U20 Herr Regional Öst

 
Almtuna ISAlmtuna ISAlmtuna ISAlmtuna IS[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
199Ydehed, EliasCE10610162310
28Erngren, EdwardRW967132200
399Karling, NeoRW837102100
499Wernerson, JackLW1154910000
56Falkenhäll, TheodorRD92792010
617Norstedt, IssyLW114484110
799Sandin, IsacLW93472010
836Proos, AlexanderRD1034710020
999Nilsson, TemujinRW64260110
1099Wiita, OliverCE103366000
1199Lidholm, VincentRD111562000
1272Edvardsson, TageRW113258100
1399Wallmark Holmström, RobinCE101456000
1440Holmer, CarlCE110446000
1515Pecirep, WilliamCE41234010
1699Hägerström, FabianRW1112314000
1799Persson, AntonLD70330000
1810Halvarsson, MelkerRW22020000
1915Storm, EdwinCE20220000
2018Lindseth, Martin Kristoffer MoestueLW40220000
2151Ahlinder, Malte**RD61010000
2275Gustafsson, MaxRW61016000
2350Högberg, Frans-MartinLD10110000
243Vesterlund, EliasRD10000000
2510Valdebenito, NahuelRD20000000
2610Ersoy, AdrianCE30000000
2710Berger, EliasLD100000000
2899Bedier Eriksson, TheodoreGK110000000
2999De La Gardie, LeonGK110000000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
199Bedier Eriksson, Theodore11116360:00715316095.621.17160
299De La Gardie, Leon11115301:081615016690.363.19032
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Flemingsbergs IKFlemingsbergs IKFlemingsbergs IKFlemingsbergs IK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
120Pranskevicius, PijusCE1077142030
225Kreibom, MelvinCE1084124240
338Nordlander, HampusCE937106010
423Thunberg Josende, LiamRW113698000
537Austakojis, JorisLW115162010
624Källström, FelixRW1033612100
736Johansson, OliverLD1014525000
822Smatana, AdamRD90448000
939Paulrud, KristofferLD80332000
1043Törngren, BenjaminLW41120000
1134Miklas, DavidLW71120110
1299Diberius, ErikLW20220000
1366Brozin, WilliamLW21010100
1470Kysilka, VaclavCE41010000
1519Kajova, AckeCE111012000
1658Kruppa, RichardLD20112000
1741Ridderström, AxelLW20114000
1849Tuvinger, AugustRW30110000
1945Grynning, MarcusLD50114000
2029Dymkowski, PhilipLD80114000
2116Bergman, WiltonLW90114000
2218Lander, VictorLD901127000
2321Horníček, MichalRW100110000
2433Nygård, GustavGK110110000
2544Anemyr, PetterLD110112000
2657Lapin, LukasLW10000000
2Vaišvila, NaglisGK10000000
2847Mangulis, DanielsRD10002000
2954Schünzel, LudvigCE20000000
3026Billiet-Prades, MelvynnLW30000000
7Roos, AxelRD30000000
3228Fredin, OliverRD60002000
3335Szabo, Huba DanielGK100000000
3417Shestopalov, StephanLW100002000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
133Nygård, Gustav11117422:332320823190.043.27034
235Szabo, Huba Daniel11103184:469677688.162.92021
32Vaišvila, Naglis111160:003323591.433.00001
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
IFK Täby HCIFK Täby HCIFK Täby HCIFK Täby HC[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
128Palmers, RubenLW1086144010
213Galvelis, TaurasRW11101114300
323Otterud, WilliamCE837106002
427Lenning, AlfredCE91676000
512Berg, AntonLD111562010
696Kjellnäs, AtleRW111562110
78Schmiedtke, LiamLW1123533000
850Franzén, EddieRW914531100
940Winberg, ViktorRW1122422200
1025Nord, BenLD712337100
1133Langermo Neuman, OliverLD91230000
127Funck, TheoLD920220110
134Edelman, JakobRD91124010
1419Skugge, TheoCE91128000
1592Gilljam, AlexanderCE111122000
1665Omberg, EliasRW111126000
1711Bizat, KaylissRW31010000
1871Söderholm, SvanteLD101018000
1986Verhoof, AlexanderCE111010000
2022Pettersson, JacobLW111014000
2163Jansson, AlvinCE110118000
