRW91122220000520.00381127.27
1555Danielsson, EliasRD130221078-1000100.00000N/A
1663Travergård, NickLW12101213-2000812.50000N/A
1761Meneghetti, RoccoCE131011423-1000128.3327325945.76
1873Ångström, KalleLW3011010100020.00202100.00
1933Lyrenäs, AlexanderRW9011445-1000130.0017254240.48
2070Dennerås, EddieLD13011646-200040.00000N/A
2144Alexandersen Juntti, JesperRD1301110610-4000120.000110.00
223Bergmark, EddieRD2000000000020.00000N/A
24Meneghetti, VictorCE200000000000N/A23540.00
2445Nyman, AlbinRD3000213-200020.00000N/A
2518Wallman, Felix**RD4000021100010.00000N/A
2611Johansson, AmadeusRW7000038-500060.00000N/A
2735Salasca Nääs, FabianGK130000   0000N/A    
2831Steinmann, Gian-AndriGK130000   0000N/A    
2947Katkovskis, KristapsRD130001042200010.00000N/A
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
135Salasca Nääs, Fabian131310567:143128231390.103.28055
231Steinmann, Gian-Andri13134227:151211712990.703.17003
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Leksands IFLeksands IFLeksands IFLeksands IF[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
116Andersson, AdamLW1281018813491503622.22867516153.42
288Kneubühler, Jan-ChristianCE12961510141221313923.08855013562.96
340Gürler, LeoRW127714815692003221.8812333.33
412Münger, TimLW124812414122010439.300110.00
577Kleffner, PaxCE9471148712002913.7924633.33
667Orenäs, RasmusCE104711613490102714.8133255856.90
794Kvernstad, Felix AlexanderLW12257059-40101020.0010223231.25
863Svedlund, GustavRD1225761011-1010277.410110.00
917Leino, IsakLW12415247-30012020.0042579942.42
1075Nord, NoelCE7235234-1000922.2225275248.08
1151Karlsson, LouiLW91342422100313.23000N/A
1255Eker Christoffersen, AxelLD120440972000250.00000N/A
1336Larsen, OliverLW21230211010911.11000N/A
1471Redstedt, LiamRD91232811-3100166.25000N/A
155Larsson Bergqvist, CalleRD120338137600080.00000N/A
1668Jarl, AlwinLW120331235-2000200.000110.00
176Lidén, VilgotLD6022044000090.00000N/A
1864Dahlström Collander, JoelLD120224963000140.00000N/A
1934Strömgren, DexterLD1001127660000130.00000N/A
2072Sjökvist, EliazCE1000001-10000N/A32560.00
78Torgner, LeonardLW1000001-10000N/A000N/A
2233Jobs, AgustGK20000   0000N/A    
2320Langvardt, ElvisLD3000033000020.00000N/A
2415Kihlman, AlbinLW3000203-300010.000110.00
2527Mix, AlfredRD7000064200020.00000N/A
2630Tamm, ViggoGK100000   0000N/A    
277Sandnes, KristofferLW11000229-7000100.00000N/A
2825Sandqvist, Max-HermanGK120000   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
125Sandqvist, Max-Herman12125308:351411112588.802.72050
230Tamm, Viggo12107418:001914616588.482.73034
333Jobs, Agust122000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Luleå HFLuleå HFLuleå HFLuleå HF[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
123Josbrant, MånsLW121181914111012607913.92581338.46
274Nyström, BenjaminLW128412319541402729.6314132751.85
340Lövgren, DavidCE6291129540001020.0038387650.00
497Kjölmoen, CasperLW12641010131120202128.5721366.67
514Nilsson, AntonCE125510478-10202123.811176418164.64
688Höglund, WilleLW121890422000119.09000N/A
772Skårman, LudwigCE122462321010922.22495610546.67
855Landström, OscarRD815661073000195.26000N/A
980Tammilehto, VilmerLW123141468-22011421.436172326.09
1087Björk, MilleLW1022405230001315.38000N/A
1126Linder, IsakRD50442041300070.00000N/A
1244Wande, MelvinCE10044253200070.0039266560.00
