NDHL Norra

 
AIKAIKAIKAIK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
129Karlsson, JessicaRD543725502202913.79624210459.62
216Planting-Bergloo, EllaCE341504040101822.2233134671.74
314Malm, MagdalenaRD51450651100224.5513173043.33
413Gondos, TamaraLW530365410023010.0012333.33
547Dunhäll, EliciaRW41232330000714.29561145.45
615Frisk, MoaCE51120312000616.67000N/A
711Brydling, AgnesCE3022030300030.00000N/A
826Al-Hammami, MadeleineCE5022214-3000180.0021366.67
921Lupone, Sophie AnnLW21010202010147.14000N/A
1023Tille, SannaLW31010404000250.0011250.00
1123Malmberg, NayeliLD5101056-1000714.29000N/A
1277Nyberg, EmmiCE1011230300010.00000N/A
1345Nyfelt, FridaLD3011240400010.00000N/A
1418Näslund, LionelleCE50110431000170.00000N/A
1521Thimrén, AnnaLW1000001-10000N/A12333.33
99Wallmark Holmström, FeliciaLD1000001-100010.00000N/A
1722Azzopardi, TindraCE2000015-400020.00000N/A
188Mendeszoon, JosieLD2000000000040.00000N/A
9Panula, MarissaLW2000000000040.00000N/A
2022Cipparone, AlexandraLW2000440400070.00000N/A
217Ullbors, AlvaRD3000410100040.00000N/A
2230Eriksson, TildeGK50000   0000N/A    
2331Brodin, Ida-LiGK50000   0000N/A    
2410Sundin, SigridLW5000013-200050.00000N/A
2528Näslund, NathalieRW5000001-1000130.0035185366.04
2697Jandusikova, KlaraRD500010431000370.00000N/A
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
130Eriksson, Tilde553180:0099110091.003.00112
231Brodin, Ida-Li552120:002353794.591.00020
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
IF BjörklövenIF BjörklövenIF BjörklövenIF Björklöven[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
118Benjamin, ElissaRW552728351002123.81202100.00
215Matejova, PetraLW534747431103010.0040468646.51
321Lundin-Lundgren, IsabelleLW51340523000137.690110.00
434Löfstedt, AnnaCE51230532000323.1240276759.70
524Augustsson, SannaLD40222220000100.00000N/A
64Grini, IrisRD5022055000090.00000N/A
716De Jong, EstherCE110101100001100.0011250.00
829Sjöbeck, VictoriaLW41010202100250.00000N/A
96Segerljung Svanefjord, NovaRW51012220000137.69000N/A
1025Åberg, LillyLW3011011000010.00000N/A
1112Sandberg, IdaLW5011022000030.00591435.71
121Ekle, KajaGK20000   0000N/A    
1330Saanilehto, WilhelminaGK30000   0000N/A    
145Björn, EmmyLD4000020200040.00000N/A
1526Garpebring, LineCE4000010100010.0010142441.67
1631Ostoni, MargheritaGK50000   0000N/A    
1733Hjelm, JuliaLD5000023-100020.00000N/A
187Blöndal, SagaLD5000272500040.00000N/A
193Broman, SagaRD5000233000030.00000N/A
2019Mattsson, TildeRW5000212-100050.0016213743.24
2114Brydsten, HeddaLW5000203-300040.0021366.67
2222Cantelon, TaylorLD50004413000120.00000N/A
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
131Ostoni, Margherita555299:341215516792.812.40032
21Ekle, Kaja52000:00000N/AN/A000
30Saanilehto, Wilhelmina53000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
IF Sundsvall HockeyIF Sundsvall HockeyIF Sundsvall HockeyIF Sundsvall Hockey[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
198Stolyarova, AleksandraLW4404245-11002416.6712333.33
221Stymiest, AllyLW3123459-4000119.09661250.00
329Mckenna, KatyRD2202223-10001020.0054955.56
417Kaldensjö, JuliaRW4022045-100060.00000N/A
524Avehag, VilmaLD4101047-3110520.00404100.00
614Donahue, AudreyRD4101028-6000128.33000N/A
710Sånnevall, FeliciaRW4011028-600080.0013233636.11
848Lundin, EmmaCE4011246-2000150.0029396842.65
974Hlynsdottir, EvaRD4011224-200050.00000N/A
1019Farman, GeorginaRD1000001-100020.000550.00
96Proos, EbbaCE100000000000N/A000N/A
18Säterberg, LinaLD1000000000010.00791643.75
8Trygg, EllyRW1000001-100030.00000N/A
1435Fryer, EricaGK20000   0000N/A    
23Näslund, MeyaRD2000042200030.00000N/A
1623Ragnarsdottir, AdalheidurRD2000010100050.00000N/A
1730Dahlin, AgnesGK20000   0000N/A    
11Wallin, MadickenLD2000001-1000130.001392259.09
197Apak, AyseRD3000403-300030.00000N/A
2034Larsson, HildurGK40000   0000N/A    
215Burlin, MiraCE4000023-10000N/A000N/A
2220Jonsson, IsabellaCE4000203-3000140.00101100.00
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
134Larsson, Hildur443148:3410788888.644.04012
235Fryer, Erica42291:116424887.503.95010
330Dahlin, Agnes42000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Kvarnsvedens GoIF IKKvarnsvedens GoIF IKKvarnsvedens GoIF IKKvarnsvedens GoIF IK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
155Cambruzzi, OliviaLD412329330000714.29000N/A
271Skret, JuliaLD5123413-2110147.1430326248.39
314Englöf, FilippaRW31120110000812.50000N/A
49Hammare, LiaLW4112223-10001010.0010132343.48
22Todesco, GiorgiaCE41122220000175.8848439152.75
617Borgersen, IdaRW41010101000520.00000N/A
789Dudova, EvelinaRW4101615-4000425.00471136.36
