Clubs in Göteborg

U20 H Nationell Södra

 
BIK KarlskogaBIK KarlskogaBIK KarlskogaBIK Karlskoga[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
140Bredin, GustafLW14411154141040103312.1222450.00
255Kittel, AgustRW1428108822-14020229.0916304634.78
321Vanderhill, Isak AsbjørnCE1463910131031103716.22927817054.12
449Sättermann, DouglasRW104594717-100103710.810110.00
519Johansson, MånsLW133693512750002512.000330.00
652Bråtner, WilliamCE105382714-70102123.817810218043.33
738Järås, Karl-AlfredLD12134201017-7000283.57000N/A
82Grans, SamuelRD1413481114-3000244.17000N/A
97Lysholm, ChrisRD121230717-10000714.29000N/A
108Berggren, TheoRD1412310519-14110333.03000N/A
1118Lederud, VilliamLW1420210312-9110248.3333205362.26
1248Wicky, EliaLW131124211-9000234.3514253935.90
134Gustafsson, Carl**RD4022233000010.00000N/A
1453Wiberg, FilipLD110226310-7000130.00000N/A
1512Holgersson, FilipCE12022428-6000100.00765613257.58
1644Kvarnstedt, ViggoRD1110112422000425.00000N/A
1750Skoogh, AdamRW14101028-6000156.670110.00
1832Eljas, LudvigLD5011016-500030.00000N/A
1915Söderblom, AxelRW9011024-200080.000110.00
2010Andersson, OlleCE14011027-500080.0030417142.25
2135Fredriksson, GabrielGK20000   0000N/A    
2213Schill, VincentCE200001010000N/A551050.00
2342Olmats, WilmerRW4000002-200020.00000N/A
2433Johansson, EliasLD700041100000N/A000N/A
2534Knutsson, EbbeLW8000004-400060.00891747.06
2625Christofferson, VictorRD8000643100010.00000N/A
2731Jacobsson, CasperGK120000   0000N/A    
2839Granquist, IsakRW12000208-800020.0022450.00
291Berglund, VincentGK140000   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
11Berglund, Vincent141410531:023724428186.834.18027
231Jacobsson, Casper14126287:352214917187.134.59014
335Fredriksson, Gabriel142120:0027977.786.00000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Frölunda HCFrölunda HCFrölunda HCFrölunda HC[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
171Rörth, LinusCE14616222216153203119.3511611823449.57
259Elofsson, LiamRW1411102114206141406516.9212333.33
319Zetterstedt, OlleLW127613213761104017.50751258.33
495Forsberg, WiggoCE124711411741113611.11736013354.89
515Järnstedt, AxelRW145493712661102718.52000N/A
626Bratt, ZiggeLD13369619811010525.77000N/A
75Persson, AlfredRD123472015691003010.00000N/A
878Nömme, AdamRW14347289-10002711.1122450.00
98Kongsbak Klyvö, MadsRW425727160001020.0023540.00
106Cilthe, HjalmarLD132571419613100229.09000N/A
1177Selindh, FelixLW142578752120336.0650318161.73
1234Kalldin, CharlieCE141563914104100234.35968718352.46
1311Axelsson, WilsonLW932528440001618.75481233.33
1428Mandic, TimRW1430324220001323.0823540.00
1574Larsson, JohnRD1403341688000170.00101100.00
1644Odén, VincentLD141122734000137.69000N/A
177Olsson, TheodorRW6022042200030.000110.00
1836Belin, MioRW31012321001250.00000N/A
1918Gäbel, GustavLW141018321100137.6923540.00
2041Eriksson, NeoLW80111032100080.0035336851.47
2117Stenberg, KnutLD10011235-200080.000110.00
224Engström, GustavRD14011463300050.00000N/A
2335Andersson, ColinGK10000   0000N/A    
2466Skrtic, SimonRW2000000000010.000110.00
2557Röshammar, KarlLD4000022000040.00000N/A
261Thegerström, WilliamGK130000   0000N/A    
2725Flodqvist, HampusGK140000   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
125Flodqvist, Hampus14147420:001217618893.621.71170
21Thegerström, William14137418:171717118890.962.44052
335Andersson, Colin141000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Färjestad BKFärjestad BKFärjestad BKFärjestad BK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
