Clubs in Dalarna
Clubs in Dalarna

NDHL Norra

 
AIKAIKAIKAIK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
116Planting-Bergloo, EllaCE14040303010757.141261866.67
229Karlsson, JessicaRD3224235-2110219.5233286154.10
313Gondos, TamaraLW3202234-10021711.760220.00
426Al-Hammami, MadeleineCE3022214-300070.0011250.00
547Dunhäll, EliciaRW2101213-2000333.33551050.00
677Nyberg, EmmiCE1011230300010.00000N/A
745Nyfelt, FridaLD101122020000N/A000N/A
814Malm, MagdalenaRD3011035-2000110.00681442.86
923Tille, SannaLW100003030000N/A000N/A
1011Brydling, AgnesCE1000000000030.00000N/A
9Panula, MarissaLW1000000000030.00000N/A
21Thimrén, AnnaLW1000001-10000N/A12333.33
99Wallmark Holmström, FeliciaLD1000001-100010.00000N/A
1422Cipparone, AlexandraLW1000230300040.00000N/A
157Ullbors, AlvaRD1000200000010.00000N/A
1622Azzopardi, TindraCE2000015-400020.00000N/A
1730Eriksson, TildeGK30000   0000N/A    
1823Malmberg, NayeliLD3000026-400040.00000N/A
18Näslund, LionelleCE3000023-1000100.00000N/A
2010Sundin, SigridLW3000013-200040.00000N/A
2131Brodin, Ida-LiGK30000   0000N/A    
15Frisk, MoaCE3000001-100020.00000N/A
28Näslund, NathalieRW3000001-1000110.0023123565.71
2497Jandusikova, KlaraRD3000623-1000120.00000N/A
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
130Eriksson, Tilde333180:0099110091.003.00112
231Brodin, Ida-Li33000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
IF BjörklövenIF BjörklövenIF BjörklövenIF Björklöven[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
118Benjamin, ElissaRW552728351002123.81202100.00
215Matejova, PetraLW534747431103010.0040468646.51
321Lundin-Lundgren, IsabelleLW51340523000137.690110.00
434Löfstedt, AnnaCE51230532000323.1240276759.70
524Augustsson, SannaLD40222220000100.00000N/A
64Grini, IrisRD5022055000090.00000N/A
716De Jong, EstherCE110101100001100.0011250.00
829Sjöbeck, VictoriaLW41010202100250.00000N/A
96Segerljung Svanefjord, NovaRW51012220000137.69000N/A
1025Åberg, LillyLW3011011000010.00000N/A
1112Sandberg, IdaLW5011022000030.00591435.71
121Ekle, KajaGK20000   0000N/A    
1330Saanilehto, WilhelminaGK30000   0000N/A    
145Björn, EmmyLD4000020200040.00000N/A
1526Garpebring, LineCE4000010100010.0010142441.67
1631Ostoni, MargheritaGK50000   0000N/A    
1733Hjelm, JuliaLD5000023-100020.00000N/A
187Blöndal, SagaLD5000272500040.00000N/A
193Broman, SagaRD5000233000030.00000N/A
2019Mattsson, TildeRW5000212-100050.0016213743.24
2114Brydsten, HeddaLW5000203-300040.0021366.67
2222Cantelon, TaylorLD50004413000120.00000N/A
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
131Ostoni, Margherita555299:341215516792.812.40032
21Ekle, Kaja52000:00000N/AN/A000
30Saanilehto, Wilhelmina53000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
IF Sundsvall HockeyIF Sundsvall HockeyIF Sundsvall HockeyIF Sundsvall Hockey[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
198Stolyarova, AleksandraLW230303030001520.00101100.00
224Avehag, VilmaLD21010110110250.00404100.00
321Stymiest, AllyLW1011420200050.00000N/A
474Hlynsdottir, EvaRD2011011000050.00000N/A
510Sånnevall, FeliciaRW2011001-100020.000110.00
648Lundin, EmmaCE20112211000110.0013162944.83
796Proos, EbbaCE100000000000N/A000N/A
18Säterberg, LinaLD1000000000010.00791643.75
8Trygg, EllyRW1000001-100030.00000N/A
1034Larsson, HildurGK20000   0000N/A    
115Burlin, MiraCE200001010000N/A000N/A
23Ragnarsdottir, AdalheidurRD2000010100050.00000N/A
1330Dahlin, AgnesGK20000   0000N/A    
14Donahue, AudreyRD2000001-100050.00000N/A
17Kaldensjö, JuliaRW2000001-100010.00000N/A
11Wallin, MadickenLD2000001-1000130.001392259.09
1720Jonsson, IsabellaCE2000201-1000110.00101100.00
187Apak, AyseRD2000401-100010.00000N/A
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
134Larsson, Hildur222119:454555993.222.00011
230Dahlin, Agnes22000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Kvarnsvedens GoIF IKKvarnsvedens GoIF IKKvarnsvedens GoIF IKKvarnsvedens GoIF IK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
171Skret, JuliaLD4123412-1110137.6918213946.15
214Englöf, FilippaRW31120110000812.50000N/A
39Hammare, LiaLW4112223-10001010.0010132343.48
422Todesco, GiorgiaCE31012110000137.6939387750.65
517Borgersen, IdaRW41010101000520.00000N/A
677Schönning, MoaRD5101613-2010156.670110.00
755Cambruzzi, OliviaLD30112910100050.00000N/A
861Gustavsson, TheaCE1000001-100010.0013425.00
66Högkvist, HildaRW1000000000030.00000N/A
99Rundquist, WilmaRW100000000000N/A0110.00