133Bergenstråhle, IsakLD1203361082000170.00000N/A
1439Grimståhl, EdvinRD120336862000160.00000N/A
1595Virta, VeetiCE2022021100020.0012333.33
1610Westin, HugoRD10022468-2000260.00000N/A
1724Fredriksson, VidarCE101011217-6100425.0032599135.16
188Andersson, OttoRW12101458-3100911.110220.00
1925Engman, EliasRD2011020200020.00000N/A
201Lindbäck, OscarGK80110   0000N/A    
2122Rönnqvist, AlbinLD9011237-400060.00000N/A
2293Harmouche, JosephLW11011645-1000100.00000N/A
2392Juustovaara Karlsson, CasperCE1000000000050.001311492.86
2465Eklund, EliasLD2000000000030.00000N/A
16Elgcrona, JesperRD2000001-100010.00000N/A
2694Suopanki, JesseRD4000034-100040.00000N/A
276Pohjanen, MånsLD4000014-30000N/A000N/A
2832Johansson, LucasGK40000   0000N/A    
292Molander, IsakLD10000683500080.00000N/A
3019Keskitalo, KimLW11000002-200030.00000N/A
3130Markström, AxelGK120002   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
130Markström, Axel12129544:492821123988.283.08045
21Lindbäck, Oscar1283180:005697493.241.67030
332Johansson, Lucas124000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
MoDo HockeyMoDo HockeyMoDo HockeyMoDo Hockey[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
133Hägglöf, JohnRD13211131016115010355.71000N/A
252Vettersand, TeodorRW1384124121023102729.6323540.00
324Sundström, MilanCE545968710011822.2232356747.76
47Häggblad, ErikLD13279612102010238.70000N/A
563Styf, HarryRW1034710111012011127.2746459150.55
611Öberg, EmilLW1234708620202711.11000N/A
720Wiberg, MånsLD1024629761010287.140110.00
810Gästrin, MalcomLW1141527611001723.5351683.33
944Lundström, ViggoCE9055435-200060.0047398654.65
1027Öberg, AlfonsCE7314024-20301225.0023264946.94
1129Nylén, MelvinRW1122427521001216.67000N/A
1256Hyldmo, OlaCE122240610-40001216.67545010451.92
1349Nordvall, LiamLW132241259-40001216.6722450.00
1415Ommedal Ohrstrand, RasmusRW132138710-3000326.250440.00
1528Hägglöf, KristianCE912337541000128.3313425.00
1626Wiklund, EbbeRD11112628-6000425.00000N/A
1717Eriksson, OscarRW13112047-3000425.0045519646.88
1822Jonsson, TotteCE3022423-100050.0010132343.48
1954Knights, TheodorLD130221412120000180.00000N/A
2036Öberg, ViggoCE5011232100010.0016173348.48
2143Westberg, OscarLW6011222000010.00000N/A
2223Kusuki, SamCE8011411000020.00000N/A
2318Sundberg-Ziplies, ZätaRD11011867-100070.00000N/A
2412Thermaenius, TheoLD13011668-200030.00000N/A
2514Åkerman, KidCE3000012-100040.00581338.46
265Sahlman, RasmusLD6000014-300040.00000N/A
2750Byström, ArvidGK130000   0000N/A    
2845Skröder, MarkusGK130000   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
150Byström, Arvid13137409:072318821189.103.37042
245Skröder, Markus13137374:372215617887.643.52034
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Mora IKMora IKMora IKMora IK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
172Östberg, TheoCE13519242916791204112.201299622557.33
271Östberg, HugoCE13419230161061203511.4332560.00
390Schenk, FlorianLW118715812661303622.22644611058.18
438Schmid, SimonCE1183112211920103522.86110119.09
523Ingelsson, NoelRD1318961688000244.170110.00
620Karlsson, OliwerCE13347412571001520.00858116651.20
765Aase-Stensland, TobiasLW7516645-11302520.00000N/A
867Nilsson, SebastianCE1315641112-1000273.7012333.33
970Hellström, PatricCE131564911-20001010.00515810946.79
1015Dahlqvist, AlbinCE10325067-10002213.6413425.00
1111Ramberg, SimonRW103142710-30001520.000110.00
