DamTvåan Västra



Schedule and Results

Last update: 2021-01-14 11:49
DateTimeGameResultSpectatorsVenue
2020-10-182020-10-18
16:00
Falu IF  -  Linköping HC1 - 3 (1-0, 0-3, 0-0) 32Lugnets Ishall
16:00Västerås IK / Västerås IK Ungdom:2  -  Kils AIK IK6 - 5 (1-1, 3-1, 2-3) Kvarnbackahallen
16:00Örebro HK / Örebro H UF:2  -  Mora IK3 - 1 (1-1, 1-0, 1-0) 31Behrn Arena
17:00Hedemora SK  -  Hällefors IK0 - 26 (0-6, 0-9, 0-11) 33Hemköp Arena
2020-10-252020-10-25
15:00
Linköping HC  -  Hällefors IK5 - 9 (3-3, 2-3, 0-3) Vadstena Ishall
16:00Örebro HK / Örebro H UF:2  -  Falu IF2 - 1 (1-0, 0-0, 1-1) 23Trängens IP Hall A
2020-11-012020-11-01
16:00
Falu IF  -  Västerås IK / Västerås IK Ungdom:20 - 5 (0-0, 0-4, 0-1) Lugnets Ishall
2020-12-312020-12-31
00:00
Mora IK  -  Hedesunda IF
Cancelled
 Smidjegrav Arena
00:00Linköping HC  -  Hedemora SK
Cancelled
 Stångebro Ishall
00:00Linköping HC  -  Hedesunda IF
Cancelled
 Stångebro Ishall
00:00Falu IF  -  Mora IK
Cancelled
 Lugnets Ishall
00:00Linköping HC  -  Falu IF
Cancelled
 Stångebro Ishall
00:00Mora IK  -  Örebro HK / Örebro H UF:2
Cancelled
 Smidjegrav Arena
00:00Falu IF  -  Kils AIK IK
Cancelled
 Lugnets Ishall
00:00Falu IF  -  Hedesunda IF
Cancelled
 Lugnets Ishall
00:00Mora IK  -  Kils AIK IK
Cancelled
 Smidjegrav Arena
00:00Linköping HC  -  Västerås IK / Västerås IK Ungdom:2
Cancelled
 Stångebro Ishall
00:00Falu IF  -  Hedemora SK
Cancelled
 Lugnets Ishall
00:00Linköping HC  -  Mora IK
Cancelled
 Stångebro Ishall
12:00Kils AIK IK  -  Hällefors IK
Cancelled
 Sannerudshallen
12:50Västerås IK / Västerås IK Ungdom:2  -  Örebro HK / Örebro H UF:2
Cancelled
 Kvarnbackahallen
13:30Västerås IK / Västerås IK Ungdom:2  -  Falu IF
Cancelled
 Mimerhallen (Rocklunda B)
14:00Hedemora SK  -  Kils AIK IK
Cancelled
 Hemköp Arena
14:00Hedemora SK  -  Hedesunda IF
Cancelled
 Hemköp Arena
15:00Hällefors IK  -  Hedemora SK
Cancelled
 MerElArena
15:00Hedesunda IF  -  Hällefors IK
Cancelled
 Hedesunda IP
15:00Hällefors IK  -  Västerås IK / Västerås IK Ungdom:2
Cancelled
 MerElArena
15:00Hällefors IK  -  Falu IF
Cancelled
 MerElArena
16:00Kils AIK IK  -  Västerås IK / Västerås IK Ungdom:2
Cancelled
 Sannerudshallen
16:00Örebro HK / Örebro H UF:2  -  Linköping HC
Cancelled
 Behrn Arena
16:00Västerås IK / Västerås IK Ungdom:2  -  Mora IK
Cancelled
 Kvarnbackahallen
16:00Örebro HK / Örebro H UF:2  -  Hedemora SK
Cancelled
 Behrn Arena
16:00Kils AIK IK  -  Örebro HK / Örebro H UF:2
Cancelled
 Sannerudshallen
16:00Örebro HK / Örebro H UF:2  -  Hällefors IK
Cancelled
 Trängens IP Hall A
16:00Kils AIK IK  -  Hedesunda IF
Cancelled
 Sannerudshallen
16:30Mora IK  -  Linköping HC
Cancelled
 Smidjegrav Arena
2021-05-152021-05-15
00:00
Hedemora SK  -  Mora IK
Inställd, nytt datum kommer
 Hemköp Arena
00:00Hällefors IK  -  Kils AIK IK
Uppskjuten
 MerElArena
00:00Örebro HK / Örebro H UF:2  -  Västerås IK / Västerås IK Ungdom:2
Inställd, ny tid kommer.