110Loob Trygg, LinusCE12318212416124000319.6847519847.96
214Eriksson, EliasCE13841214161060103821.051482263.64
324Friberg, TeodorRW14571281012-23204610.8723540.00
48Pihlström, MalteRD13011118201010000220.00000N/A
516Näslund, SimonRW1237106133100002910.34000N/A
671Holtet, IsakRW13549128800113713.51737514849.32
711Röing, RasmusCE146281010912101931.58791643.75
822Eriksen, MikkelCE635821064100319.68664110761.68
97Bjurman, TomLD1135810171071102412.50000N/A
1092Gudmundsson, MånsRD102685711110020277.41000N/A
1127Andersson, LukasCE14347012570001915.7912213625847.29
1239Caspersen-Snilsberg, SimonLW12336109540001915.7914520.00
1342Högström Nordhammer, LinusRD13066214104000190.00000N/A
1429Olsson, JoacimRW1032568531001225.000110.00
1541Edvardsen Sörensen, RomeoRW6314224-20112114.29101100.00
1647Nygren, VilgotRW1422441055000258.0029305949.15
1788Johansson, MelvinRW141232871000911.1138438146.91
1834Haglund, MaxCE41120220000333.3311250.00
1943Rudin, NoelLD1011224130001010.00000N/A
204Eriksson, SamuelLD14112291165000185.56000N/A
2190Blom, OscarCE2011011000050.00000N/A
2233Nilsson, AlexanderRW3011012-100020.00000N/A
2318Näslund, EdvinLD4011411000010.00000N/A
2415Nilsson, RobinRD1301101239000170.00000N/A
2581Granquist, JonathanLW200000000000N/A11250.00
2665Appelqvist, KarlLD3000213-200010.00000N/A
271Nilsson, DouglasGK140000   0000N/A    
2820Vatn Aas, MaximilliamGK140000   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
11Nilsson, Douglas14149535:412223225491.342.46063
220Vatn Aas, Maximilliam14145312:301416517992.182.69023
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
HV 71HV 71HV 71HV 71[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
140Bundgaard, WilliamRW148142212171340303821.059192832.14
233Skarby, NoelLW13781510191181013420.590440.00
319Strålberg, EmilRW1486148813-51605315.09101100.00
438Söderström, OscarRD1411213201415-1000244.17000N/A
526Willén, OlleLW1448122141400102516.00736814151.77
620Thunblom, AlexanderLW1453829712-51203116.1314520.00
757Andersson, LiamCE14347391015-51002711.1111311823148.92
837Blanar, VashekLD7336447-30102810.71000N/A
928Pöyliö, OscarLW624645411101118.1811250.00
1041Alvudd, FilipRW143144812-40002313.04536111446.49
1158Smedmark, VilmerLD1313481011-1000234.35000N/A
1221Nordén, AlfredCE1413416410-6000283.5740115178.43
139Schioldan, MartinusRW13044059-400070.0034377147.89
1456Lindh, SiggeLD141238716-9000166.25000N/A
1546Christersson, HugoLD811241055000911.110110.00
1612Storck, SamuelRD11011455000090.00000N/A
1753Aldén, JacobCE12011245-1000150.0020305040.00
1861Mivell, OskarCE12011625-300060.0013122552.00
195Valfridsson, NilsLD1401112714-7000190.00000N/A
206Annborn, KarlRD1000000000050.00000N/A
50Johansson, WilhelmGK10000   0000N/A    
2255Annborn, AdamGK30000   00010.00    
2352Olofsson, AxelRW4000012-100020.00000N/A
2427Wistrand, MaximilliamCE5000200000030.0022450.00
253Jansson, AlgotRD10000021100060.00000N/A
2630Andersson, NoelRD110000913-40000N/A000N/A
2770Sääf, OscarGK130000   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
170Sääf, Oscar14139525:122921023987.873.31135
230Andersson, Noel14115254:221811513386.474.25023
355Annborn, Adam143160:007212875.007.00001
450Johansson, Wilhelm141000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
IF Malmö RedhawksIF Malmö RedhawksIF Malmö RedhawksIF Malmö Redhawks[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
163Green, OliverCE1310414613581311855.56837716051.88
