HockeyTrean Herr Östra B

 
FOC Farsta IFFOC Farsta IFFOC Farsta IFFOC Farsta IF[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
121Baczek, PhilipRD62688200
224Holmqvist, PhilipLW64372010
318Persson, EliasRW70664000
411Guve-Törling, IsacRW53252010
523Nelson, OskarRW532554001
629Korduner, IsacLW52354000
77Göransson, KevinRD514531100
827Berglund, CharlieCE61456000
915Lundberg, IsacLW74040010
1014Söderman-Persson, AlexanderRD61346000
1117Glansborg, MarcusLW51234000
126Rydberg, JimmyRD51120000
139Nilhammer, VictorRD71120010
1426Lundberg, ErikRD40220000
152Ottosson, NiklasRD40224000
1610Sävje, DavidCE50220000
1719Anemyr, EdwinLW51012000
1833Liddin, JesperCE51016000
193Lindh, WilliamLD301125000
2099Antezana, DanielGK10000000
32Claeson, LucasRW10000000
99Hansen, FelixRD10000000
32Helgöstam, AlvinLW10000000
2499Sahlgren, NiklasRD10002000
2599Wernqvist, MartinCE20000000
261Wollter, TheoGK40000000
2730Appelqvist, VictorGK40000000
2835Lundberg, OscarGK40000000
2916Vinberg, ViktorRD40000000
304Linder, JerryRD50002000
318Svedberg, NiclasRD50004000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
130Appelqvist, Victor743179:091311412789.764.35012
21Wollter, Theo742120:005556091.672.50020
335Lundberg, Oscar742124:0799410391.264.35002
499Antezana, Daniel71000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Gnesta IKGnesta IKGnesta IKGnesta IK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
115Gottlind, AdamCE7211130000
266Johansson, AlbinLW764102010
327West-Dyrvik, JonasLW75490000
429Siipola, JoonasLW75382030
528Svensson, VilleRD74480220
644Rangensjö, ElliotLD707710000
771Walldén, EmilCE72468000
89Gustavsson, OlaLD70556000
933Ryden, AlfredRD61340000
1077Ahlbom, RasmusLD72134110
1122Karlsson, FelixLW71232000
1218Avdiakov, DavidLW31010000
1311Cerenjak, LukaLD61010000
148Persson, JoakimLD30006000
1525Fredricson, AxelLD40000000
1612Abrahamsson, AntonRW40002000
171Theorén, VilleGK60000000
1820Sundsgård, MånsLW60002000
1950Johansson, VictorGK70000000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
11Theorén, Ville766364:102322825190.843.79033
250Johansson, Victor77160:007202774.077.00001
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Hovet HCHovet HCHovet HCHovet HC[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
115Olsson, ChristianLW8109198110
210Velander, ChristofferCE898176111
322Kroon, AndreasRD837108110
420Siekkinen Lindeman, CharlieLW52682010
513Fredriksson, SimonCE71784000
612Lindström, RobinRW82570100
716Lundqvist, LinusCE73364100
84Eckhoff, AndreasRD81564010
919Odenmark, DouglasRW80662000
109Wilhelmsson, LucasLW74150110
115Gylfe, LucasRD60552000
1221Almström, PatrikLW32240000
1317Stridh, LudvigLW51348000
148Baudou, AlexanderLD81232000
1523Norlander, MaxRW62026000
163Bladh, LudvigRD41120000
176Westlund, WilliamRD20110000
1814Gregestam, JacobRW50112000
192Norlander, FelixLD60114000
207Olin, SvanteCE70000000
211Hammarström, KasperGK80000000
2235Lidström, LeonGK80004000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
135Lidström, Leon886314:401616017690.913.05042
21Hammarström, Kasper883160:008758390.363.00020
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Huddinge TigersHuddinge TigersHuddinge TigersHuddinge Tigers[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
17Östh, KevinRD849132010
218Lundh, FabianCE75388000
320Svan, LinusCE84480110
