Clubs in Norrbotten
Clubs in Norrbotten

U20 H Nationell Norra

 
AIKAIKAIKAIK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
124Eriksson, MaxLW131111221416792204723.401192055.00
216Nordstrand Jansson, NeoLW1498171017980206214.520550.00
329Nyberg, MattiasLW14691510131211213318.180110.00
421Östervall Lewis, ElliotCE1429112915105000267.69537512841.41
520Lindström Calland, RasmusLW1455101479-22103116.1317274438.64
628Jernfalk, PatrikLD1146106412750203910.26000N/A
717Ermeskog, ArvidCE1262847432101735.291099120054.50
837Hellgren, LudwigCE142464713-60102010.00989919749.75
93Pettersson, LudvigRD14246615132010277.410110.00
1038Centervad, WiggoCE141340844100812.5037579439.36
119Furuvik, ChristianLW102132431000922.2223194254.76
1236Norrbin, CarlRD131236761000812.500220.00
134Arwenhed, ManneLD8033478-100070.00000N/A
1412Pizka, AureliusLD14033381091000120.00000N/A
1523Sandberg, JonathanLW120220752000110.000110.00
1627Kumpulainen, VictorRW14022216-500090.000880.00
1733Wullt, Karl-JohanRD4011454100020.00000N/A
188Carlsson, ZachRW7011254100030.00000N/A
1925Wickström, ErikLD11011253200060.00000N/A
2014Halldin, LokeCE14011213-20000N/A14365028.00
2126Pärmeteg, TobiasLW14011433000090.0026825.00
2232Ridal, AlfredCE100000000000N/A000N/A
32Ulrich, LeoRW1000001-10000N/A11250.00
2432Barthelson, SamuelLW200000000000N/A000N/A
32Sundberg, LinusLW2000001-100010.00000N/A
266Holmgren, AlbinRD3000002-200020.00000N/A
2719Zakrisson, SixtenLD13000025-300080.00000N/A
2830Contreras, LeonGK140000   0000N/A    
2935Wadströmer, FrodeGK140002   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
135Wadströmer, Frode14146359:481518820392.612.50033
230Contreras, Leon14148479:492627129791.253.25053
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Brynäs IFBrynäs IFBrynäs IFBrynäs IF[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
143Larsson, MelwinCE14412168206140003611.111249021457.94
247Berggren, LeoLW1487158198111203423.5312333.33
328Saaby Jakobsen, EmilLW145101526171521003414.71000N/A
434Johansson, CedrikLW1476130186121103520.0015616.67
531Hillström, AxelRW12371010812-40102810.71101100.00
640Sumenkovic, LeoLW14426467-11102416.6731475.00
737Holmgren, SiggeLD13066417107000310.00000N/A
814Rosander, LucasLW123252515-102102213.64604610656.60
952Søyland, AlexanderLW1432510710-30002015.0054955.56
1049Hansen, MattiasLW1423547520001811.11736714052.14
1116Pettersson, ElliotCE121454761000156.6735569138.46
1221Jobs, ThedLD1405512910-1000200.00000N/A
1348Östling, TimRW1240428620012516.0041580.00
1422Sundqvist, LeoRW2213013-21101315.38101100.00
1513Lidmo, LexusLW120203030002100.00000N/A
1615O'leary, Kellan CaseCE5022044000030.009101947.37
1739Karlsson, SimonCE7022027-500020.00000N/A
1836Arnberg, AxelLD14022485300080.00000N/A
194Lahtinen, ElliothLD14022371213-1000100.00000N/A
2023Jonsson, MelkerCE9101646-2000195.26515010150.50
2117Donnerstål, VideLD101010610-4000520.00000N/A
2245Lindstein, TimLD7011241300050.00000N/A
238Christensen, OliverLD100000000000N/A000N/A
2455Larsson, TeodorRD100020000000N/A000N/A
2550Konrads, KasparsGK20000   0000N/A    
2618Kandell, FransRW9000038-5000100.000110.00
2744Brismo, Carl-WilhelmLD1000041165000180.00000N/A
281Forsberg, WilliamGK130000   0000N/A    
2925Hansen Ahlström, SanderGK130002   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
125Hansen Ahlström, Sander14137420:432618521187.683.71134
250Konrads, Kaspars1422120:005495490.742.50020
31Forsberg, William14135304:411312814190.782.56123
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Djurgårdens IFDjurgårdens IFDjurgårdens IFDjurgårdens IF[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
