U18H Allettan Östra

 
Boo HCBoo HCBoo HCBoo HC[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
121Jacobson, CharlieCE94590110
227Pesonen, DaavidRW64262110
38Runnäs Boivie, EdvinCE91560010
426Ringqvist, TheoRW832525000
579Berglund, HugoRW41450100
623Sequeira, LeopoldCE721353001
716Engelin, CasperCE81234000
814Wennman, WileCE91230000
99Lynch, CooperRW22020010
109Dansk, OliverCE82022000
1125Eneqvist, AlexanderRW81122000
125Holmström, HjalmarLD90224000
1320Berg Jansson, OscarRD902210000
1433Sjögren, MaxLD10110000
1594Åhlberg, HugoLD30110000
1677Kokovic, AlexanderLD40112000
1711Detterfeldt, SamRW10000000
19Kautto, JaydenRD10000000
2Mossberg, WilgotLD10000000
57Sparf, PhilipRW10000000
2117Ragnerstam, GustavCE100025000
223Kjellberg, MinoLD30000000
2312Svensson Wikman, TheodorRD50004000
246Westergren, OliverLW60000000
2524Berglind, GeorgLW60002000
2629Jonasson, EdwardCE70000000
2731Pettersson, AlvarGK90000000
281Lillbåsk, EmilGK90000000
2918Olausson, VincentRW90002000
3015Widman, OscarRW90006000
3110Fredsborn, LeoRW900027000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
11Lillbåsk, Emil995278:451514215790.453.23123
231Pettersson, Alvar995265:062016018088.894.53013
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Enköpings SK HKEnköpings SK HKEnköpings SK HKEnköpings SK HK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
188Söderberg, GabrielLW8751241130
236Aronsson, NeoLW956116100
333Pettersson, NilsRW94484010
428Lilja, SvanteRW333627000
518Ståhl, JoakimCE73364000
691Lindeberg, DanielRW61454000
75Ahlgren, CasperRD831412110
811Johansson, MelwinCE813426010
97Strandberg, AntonCE90440000
1027Lag, OscarCE52136100
119Lind, WilliamLD912333000
128Iskandar, JulianRD90336000
1356Ljung, ToreCE80226000
1451Sjölund, TheoRD91014010
1512Thunell, LudvigCE80110000
1620Ehrencrona, ColinRD10000000
2Svensson, EliasLD10000000
1819Levén, AlbinRD20000000
191Sundkvist, JohannesGK80000000
2030Tärnblom, EmilGK90000000
2116Carlsson, TexasCE90000000
10Fogelberg, OskarLD90000000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
11Sundkvist, Johannes985303:411720322092.273.36023
230Tärnblom, Emil994247:031816318190.064.37022
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Eskilstuna Linden HockeyEskilstuna Linden HockeyEskilstuna Linden HockeyEskilstuna Linden Hockey[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
125Karlsson, ZachariasCE9101118110
223Sjöberg, LucasRW90558000
327Ekberg, HelmerRW94048001
49Rosedahl Salvéus, FrankLD913410000
519Aro, AtteLD81124000
622Niemelä, LinusLW91124100
713Wiklund, HugoLD90224000
814Puolakka, EddieCE710125010
96Larsson, MaximLD70110000
1017Larsson, VictorRW701125000
1110Amren, RasmusRD90114000
16Gustafsson, FelixCE90114000
131Lundqvist, SamGK10000000
1435Lantz, LeoGK30000000
1530Eriksson, IsacGK40000000
1611Scherdin, MelkerLW60000000
178Leffler Malmquist, TureLW60002000
1820Klemola, JackLW70000000
197Brotö, NoelCE80002000
2029Holm, NeroLW80006000
2131Farias, TiagoGK90002000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
131Farias, Tiago999549:334733538287.705.13027
230Eriksson, Isac94000:00000N/AN/A000
35Lantz, Leo93000:00000N/AN/A000
1Lundqvist, Sam91000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
IFK Tumba IKIFK Tumba IKIFK Tumba IKIFK Tumba IK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
152Stenberg, EmilLW988166300
261Gruvberger, JacobLW965118200
316Tiringer, CosmoLW947112010
464Westergren, LiamRW9461010010
519Constantinescu, GabrielCE94592000
639Thorsson, BoboRD92792010
721Brandstetter, LeviRW93476001
87Södermark, OssianRD83364120
99Åhgren, JoelLW723529000
1040Sundlöf, BenjaminRW81450000
1133Astroha, HilarRW91230000
1258Farrell, AxelCE80336000
1334Rakowski, MarcelLD90336000
1441Gälman, JonathanLD720231000
1517Kärvinge, LiamCE702214000
1611Stenström, NeoCE31010000
1718Grufman, IsacCE41010000
1815Graan, FelixCE81010000
1923Ahlerup, OttoLD60110000
2012Hladkykh, MykhailoLD60112000
