Clubs in Stockholm
Clubs in Stockholm

U18H Regional Öst

 
AIKAIKAIKAIK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
115Simon, VikingCE11107178210
237Teluskins, MartinsLW11412164202
320Ulrich, LeoRW1169156030
419Vargö, DavidLW11491316230
523Ridal, AlfredCE1174114121
68Pasic, EmilioLD1128104020
79Barthelson, SamuelLW114596020
833Rådbjer, AlfredRD93694220
924Winqvist, FrejRW104374000
1021Lotfi, LeoCE114374010
1136Sundberg, LinusLW92468000
127Acar, BenjaminLD1106612000
136Holmgren, AlbinRD72352000
1428Sanders, NoahLW72246000
1513Zirath, LinusRW90440000
164Lorsell, HugoLD93032000
1726Norrbin, CarlRD41230010
1817Redborg, DavidRD30110000
1929Liiv, AxelCE60114000
2012Seidel, StevenLW901131000
213Lund Nordström, MikkelLD100110000
2225Ritzinger, TillRW10000000
2317Carlsson, AxelRD10000000
2430Bokström, KnutGK20000000
25Kappen, Carl OttoCE20000000
30Mimon, AdrianGK20000000
2734Gyllenflykt, TheodorLW30000000
2831Sarlah, AnzeGK80002000
2935Hasselborg, TheodorGK100002000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
135Hasselborg, Theodor11106305:37813414294.371.57241
231Sarlah, Anze1186364:231514616190.682.47151
330Bokström, Knut112000:00000N/AN/A000
30Mimon, Adrian112000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Almtuna ISAlmtuna ISAlmtuna ISAlmtuna IS[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
129Lindseth, Martin Kristoffer MoestueRW11971610111
217Pecirep, WilliamCE11591435010
318Storm, EdwinCE103111425030
415Ersoy, AdrianLW746104010
536Valdebenito, NahuelRD1128104010
69Andersson, EliasLD94374110
77Högberg, Frans-MartinLD113470100
812Wesley, VilmerLW1051643000
910Halvarsson, MelkerRW53364120
1071Fahlman, EliasLW1124620000
1113Björklund, NeoLW53250010
1267Özbay, AlexLW112240000
1340Lundmark, DouglasLD100334000
1423Kroon, CarlRW41120100
155Vestberg, WilliamCE51120000
166Norlén, ArvidLD60220000
1766Sandberg, HarryCE111010110
1820Stadig Axell, DouglasLW111012000
1931Lundback, TorGK40110000
2024Sjöborg, ViktorCE60110000
2114Vesterlund, EliasRD100116000
228Holfve, RasmusRD110112000
2339Bergström, ViktorGK10000000
39Landegren Thurfjell, FransGK10000000
99Thor Orebrand, LiamGK10000000
263Berggren, MilleRW20000000
274Nelin Sjulander, AlexanderLD30000000
2839Forsberg, EliasGK40000000
2945Svedjeholm, JohannesGK110000000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
145Svedjeholm, Johannes11118471:212722925689.453.44153
231Lundback, Tor1143130:3410546484.384.60011
339Forsberg, Elias114158:185323786.495.15001
439Bergström, Viktor111000:00000N/AN/A000
39Landegren Thurfjell, Frans111000:00000N/AN/A000
99Thor Orebrand, Liam111000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Brinkens IFBrinkens IFBrinkens IFBrinkens IF[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
110Rullis, ErnestsCE11311144100
27Rullis, EdgarsCE1194130230
313Litvinsson, IvanCE1137104010
443Szabó, MatéRW111676000
525Kosik, LukasRW923529001
611Grypishyn, DanielCE92240000
721Renström, ViggoRW113036102
819Zboril, MathiasRD82138000
926Kednert Fungdahl, EdvinRD111124010
1034Szabó, GergőLD702227000
118Åhlin, OliverLD1102227000
1216Larsson, DanielRD1102233000
1315Forssén, WilmerCE111010000
1419Magnuson Norling, ArvidCE10110000
1522Grund, AxelRW80110000
1614Glavan Cander, LevLD10000000
1720Arbin, WilliamLW20000000
1817Horvat Karlsson, HampusLW50000000
1918Dohi, NoahRW50002000
205Grela, Espen TintinRD80002000
2124Karlberg, WilliamRD90002000
2212Eberhard, OttoCE100000000
2331Karlsson, MelvinGK110000000
2430Vanneufville, Lilong MatthieuGK110000000
2523Edlundh, ArvidLD110002000
269Seles, JakubCE110004000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
131Karlsson, Melvin11117418:522019821890.832.86034
230Vanneufville, Lilong Matthieu11114240:001714115889.244.25013