2248Börjesson, EskilLD10000000
24Edlund - Ahl, VincentLW10000000
16Halfvards, MaxLW10000000
2530Hansen, SimonGK20000000
2617Jansson, MalteLD20002000
2730Svahnberg, AlbinGK30000000
281Rodičevs, JurijsGK40000000
2931Ducommun, NathanGK40000000
3074Eriksson, DavidGK90000000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
174Eriksson, David1197422:281518019592.312.13052
231Ducommun, Nathan114165:001484997.960.92010
31Rodičevs, Jurijs114160:001353697.221.00010
430Svahnberg, Albin1132125:006546090.002.88020
530Hansen, Simon112000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
IK GötaIK GötaIK GötaIK Göta[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
184Hedman, EliasRW11281029000
214Blomqvist, HenrikCE116396011
322Tuomivaara, WalterRW1035812110
44Dansk Hesselius, MelkerLD104376130
555Ekström, WilliamCE62572010
637Bruno, BogdanRD115056002
713Fondelius, GustavCE74154100
86Bergholm, HenryRW111454000
918Ekström, OliwerLW63030000
1021Dahllöf, ClarkCE101232100
119Striz, AdamRW80332000
128Svärd Sörman, OliverRD71120000
1378Onval, GabrielRD1111225100
1465Talamo, WilliamLW902227000
1524Anderson, MiloLW100226000
163Rinman, AxelLW20110000
1791Lundström-Stålbrand, LeonLW30110000
1899Brattberger, RobinCE30116000
193Bergnäs, ViktorRD40110000
2048Belmonte, AdamLD801124000
2116Hamilton, OscarLW10000000
2235Avotnieks-Ligeris, RudolfGK10000000
1Hermanrud, LukasGK10000000
3Karlsson Kazeem, EdvinLD10000000
7Ström, HenningCE10000000
2690Olsson, MaximilianGK20000000
2788Bernstone, WilliamLW20000000
99Blomgren, FabianRD20000000
99Ekbergh, JamesLW20000000
3072Lindgren, MelvinCE30000000
3199Åström, PetterGK40000000
3299Lejon, BenjaminLW40000000
38Lindblad, PhilippeGK40000000
3426Fejér, OliverLD80002000
3530Lindqvist, LoveGK100000000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
130Lindqvist, Love11106313:372419421888.994.59014
299Åström, Petter1144241:341212914191.492.98031
390Olsson, Maximilian1122104:266586490.623.45011
435Avotnieks-Ligeris, Rudolf111000:00000N/AN/A000
1Hermanrud, Lukas111000:00000N/AN/A000
38Lindblad, Philippe114000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Järna SKJärna SKJärna SKJärna SK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
167Bäck, MioRW11471118210
231Berglind, MiltonCE1164102140
324Lenntorp, HannesRW93582100
416Fredriksson, CarlRD112576010
534Liljeqvist, VikingCE113252101
626Wigell, AntonRW1132527010
751Palmertz, MarkusRD100552000
888Karlsson, MelvinRD110556000
925Kumlin Anefjäll, JamesLW111348010
1086Eriksson, KalleRW721353110
1118Sandblom, ElliothRD71230000
1269Karlåker, WincentLW820229000
132Kronholm, NickRD71120000
1465Carlson, ViggoRD71126000
1580Klimczak, WiktorCE100224000
1674Kilian, Gabriel GennaroLW71016000
1798Söderman, MarcusRW111014000
1827Tingshagen, AndreasLD80112000
1921Ekström Söderström, HugoCE80112000
2054Karlsson, LeoLW10000000
2117Kullås Hamrén, JohnRD20000000
29Nilheimer, OlleRD20000000
3Puolakka, NeoLD20000000
249Pers, BusterLW30002000
2571Kjellström, SamuelLW40000000
264Lind, SimonLD80000000
2730Kokko, NooaGK110000000
2850Wahlqvist, ErikGK110000000
2919Hellqvist Ekendahl, MaliikRD110006000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
130Kokko, Nooa11117428:561921623591.912.66161
250Wahlqvist, Erik11114245:001813915788.544.41004
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Nacka HKNacka HKNacka HKNacka HK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
