U18 Division 1 Herr Norr B, Region Norr

 
KB65 HKKB65 HKKB65 HKKB65 HK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
19Wikner, LucasCE637102001
218Alenius, LeoCE68082020
313Höglander, EdvinRW63470000
44Sjögren, MaxRD406627000
510Karasüleymanoglu, EfeLW62352100
612Jonsson, EdgarRW42246010
719Lindström, ViktorCE51344000
899Nordenberg, MaxCE22130010
95Åström, TheoCE52132000
1014Carlstedt, TheodorCE50330000
1127Thurdin, LiamLW40220000
1211Stoltz, WalterCE60224000
1324Hammarberg, AlbinLW31012000
25Lindquist, TimmyRW31012000
23Svensson, VilmerLW31012000
1626Viklund, OliverLW31016100
1716Larsson, ElliotRD20110000
1815Landén, HermanRD50110000
1920Sedin, GustavLD60110000
2030Matkala Forslund, AlvinGK10000000
217Dahlberg, AxelRW10000000
29Fierro, SebastianLW10000000
2399Franklin, KelvinRW10006000
2499Degerrot, LudvigLD20002000
258Jonsson, LinusLW30002000
261Johansson, MaxGK40000000
2730Svensson, EddieGK50000000
2828Lundqvist, MalteRD50002000
2917Airaksinen, KevinRW500052000
303Sellgren, WilmerLD60000000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
130Svensson, Eddie653180:002712014781.639.00003
21Johansson, Max642120:004475192.162.00020
330Matkala Forslund, Alvin61160:003363992.313.00001
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Kovlands IshFKovlands IshFKovlands IshFKovlands IshF[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
18Sellgren Granzell, AxelLW575122121
210Larsson, WilliamCE647110002
329Svedberg, ViktorCE628106000
414Meijer, AlveLW652735200
52Lind, PelleLW61670010
628Melander, TheodorRW533627010
77Berglund, AdrianLD51562000
823Berggren, MalteRD33254110
94Dahlin, FelixLD414522010
1020Olsen, VilmerLW43140010
1124Nordin, MiltonCE51342000
1213Lindblom, AlbinCE42134010
136Gillgren, VikingCE11120000
1422Byström, WilliamLW61122000
1527Blückert, AxelCE10220000
165Sundequist, BroddeRD40222000
1726Bolund, ViktorRW41014000
1819Efraimson, RasmusLW61010000
1915Ekman, LinusLD61012000
209Melander, SiggeLD60118000
216Hammarström, MånsLW10000000
12Wallgren, ZackLD10000000
2323Sjöberg, MiltonLD10006000
243Rundén, IsakLD30000000
2516Förnäs, WilmerRW30002000
2617Westin, LucasLW40000000
2730Edström, TimGK60000000
2835Sandberg, NilsGK60004000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
130Edström, Tim664200:00119610789.723.30021
235Sandberg, Nils663160:0013587181.694.88021
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Lögdeå Nordmaling HockeyLögdeå Nordmaling HockeyLögdeå Nordmaling HockeyLögdeå Nordmaling Hockey[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
122Öberg, AlvarLW65494011
219Johansson, GabrielCE72682000
318Brännström, AlexanderLW71340000
421Erlandsson, MarkusLW72020000
58Johansson Eriksson, KimmyRD71122010
610Lundmark, AlexCE71126000
717Asplund, AdrianRW702210000
811Ogenstedt, TorRD51014000
916Ogenstedt, KnutRD710164000
101Hallström, AlfredGK10000000
1115Sjögren, JohnLW10000000
1Strömberg, ElvinGK10000000
1312Karlsson, LudvigRD20002000
1428Kinnunen, AlgotLW30002000
151Ait Zaid, EliasGK50000000
1613Berggren, JohnLD60002000
1730Björnehall, FreddyGK70000000
1814Blom Kinnunen, RobinLD70004000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