2162Bunka, TheodoreLD10000000
2232Söderberg, TheodorGK20000000
2355Pramila, TriasLD30000000
2436Gradin, MaximilianCE40000000
53Johnsson-Fyhr, ViggoLW40000000
49Öberg, MonchaiRW40000000
2735Duse, JonathanGK50000000
2831Lernell, ElliotGK50000000
291Dolk-Rinon, MaximilianGK60000000
3013Grohman, OskarRD90000000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
11Dolk-Rinon, Maximilian963180:008627088.572.67021
232Söderberg, Theodor92160:003141782.353.00010
335Duse, Jonathan953178:219808989.893.03021
431Lernell, Elliot952120:007606789.553.50011
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
IK GötaIK GötaIK GötaIK Göta[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
118Ekström, OliwerLW974110202
289Karlsson Kazeem, EdvinLD956114020
391Lundström-Stålbrand, LeonLW94596200
459Lager, LudvigRD94488110
533Rinman, AxelLW71782100
616Hamilton, OscarLW95164010
786Magnusson, CharlieCE933624100
888Bernstone, WilliamLW93254121
982Galazov, TaimurazRD70440000
1072Lindgren, MelvinCE903356000
1119Bergström, TheodorCE62022000
1240Svärd Sörman, VincentLW80110000
1328Lindquist, DouglasRD90116000
1430Behring, VictorGK10000000
1515Dolk, HenryLD20000000
1611Lorendal, ArvidCE30000000
1717Ihlis, MalteLD60000000
10Ström, HenningCE60000000
20Weiman, MaxRW60000000
2049Karlsson, HugoRW60004000
2192Berg, VincentCE600027000
2290Olsson, MaximilianGK80000000
2345Sandberg, MelkerRD80000000
2438Lindblad, PhilippeGK90000000
2523Palmqvist, OskarLW90002000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
190Olsson, Maximilian988478:571222924195.021.50071
238Lindblad, Philippe99165:005263183.874.62010
330Behring, Victor91000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Lidingö Vikings HCLidingö Vikings HCLidingö Vikings HCLidingö Vikings HC[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
121Riedel, LennardCE767132120
226Strambersky, AlbertRW964100130
380Birg, ArthurRW955102010
472Lagerwall, LudvigCE763931231
557Feicht, NiklasRW95382100
614Jagevik, LudvigCE93580000
766Råsled Unonius, LudvigLW82686000
846Grünberg, TitusRD91786000
944Hakelberg, LeonLD91788010
1024Mogerud, CarlLW84264110
1111Meyer, OskarCE92460110
1284Hellberg, ElliotCE90664000
1341Szilvasi, BarnabasRD90664000
142Tropp, EbbeLD90554000
1527Brändstedt, AxelRD90332000
168Berg, HugoLD71122000
1719Hellman, CarlLW80224000
1820Abelis, GustavsLW10000000
6Jerrå, FilipLD10000000
2017Ekman, LukasLD20000000
2134Lindberg, MaximilianGK40000000
2231Jurander, TimGK50000000
231Thorell, OlleGK90000000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
131Jurander, Tim954238:52910211191.892.26031
21Thorell, Olle994239:201211813090.773.01031
334Lindberg, Maximilian94160:001111291.671.00010
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Nyköpings SKNyköpings SKNyköpings SKNyköpings SK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
199Jansson, Neo-TexasRW95380100
217Teplan, HarryCE932522100
399Nilsson, GustavCE623522000
427Wullems, RomanLW92246000
599Vallin, NeoRW91346010
699Rosdahl, ArvidCE92136011
799Granlund, MalteCE71120100
812Possander, KianRW71122000
910Uuganbayar, TergelRD711210000
1099Kusgård, OlleLW91126000
1124Nilsson, SammyRD702282000
1220Konosev, MatveiCE90220000
1399Jupiter, EddieRW90224000
1499Nälser, JonathanCE71010000
1599Ström, OliverLW81010000
165Edmark, EdwardRD81014000
1799Hellberg, LucasRD10112000
1899Roshamn, VilmerRD40116000
1999Brandefors, ZackariasRD90112000
2099Eriksson Friberg, SamRD10000000
2199Freij, JuliusRW20000000
2299Timan Gustafsson, SvanteGK50000000
2399Nyström, EltonLD60008000
2499Gustafsson, MiltonGK600020000
251Sjöberg, AndreasGK70000000
2699Wahnström, IsakLD800031000
2799Rangensjö, ViggoLD90002000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
199Gustafsson, Milton964235:281011412491.942.55113
21Sjöberg, Andreas975300:001915517489.083.80023