877Schönning, MoaRD6101814-3010175.880110.00
961Gustavsson, TheaCE2011213-200040.0044850.00
1066Högkvist, HildaRW2000011000050.00101100.00
86Rundquist, WilmaRW2000012-10000N/A0110.00
122Nyström, EllaRD200020000000N/A000N/A
1320Murray, Sarah JosephineLW3000012-100020.0011250.00
145Klintberg, StellaRW300000000000N/A000N/A
1519Nygren, NellyLW3000202-20000N/A000N/A
1668Wester, AliciaLW4000002-200010.00000N/A
1727Karelius, EmmyRD4000200000040.00000N/A
187Stockhaus, LeiloRD5000201-100030.00000N/A
1987Halvarsson, FideliRD6000012-100070.0031285952.54
2010Nilsson, AliceRD6000000000010.00000N/A
1Nyberg, IdaGK60000   0000N/A    
2230Skodova, BlankaGK60002   0000N/A    
2393Karlsson, EnyaRW6000202-200010.0025305545.45
18Nissas, FeliciaRD6000204-400090.00000N/A
2588Lycke, EvelinaLD6000424-2000100.000220.00
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
130Skodova, Blanka666356:462729231991.544.54015
21Nyberg, Ida66000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Leksands IFLeksands IFLeksands IFLeksands IF[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
122Sarnovska, AgataLW5781510131122204117.0749338259.76
211Stepan, NoraRD5104140190191204920.41000N/A
312Kunnerup Sørensen, MilleLW5410142160160112615.3811250.00
419Picka, VanessaRW42460707100825.00000N/A
54Johansson, WilmaLW424604041001811.11841266.67
62Mortenson, LilyRW5246413013000296.90101100.00
78Malmquist, KarolinCE51342909000911.1130255554.55
87Boney, HollyRD52130909000229.09101100.00
96Erbenova, MagdalenaLD4033050500060.00000N/A
1018Tynell-Nissas, SagaLW111202020001100.00000N/A
1116Kjörsträd Öqvist, MollyCE21120211000333.33731070.00
1223Eljas, MollyLD50222404000160.00000N/A
1320Moselius, EbbaRW11010101000520.000110.00
1414Poggensee Blom, HeddaRW41010413000714.29000N/A
159Labraaten, LilliLW1011010100030.00101100.00
165Wigg, TildaLW1011410100020.00000N/A
1727Kalliomäki, EsteriRW40110404000140.00951464.29
1826Thomson, CarolinaLW4011021100060.0012333.33
1910Fransson, LeiaLD5011041300030.00000N/A
2025Boston, ElviraLD1000010100060.00000N/A
2121Wikblom, IngridLW2000010100040.0051683.33
2217Fahlén, MerindaRW300000000000N/A000N/A
2315Armborg, MajaCE4000210100020.0031195062.00
2433Post, LindseyGK50000   0000N/A    
2535Löfving, FridaGK50000   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
133Post, Lindsey554240:002464895.830.50240
235Löfving, Frida55160:00055100.000.00110
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Timrå IKTimrå IKTimrå IKTimrå IK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
123Andersson, AgnesCE7415227-51302913.79427211436.84
215Kendall, SaraCE51450431000195.26676112852.34
342Valiquette, SydneyLD5224236-30001711.76101100.00
446Schoch, JohannaLW7134046-2010273.7012333.33
544Wärvik Lundhag, LiseCE530363210001323.0818143256.25
626Selarö, IdaLD7123247-3000147.14101100.00
739Rindberg, AlvaLW3112013-2010520.0016254139.02
845Heikonen, IidaRD7112213-2000166.25000N/A
98Musilova, NatalieLW5101013-2100156.679223129.03
104Olofsson, FridaLD1011010100020.00000N/A
1116Björling, BiancaRD6011017-60000N/A000N/A
1225Macrae, TeghanRD6011837-4000130.000220.00
1331Nilsson, EiraGK20000   0000N/A    
1430Ferby, LiljaGK40000   0000N/A    
18Larsson, EmiliaCE4000001-100010.006152128.57
43Nordström, TovaLD4000002-200030.000440.00
35Sjöling, JuliaGK40000   0000N/A    
33Wall Svelander, JuniRW4000000000030.00000N/A
1913Varga Chmielniakova, NellCE4000213-200010.0011250.00
2038Gutsmann, LaureenRD4000201-10000N/A000N/A
2127Petersson Tornberg, TintinLW40002501-10000N/A000N/A
221Halloran, ReiGK60000   0000N/A    
2329Skog, SonjaCE6000205-500040.009243327.27
242Adamsson, MatildaCE70000211-900080.00000N/A
253Nises, InezRD7000016-500020.00000N/A
2628Armanios, SaraCE70001006-600020.00000N/A
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
11Halloran, Rei766357:501726127893.882.85024
235Sjöling, Julia74160:007657290.287.00001
330Ferby, Lilja73000:00000N/AN/A000
31Nilsson, Eira71000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

Swehockey – Svenska Ishockeyförbundets officiella app

Swehockey ger dig tillgång till nyheter, livebevakning och statistik för samtliga ishockeyserier som spelas i Sverige. Du kan följa dina favoritserier och lägga upp egna favoritlag i appen. För dina favoritlag kan du sedan välja att få pushnotiser när laget gör mål, i periodpaus m.m.

Swehockey ger dig:

  • De senaste hockeynyheterna ifrån Svenska Ishockeyförbundet
  • Liverapportering
  • Resultat och statistik för samtliga serier
  • Spelarstatistik
  • Följ ditt favoritlag och få pushnotiser vid viktiga händelser

Ladda ner för Android

Ladda ner för IOS