234Ojala, KimCE1474112910-10203917.9552771.43
342Tjälldén, LeoCE12561110131032112420.8342236564.62
422Grossniklaus, JanisCE14281048710102010.00817916050.62
554Bengtsson, TheoRW1418961213-1110303.3314520.00
628Lind, WilliamCE1353861012-21103514.29897116055.62
750Lennström, ViktorRW144481811650001822.220220.00
88Blårand, VictorRD14358201257010456.67000N/A
965Larsson, SiggeCE142688610-4210326.2520214148.78
1055Pedrotti, EliaLD71566853010254.00000N/A
1141Bognäs, CarlLD140660880000210.000110.00
1223Sonestedt, TheoCE83142321200742.8613152846.43
1351Peter, HarryRD8044444000090.00000N/A
1413Andrle, OliverLD111124936000147.14000N/A
1515Sutter, KimiLW12112637-4000128.33101100.00
1649Silvander Jarevik, JackRW131120422000714.2922214351.16
1740Larsson, FigoLW141126211000156.6724633.33
186Olofsson, ViktorLW2022210100060.00000N/A
1939Filippini, MatteoLW4022020200020.00000N/A
2052Pagels, IsacLD7022453200050.00000N/A
2124Stenlund, NoelLD8022043100050.00000N/A
2247Carlsson, WilliamRD101018511-60001010.00000N/A
2359Nilsson, IsacRW6011027-5000130.0023540.00
2470Liljenfors, AntonCE8011057-200090.00000N/A
2532Ehrnström, JustusRD11011236-300080.00101100.00
2614Borgqvist, JoelLW2000010100010.000110.00
2799Alm, EmilGK20000   0000N/A    
2816Nilsson, NoahLW60002910100030.0014122653.85
2935Brodén, MarkusGK120000   0000N/A    
3030Göransson, AxelGK140000   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
130Göransson, Axel141410600:053027930990.293.00164
235Brodén, Markus14124235:4989310192.082.04031
399Alm, Emil142000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Linköping HCLinköping HCLinköping HCLinköping HC[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
150Troxler, ClemensRW14841261011-10303821.0555369160.44
254Liljeblad, OssieLW1255103111741002222.7311250.00
39Dahlgren, TimLW146398812-42104114.6329406942.03
428Carpenhammar, MiltonCE14369613762002910.3413810724556.33
519Morin, WilliamRW14369161113-2010368.3322450.00
637Bernhardsson, GustavLD11088411101000140.00000N/A
725Näsström, VincentLW1243709722002516.0013425.00
851Jones-Nilsson, AugustLW1425721213-1020219.52768516147.20
927Tjäder, VictorCE142574615-90102010.0028214957.14
1049Jismyr, BenjaminCE1223510752001258.0026214755.32
117Lundqvist, EdwinRD14235101318-5000326.25000N/A
125Linderoth, MarkusRW1313441192000137.69000N/A
1324Holmér, TureRW141232956-1000137.69000N/A
1420Arvsäter, WilliamRD80331047-300060.00000N/A
1532Håkansson, NilsLW8112025-3000714.2912333.33
163Linder, MelkerLD7022242200090.00000N/A
1729Weber, ValerioCE10022225-300040.0020214148.78
1826Ericsson, OliverLD1402221213-1000130.00000N/A
1911Holmertz, OscarCE21010220000425.000110.00
2012Mattsson, FelixLW2101001-1010616.67000N/A
2111Nilsson, MelvinLD8011486200070.00000N/A
2234Boman, WilliamRW8011423-100040.0027922.22
2330Wilde Larsen, AntonGK140110   0000N/A    
244Tossavainen, EmilRD5000423-100040.00000N/A
2546Bjerke-Narud, NoahLD6000204-400030.00000N/A
2642Helmfrid, OscarRW12000002-200070.0013193240.62
2755Ståhl, MelkerGK140000   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
130Wilde Larsen, Anton141411661:163224928188.612.90074
255Ståhl, Melker14143180:4112506280.653.98003
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Rögle BKRögle BKRögle BKRögle BK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
128Kim, MikaelCE145131810211291014910.20798216149.07
264Stolt, ArvidRW145121710171250004211.900440.00
359Neumann, JohannesLW1086141017982303225.001127018261.54
