U18 Division 1 A Västra Herr

 
Gävle GIKGävle GIKGävle GIKGävle GIK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
119Karlsson, VilmerLW7814220100
210Nyström/jansson, EliasLW7812202101
34Vahlman, EdvinLD7610162130
417Von Haartman, EdwardCE7411154010
59Eklund, ErikRW7851329100
613Mattsson, NemoRW737102000
721Mineur, OliverRW63690001
823Wahlman, MalteLD71344010
96Lindenmo, ElliotLD71346000
1012Sörling, ViggoRW63036010
1122Andersson, MelkerLW72134020
125Eriksson, GordonLD71232000
1329Nilsson, OttoRW50224000
1416Göthe, AdamRW60220000
1520Svensson, GabrielLD11010000
28Timonen, FilipLD11010000
1711Tidlund, AlbinCE21010000
1819Halvarsson, AlgotRD10110000
1928Boëthius, OscarRW40110000
2012Norlin, MelkerLD50110000
211Schilling, TorCE10000000
2214Harrysson, RasmusRD40002000
2335Svanberg, OscarGK70000000
2425Nyman, TageGK70000000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
135Svanberg, Oscar773180:008374582.222.67021
225Nyman, Tage774240:002011713785.405.00022
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Hedesunda IF/ÖIF/BISHedesunda IF/ÖIF/BISHedesunda IF/ÖIF/BISHedesunda IF/ÖIF/BIS[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
110Ekström, AlgotRD8471118030
224Singto, AlexLW86392240
313Nilsson, JerryLW44484010
418Wedin, MelvinRD62682010
58Marcus, LiamRD852720030
64Wedin, MelkerCE72464110
77Arvidsson, HarryLW72130000
899Källänge, MaxLW22020010
912Öberg, VincentLW71126010
1024Bengtsson, EdvinCE30224000
1119Hedbom, HjalmarLW40220000
125Jäderberg, AlexRW61014001
1399Marcus, AntonCE10110000
1499Engstrand, LinusLW30110000
1515Sedvall, VilmerLW80110000
1620Sundqvist, AntonLW80114000
1721Forsling, MilleLW801110000
9Hedström, OlleLD801110000
1923Dalebrant, MelkerRW10000000
25Frank, ElliotGK10000000
99Svensson, MelvinCE10000000
2299Svensson, AlbinRW40000000
2325Persson, AlbinGK60000000
241Lännerström, AronGK80000000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
11Lännerström, Aron885281:582913816782.636.17022
225Persson, Albin863138:02169711385.846.95012
325Frank, Elliot81160:007495687.507.00001
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Hofors HCHofors HCHofors HCHofors HC[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
117Sundelius, JacobRW744829010
272Hagström, JoelLW64376000
323Krusell/isaksson, LiamLW62134000
429Stridh, HugoLW71124000
518Olofsson, LucasRW61012000
677Bergström, CharlieRD10112000
765Gyllner Ekström, ArvidRW40114000
887Gälldin, LukasLW701110000
21Lundmark Kjellsson, FabianLW701110000
1066Erdenjargai, EdvinRW10000000
14Jönsson, NoelCE10000000
92Nurminen, TimothieRD10000000
6Pantzare, VincentCE10000000
15Östberg, TedCE10000000
16Österberg, LudwigCE10000000
1622Nordkvist, WilleRD20000000
1726Schüttman, WilgotRD30004000
1890Dalsäng, IsakLW40004000
1955Regnell, JohannesRD50006000
201Nordqvist, AlgotGK60000000
2110Sundberg Frodig, ViggoLW60000000
2240Lind, WiktorRD60008000
2350Björk, JohannesGK70000000
2425Lindberg, FilipLD700033000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
150Björk, Johannes777312:447033640682.7613.43005
21Nordqvist, Algot763107:16338712072.5018.46002
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Hudiksvalls HCHudiksvalls HCHudiksvalls HCHudiksvalls HC[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
115Lind, HannesCE7128202010
220Takkinen, VilleLW7614200120
312Härdin, OliverRD7510150010
485Nord-Noren, SimonRW777142001
59Norén, JamesLD766124110
613Iggbom, VilleLD748120000
761Jonsson, MalteRW739128010
824Göransson, AxelLW764108120
917Johansson, NeoRW57292120
1066Gällström, JonathanRW707735000
