Clubs in Södermanland

U20 H Nationell Södra

Plus-Minus Leaders

Last update: 2026-10-18 14:37
Rk No NameTeam Pos GP + - +/-
19Höglund, OliverÖHKLW1428721
271Rörth, LinusFRÖCE1421615
21Törnqvist, OlleÖHKLD1421615
459Elofsson, LiamFRÖRW1420614
519Svensson, LukasÖHKCE1415114
64Larsson, JoelÖHKLD1420713
76Cilthe, HjalmarFRÖLD1319613
826Bratt, ZiggeFRÖLD1319811
98Pihlström, MalteFBKRD13201010
1016Näslund, SimonFBKRW1213310
1117Command, AlexanderÖHKCE612210
1228Kim, MikaelRBKCE1421129
135Strömvall, MaxÖHKLD141789
145Persson, AlfredFRÖRD121569
1515Nilsson, RobinFBKRD131239
1633Skarby, NoelHV71LW1319118
1759Neumann, JohannesRBKLW101798
1888Ågren, OlleVÄXLW131688
1974Larsson, JohnFRÖRD141688
2063Green, OliverMIFCE131358
2145Jansson, ArvidÖHKLD81248
227Bjurman, TomFBKLD1117107
2327Andersson, LukasFBKCE141257
2421Bartholdsson, NilsRBKRW51037
2532Andersson, LudvigÖHKRW4817
Sorted by higher +/-, positive participation (+) and lower Games Played
BIK
- BIK Karlskoga
FRÖ
- Frölunda HC
FBK
- Färjestad BK
HV71
- HV 71
MIF
- IF Malmö Redhawks
LHC
- Linköping HC
RBK
- Rögle BK
SSK
- Södertälje SK
TAIF
- Tingsryds AIF
VIK
- Västerås IK
VÄX
- Växjö Lakers HC
ÖHK
- Örebro HK

Swehockey – Svenska Ishockeyförbundets officiella app

Swehockey ger dig tillgång till nyheter, livebevakning och statistik för samtliga ishockeyserier som spelas i Sverige. Du kan följa dina favoritserier och lägga upp egna favoritlag i appen. För dina favoritlag kan du sedan välja att få pushnotiser när laget gör mål, i periodpaus m.m.

Swehockey ger dig:

  • De senaste hockeynyheterna ifrån Svenska Ishockeyförbundet
  • Liverapportering
  • Resultat och statistik för samtliga serier
  • Spelarstatistik
  • Följ ditt favoritlag och få pushnotiser vid viktiga händelser

Ladda ner för Android

Ladda ner för IOS