Behrn Arena
00:00Hedesunda IF  -  Falu IF
Uppskjuten
 Hedesunda IP
00:01Västerås IK / Västerås IK Ungdom:2  -  Hedesunda IF
Inställd, nytt datum kommer
 Kvarnbackahallen
00:01Hedemora SK  -  Linköping HC
Uppskjuten
 Hemköp Arena
00:01Mora IK  -  Falu IF
Matchen uppskjuten, ny tid kommer
 Smidjegrav Arena
00:02Hedesunda IF  -  Mora IK
Uppskjuten
 Hedesunda IP
00:02Kils AIK IK  -  Falu IF
Uppskjuten
 Sannerudshallen
00:02Linköping HC  -  Örebro HK / Örebro H UF:2
Uppskjuten, ny tid kommer.
 Stångebro Ishall
00:02Västerås IK / Västerås IK Ungdom:2  -  Hällefors IK
Uppskjuten
 ABB Arena Nord
00:03Mora IK  -  Västerås IK / Västerås IK Ungdom:2
Uppskjuten
 Smidjegrav Arena
00:03Hedemora SK  -  Örebro HK / Örebro H UF:2
Uppskjuten
 Hemköp Arena
00:03Falu IF  -  Hällefors IK
Uppskjuten
 Lugnets Ishall
00:04Kils AIK IK  -  Mora IK
Uppskjuten
 Sannerudshallen
00:04Hedesunda IF  -  Hedemora SK
Uppskjuten
 Hedesunda IP
00:04Västerås IK / Västerås IK Ungdom:2  -  Linköping HC
Uppskjuten
 Kvarnbackahallen
00:04Hällefors IK  -  Örebro HK / Örebro H UF:2
Uppskjuten
 MerElArena
00:05Örebro HK / Örebro H UF:2  -  Kils AIK IK
Uppskjuten
 Fellingsbro Ishall
00:05Hedemora SK  -  Falu IF
Uppskjuten
 Hemköp Arena
00:06Örebro HK / Örebro H UF:2  -  Hedesunda IF Trängens IP Hall A
00:06Hedemora SK  -  Västerås IK / Västerås IK Ungdom:2 Hemköp Arena
00:06Mora IK  -  Hällefors IK Smidjegrav Arena
00:06Linköping HC  -  Kils AIK IK Stångebro Ishall
00:07Hällefors IK  -  Linköping HC MerElArena
00:07Mora IK  -  Hedemora SK Smidjegrav Arena
00:07Hedesunda IF  -  Västerås IK / Västerås IK Ungdom:2 Hedesunda IP
00:07Falu IF  -  Örebro HK / Örebro H UF:2 Lugnets Ishall
01:00Kils AIK IK  -  Hedemora SK
Uppskjuten, nytt datum kommer.
Sannerudshallen
01:00Hedesunda IF  -  Linköping HC
Uppskjuten, ny tid kommer
 Hedesunda IP
01:00Hällefors IK  -  Mora IK
Inställd, ny tid kommer
 MerElArena
02:00Hedesunda IF  -  Örebro HK / Örebro H UF:2
Uppskjuten, ny tid kommer.
 Hedesunda IP
02:00Västerås IK / Västerås IK Ungdom:2  -  Hedemora SK
Uppskjuten, ny tid kommer
ABB Arena Nord
03:00Kils AIK IK  -  Linköping HC
Uppskjuten, ny tid kommer
 Sannerudshallen
03:00Hällefors IK  -  Hedesunda IF
Inställd, ny tid kommer.
 MerElArena
04:00Hedesunda IF  -  Kils AIK IK
Uppskjuten
 Hedesunda IP