120Sundberg, OliverLW1410112122210122304820.83871553.33
217Hedlund, ViktorLW147121962210120114515.5611250.00
353Zirath, HampusRW117111812165113205313.21858116651.20
449Ekberg, EgonLD1431013420713000446.820110.00
540Révay, GustafLD1411112219613000323.12000N/A
623Carlenius, CarlLW1427901073100267.6920153557.14
748Henriksson, DagCE135381213763001926.321158419957.79
821Hedlund, WilliamCE1435827610202810.71635812152.07
942Pråhl, TomCE143581056-1010397.6929275651.79
1054Östman, RubenLW141780844000119.0928305848.28
1165Pettersson, LiamLD7257811651101910.53000N/A
1213Eklund Aspe, DorianCE1250546420204211.9035195464.81
1344Engman, AlexanderLW1441546510002119.0511250.00
1451Söderström, VilleLD102241478-1010238.70000N/A
1528Mattsson, LukasCE1213406240001010.0012333.33
1668Schlegel, LeoLD141238963000214.76000N/A
1766Johannesén, MaxCE4033022000040.000110.00
1845Lindberg, DennisRD110336761000110.00000N/A
1967Canemyr, WilliamRW41122321000812.50551050.00
209Persson, OskarRD301103210000N/A000N/A
2115Holst, DavidRW13011257-200090.007101741.18
2237Salzer, WilmerLD140112963000180.00000N/A
2347Norman, MelvinRW100000000000N/A000N/A
2431Holmqvist, EliasGK40000   0000N/A    
2560Eiritz, CarlLD6000212-100010.00000N/A
2630Lindbom, BenjaminGK100000   0000N/A    
2735Jansson, WilliamGK140000   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
130Lindbom, Benjamin14106366:151413314790.482.29151
235Jansson, William14147420:412316819187.963.28143
331Holmqvist, Elias144160:001192095.001.00010
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Huddinge IKHuddinge IKHuddinge IKHuddinge IK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
111Tillström, SamLW1469154713-60205610.71391225.00
29Nyström, OlleCE1438114715-80102412.50907816853.57
310Söderman, ErikLW126394814-62103318.18202100.00
419Lazienkiewicz, DanielLW142790714-70101910.5322450.00
58Wiberg, NoahLD1135814121200212114.29000N/A
612Gleisner, WilliamLW143258121021001421.4342367853.85
721Herndal, NoahCE14235439-60101811.11899718647.85
826Lundström, AlveLD70550115600040.00000N/A
923Kjellberg, LeoCE1440410716-90201723.5311110821950.68
1015Kvistlund, HugoLW14314659-40001225.00000N/A
1117Wiman, KeanLW131346660000166.2521366.67
1222Fredriksson, EliasRD130444414-10000310.00000N/A
135Eriksson, TheoRD1404424518-13000140.00000N/A
1413Wiman, SebastianLW12213069-30101711.76000N/A
1514Hellqvist, AlexanderRD12123069-3000911.11000N/A
1628Norström, TheodorRW13123468-2000119.09000N/A
1720Alvarsson, KianCE1412314711-4000244.17491330.77
187Hammargren, LukasLD100222447-300060.00000N/A
1927Basilius, AstonRW31012211000520.00000N/A
2018Wallman, Felix**RD80114413-9000120.00000N/A
214Smedborn, WilliamRD1201129615-900080.00000N/A
2227Engman, TheodorRW1000201-100010.00000N/A
2329Bäck, ArvidLD2000000000010.00000N/A
243Gisslander, OscarLD3000021100010.00000N/A
251Fägerholt, GustavGK70000   0000N/A    
2635Bågenvik, RasmusGK70000   0000N/A    
2730Högblom, WilliamGK140000   0000N/A    
2824Forslund, EmilCE140006211-900060.0038488644.19
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
130Högblom, William141410583:034526531085.484.63128
21Fägerholt, Gustav1475255:551812214087.144.22013
335Bågenvik, Rasmus147000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
IF BjörklövenIF BjörklövenIF BjörklövenIF Björklöven[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
177Hemmyr, PhilipCE107101710111013103420.59766614253.52
292Flygt, DouglasRW15103136111010316116.3925728.57