442Myrestam, EdwinRD107613611740303122.58000N/A
56Elisson, ValterRD1449132211562202317.39000N/A
621Bartholdsson, NilsRW57512810370423122.580330.00
757Törnkvist, ColinRD125611215960002520.00000N/A
856Papista, LeoRW9246297521001414.2916714.29
912Paul, DouglasCE81564880000166.2523305343.40
1024Lönqvist, WilleCE9156625-30001010.0018415930.51
1153Kyncl, JakubRW1032527520101225.00000N/A
1216Bülow, OlleRW14325210910001225.0014264035.00
1332Svensson Schramm, HugoRD112354752100922.22000N/A
1439Svensson, ConradCE91341245-10001010.008273522.86
1550Lund, NoahLW141342410-6000185.5639458446.43
168Johansson, ArvidLD1413441113-2110214.76000N/A
1718Högman, MelwinLW41232321000333.3321366.67
1843Engström, ValterRW14033456-1000100.0014284233.33
1910Malm, NicolaiLW41120312000333.330110.00
2027Bjorland, IsakLD51124716000616.6711250.00
2144Adakauskas, DariusRD9022073400040.00000N/A
2254Adolfsson, LiamLD10022645-100060.00000N/A
2351Rix, MatheoCE4011235-200070.0015122755.56
2452Almtorp, ViktorLD5011077000040.00000N/A
2514Gath, EbbeCE60112110-900030.0012183040.00
2634Paerremand, IsakCE7011026-400070.0017812.50
2740Finnström, VilleRD110116710-300070.00000N/A
2858Plank, VitusRW2000001-10000N/A000N/A
2917Sandblom, HugoRW4000011000010.00000N/A
3031Dolzan, LukaGK140000   0000N/A    
3130Tjärnlund, MiloGK140002   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
131Dolzan, Luka14147392:481916418389.622.90143
230Tjärnlund, Milo14148441:203123226388.214.21043
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Södertälje SKSödertälje SKSödertälje SKSödertälje SK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
167Dahlqvist, SebastianLW14851312171341103821.05391225.00
212Dani, AlexanderCE135813214860104012.5012811524352.67
313Klingvall, AxelLW1458134171430002718.52571241.67
462Forslund, MilleLW14561141213-10204710.646101637.50
570Minar, PetrCE14291161019-9100336.06877215954.72
649Lantz, PhilipRW8551047701202718.5211250.00
755Åkesson, LokeRW14551033161060002420.83568313940.29
819Lundell, NoelLW1018901293010812.5019264542.22
996Lagerberg, AlfredLD142688141130002010.00000N/A
1048Cremonese, JonathanRW14257121317-40001910.530110.00
1124Enander, AtleRD143366161150002611.54000N/A
126Söderberg, LudvigRD72244611-52001910.53000N/A
1320Säfström, WilliamLD14044101213-1000150.00000N/A
1425Nicolaysen, HenryLD1121312141130001513.33000N/A
154Norin, AdrianRD14213611920001118.18000N/A
1656Bäckdahl, VincentLW14213856-11001118.18101100.00
179Ven, Balazs BendeguzRD120334972000120.00000N/A
1817Burkards, MatheoRD10022054100020.0043757.14
193Lindén, OscarRD14101258-3000137.6917812.50
2092Törngren, LucasCE6011422000020.000110.00
2115Niederleitner, DavidLW11011234-1000120.0033346749.25
2230Emretzon Duckmark, JustinGK30000   0000N/A    
40Thörn, FelixCE3000003-300010.005131827.78
2423Asplund, WilleRW3000203-300020.00000N/A
2593Eriksson, OliverGK110000   0000N/A    
2631Holmes, JasperGK140000   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
193Eriksson, Oliver141110528:193124327488.693.52045
231Holmes, Jasper14146312:192015817888.763.84023
330Emretzon Duckmark, Justin143000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Tingsryds AIFTingsryds AIFTingsryds AIFTingsryds AIF[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
129Grundström, VictorCE72468410-6000267.6928315947.46
282Hållström, MiltonLW143254416-120002711.1121366.67
341Lindvall, EricCE1432510217-150301816.6713211524753.44
457Lindström, ValleRD100554313-10000310.00000N/A