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Djurgårdens IFDjurgårdens IFDjurgårdens IFDjurgårdens IF[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
146Langermo Neuman, LudvigLW111110212210
226Wersäll, MelkerRW11515204230
343Leijonhielm, FilipLW11611176030
467Canemyr, WilliamRW1086142100
547Norman, MelvinRW1168142001
641Nilson, SixtenCE1159144010
77Zetterberg, SvenRD1058132100
838Lindqvist, TielRW11571230200
918Sjölander, ViktorCE865110000
1036Larsson, EricLW1147116100
1128Mattsson, LukasCE837104000
129Persson, OskarRD828100100
133Boumedienne, SamuelLD103476010
144Orneklint, WilliamRD90770000
1529Biewald, LokeLD102462001
1610Dahlbäck Larsson, EmilRD100660000
1734Söderholm, MaximilianRD81346000
1856Ågfalck, LucasCE50440000
1960Eiritz, CarlLD70440000
2063Sörlin, VincentCE81232000
2121Hedlund, WilliamCE11010000
221Lundqvist, LeoGK10000000
231Trygg, HampusGK20000000
242Hedstrand, SixtenCE20000000
251Hörnqvist, EddieGK30000000
2631Holmqvist, EliasGK70000000
2739Källander, RiverGK90000000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
131Holmqvist, Elias1175305:00811111993.281.57250
239Källander, River1195298:428778590.591.61041
31Trygg, Hampus112160:001151693.751.00010
41Hörnqvist, Eddie113000:00000N/AN/A000
1Lundqvist, Leo111000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Flemingsbergs IKFlemingsbergs IKFlemingsbergs IKFlemingsbergs IK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
157Lapin, LukasLW116394110
269Kukolj, IvanCE114484120
366Brozin, WilliamLW73360020
454Schünzel, LudvigCE93362010
561Lundh, MichaelCE933610000
647Mangulis, DanielsRD1115612010
770Kysilka, VaclavCE93254010
858Kruppa, RichardLD80550000
964Perving, EmilLW91344000
1049Tuvinger, AugustRW91230010
117Roos, AxelRD110338000
1262Hedlund Nuora, LoveRW112022000
1367Medvedskis, RolandsLW80220000
1450Kekecoglu Malmkvist, ArdaLW101012000
1555Gårdenberg, AndreasLW110112000
161Strihovsky, AdamGK10000000
1760Kjellberg, MinoLD20000000
1846Sveters, MarkoLW40000000
1965Backlund, LudvigLW50000000
2048Klemming, MaximilianRD90000000
2171Vitek, OliverGK100000000
2253Nordlander, MånsLD100000000
2363Salomonsson, ViggoLW100002000
2472Douhan, AntonGK110000000
2556Axén, MelvinRW110000000
68Stenman, VincentRD110000000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
172Douhan, Anton11117383:032022024091.673.13124
271Vitek, Oliver11105269:122415217686.365.35005
31Strihovsky, Adam111000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Huddinge IKHuddinge IKHuddinge IKHuddinge IK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
128Basilius, AstonRW1159148220
224Bildsten, VidarRW11103130110
311Juhlin, VincentLD10751212010
49Gisslander, OscarLD9571258121
513Klingvall, OskarCE1138114100
610Klingborg, EbbeCE11461027110
715Vintheden, EdvinLW1124631001
823Häggkvist Högdal, CharlieLW1115627000
916Mannerstål, RasmusLW1023525010
105Kvarnefält, MiloRD101454000
1122Jääskä, KalleRD1031452011
1221Bohlinder, ViggoRW100446000
1312Tsioulis, AlexandrosCE91120000
1429Nylander, MaximilianCE101120000
1526Roos, LudvigLW1011210000
1614Norling, NilsCE50220000
1718Velden, MånsRD1002212000
1817Roos, AlexanderRD61014100
1999Norrbo Asp, WilmerGK10000000
2Wranning, TimLD10000000
2120Lindström, AndreLW60000000
227Eklund, DavidRW80002000
238Liljeros, OlleLD90002000
2430Bågenvik, RasmusGK100000000
251Lidén, MelkerGK110000000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
11Lidén, Melker11115300:001012713792.702.00150
230Bågenvik, Rasmus11106357:572721624388.894.53024
399Norrbo Asp, Wilmer111000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
IFK Täby HCIFK Täby HCIFK Täby HCIFK Täby HC[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
116Halfvards, MaxLW11771431102
211Bizat, KaylissLW11310138020
321Gushchin, MarkCE1175126001
499Sidén, FilipRW85492120