396Dubé, LiamCE15461041113-21012913.79455610144.55
472Auzins, ReinisRD15549101214-22003016.67202100.00
540Karmehag, CarlCE1317868530001010.00535711048.18
691Sivertsen Andresen, MathiasRW10426057-20204010.0018183650.00
768Merkle Rohdin, FabianRW152460880010267.6911250.00
888Käll, ZachariasRW15156279-2000323.12461040.00
965Carlén, EmilLD51454550000812.50000N/A
1081Petronijevic Lepsa, IanLW151458711-4010195.2629255453.70
115Driberg, VilgotRD14044161113-2000110.00000N/A
1267Norgren, DavidCE81234431000812.50703510566.67
1361Meneghetti, RoccoCE152021634-10001414.2928356344.44
1486Mesanovic, EddinRW41120550000333.33000N/A
1587Ismailov, SalimRW111122321000714.29381127.27
1655Danielsson, EliasRD1502210990000100.00000N/A
1744Alexandersen Juntti, JesperRD1502210810-2000140.000110.00
1863Travergård, NickLW14101213-2000812.50000N/A
1973Ångström, KalleLW5011210100020.00505100.00
2033Lyrenäs, AlexanderRW110114651000150.0025335843.10
2170Dennerås, EddieLD15011666000040.00000N/A
2224Meneghetti, VictorCE200000000000N/A23540.00
2345Nyman, AlbinRD3000213-200020.00000N/A
243Bergmark, EddieRD4000020200050.00000N/A
18Wallman, Felix**RD4000021100010.00000N/A
2611Johansson, AmadeusRW9000458-300070.00000N/A
2735Salasca Nääs, FabianGK150000   0000N/A    
2831Steinmann, Gian-AndriGK150000   0000N/A    
2947Katkovskis, KristapsRD150001043100010.00000N/A
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
135Salasca Nääs, Fabian151511631:063432435890.503.23056
231Steinmann, Gian-Andri15155287:151313815191.392.72013
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Leksands IFLeksands IFLeksands IFLeksands IF[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
116Andersson, AdamLW141011218176111504422.731048719154.45
267Orenäs, RasmusCE12710178175120203420.5934266056.67
388Kneubühler, Jan-ChristianCE14971610161421314121.95995915862.66
440Gürler, LeoRW1477148186122003520.0013425.00
577Kleffner, PaxCE115914412842103215.6224633.33
612Münger, TimLW1459144171430104511.110110.00
763Svedlund, GustavRD143710814131010329.380110.00
875Nord, NoelCE934727521001127.2735397447.30
951Karlsson, LouiLW113472725200378.11000N/A
1094Kvernstad, Felix AlexanderLW142570510-50101020.0011223333.33
1117Leino, IsakLW14415248-40012119.05486311143.24
1255Eker Christoffersen, AxelLD1405501293000260.00000N/A
1336Larsen, OliverLW21230211010911.11000N/A
1471Redstedt, LiamRD91232811-3100166.25000N/A
155Larsson Bergqvist, CalleRD140338159600080.00000N/A
1668Jarl, AlwinLW140331236-3000210.000110.00
179Lagerberg-Hoen, JonasRW21120321000425.00000N/A
186Lidén, VilgotLD80220853000130.00000N/A
1934Strömgren, DexterLD1202227972000180.00000N/A
2064Dahlström Collander, JoelLD1402241073000160.00000N/A
2172Sjökvist, EliazCE1000001-10000N/A32560.00
78Torgner, LeonardLW1000001-10000N/A000N/A
2333Jobs, AgustGK20000   0000N/A    
2411Almqvist, KalleLD2000232100010.00000N/A
2520Langvardt, ElvisLD3000033000020.00000N/A
2615Kihlman, AlbinLW3000203-300010.000110.00
2727Mix, AlfredRD7000064200020.00000N/A
287Sandnes, KristofferLW11000229-7000100.00000N/A
2930Tamm, ViggoGK120000   0000N/A    
3025Sandqvist, Max-HermanGK140000   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
130Tamm, Viggo14128478:002116018188.402.64044
225Sandqvist, Max-Herman14146368:351713315088.672.77060
333Jobs, Agust142000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Luleå HFLuleå HFLuleå HFLuleå HF[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
123Josbrant, MånsLW141292114131302608813.64791643.75
274Nyström, BenjaminLW1495143111921403030.0014132751.85
397Kjölmoen, CasperLW14661212151410202623.0821366.67