1261Robertson, MaximilianLW12314210550002015.00101100.00
1319Forsmark, LukasRD13314613942001717.65000N/A
1481Nordqvist, JonRD13134101014-4000352.86000N/A
1528Carlsson, OlleLW5123434-1100911.1111250.00
1674Lindqvist, AxelLD502221001000030.00000N/A
1751Svensson, EmilRD120220910-1000180.00000N/A
1816Hurtig, AlbinCE12101014-3100812.507192626.92
195Engebråten Kopperstad, VictorRD3011043100080.00000N/A
2026Grönstrand, WilliamLD4011012-100030.00000N/A
2110Appelqvist, JacobRW8011200000050.0034742.86
2257Spjuth, SebastianRW9011011000030.000110.00
236Thim, OskarRD1301181091000110.00000N/A
2430Grudd Throgen, CalleGK10000   00020.00    
2555Askengren, NilsLD2000021100020.00000N/A
2618Thomsson, TimRD2000601-100040.00000N/A
2745Capars, RegnarsGK120000   0000N/A    
2830Björkman, OliverGK130000   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
130Björkman, Oliver13137427:551617619291.672.24061
245Capars, Regnars13126358:132316318687.633.85133
330Grudd Throgen, Calle131000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Skellefteå AIKSkellefteå AIKSkellefteå AIKSkellefteå AIK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
159Nilsén, HjalmarLW127101712152131103818.42101100.00
229Lorentzon, LoveCE1279168185131002924.14956115660.90
314Annerstedt, EdwinLW12610166175121204413.64303100.00
443Stenberg, JohanLW126915016880401540.001129220454.90
515Wedin, VincentRW125813611651204012.5032560.00
648Svensson, FelixLD104913214590102615.38000N/A
746Hansson, ElisCE1248122711650102416.6711250.00
824Lundberg, CarlCE123912214861001915.7923204353.49
940Lundström, OlleCE9651110155102204015.00000N/A
1012Furtenback, EddieCE123811011380101127.2743509346.24
1127Vestman, LudvigLW105496122101101435.7124633.33
122Tjärnström, KimRD121671014311000137.69000N/A
1317Ölund, ElliotRW103252010550011127.2732560.00
147Hällis, HerbertLD1214541596000128.33000N/A
1542Näslund, JoelLD8213812391001216.670110.00
1626Olofsson, MalteCE12123079-2000147.14000N/A
1755Morén Holmström, HjalmarLD12123413103100714.29000N/A
1834Nyström, ElliotLW7033234-100070.0022244647.83
1913Ekblad, VilmerRD1203321367000160.00000N/A
2058Hansson, WernerCE4022051400090.00000N/A
215Johnsson, DouglasLD21012110000520.00000N/A
2251Sundelin, AxelRW1000001-10000N/A000N/A
2354Nilsson, LukasLD2000011000020.00000N/A
2449Nyström, ManneRW3000000000010.00000N/A
2535Lampe, CasparGK40000   0000N/A    
2657Lindberg, GustavLD5000231200010.00000N/A
2750Lindberg Persson, TheoGK80000   0000N/A    
281Ringquist, AntonGK120000   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
11Ringquist, Anton12127383:351213714991.951.88152
235Lampe, Caspar1242100:004434791.492.40010
350Lindberg Persson, Theo1284241:3012617383.562.98040
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Sollentuna HCSollentuna HCSollentuna HCSollentuna HC[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
178Fatul, BranislavCE124154815-71003710.810110.00
29Edin, JonathanLD121342511-6010166.25000N/A
317Kazimov, DanielCE121234517-120001010.0015324731.91
427Fredén Ericsson, OlleLW8202428-60001020.00000N/A
525Ishäll, JoelRW101123129-7000616.673192213.64
618Lindberg, AlfredLD111128217-15000812.500220.00
777Brunnberg, SebastianLW121122112-110001010.0014520.00
828Berglund, MartinLD90220511-600080.00000N/A
94Ferm, AlvinRD120224317-14000110.00000N/A
108Tamir, ItayLD120222027-500060.00000N/A