524Edlund - Ahl, VincentLW93586010
69Gusevs, MarksLW114260010
791Liess, BennetLW715625000
85Nilsson, NeoLD1115612000
910Benislavskis, ValtersLW932512100
1088Vasile, LivioCE103250000
1134Winberg, WilliamLW1123512010
1243Persson, AntonLD101342000
1317Jansson, MalteRD1113416100
1481Alebark, AugustRW91236000
1526Moreau, OliverRD100222000
1614Ahlbom, VincentRW21012110
1718Mouillé, EmmanuelLW61016010
1899Af Sandeberg, HjalmarCE20110000
1959Randefalk, FelixRD40112000
2029Galiamoutsas, PhilipRD110112000
2119Adler, ElvinRW10000000
30Hansen, SimonGK10000000
36Zötl, IanGK10000000
246Tell, SebastianCE10002000
2515Adelmann, MarlonLD80000000
261Rodičevs, JurijsGK90000000
2748Börjesson, EskilRD1000052000
2831Ducommun, NathanGK110000000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
11Rodičevs, Jurijs1195280:061817419290.623.86022
231Ducommun, Nathan11117346:012516919487.114.34024
330Hansen, Simon111133:59044100.000.00010
436Zötl, Ian111000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Nacka HKNacka HKNacka HKNacka HK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
139Dufåker, AntonCE104482210
241Ebbe, ColinRW94042200
37Wikström, CharlesRD731412000
446Sundberg, AxelRD1031435020
517Svensson, WilliamLD72244100
649Deltin, EliotCE101342000
743Stålmarck, MiltonCE1013443010
89Lidfors, TorLW61234000
938Kinnander Svedberg, HugoLD1112318000
1037Martiniussen, LoveCE90332000
1151Wikholm, WilsonLW102028000
1236Forsström, JonathanRD101126010
1342Kull, MelvinRW41010000
1426Adriano, AugustLW10000000
1535Rooteman, RalfRW20000000
1633Ottebjer, OliverGK30000000
1711Riis, LudvigRW30002000
1821Collskog, VictorCE40000000
1921Stålmarck, HarryLD400025000
2048Andersson, PelleLW50000000
54Holmlund, MalcolmCE50000000
2257Ragnerstam, GustavCE500027000
2353Lundin, LukasRD60000000
2447Edlund, Karl OscarLD600025000
2531Koski, WilliamGK90004000
2645Nordström, MelkerRW900025000
2732Djerf, RasmusGK100000000
2852Lorentzon, ÅkeLD100000000
2956Haedge, TheoCE1000010000
3055Sandwall, LeoLD1100022000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
131Koski, William1198483:491327729095.521.61344
232Djerf, Rasmus11103185:401510011586.964.85012
333Ottebjer, Oliver113000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
SDE HFSDE HFSDE HFSDE HF[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
124Frelihs, AleksisRW11711182110
225Kramberg Hjertonsson, HugoLW10971625330
39Forsberg, MaximilianCE116282100
429Boman, GustavCE102462020
523Carlsson, JasperCE1115628000
619Bilenko, AleksanderCE101450000
73Gabrielsson, OlleLD110556000
818Stolt, AxelCE111346010
917Mörner Jeansson, OttoCE110440000
1013Sahlström Lindhe, OscarCE113032102
118Frylén, OscarCE82134000
122Schmidt Lindqvist, LudvigLD101236000
1316Falck, OlleLD111230000
147Nyström, HaraldRD911230000
1520Flisbäck, John-DiegoCE111128100
1612Krus, VictorCE50110000
175Axelsson, TheoLD90110000
1830Ulmander-Falk, EdvinGK110114000
194Sevéus, WilmerLD10000000
206Bergenudd, LudwigRD30000000
27Jacobson, GustavCE30000000
2231Martinsson, HugoGK40000000
231Rapp, OscarGK70000000
2428Stehlin, SixtenLD80002000
2526Norlander, LeoLD900031000
2622Mauritzon, PhilipCE110004000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
130Ulmander-Falk, Edvin11118458:012522324889.923.27053
21Rapp, Oscar1174202:10109110190.102.97021
331Martinsson, Hugo114000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Södertälje SKSödertälje SKSödertälje SKSödertälje SK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
134Wsol, GabrielRW111762341461
283Novak, NicolasCE114192335030
333Wretling, AlvinLW111192025230
491Thörn, EmilLW11611172110
522Lindén, GustavLD102121410000
680Myrentorp, AlexanderCE966126010
740Thörn, FelixCE947112020
823Asplund, WilleRW108190102
929Brunell, OssianRD110992000
1077Ilmarsson, WinstonRW102468010