399Timan Gustafsson, Svante95000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Sollentuna HCSollentuna HCSollentuna HCSollentuna HC[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
119Ahnsjö, MelkerCE936912110
217Sjöström, LeviRD91892000
39Kalata, KarolRW86284112
423Paulsson, LouiCE96174120
516Clerkestam, AxelRW843735020
611Lindqvist, NoahCE93252020
710Persson, AntonLW61452100
820Dahlberg, HugoCE822450000
97Fennrup, EdvinLW92242000
1018Ronquist, CaspianLW922424000
1112Mattsson, Isac**LW91348000
1225Öhman, AlbertLD913410000
1327Thulin, ErikLW81232001
1428Sandberg, BrunoLW91234000
153Gillberg, OskarLD903326000
1624Srobar, PeterRD70222000
176Jäderlund, NilsLD80110000
188Hagbard, MorganRD10000000
4Wilander, DexterLW10000000
2030Aspenberg, LinusGK20000000
2126Rondal, RobinRW40000000
2215Lindqvist, LeoRD50002000
2314Lejelöv, HannesLW700010000
2435Segerbrant, TheoGK80000000
251Kurrti, EljaGK80000000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
135Segerbrant, Theo984242:03129710988.992.97031
21Kurrti, Elja984241:29149811287.503.48013
330Aspenberg, Linus92165:002272993.101.85001
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Vallentuna HockeyVallentuna HockeyVallentuna HockeyVallentuna Hockey[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
115Karling Merlid, JohnLD91566000
25Talipov, EliasRW915654010
319Larsson, CarlLW83250000
49Alexandersson, AlvinRW831454020
57Stålenhag, VincentCE82246010
620Pålsson, MelvinLW51340100
716Bremås, HenryCE93032001
817Gilljam, LukasCE92130000
922Glans, Arvid**CE91236000
1024Almgren, KevinRW31010000
1113Hamberg, LucasLW61016001
1221Damm, WilliamRW30110000
3Engblom, FransCE30110000
1425Westlinder, HermanRD40116000
154Theander, NoahCE80116000
1631Österman, HugoGK10000000
1742Carlsson, MattiasCE20000000
186Eriksson, CharlieLD60002000
2Pekkanen, SamiRD60002000
2014Suuronen, LiasLD70000000
2118Mikkolai, RayyanRW70002000
2211Kangaro, GorgisRW70006000
238Mirkovic, MaksimRD700033000
2423Hölne, OliverCE80000000
45Serrander, ErikGK80000000
261Cöster, LukasGK90000000
2710Stark, BenjaminRD90000000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
11Cöster, Lukas998484:473826930787.624.70017
231Österman, Hugo91165:002414395.351.85001
345Serrander, Erik98000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Viggbyholms IKViggbyholms IKViggbyholms IKViggbyholms IK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
116Ahlgren, EricRW9671329200
27Edlund, OskarRW964102150
313Gutenberg, ConradLW98196200
421Kovac, MartinRW91672000
510Kuzuhara, DaisukeRD933629010
64Boda, MartonCE92462000
720Kurbanov, EliasCE932560200
826Palmgren, GustafLW92352000
915Säll, AdamCE92244010
1024Zvaigzne, RobertsRW91348000
115Afzelius, HugoLD904425000
1227Holmqvist, AlexanderRD912333000
1312Brevemark, HugoLD90220000
1417Svärd, ElliotLW81010000
1522Mattsson, OscarRD910131000
163Nilsson, ChristianLW20110000
1737Belenyesi, AndrasGK10000000
189Brunkhorst, BastianLW20000000
191Selin, PontusGK50000000
2033Sundbäck, ViggoGK50000000
2119Zetterlund, IsacLW70000000
2230Palmén, ArvidGK70002000
238Lundström, OttoCE90000000
18Söderström, EmilLD90000000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
11Selin, Pontus955301:29712112894.531.39141
230Palmén, Arvid973180:001575898.280.33230
337Belenyesi, Andras91160:004182281.824.00001
433Sundbäck, Viggo95000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

Swehockey – Svenska Ishockeyförbundets officiella app

Swehockey ger dig tillgång till nyheter, livebevakning och statistik för samtliga ishockeyserier som spelas i Sverige. Du kan följa dina favoritserier och lägga upp egna favoritlag i appen. För dina favoritlag kan du sedan välja att få pushnotiser när laget gör mål, i periodpaus m.m.

Swehockey ger dig:

  • De senaste hockeynyheterna ifrån Svenska Ishockeyförbundet
  • Liverapportering
  • Resultat och statistik för samtliga serier
  • Spelarstatistik
  • Följ ditt favoritlag och få pushnotiser vid viktiga händelser

Ladda ner för Android

Ladda ner för IOS