TV-pucken POJKAR



Schedule and Results

Last update: 2020-10-15 10:03
RoundDateGameResultSpectatorsVenueGroup
1Jämtland/Härjedalen  -  Ångermanland Östersund Arena Hall A
  Uppland  -  SIF-laget Bahcohallen
  Östergötland  -  Blekinge Stiga Arena
  Örebro län  -  Bohuslän/Dal Lugnets Ishall
  Medelpad  -  Hälsingland Östersund Arena Hall A
  Stockholm  -  Södermanland Bahcohallen
  Småland  -  Skåne Stiga Arena
  Dalarna  -  Värmland Lugnets Ishall
  Västerbotten  -  Norrbotten Östersund Arena Hall A
  Gotland  -  Stockholm Syd Bahcohallen
  Västergötland  -  Göteborg Stiga Arena
  Västmanland  -  Gästrikland Lugnets Ishall
2Norrbotten  -  Jämtland/Härjedalen Östersund Arena Hall A
  Södermanland  -  Gotland Bahcohallen
  Skåne  -  Västergötland Stiga Arena
  Värmland  -  Västmanland Lugnets Ishall
  Medelpad  -  Västerbotten Östersund Arena Hall A
  Ångermanland  -  Hälsingland Östersund Arena Hall A
  Stockholm Syd  -  SIF-laget Bahcohallen
  Göteborg  -  Blekinge Stiga Arena
  Gästrikland  -  Bohuslän/Dal Lugnets Ishall
3Jämtland/Härjedalen  -  Västerbotten Östersund Arena Hall A
2Uppland  -  Stockholm Bahcohallen
  Östergötland  -  Småland Stiga Arena
  Örebro län  -  Dalarna Lugnets Ishall
3SIF-laget  -  Södermanland Bahcohallen
  Blekinge  -  Skåne Stiga Arena
  Bohuslän/Dal  -  Värmland Lugnets Ishall
  Gotland  -  Stockholm Bahcohallen
  Västergötland  -  Småland Stiga Arena
  Västmanland  -  Dalarna Lugnets Ishall
  Hälsingland  -  Norrbotten Östersund Arena Hall A
  Stockholm Syd  -  Uppland Bahcohallen
  Göteborg  -  Östergötland Stiga Arena
  Gästrikland  -  Örebro län Lugnets Ishall
  Ångermanland  -  Medelpad Östersund Arena Hall A
4Ångermanland  -  Norrbotten Östersund Arena Hall A
  SIF-laget  -  Stockholm Bahcohallen
  Blekinge  -  Småland Stiga Arena
  Bohuslän/Dal  -  Dalarna Lugnets Ishall
  Medelpad  -  Jämtland/Härjedalen Östersund Arena Hall A
  Uppland  -  Gotland Bahcohallen
  Östergötland  -  Västergötland Stiga Arena
  Örebro län  -  Västmanland Lugnets Ishall
  Hälsingland  -  Västerbotten Östersund Arena Hall A
  Stockholm Syd  -  Södermanland Bahcohallen
  Göteborg  -  Skåne Stiga Arena
  Gästrikland  -  Värmland Lugnets Ishall
5Norrbotten  -  Medelpad Östersund Arena Hall A
  Gotland  -  SIF-laget Bahcohallen
  Västergötland  -  Blekinge Stiga Arena
  Västmanland  -  Bohuslän/Dal Lugnets Ishall
  Västerbotten  -  Ångermanland Östersund Arena Hall A
  Södermanland  -  Uppland Bahcohallen
  Skåne  -  Östergötland Stiga Arena
  Värmland  -  Örebro län Lugnets Ishall
  Jämtland/Härjedalen  -  Hälsingland Östersund Arena Hall A
  Stockholm  -  Stockholm Syd Bahcohallen
  Småland  -  Göteborg Stiga Arena
  Dalarna  -  Gästrikland Lugnets Ishall
1Östergötland  -  Göteborg A3 ArenaSlutspel (1-8) POJKAR
  Stockholm  -  Värmland A3 ArenaSlutspel (1-8) POJKAR
  Västerbotten  -  Ångermanland A3 ArenaSlutspel (1-8) POJKAR
  Småland  -  Gästrikland A3 ArenaSlutspel (1-8) POJKAR
21:a rankad förlorare från Kvartsfinaler  -  4:e rankad förlorare från Kvartsfinaler Nolia Ishall 1Slutspel (1-8) POJKAR
  2:a rankad förlorare från Kvartsfinaler  -  3:e rankad förlorare från Kvartsfinaler Nolia Ishall 2Slutspel (1-8) POJKAR
3V. Placering 5-8  -  V. Placering 5-8 Nolia Ishall 1Slutspel (1-8) POJKAR
  F. Placering 5-8  -  F. Placering 5-8 Nolia Ishall 2Slutspel (1-8) POJKAR
21:a rankad vinnare från Kvartsfinaler  -  4:e rankad vinnare från Kvartsfinaler A3 ArenaSlutspel (1-8) POJKAR
  2:a rankad vinnare från Kvartsfinaler  -  3:e rankad vinnare från Kvartsfinaler A3 ArenaSlutspel (1-8) POJKAR
3F. Semifinal 1  -  F. Semifinal 2 A3 ArenaSlutspel (1-8) POJKAR
  V. Semifinal 1  -  V. Semifinal 2 A3 ArenaSlutspel (1-8) POJKAR