1139Larsgården, VincentRD72464000
1218Fantenberg, DanteLD70664000
1321Lybeck, MiroCE43250200
1458Flordal, AlbinRD52354000
1537Allansson, MalteRW64040110
1626Mannbrink, LucasRW53144000
1722Mattsson, ElliotLW622424000
1823Mattsson, LiamRD70448000
193Eriksson, PhillipLD60330000
2057Celind, ViggoLD50222000
2153Zederfeldt, AlgotLD40110000
2297Hallgren, VilgotGK10000000
2319Borggren, LukasRD10000000
2496Forslund, AdrianGK30000000
2599Estéen, MariusGK50000000
2698Danielsson, ChalleGK50000000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
199Estéen, Marius752120:002182090.001.00120
296Forslund, Adrian732120:003283190.321.50020
397Hallgren, Vilgot71160:002242692.312.00010
498Danielsson, Challe752120:005343987.182.50020
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
IK HugeIK HugeIK HugeIK Huge[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
112Winberg, WilleLW71513286021
224Stålberg, CasperRD7917260140
35Karnatz, VincentLW711102126301
414Keddyson, NoreCE73692100
517Lind, WiltonLW45382020
611Eng, LucasRW55272010
718Nyberg, HenryLW63254000
816Marklund, MelvinLD72246020
922Öhrn, EnarRD613426000
1021Wallström, EbbotRW71230000
1123Ederth, EdvinLD40330000
122Sjöberg, MiltonRD41122000
1320Milde, LudwigCE61122000
147Dahlén, LeonRD40224000
1519Thomassen, LiamRW70222000
168Bergman, MaxLD70112000
179Lennmalm, WilliamCE701127000
1813Johansson, VikingLD10000000
1930Nordberg, CharlieGK30000000
201Tuvér, AlfredGK50000000
2189Godås, LeoGK60000000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
11Tuvér, Alfred754155:028485685.713.10020
230Nordberg, Charlie732124:597414885.423.36020
389Godås, Leo764144:59179010784.117.04012
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Lindefallets SKLindefallets SKLindefallets SKLindefallets SK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
195Stenberg, LucasLW423531000
233Dahlström, NoahRW514526100
372Dahlström, EliasRD612329000
427Andersson, WalterLD70336000
549Berg, MaximusRW12020000
612Andersson, ValentinLW62024000
728Stenklyft, OscarRW72022000
83Palmqvist, MaxRD51122010
97Thyr, HugoLW61120000
1079Andersson, IsacCE10220000
1118Myrgren, AlvarRW31010000
1271Björn, Carl-AdrianRW41014010
1324Olsén, LucasCE51014000
1415Al Ali, YezenLW10110000
1529Wengelin, RasmusLW20114000
1638Elgh, SimonGK10000000
1777Fast, TedRD10000000
99Karlsson, ColinRD10000000
9Schelin, TheoLD10000000
2022Bylin, GustavRD10002000
2199Lindberg, LennartGK20000000
2240Frammin, AlbinGK40000000
238Brändt Svensson, KalleLW40000000
2437Bergström, FelixGK50000000
2582Höglund, FabianLW50002000
2620Asplund, SiggeLW50006000
2721Händel Stjärna, LinusRW70002000
2810Flemström, GustavCE700022000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
137Bergström, Felix754240:004318923281.4710.75004
238Elgh, Simon71162:173545794.742.89001
340Frammin, Albin74160:003182185.713.00010
499Lindberg, Lennart72160:0015456075.0015.00001
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Skutskärs SKSkutskärs SKSkutskärs SKSkutskärs SK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
127Öhlander, TheoLW678150011
295Eriksson, AlwinLW684120111
382Donnerstål, IsakCE64594100
477Thor, TeoRD61890010
569Eriksson, NoelRW65384000
672Thorén, WilmerLW64482110
754Bogebrant, WilliamCE34372010
876Lindegren, AlbinRW65166100
919Holmli, EdvinCE52464000
1099Hörnqvist Karl, AlbinCE11340000
1199Hällman, IsakRW21340000
1251Nordhstaff, RexRW50442000
1378Bogebrant, EliasRW41232000
1499Eriksson, ManfredLD60332000
1599Olsson, HenryLD40222000
1699Abrahamsson, LoveRD50222000