513Nilsson, FabianLW143140412-80202015.00000N/A
660Pettersson Askling, NoahLW143144121-20020339.090660.00
768Burehed, MathiasRD1422433416-120201910.53000N/A
811Klaveskjöld, LoveLW121342114-13010156.67000N/A
988Rylance, JeremyCE142138313-100011811.11768716346.63
1024Berglund, AlbinRD111236415-11000156.67000N/A
1116Paulsson, EddieRW140331049-500040.0011250.00
1254Rasmusson, CarlCE141128313-10000911.11589715537.42
1399Reuterdahl, ValterCE7022234-100060.00000N/A
1426Stenberg, NilsRW9022028-600040.00000N/A
1521Martinsson, EltonLW121014213-11000616.67101100.00
1628Mauldin, AxelRW2011002-200020.00101100.00
179Remmerfelt, AxelLD1101135512-7000120.00000N/A
1833Norrtorp, EmilLD120114317-1400010.00000N/A
1938Thomasson, TheusLD14011014-300060.00000N/A
206Kjellsson Norberger, DouglasRD2000206-60000N/A000N/A
217Alm, ErikLD3000002-200020.00000N/A
6Storck, AlexisLD3000004-400020.00000N/A
2318Clarberg, VilleLW3000203-300010.00000N/A
2491Hansen, EmilRW8000003-30000N/A000N/A
2586Ottosson Knuuttila, AxelCE9000204-400020.00000N/A
2639Arnis, GustavsGK140000   0000N/A    
2722Ericsson, ArvidCE14000027-500050.0038407848.72
2872Krite, WilliamGK140002   0000N/A    
298Alpsten, JosefRD140006412-8000100.00000N/A
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
172Krite, William141410594:414535840388.834.540010
239Arnis, Gustavs14144243:151715917690.344.19004
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Västerås IKVästerås IKVästerås IKVästerås IK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
191Sohlberg, EdvinCE1410717611741513528.5714012826852.24
228Ingemarsson, PeterCE148715109724304617.39916815957.23
379Uusitalo, SvanteRW1438110880000417.3211112250.00
439Hermansson, EmilRW146410148713103119.350110.00
534Görnebrand, JakobRD14088161275000320.00000N/A
640Thörnqvist, SamLD142578810-2100248.33000N/A
719Clementsson Kinn, KianRW131562734000128.3324633.33
811Wengrud, AlvinCE932587430002412.50781546.67
968Hagsköld, JacobLD72354743100825.00000N/A
1022Svensson, NoahLW1413414853000273.7015616.67
1121Forsberg, OlleRW131233136-3000156.670550.00
1255Klockervold, VictorLD140331076100080.00000N/A
1327Ledin, FelixCE71124541000616.6732560.00
1433Pettersson, AxelRW91120330000119.09000N/A
1518Johannesson, MånsCE1211210945000156.6746449051.11
1677Himmelstrand, NickLD1411247700001010.00000N/A
1725Lindberg, WilliamLW141121439-6010147.14391225.00
189Pettersson, EricCE111010321000616.67651154.55
1916Beijbom, VilmerCE14101437-4000520.0036498542.35
207Wahlström Gilljam, FilipLD14011057-200090.00000N/A
2131Rahm, NoahGK140112   0000N/A    
2217Wernquist, AntonLD900000000000N/A000N/A
2341Stengård, GustavGK140000   0000N/A    
2410Clang, LudwigRD1400001183000100.00000N/A
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
141Stengård, Gustav14149524:021521623193.511.72162
231Rahm, Noah14146325:001612514188.652.95042
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Växjö Lakers HCVäxjö Lakers HCVäxjö Lakers HCVäxjö Lakers HC[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
128Isaksson, MaxCE13119208141043406118.0365299469.15
288Ågren, OlleLW149817616970204420.4524633.33
318Bräutigam, NoaCE14691514131210405111.768210318544.32
429Sejc, SimonLW14311144613-70202711.11634110460.58
522Håkansson, NilsLW1466120515-100503915.3815616.67
69Lindberg Steén, YelvertonLD1401111101214-2000290.00000N/A
73Tideman, OlleLD13191061013-3010234.35000N/A
868Helte, MiloRW14639811922103020.00917016156.52
923Bengtsson, VincentRW142466812-41001910.536222821.43