1172Andersson, NoelLW113250100
1248Cremonese, JonathanRW322425000
1392Törngren, LucasCE71346010
1465Cladart-Ake, MattéoRD90444000
155Nordberg, VictorLD1104431000
168Persson, TomCE91230000
1737Antell, OliverLD111232000
1889Andersson, AxelLW1103329000
1975Nordberg, SimonLD1111210000
2068Lindqvist, TheoRD80228000
2141Illerström Persson, FilipCE11010000
2221Bäckström, AxelRW10000000
50Spens, OskarGK10000000
2450Assali, YounesGK20000000
2590Selin, PontusGK40000000
2635Eriksson, AntonGK60000000
2730Emretzon Duckmark, JustinGK90000000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
130Emretzon Duckmark, Justin1198477:551818019890.912.26362
290Selin, Pontus114160:001202195.241.00010
335Eriksson, Anton1162120:053404393.021.50020
450Assali, Younes112000:00000N/AN/A000
50Spens, Oskar111000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Tyresö/Hanviken HockeyTyresö/Hanviken HockeyTyresö/Hanviken HockeyTyresö/Hanviken Hockey[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
119Solhan, LeoRW86172021
217Tapper, JonatanRW114372120
326Huselius, EltonRW1016710000
422Hannula, LouiCE933629000
59Baremo, StevenLW103366000
66Reimdal, NeoRD92468020
710Lagerström, OliverRW1113443010
820Sundvisson, LucasRW921328000
92Sundqvist Bastos, ElliotLD102132100
1014Celikel, WilgotLD91232010
1115Westergren, AugustLW111236000
1218Sääf, LudvigCE91120000
135Vikström, AdamRD911232000
1413Listam, AlexanderRD111124000
154Aslan, BaranLD1102212000
1698Pelicano, LudvigLD10110000
1741Harrysson, LoGK20000000
1821Tidström, LeoLW60002000
1935Ekedahl, NoelGK90000000
2016Arfalk, VilgotCE100000000
8Lillieander, SixtenRD100000000
2212Blomberg, ViggoCE100002000
24Lindqvist, JustinCE100002000
241Holme, NilsGK110000000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
135Ekedahl, Noel1195303:002416118587.034.75023
21Holme, Nils11116358:343817721582.336.36006
341Harrysson, Lo112000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Värmdö HCVärmdö HCVärmdö HCVärmdö HC[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
136Eklinder, SverreRW924626000
26Rubes, EduardRW101566010
39Budniks, MarkussRD1115610000
440Eriksson, EmilCE1132510010
521Sörman, AbbeRW63140000
638Fält, EliasLW1013410000
720Ryberg, VincentLD921326010
810Toftling, SanderCE71232000
911Virkkunen, NiiloLW111232010
1023Tvelin, LoveLW111124000
1112Ebberyd, CharlieCE20220000
127Calendralis, LeonLD71014000
1348Gyllner, ElliotLD101010000
1424Strömmer, VilgotRD111010010
1519Alami Merrouni, DavidCE111012000
1627Sarvik, NilsLW70110000
1734Norlin, TristanRD110116000
181Hålsten, LeonGK10000000
1915Björk, ArvidLW20000000
2035Källström, SebastianGK40000000
2132Grinups, SamuelLD40000000
2230Vucetic, HugoGK60000000
2328Häll Jimenez, KimCE60004000
2450Broberg, LiamLD80000000
18Öst, ViktorRW80000000
2629Niinimaa Andersson, CliffordLD100000000
2722Ohlson Söderlind, LukasLD100002000
2830Nilgränd, LukasGK110000000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
130Vucetic, Hugo1165260:003221124386.837.38004
230Nilgränd, Lukas11115262:313717421182.468.46004
335Källström, Sebastian1143142:293310714076.4313.90003
41Hålsten, Leon111000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

Swehockey – Svenska Ishockeyförbundets officiella app

Swehockey ger dig tillgång till nyheter, livebevakning och statistik för samtliga ishockeyserier som spelas i Sverige. Du kan följa dina favoritserier och lägga upp egna favoritlag i appen. För dina favoritlag kan du sedan välja att få pushnotiser när laget gör mål, i periodpaus m.m.

Swehockey ger dig:

  • De senaste hockeynyheterna ifrån Svenska Ishockeyförbundet
  • Liverapportering
  • Resultat och statistik för samtliga serier
  • Spelarstatistik
  • Följ ditt favoritlag och få pushnotiser vid viktiga händelser

Ladda ner för Android

Ladda ner för IOS