1111Borgström, AlexanderCE91011236-3000128.33466911540.00
1221Mannerhill, EltonLW111010111-10000616.6714567020.00
1322Sunebäck, EliasLW1011010100040.00000N/A
1419Ruzicka, Milan JiriRW7011247-300090.0014520.00
1520Kolm, WilliamCE1101114216-14000110.00506011045.45
1634Klint, Carl-EdwardCE120112417-1300040.00587313144.27
176Kastevik, MelkerLW120114215-13000140.001091952.63
1865Wideberg, NoahLD1201118215-13000170.00000N/A
195Wiberg, HugoLD100001010000N/A000N/A
2019Crozzoli, IsacCE1000000000010.0012102254.55
26Wiberg, ErikLW1000002-200040.000110.00
2230Gidlund, TheoGK40000   0000N/A    
2322Olsson, FilipRW4000203-300030.000110.00
245Larsson, FilipRD7000017-600030.00000N/A
2540Konnebäck, AlexanderRW8000007-700070.00571241.67
2641De Alencar, VincentLD9000205-500010.00000N/A
277Svedlund, DavidRD90003139-6000100.00000N/A
2835Dalgård, NilsGK100000   0000N/A    
291Nilsson, EliasGK100000   0000N/A    
3016Alkas Alias, NikolajCE12000816-500040.0018304837.50
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
135Dalgård, Nils12108452:164125229386.015.44016
21Nilsson, Elias12103180:00129210488.464.00003
330Gidlund, Theo124287:0912536581.548.26002
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Timrå IKTimrå IKTimrå IKTimrå IK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
148Slacik, DavidLW12212142812-4000229.09101100.00
229Brauer, LucasCE11581361014-41402718.52687914746.26
344Sörbrand, WilliamLW12831137912-30404517.7821183953.85
46Riekstins, MarisRD1127981082000277.41000N/A
533Riekstins, RaitisLW121892910-1000254.00101100.00
617Thun-Hansson, AdrianRD1235841115-4100407.50000N/A
741Sandman, EltonLW10235858-3010229.09826314556.55
834Sjölund, FilipRW12235449-50101711.7631475.00
956Svanlund, AlvinRW123142710-30003010.000440.00
1019Malmgren, MarkusLD1213441266000137.69000N/A
1136Randefalk, SixtenCE921384311001020.0036296555.38
1252Dahlqvist, PetterLD11033656-100060.00000N/A
1339Torines, MalteCE51122312000520.000110.00
1415Lundgren, MelkerLW6112024-2000911.11000N/A
1512Michalski, FilipLD121126313-10000214.76000N/A
1628Lierhagen, Mathias WetlesenCE10101245-10001010.0028406841.18
177Olsson, LudvigRW120118513-8000120.00000N/A
1837Wennerberg, ManfredRW2000001-100030.00000N/A
1942Landin Bray, VincentRW40002220200010.00571241.67
2021Wallin, LinusRD8000255000030.00000N/A
2127Åkerlund, AlexRD10000013-200020.00000N/A
221Berglund, MaxGK120000   0000N/A    
2325Andersson, LeonGK120000   0000N/A    
2426Persson, MaxRW12000418-7000170.0031475.00
2513Carnbro, AxelCE120001229-7000150.00727915147.68
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
11Berglund, Max12129548:213223126387.833.50036
225Andersson, Leon12124182:42109510590.483.28003
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

Swehockey – Svenska Ishockeyförbundets officiella app

Swehockey ger dig tillgång till nyheter, livebevakning och statistik för samtliga ishockeyserier som spelas i Sverige. Du kan följa dina favoritserier och lägga upp egna favoritlag i appen. För dina favoritlag kan du sedan välja att få pushnotiser när laget gör mål, i periodpaus m.m.

Swehockey ger dig:

  • De senaste hockeynyheterna ifrån Svenska Ishockeyförbundet
  • Liverapportering
  • Resultat och statistik för samtliga serier
  • Spelarstatistik
  • Följ ditt favoritlag och få pushnotiser vid viktiga händelser

Ladda ner för Android

Ladda ner för IOS