115Klintberg, StellaRW200000000000N/A000N/A
20Murray, Sarah JosephineLW2000001-100010.0011250.00
1319Nygren, NellyLW200020000000N/A000N/A
2Nyström, EllaRD200020000000N/A000N/A
1568Wester, AliciaLW3000002-20000N/A000N/A
1627Karelius, EmmyRD3000200000040.00000N/A
1789Dudova, EvelinaRW3000403-300030.00471136.36
187Stockhaus, LeiloRD4000200000030.00000N/A
1987Halvarsson, FideliRD5000001-100070.0028285650.00
10Nilsson, AliceRD5000000000010.00000N/A
1Nyberg, IdaGK50000   0000N/A    
2230Skodova, BlankaGK50002   0000N/A    
2393Karlsson, EnyaRW5000202-200010.0022224450.00
18Nissas, FeliciaRD5000203-300080.00000N/A
2588Lycke, EvelinaLD5000412-100080.000220.00
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
130Skodova, Blanka555297:552424727191.144.83014
21Nyberg, Ida55000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Leksands IFLeksands IFLeksands IFLeksands IF[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
111Stepan, NoraRD482100110111203920.51000N/A
222Sarnovska, AgataLW4461086061203112.9039266560.00
312Kunnerup Sørensen, MilleLW436929090102213.64000N/A
44Johansson, WilmaLW424604041001811.11841266.67
52Mortenson, LilyRW42354909000248.33101100.00
619Picka, VanessaRW31340202100520.00000N/A
78Malmquist, KarolinCE4033270700060.0030255554.55
818Tynell-Nissas, SagaLW111202020001100.00000N/A
923Eljas, MollyLD40222303000120.00000N/A
1016Kjörsträd Öqvist, MollyCE110101010001100.00101100.00
20Moselius, EbbaRW11010101000520.000110.00
127Boney, HollyRD41010505000175.88000N/A
139Labraaten, LilliLW1011010100030.00101100.00
145Wigg, TildaLW1011410100020.00000N/A
156Erbenova, MagdalenaLD3011020200020.00000N/A
27Kalliomäki, EsteriRW30110202000100.00951464.29
1710Fransson, LeiaLD4011030300030.00000N/A
1825Boston, ElviraLD1000010100060.00000N/A
1921Wikblom, IngridLW2000010100040.0051683.33
2014Poggensee Blom, HeddaRW3000020200050.00000N/A
2126Thomson, CarolinaLW3000010100060.00000N/A
2215Armborg, MajaCE3000000000010.0019173652.78
17Fahlén, MerindaRW300000000000N/A000N/A
2433Post, LindseyGK40000   0000N/A    
2535Löfving, FridaGK40000   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
133Post, Lindsey443180:001363797.300.33230
235Löfving, Frida44160:00055100.000.00110
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Timrå IKTimrå IKTimrå IKTimrå IK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
123Andersson, AgnesCE5415026-41302218.18426510739.25
242Valiquette, SydneyLD3224034-10001315.38101100.00
344Wärvik Lundhag, LiseCE330323120001323.0815132853.57
415Kendall, SaraCE31230431000185.5645388354.22
526Selarö, IdaLD5123045-1000128.33101100.00
646Schoch, JohannaLW5033046-2000230.0011250.00
78Musilova, NatalieLW3101012-1100137.69000N/A
845Heikonen, LidaRD5101212-1000147.14000N/A
94Olofsson, FridaLD1011010100020.00000N/A
39Rindberg, AlvaLW1011010100010.0012112352.17
1116Björling, BiancaRD4011015-40000N/A000N/A
1230Ferby, LiljaGK20000   0000N/A    
18Larsson, EmiliaCE2000000000010.006111735.29
31Nilsson, EiraGK20000   0000N/A    
43Nordström, TovaLD2000001-100010.000440.00
1638Gutsmann, LaureenRD2000201-10000N/A000N/A
1727Petersson Tornberg, TintinLW2000250000000N/A000N/A
181Halloran, ReiGK40000   0000N/A    
1935Sjöling, JuliaGK40000   0000N/A    
33Wall Svelander, JuniRW4000000000030.00000N/A
2113Varga Chmielniakova, NellCE4000213-200010.0011250.00
2229Skog, SonjaCE4000202-200030.009243327.27
2325Macrae, TeghanRD4000434-100080.000220.00
242Adamsson, MatildaCE5000026-400060.00000N/A
253Nises, InezRD5000016-500010.00000N/A
2628Armanios, SaraCE5000803-300020.00000N/A
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
11Halloran, Rei544238:18914115094.002.27022
235Sjöling, Julia54160:007657290.287.00001
330Ferby, Lilja51000:00000N/AN/A000
31Nilsson, Eira51000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

Swehockey – Svenska Ishockeyförbundets officiella app

Swehockey ger dig tillgång till nyheter, livebevakning och statistik för samtliga ishockeyserier som spelas i Sverige. Du kan följa dina favoritserier och lägga upp egna favoritlag i appen. För dina favoritlag kan du sedan välja att få pushnotiser när laget gör mål, i periodpaus m.m.

Swehockey ger dig:

  • De senaste hockeynyheterna ifrån Svenska Ishockeyförbundet
  • Liverapportering
  • Resultat och statistik för samtliga serier
  • Spelarstatistik
  • Följ ditt favoritlag och få pushnotiser vid viktiga händelser

Ladda ner för Android

Ladda ner för IOS