417Grönskog, NiklasLW435812000
59Aland, AndreasRW51564000
627Sjörén, RobinLW53254010
75Dahl, MartinLD83256110
825Dahlberg-Karlsson, RasmusLW43142000
912Ljusbol, AntonCE80446000
1010Jonasson, BjörnLW22130100
1121Cederholm, TobiasCE51238000
1211Eklund, MartinLD70334000
1316Ljusbol, DavidLW10220000
148Hammarlund, JakobRD40220000
1522Ytterberg Percudani, AlexanderLW50220000
1626Axelsson, NickCE70222000
1798Nüth, AntonCE11010001
1813Nyberg, CharlesLW31010000
1915Kalte, AntonCE10110000
6Tärnström, AlexanderLW10110000
2119Lindholm Kuusisto, SammiLW70118000
2230Lafferentz, MikaelGK80110000
2399Ahlström, LucasRW10000000
24Lee, EddieCE10000000
23Lindholm Sooveer, JoakimLD10000000
99Rosenholm, LeoLW10000000
2799Grimborg, AlbinLD20000000
2899Sigrén, MikaelRW30004000
291Claesson, FredrikGK80000000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
130Lafferentz, Mikael885290:222218520789.374.55022
21Claesson, Fredrik884193:18219711882.206.52013
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
IFK MariefredIFK MariefredIFK MariefredIFK Mariefred[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
112Walle, JonathanLD8104140110
287Fonzovs, LiamRW749134201
371Petersen, RobinLW664102100
48Sultan, GustavRW755106120
594Viström, HenrikCE74590001
690Elgén, CharlieLW63474000
719Isberg, MarcusCE72460010
829Pätsi, SamuelRW41562000
924Korpela, AlexCE41564100
1088Simling, MelkerLD82354110
112Warging, RichardLW31454000
1265Carlsson, FilipRD81456000
1342Nyqvist, AlvinLD70440000
1411Hedengren, HannesLD70442000
1586Andersson, SebastianRD61230000
1637Lundell, EskilRW71232000
1714Merikanto, RobinLW71238010
1823Andersson, JesperLD40220000
1992Heikman, IsakCE71010000
2066Karlsson, LudvigRD30112000
2172Salén Forsberg, ViggoGK70110000
224Warging, WilliamCE10000000
2340Netz Åkesson, WilgotGK20000000
2491Nordström, LukasLW400025000
2516Borg-Minholm, JoelLW50002000
2631Åhrlin, EliasGK70000000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
172Salén Forsberg, Viggo874242:20913414393.712.23040
231Åhrlin, Elias874246:251614015689.743.90031
340Netz Åkesson, Wilgot82000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Järna SKJärna SKJärna SKJärna SK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
115Lenntorp, HannesRW8861412202
286Eriksson, MaxLW854910001
310Andersson, AlbinLW55382010
49Öqvist, VictorCE62682011
544Jacobsen, AlbinRW82684000
643Setzman, HugoLW83362100
723Schilström, AntonRD62350100
866Örtqvist, HugoRD21450000
97Nilheimer, OlleRD613429000
1026Nilsson, AntonRW41232001
1177Vickman, LudvigRW620212000
1227Tingshagen, AndreasLD30220000
135Andersson, VilleRD80224000
148Ardenfors, AxelRW61014000
1545Grunert, AxelRD10110000
1631Berglind, MiltonCE10000000
67Bäck, MioRW10000000
88Karlsson, MelvinRD10000000
74Kilian, Gabriel GennaroLW10000000
25Kumlin Anefjäll, JamesLW10000000
34Liljeqvist, VikingCE10000000
37Westman, NikolasGK10000000
26Wigell, AntonRW10000000
2419Hellqvist Ekendahl, MaliikRD10002000
80Klimczak, WiktorCE10002000
264Lind, SimonLD10004000
2716Fredriksson, CarlRD20000000
11Fucik, MattiasGK20000000
14Henriksson, AlexanderRD20000000
98Söderman, MarcusRW20000000
3121Ekström Söderström, HugoCE30000000
69Karlåker, WincentLW30000000
3336Avasjö, FhilipLD40000000
50Wassberg, AlexanderLW40000000
3535Linnersten, ElofGK50000000
3612Asplund, DanielLW50000000
372Kronholm, NickRD50002000
18Sandblom, ElliothRD50002000