107Palme, OlaRD6066257-2000160.00000N/A
1172Walette, TheoCE1323549720001315.3816284436.36
1237Lundgren, VincentRD14235121114-3000267.69000N/A
1319Bjurman, AxelRW14134249-5010234.3563966.67
1486Axberg, WilliamLD13044611101000220.00000N/A
1591Karlsson, OlleLW33032413110837.5011250.00
162Persson, MilianLD13213105501001513.33000N/A
1710Becker, RasmusRW1311251550000812.50202100.00
188Bergström, WilmerLD6022043100030.00000N/A
1915Sandahl, CarlRW6011012-100030.00000N/A
204Thoma, VitoLD6011434-10000N/A000N/A
216Brolin, MalteLD10011035-2000150.00000N/A
2225Broberg, KalleCE1000001-100020.00000N/A
84Krantz, JosefCE1000001-10000N/A21366.67
83Åkesson, MelkerRD100000000000N/A000N/A
2535Bäccman, LeviGK20000   0000N/A    
30Lundén, VictorGK20000   0000N/A    
2720Floryk, DanielLW6000225-300070.00000N/A
2831Timraz-Westin, FelixGK110000   0000N/A    
2977Ruud, CasperGK130002   0000N/A    
3013Sibbesson, FelixCE13000639-600090.0024174158.54
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
131Timraz-Westin, Felix14116359:391813815688.463.00051
277Ruud, Casper14138478:212818521386.853.51035
335Bäccman, Levi142000:00000N/AN/A000
30Lundén, Victor142000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Örebro HKÖrebro HKÖrebro HKÖrebro HK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
19Höglund, OliverLW148182635287211104717.0229114072.50
224Thorling, FilipCE14971633181351002733.33919818948.15
317Command, AlexanderCE6751210122100102035.00683510366.02
453Olsson, OscarLW1275122413941404117.07000N/A
545Jansson, ArvidLD83710812480001915.79000N/A
64Larsson, JoelLD1419104120713000352.86000N/A
732Andersson, LudvigRW41890817000911.110330.00
819Svensson, LukasCE144488151140102516.0012333.33
923Cummings, WinstonRW1417801293000234.3531326349.21
1026Olofsson, WilliamCE1425786511001513.33565511150.45
1121Törnqvist, OlleLD14246421615010219.52000N/A
1218Löfsäter, HampusLW1441568350001921.05000N/A
1340Zahn, LexusCE1423549450001216.67456511040.91
145Strömvall, MaxLD1414561789100175.88000N/A
2Stunz, GustavLD14145617134100214.76000N/A
1642Stenström, RobbinCE142242131031011513.3335266157.38
1712Ask Haglund, BenjaminRW1422466600002010.000220.00
1828Kåberg, MioRD1413481275000175.88000N/A
1937Bergfors, DanteLW13213246-2100922.22581338.46
204Gustafsson, Carl**RD10011644000010.00000N/A
2130Järlström, AndréGK10000   0000N/A    
221Eriksson, MånsGK20000   0000N/A    
2310Wahlén, FilipRW3000000000010.000110.00
2433Hellgren, AntonCE6000013-20000N/A0220.00
2529Gustafsson, EmilRD7000235-200040.00000N/A
2670Hägerman, LinusGK120000   0000N/A    
2735Törnblom, KevinGK130000   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
135Törnblom, Kevin14139542:013125228389.053.43045
270Hägerman, Linus14124240:004838795.401.00140
330Järlström, André141160:005343987.185.00001
41Eriksson, Måns142000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

Swehockey – Svenska Ishockeyförbundets officiella app

Swehockey ger dig tillgång till nyheter, livebevakning och statistik för samtliga ishockeyserier som spelas i Sverige. Du kan följa dina favoritserier och lägga upp egna favoritlag i appen. För dina favoritlag kan du sedan välja att få pushnotiser när laget gör mål, i periodpaus m.m.

Swehockey ger dig:

  • De senaste hockeynyheterna ifrån Svenska Ishockeyförbundet
  • Liverapportering
  • Resultat och statistik för samtliga serier
  • Spelarstatistik
  • Följ ditt favoritlag och få pushnotiser vid viktiga händelser

Ladda ner för Android

Ladda ner för IOS