140Mikaelsson, HugoRW1039126100
27Ekeblom, AlbinRD11210124000
317Boström, EdvinRD1065114031
421Elnegård, ElliotRW1046104220
523Dourrouj, NoelLW944827000
644Gregersen, OttoLW114374110
728Islercelik, DanteCE81678000
86Alm, FabianRD62462110
95Hagel, LokeLD112464000
1011Wennblom, VincentRW112466010
1110Falck, SebastianLW91454000
1227Zaicevs, ArsenijsLW90550000
1316Laurin, YoshiLW112240100
1429Kokoric, EskilCE921327000
1524Lanestrand, ErikLD91230000
1619Afzelius, ViktorLD1120214010
179Andersson, MiloRW21120010
1812Fors, ViggoRW51122010
1915Ingelsson, SamuelRD61122010
2014Kylmänen, RasmusLD91122010
2136Forsström, JonathanRD20220000
2213Eneqvist, EmilCE20110000
37Martiniussen, LoveCE20110000
2443Stålmarck, MiltonCE10000000
2532Djerf, RasmusGK20000000
47Edlund, Karl OscarLD20000000
31Koski, WilliamGK20000000
2838Kinnander Svedberg, HugoLD20004000
2939Dufåker, AntonCE30000000
51Wikholm, WilsonLW30000000
3130Vasilyev, KirillGK90000000
321Maker, VincentGK90000000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
130Vasilyev, Kirill1196359:131416718192.272.34051
21Maker, Vincent1194240:351511613188.553.74013
331Koski, William112160:004283287.504.00001
432Djerf, Rasmus112000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Nyköpings SKNyköpings SKNyköpings SKNyköpings SK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
180Hernkvist, EmilLW1163912100
274Samuelsson, JacobLW105492100
315Eriksson, SiggeCE104592011
412Karlsson, PetterCE104594010
510Holmqvist, VictorRW113694010
691Lindberg, GustavRW115168000
713Lenkey, GergoCE101562100
87Kovacs, ZsomborCE111344000
916Eneman, LiamLW61230000
1019Sahlvall, LucasRD110334000
1151Ahlinder, Malte**RD41124010
1252Wesley, ValterRD110226000
1399Nilsson, ArvidLD20112000
1499Jansson, Neo-TexasRW30110000
1599Wahnström, IsakLD60110000
1622Rohdin, ZachLW90112000
1711Hellberg, LucasRD110112000
1840Lidén, AlfredLW110112000
1999Rangensjö, ViggoLD10000000
1Sjöberg, AndreasGK10000000
99Teplan, HarryCE10000000
99Vallin, NeoRW10000000
2320Psenica, DavidLW20000000
2499Roshamn, VilmerRD200027000
2518Aminoff, AntonRD50000000
269Strandlund, NoelRD80000000
2737Hermansson, MaxGK100000000
2835Bernkert, ViggoGK110000000
2977Mann, DennisRW110000000
3047Ljungcrantz, IsacRD110002000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
135Bernkert, Viggo11115308:422313716085.624.47032
237Hermansson, Max11106361:342920523487.614.81006
31Sjöberg, Andreas111000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Spånga IS IKSpånga IS IKSpånga IS IKSpånga IS IK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
199Sparrdal, AttithRW955100010
225Lovell, CamiloCE1044839010
315Tuomela-Lundberg, MaxCE1044843010
411Elofsson, LeoLW1152710000
521Eriksson, AlexanderLW1125743010
67Nyström, MelkerLD90558000
79Wedin, ViktorRW62240100
86Stockhaus, AxelRD813435010
918Lindberg, LinuzLW23032100
108Lindqvist, ElwinLW112132000
1120Östman, ElliotCE80332000
1214Boss, SiggeLW101126000
1310Classon, SixtenCE60220000
17Nordén, ColinCE60220000
1523Forzelius, AugustLW111012000
1624Deling, FelixLW10110000
177Jurtjenko, IliaLD110110000
1835Eriksson, ViktorGK110114000
1993Brunö, FransRW10000000
99Emtfors-Forsgren, ArvidLD10000000
4Tampella, RoccoLW10000000
2228Hassanpour, LeonCE10004000
2396Hägglöf, DouglasGK20000000
98Samuelsson, JacobGK20000000
15Ullén, AugustLD20000000
2694Brunö, TureLD30002000
2726Lövgren Erixon, TheodoreLD50000000
2897Lav, ErlandRD60002000
2986Horndahl, HampusCE60004000