3917Magnusson, TheoCE70000000
401Tellemar, AntonGK80000000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
135Linnersten, Elof854239:371716217990.504.26031
21Tellemar, Anton884240:002413415884.816.00013
311Fucik, Mattias82000:00000N/AN/A000
37Westman, Nikolas81000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Trångsunds IFTrångsunds IFTrångsunds IFTrångsunds IF[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
161Erlandsson, IsakCE866124210
249Ferdfelt, MelkerLD81676010
363Koskinen, AlexRW63366010
465Weine, RobinLW82352100
599Bratt, FilipRD14042000
655Modin, TorCE63140100
753Turunen, RasmusRW62242010
857Bexell, SamuelLW71344000
941Jansson, FredrikLD60332000
1056Cajback, ChristofferRD803325000
1158Wormbs, GustavRW71126000
1251Engberg, DavidLW81122010
1343Berglund, JensRW811225000
1454Samuelsson, JacobLW70220000
1564Granath, OliverCE51012000
1659Lammila, EliasRD71010000
1746Drewsen, MarcusLW81012000
1848Ludvigsson, WiggoCE60110000
1945Fast, AlbinLD80114000
2062Steen, GustavRW80118000
2199Nordstrand, TimmyLD10000000
99Sahlholm, VilgotGK10000000
99Ågfalck, AdamRD10000000
2499Janzén, MaxRD10004000
2571Frisk, RasmusGK40000000
2691Sundström, EmilGK50000000
2742Wormbs, CarlRD50000000
2881Ingemansson, LokeGK60000000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
191Sundström, Emil854239:261011612692.062.51122
281Ingemansson, Loke862126:456596590.772.84011
371Frisk, Rasmus842119:467647190.143.51111
499Sahlholm, Vilgot81000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Älta IFÄlta IFÄlta IFÄlta IF[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
134Frendelius, ErikRW84378010
288Larsson, AdamLW76064010
311Ahlberg, CharlieLW62352001
485Westford, DanielLD72358000
519Gahn, DanielLW705525000
666Möllergren, EricLW51342110
79Hultqvist, MarcusLD61340000
892Löfquist, DennisRW813410001
917Frendelius, GustavRW41230001
107Svahn, SimonRD41232010
1121Mlivic, AdnanLW51232010
1216Steen, AxelCE61232000
1310Olsson, DavidRW71230010
143Lagerkvist, NiklasRD81126000
1512Roos, MorganCE60224000
1691Sarstedt, AndreRD41010000
171Näslund, SebastianGK10110000
1871Drosback Martin, DouglasCE10110000
1953Dahlstedt, KristoferLW20116000
2031Stigsson, RasmusGK60112000
2122Söderlund, EmilRD701110000
2235Rönnqvist, RasmusGK10000000
63Zetterlund, MiltonCE10000000
2435Enstedt, HampusGK20000000
2530Ringström, WilliamGK40000000
2615Drosback, DennisRD40000000
2727Disbo, AxelLD50000000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
131Stigsson, Rasmus865305:002522825390.124.92005
230Ringström, William84160:001434497.731.00010
31Näslund, Sebastian81160:526303683.335.91001
435Enstedt, Hampus82160:006303683.336.00001
535Rönnqvist, Rasmus81000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

Swehockey – Svenska Ishockeyförbundets officiella app

Swehockey ger dig tillgång till nyheter, livebevakning och statistik för samtliga ishockeyserier som spelas i Sverige. Du kan följa dina favoritserier och lägga upp egna favoritlag i appen. För dina favoritlag kan du sedan välja att få pushnotiser när laget gör mål, i periodpaus m.m.

Swehockey ger dig:

  • De senaste hockeynyheterna ifrån Svenska Ishockeyförbundet
  • Liverapportering
  • Resultat och statistik för samtliga serier
  • Spelarstatistik
  • Följ ditt favoritlag och få pushnotiser vid viktiga händelser

Ladda ner för Android

Ladda ner för IOS