440Lövgren, DavidCE83912211830001520.0047529947.47
514Nilsson, AntonCE1465114911-20202425.001408122163.35
688Höglund, WilleLW141892550000156.67000N/A
772Skårman, LudwigCE14257246-20101315.38505810846.30
880Tammilehto, VilmerLW1442614910-12012119.058192729.63
955Landström, OscarRD10156613103000224.55000N/A
1044Wande, MelvinCE12055267-100080.0056298565.88
1187Björk, MilleLW1222405230001315.38000N/A
1226Linder, IsakRD604420431000100.00000N/A
133Bergenstråhle, IsakLD1303361091000200.00000N/A
1439Grimståhl, EdvinRD140336981000190.00000N/A
1595Virta, VeetiCE2022021100020.0012333.33
1625Engman, EliasRD4022051400040.00000N/A
1710Westin, HugoRD10022468-2000260.00000N/A
1822Rönnqvist, AlbinLD110222411-700060.00000N/A
1924Fredriksson, VidarCE121011218-7100520.00386510336.89
208Andersson, OttoRW14101659-4100911.110220.00
211Lindbäck, OscarGK100110   0000N/A    
2293Harmouche, JosephLW13011646-2000100.00000N/A
2392Juustovaara Karlsson, CasperCE1000000000050.001311492.86
2465Eklund, EliasLD2000000000030.00000N/A
2516Elgcrona, JesperRD3000012-100010.00000N/A
2694Suopanki, JesseRD4000034-100040.00000N/A
276Pohjanen, MånsLD4000014-30000N/A000N/A
2832Johansson, LucasGK40000   0000N/A    
2919Keskitalo, KimLW11000002-200030.00000N/A
302Molander, IsakLD120006853000120.00000N/A
3130Markström, AxelGK140002   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
130Markström, Axel141410603:253323126487.503.28046
21Lindbäck, Oscar14104238:1399410391.262.27031
332Johansson, Lucas144000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
MoDo HockeyMoDo HockeyMoDo HockeyMoDo Hockey[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
152Vettersand, TeodorRW1585134131123103225.0053862.50
233Hägglöf, JohnRD15211131217134010414.8811250.00
37Häggblad, ErikLD152810613112010267.69000N/A
424Sundström, MilanCE545968710011822.2232356747.76
510Gästrin, MalcomLW13538210911002222.7371887.50
663Styf, HarryRW1234712111102011323.08665512154.55
711Öberg, EmilLW1434728710202711.11000N/A
815Ommedal Ohrstrand, RasmusRW1542681012-20104010.000550.00
929Nylén, MelvinRW1333629721001520.00101100.00
1020Wiberg, MånsLD12246311064010326.250110.00
1127Öberg, AlfonsCE9415456-10301428.5731407143.66
1244Lundström, ViggoCE9055435-200060.0047398654.65
1328Hägglöf, KristianCE11224376511001414.2913425.00
1456Hyldmo, OlaCE142240711-40001414.29565210851.85
1549Nordvall, LiamLW152241259-40001612.5033650.00
1622Jonsson, TotteCE51346550000714.2927255251.92
1717Eriksson, OscarRW15123058-3000812.50526111346.02
1826Wiklund, EbbeRD13112639-6000425.00000N/A
1918Sundberg-Ziplies, ZätaRD12022888000070.00000N/A
2054Knights, TheodorLD150221613130000210.00000N/A
2136Öberg, ViggoCE5011232100010.0016173348.48
2243Westberg, OscarLW6011222000010.00000N/A
2323Kusuki, SamCE10011812-100030.00000N/A
2412Thermaenius, TheoLD150116910-100050.00000N/A
2514Åkerman, KidCE3000012-100040.00581338.46
265Sahlman, RasmusLD7000014-300040.00000N/A
2750Byström, ArvidGK150000   0000N/A    
2845Skröder, MarkusGK150000   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
150Byström, Arvid15158469:072521423989.543.20052
245Skröder, Markus15158434:222717820586.833.73035
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Mora IKMora IKMora IKMora IK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
171Östberg, HugoCE157222902110112313818.4232560.00
272Östberg, TheoCE156222833207131204513.3314910925857.75
390Schenk, FlorianLW131010201015782404323.26706413452.24
438Schmid, SimonCE131031324151050104025.00110119.09
523Ingelsson, NoelRD1521012621912000277.410110.00