3030Anderson, OlleGK70000000
3113Engdahl, BillRD110006000
325Jansson, ErikLD110008000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
135Eriksson, Viktor111110523:353531334889.944.01026
230Anderson, Olle1173142:471411312788.985.88003
396Hägglöf, Douglas112000:00000N/AN/A000
98Samuelsson, Jacob112000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Tyresö/Hanviken HockeyTyresö/Hanviken HockeyTyresö/Hanviken HockeyTyresö/Hanviken Hockey[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
117Rillver, TimRW111012224220
27Eklund, KevinRW11128208240
334Ahnlund, AronLW11412164000
472Mahlberg, MarlonCE11112136010
580Asplund, LucasLW1164104010
686Virkkunen, MillianRW94484210
713Svedlund, VictorLD110880000
826Heidgren, EmilLD113368100
916Schenk, LiamCE102462020
1055Karlunden, FrankLD715652000
1120Norman, LiamLD111566000
128Venturi Karlström, TheoCE102352000
139Reimdal, NeoRD31450000
1412Ljusbol, VictorCE111452000
1514Severin, AlexanderLW113038000
1621Enersen Tysk, LiamLW101230000
1722Ullman, EmilLD110332000
1828Andersson, MaxCE102020100
1918Tapper, JonatanRW31120000
2011Frantz, MathiasRD20222000
2196Hurtig, EdvinLD20110000
2229Lagerström, OliverRW20112000
2394Lillieander, SixtenRD30110000
2425Listam, AlexanderRD20000000
255Celikel, WilgotLD40002000
2623Thyselius, JonathanCE50004000
2731Lindbom, KevinGK110000000
2835Johansson, GustafGK110000000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
131Lindbom, Kevin11115300:00910811792.311.80041
235Johansson, Gustaf11116363:361314515891.772.15042
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Wings HC ArlandaWings HC ArlandaWings HC ArlandaWings HC Arlanda[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
180Johnsson Berger, OdinRW1174110110
217Uhlin, FransRW1147114000
391Ponechal, KevinRW104484011
429Pitkänen, VilleRD835814010
568Nyberg, FilipCE110880000
611Strandberg, Carl-JohanRD111452010
77Harju, IsacCE62132020
891Zetterberg, EliottLW51232100
978Wahlström, LiamLD111232000
1024Eriksson, LinusCE92026010
1151Norberg, DennisLW21124000
1210Svan, KevinRW101122000
1321Kulikovs, DzeissLW111120000
1423Asp, VilmerLW60222000
1534Parfjonovs, JegorsRD71010000
1686Forsberg, ViktorRD50110000
1788Simek, MaximLD60112000
1812Stenerhag, EdvinRD90114000
1920Bergsten, AlbinRD10000000
2040Ten Siethoff, LiamGK40000000
2113Baraer, LeoRD40000000
223Bengtsson, VincentRD60004000
235Olsson, VilgotLD70004000
2479Holst, OliverGK80000000
2516Östman, HugoLW80002000
2631Thunström, OliverGK100000000
2773Gosselin, MichelRW100004000
2815Carlsson, VilgotRD110002000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
131Thunström, Oliver11105270:502116518688.714.65014
240Ten Siethoff, Liam1143162:017758291.462.59011
379Holst, Oliver1185223:262213215485.715.91004
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

Swehockey – Svenska Ishockeyförbundets officiella app

Swehockey ger dig tillgång till nyheter, livebevakning och statistik för samtliga ishockeyserier som spelas i Sverige. Du kan följa dina favoritserier och lägga upp egna favoritlag i appen. För dina favoritlag kan du sedan välja att få pushnotiser när laget gör mål, i periodpaus m.m.

Swehockey ger dig:

  • De senaste hockeynyheterna ifrån Svenska Ishockeyförbundet
  • Liverapportering
  • Resultat och statistik för samtliga serier
  • Spelarstatistik
  • Följ ditt favoritlag och få pushnotiser vid viktiga händelser

Ladda ner för Android

Ladda ner för IOS