130Björnehall, Freddy775255:573823026885.828.91004
21Hallström, Alfred71144:037303781.089.53001
31Ait Zaid, Elias752120:002010512584.0010.00002
41Strömberg, Elvin71000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Njurunda SKNjurunda SKNjurunda SKNjurunda SK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
111Norberg, NemoRW55274100
223Bergström, CasperRD52246010
33Hällström, HjalmarLW32132010
428Sundqvist, AntonRW512331110
57Martukans, VladislavsLW51120000
610Skogs, AxelLW51122010
712Inkinen, AntonCE30220000
82Östblom, AntonRW40222000
920Solberger Brandsegg, VildeLW50226000
1021Gatugård, HjalmarRW41012000
1122Håll Lillberg, MalteRW51012000
1215Svensson, AntonCE10110000
136Zetterberg, LukasRD20110000
1413Borg, HildingLD50110000
1527Lindholm, AlfredLW50116000
161Arnells, TheoGK10000000
4Eriksson, TheodorLW10000000
25Forsberg, FransGK10000000
1917Knutsbo, LucasRW20000000
18Nilsson, LucasLD20000000
8Nilsson Lehnberg, FabianLD20000000
2224Danielsson, LiamRW30000000
26Kejerhag, AlexanderGK30000000
2430Olofsson, EbbeGK50000000
2519Ahrnéll, MånsLW50000000
2629Hedqvist, MiltonCE50002000
16Smott, VilmerCE50002000
289Alsadeq, AdamLW500027000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
130Olofsson, Ebbe555300:002415517986.594.80023
21Arnells, Theo51000:00000N/AN/A000
25Forsberg, Frans51000:00000N/AN/A000
26Kejerhag, Alexander53000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Näldens IF/Östersunds IKNäldens IF/Östersunds IKNäldens IF/Östersunds IKNäldens IF/Östersunds IK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
111Bäckman, HugoLD746104000
223Wiksén, SimonLW75490010
321Söderberg, AntonRW76178120
446Ring, VincentLW722433000
547Häggblad, MarioLD71342000
610Lundgren Malmlöv, Carl-WilliamCE712314010
722Ågren, ValterCE72020100
899Hellqvist, KevinRW11122100
999Östling, AlbinCE70224000
1017Stolth-Hakfelt, MelvinRW61012000
117Ångnell, MelwinLW20110000
1299Johansson, SamuelCE40110000
1364Short, OskarLD70110000
1497Jonsson, OscarLW10000000
1598Hoglert, MalteLD10000000
1630Baumann, ZackGK20000000
1735Bergman, NoelGK20000000
16Eriksson, OscarLW20000000
1913Carlsson, VidarRD20002000
2030Eriksson, TimGK30000000
2119Hemå, AntonLW30000000
2277Eriksson, NoahLW30004000
15Hedlund, VidarCE30004000
243Backman, AlvinRW40000000
19Engkvist, NeoCE40000000
269Häggblad, EliasLD40004000
2718Kristoffersson, EdvinLW50000000
2855Hellqvist, AntonRD500024000
2966Hinnersson, WilliamLW60000000
301Jonsson, MarcusGK70000000
3114Johansson Soler, ErikLD70000000
325Mattsson, ArvidLD70002000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
11Jonsson, Marcus775298:331914116088.123.82014
230Eriksson, Tim73160:001232495.831.00010
330Baumann, Zack72160:005202580.005.00010
435Bergman, Noel72000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Sollefteå HKSollefteå HKSollefteå HKSollefteå HK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
120Tarberg, NoahCE546102100
212Ringbert, JoelLW52792100
316Kristofersson, AxelRW55380010
421Hägglund, EnzoLW55168100
526Stridsman, EmilRD51344000
69Näsholm, IsacLD52130100
72Nordin, AugustLD51232000
87Linder, MelvinLD51124000
914Hedman, ArvidCE502210000
1015Nilsson, EmilRD502212000