661Robertson, MaximilianLW14437213670002218.18101100.00
720Karlsson, OliwerCE13347412571001520.00858116651.20
870Hellström, PatricCE1516741013-3000119.09626913147.33
965Aase-Stensland, TobiasLW7516645-11302520.00000N/A
1015Dahlqvist, AlbinCE12336279-20002412.5013425.00
1167Nilsson, SebastianCE1515641114-3000283.5712333.33
1211Ramberg, SimonRW103142710-30001520.000110.00
1319Forsmark, LukasRD15314618992002015.00000N/A
1428Carlsson, OlleLW713446511001010.0022450.00
1581Nordqvist, JonRD15134121216-4000402.50000N/A
1616Hurtig, AlbinCE14202025-31001118.1812243633.33
1774Lindqvist, AxelLD502221001000030.00000N/A
1857Spjuth, SebastianRW11022021100040.000110.00
1951Svensson, EmilRD1402201112-1000210.00000N/A
205Engebråten Kopperstad, VictorRD3011043100080.00000N/A
2126Grönstrand, WilliamLD4011012-100030.00000N/A
2210Appelqvist, JacobRW10011201-100080.0034742.86
236Thim, OskarRD15011812102000120.00000N/A
2430Grudd Throgen, CalleGK10000   00020.00    
2518Thomsson, TimRD2000601-100040.00000N/A
2655Askengren, NilsLD4000043100020.00000N/A
2745Capars, RegnarsGK140000   0000N/A    
2830Björkman, OliverGK150000   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
130Björkman, Oliver15158487:551820422291.892.21071
245Capars, Regnars15147418:132519622188.693.59143
330Grudd Throgen, Calle151000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Skellefteå AIKSkellefteå AIKSkellefteå AIKSkellefteå AIK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
159Nilsén, HjalmarLW127101712152131103818.42101100.00
229Lorentzon, LoveCE1479168181171003221.881028118355.74
314Annerstedt, EdwinLW1461016618991205111.76303100.00
448Svensson, FelixLD1241216217980102913.79000N/A
543Stenberg, JohanLW1469150181260401637.5012510222755.07
624Lundberg, CarlCE145914416971002222.7327255251.92
715Wedin, VincentRW145813612931204311.6332560.00
846Hansson, ElisCE1448122711920102913.7911250.00
912Furtenback, EddieCE143912012390101225.00486211043.64
1040Lundström, OlleCE9651110155102204015.00000N/A
1127Vestman, LudvigLW12549612661101631.2525728.57
122Tjärnström, KimRD14167101578000166.25000N/A
1317Ölund, ElliotRW123252011830011127.2732560.00
1426Olofsson, MalteCE142354910-10001612.50000N/A
157Hällis, HerbertLD14145416124000166.25000N/A
1642Näslund, JoelLD102138144101001513.330110.00
1755Morén Holmström, HjalmarLD14123815141100812.50000N/A
1834Nyström, ElliotLW7033234-100070.0022244647.83
1913Ekblad, VilmerRD1303321376000190.00000N/A
2058Hansson, WernerCE4022051400090.00000N/A
215Johnsson, DouglasLD21012110000520.00000N/A
2249Nyström, ManneRW5101012-1000250.00000N/A
2351Sundelin, AxelRW1000001-10000N/A000N/A
2454Nilsson, LukasLD2000011000020.00000N/A
2535Lampe, CasparGK40000   0000N/A    
2657Lindberg, GustavLD7000234-100020.00000N/A
2750Lindberg Persson, TheoGK100000   0000N/A    
281Ringquist, AntonGK140000   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
11Ringquist, Anton14148443:351815717589.712.43153
235Lampe, Caspar1442100:004434791.492.40010
350Lindberg Persson, Theo14105299:3216799583.163.20041
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Sollentuna HCSollentuna HCSollentuna HCSollentuna HC[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
178Fatul, BranislavCE124154815-71003710.810110.00
29Edin, JonathanLD121342511-6010166.25000N/A
317Kazimov, DanielCE121234517-120001010.0015324731.91
427Fredén Ericsson, OlleLW8202428-60001020.00000N/A
525Ishäll, JoelRW101123129-7000616.673192213.64
618Lindberg, AlfredLD111128217-15000812.500220.00
777Brunnberg, SebastianLW121122112-110001010.0014520.00