1799Mattsson, ElliotLW21010000
1899Karlsson, KalleLW10000000
1999Ahltin, MelkerLW30002000
2033Persson, AlbinGK60000000
2188Staff, WilsonGK60000000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
133Persson, Albin663180:002697197.180.67230
288Staff, Wilson663185:001210011289.293.89012
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Strömsbro IF:2Strömsbro IF:2Strömsbro IF:2Strömsbro IF:2[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
110Larsson, KevinCE356110000
26Aflarenko, OscarRW564106001
316Löf, OlleLW537104010
495Jovander, MioLW35380110
544Nordli, TroyLW44482120
675Brismo, JuliusCE51562000
775Nordqvist, AugustLW53252000
833Sjölund, TheodorLW22352100
975Hök Felleson, EliasLD41230000
1023Hockman, TureLD20332000
1126Holmkvist, LudwigRD40334000
1275Lindenmo, EmilRD60330000
1320Lenholm, AdamRW62024100
1410Engh, NemoRW10220000
155Arnberg, OlleLD20222000
1622Smedberg, HjalmarLD40220000
1736Eriksson, MilleCE60222000
1875Häggström, TheodorLW21010000
1995Rajala-Fundell, MiloRW21012000
2075Kihlström, VilhelmLD31012010
2177Nordström, AlfredLW41010000
2256Hemgren, TedRD10000000
12Lindqvist, MoltasRD10000000
25Lindvall, AlveGK10000000
75Lövgren, HugoRD10000000
261Sjöström, ZebGK20000000
2775Svennberg, ElvinRW20000000
2850Alfredsson, VilmerLW20002000
2935Vestblom Forsen, MalteGK40000000
3025Bystedt, MelvinGK40000000
3175Helling, FilipRD40004000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
135Vestblom Forsen, Malte642120:003313491.181.50020
21Sjöström, Zeb622120:006394586.673.00011
325Bystedt, Melvin642121:088303878.953.96011
425Lindvall, Alve61000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Valbo HC:2Valbo HC:2Valbo HC:2Valbo HC:2[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
110Radeskog, AlbinRW61161720000
218Kjellin, SixtenLW7881624110
316Lång, TheodorLD6781526000
420Flogner, MattisLW7551036020
514Rangrost, NilasRD72794000
695Thyr, JoelRW73588001
711Winzell, FilipLD434724010
844Göterfors, NoaCE72578001
940Wessén, NilsLW64048100
104Svensson, AlbinLD70442000
1116Westlin, CasperRW22136000
1232Veltenaar, JensLW42132000
139Bengtsson, ZackRW72134000
145Lindgren, TroyLD70330000
1511Lundh, EdvinRD11120000
1615Schönning, TheoLD11122000
1712Nordvall, JoelRW11010100
1856Rosell, AlexLD501114000
1911Andersson, EddieRD10000000
26Gidebo, AlvinLW10000000
12Sundborg Torvi, NiloLD10000000
99Wallmark Holmström, KevinCE10000000
26Ögren, AdamRD10000000
2456Elfstrand, EliasRD10002000
2530Henriksson, JuliusGK20000000
2630Angermund, AmosGK20000000
34Eriksson Nurminen, NiikoRD20000000
2830Jönsson, HugoGK30000000
2936Tupakka, JensRW30000000
3035Arvidsson, AlfredGK70000000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
135Arvidsson, Alfred774238:332110712883.595.28022
230Angermund, Amos72159:353384192.683.02001
330Jönsson, Hugo73160:004111573.334.00010
430Henriksson, Julius72160:007485587.277.00001
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

Swehockey – Svenska Ishockeyförbundets officiella app

Swehockey ger dig tillgång till nyheter, livebevakning och statistik för samtliga ishockeyserier som spelas i Sverige. Du kan följa dina favoritserier och lägga upp egna favoritlag i appen. För dina favoritlag kan du sedan välja att få pushnotiser när laget gör mål, i periodpaus m.m.

Swehockey ger dig:

  • De senaste hockeynyheterna ifrån Svenska Ishockeyförbundet
  • Liverapportering
  • Resultat och statistik för samtliga serier
  • Spelarstatistik
  • Följ ditt favoritlag och få pushnotiser vid viktiga händelser

Ladda ner för Android

Ladda ner för IOS