1122Tjernberg, MiltonLW51016000
124Sjögren, ElliotLD50110000
1311Molinder, MioCE50116000
1423Seittu, AntonLD20000000
1535Hallner, EliasGK30000000
161Årestam Lewijn, OskarGK30000000
1730Kubisin, AdrianGK40000000
1818Nordén, SamCE40000000
19Nyman, LucasLW40000000
2024Nordvall, WilliamLW40006000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
135Hallner, Elias533179:457889592.632.34121
230Kubisin, Adrian542120:003384192.681.50020
31Årestam Lewijn, Oskar53000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Ånge IKÅnge IKÅnge IKÅnge IK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
122Desenbekowitsch, NicoLW797162011
29Mattsson, EltonCE734710100
320Varga, AdamLW524625010
423Tingnert, WilliamCE71568001
541Käck, AlbinLD42354010
64Vyhnicka, MatejLD11340000
715Fridolf, AlvinLW61346000
847Rahm, TeoLD713425000
926Prokes, OndrejRW713429100
1017Hasko, AndreRW73030000
1112Lindgren, OscarRW72136000
125Olsson, LeoRD720210000
1313Krhounek, DavidLW31014001
1416Åström, LudwigLW71014100
1530Aldenrud, ArvidGK60114000
161Fröberg, MartinGK10000000
1734Häggblom, HampusRD20000000
1821Priscepovs, ArsenijsRD50008000
1951Klint, EltonGK70000000
2018Olofsson, LucasRW70004000
213Wennerberg, WiggoLD70006000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
130Aldenrud, Arvid765280:002816419285.426.00022
21Fröberg, Martin71160:004212584.004.00010
351Klint, Elton77280:009344379.076.75002
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Örnsköldsvik HFÖrnsköldsvik HFÖrnsköldsvik HFÖrnsköldsvik HF[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
158Sjöblom, VilmerLD7410142100
219Westberg, JoarRW594136120
313Eriksson, AxelLW776134000
454Sjöblom, ZackRD7471127100
523Bergenström, OskarRW529110100
622Nässen, SixtenLW76392100
752Kavenstrand, AxelLW77182120
832Nordin, OscarCE71782010
921Karlsen, TheoRW64372010
1012Rolèn, AntonLW71670010
1137Sandman, AstonRD733627000
124Angerbjörn, NoahRD52350100
137Ödmark, LudvigRD71450000
1418Lif, IsakLD70550000
1549Arnlöf, NilsCE72242010
169Lindahl, AlexLW20440000
1756Nordqvist, AlbinRD72130000
1811Jansson, NilsRD72134000
1933Timander, VincentLD21122000
2034Brorsson, MaxCE70224000
2120Sylvin, HugoLW10110000
2229Vigerlund, AdamCE40114000
2330Bylund, SebastianGK60110000
2499Samuelsson, TureGK10000000
57Öberg, WilhelmRW10000000
2625Heijdenbeck, AronGK70000000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
125Heijdenbeck, Aron775300:002636596.920.40350
230Bylund, Sebastian762120:001202195.240.50120
399Samuelsson, Ture71000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

Swehockey – Svenska Ishockeyförbundets officiella app

Swehockey ger dig tillgång till nyheter, livebevakning och statistik för samtliga ishockeyserier som spelas i Sverige. Du kan följa dina favoritserier och lägga upp egna favoritlag i appen. För dina favoritlag kan du sedan välja att få pushnotiser när laget gör mål, i periodpaus m.m.

Swehockey ger dig:

  • De senaste hockeynyheterna ifrån Svenska Ishockeyförbundet
  • Liverapportering
  • Resultat och statistik för samtliga serier
  • Spelarstatistik
  • Följ ditt favoritlag och få pushnotiser vid viktiga händelser

Ladda ner för Android

Ladda ner för IOS