828Berglund, MartinLD90220511-600080.00000N/A
94Ferm, AlvinRD120224317-14000110.00000N/A
108Tamir, ItayLD120222027-500060.00000N/A
1111Borgström, AlexanderCE91011236-3000128.33466911540.00
1221Mannerhill, EltonLW111010111-10000616.6714567020.00
1322Sunebäck, EliasLW1011010100040.00000N/A
1419Ruzicka, Milan JiriRW7011247-300090.0014520.00
1520Kolm, WilliamCE1101114216-14000110.00506011045.45
1634Klint, Carl-EdwardCE120112417-1300040.00587313144.27
176Kastevik, MelkerLW120114215-13000140.001091952.63
1865Wideberg, NoahLD1201118215-13000170.00000N/A
195Wiberg, HugoLD100001010000N/A000N/A
2019Crozzoli, IsacCE1000000000010.0012102254.55
26Wiberg, ErikLW1000002-200040.000110.00
2230Gidlund, TheoGK40000   0000N/A    
2322Olsson, FilipRW4000203-300030.000110.00
245Larsson, FilipRD7000017-600030.00000N/A
2540Konnebäck, AlexanderRW8000007-700070.00571241.67
2641De Alencar, VincentLD9000205-500010.00000N/A
277Svedlund, DavidRD90003139-6000100.00000N/A
2835Dalgård, NilsGK100000   0000N/A    
291Nilsson, EliasGK100000   0000N/A    
3016Alkas Alias, NikolajCE12000816-500040.0018304837.50
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
135Dalgård, Nils12108452:164125229386.015.44016
21Nilsson, Elias12103180:00129210488.464.00003
330Gidlund, Theo124287:0912536581.548.26002
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Timrå IKTimrå IKTimrå IKTimrå IK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
129Brauer, LucasCE12691581114-31403218.75748816245.68
248Slacik, DavidLW13213152912-3000229.09101100.00
344Sörbrand, WilliamLW139312391014-40504918.3723204353.49
46Riekstins, MarisRD12281081183000287.14000N/A
533Riekstins, RaitisLW13191041112-1000254.00202100.00
617Thun-Hansson, AdrianRD1335841217-5100436.98000N/A
741Sandman, EltonLW11336868-20102412.50906915956.60
834Sjölund, FilipRW13235449-50101811.1162875.00
956Svanlund, AlvinRW133142710-30003010.000440.00
1019Malmgren, MarkusLD1313461266000137.69000N/A
1136Randefalk, SixtenCE1021384311001020.0039327154.93
1252Dahlqvist, PetterLD12033667-100060.00000N/A
1339Torines, MalteCE51122312000520.000110.00
1415Lundgren, MelkerLW6112024-2000911.11000N/A
1512Michalski, FilipLD131126313-10000214.76000N/A
1628Lierhagen, Mathias WetlesenCE11101245-10001010.0028406841.18
177Olsson, LudvigRW130118513-8000130.00000N/A
1838Ferdfelt, ViltonCE1000012-10000N/A33650.00
1937Wennerberg, ManfredRW2000001-100030.00000N/A
2042Landin Bray, VincentRW40002220200010.00571241.67
2121Wallin, LinusRD9000256-100030.00000N/A
2227Åkerlund, AlexRD10000013-200020.00000N/A
231Berglund, MaxGK130000   0000N/A    
2425Andersson, LeonGK130000   0000N/A    
2526Persson, MaxRW13000418-7000190.0031475.00
2613Carnbro, AxelCE130001429-7000160.00738415746.50
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
11Berglund, Max131310613:213526530088.333.42037
225Andersson, Leon13134182:42109510590.483.28003
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

Swehockey – Svenska Ishockeyförbundets officiella app

Swehockey ger dig tillgång till nyheter, livebevakning och statistik för samtliga ishockeyserier som spelas i Sverige. Du kan följa dina favoritserier och lägga upp egna favoritlag i appen. För dina favoritlag kan du sedan välja att få pushnotiser när laget gör mål, i periodpaus m.m.

Swehockey ger dig:

  • De senaste hockeynyheterna ifrån Svenska Ishockeyförbundet
  • Liverapportering
  • Resultat och statistik för samtliga serier
  • Spelarstatistik
  • Följ ditt favoritlag och få pushnotiser vid viktiga händelser

Ladda ner för Android

Ladda ner för IOS