Schedule |
---|
|
2020-12-31 00:00 | Mora IK
-
Hedesunda IF Cancelled | Smidjegrav Arena |
2020-12-31 00:00 | Linköping HC
-
Hedemora SK Cancelled | Stångebro Ishall |
2020-12-31 00:00 | Linköping HC
-
Hedesunda IF Cancelled | Stångebro Ishall |
2020-12-31 00:00 | Falu IF
-
Mora IK Cancelled | Lugnets Ishall |
2020-12-31 00:00 | Linköping HC
-
Falu IF Cancelled | Stångebro Ishall |
2020-12-31 00:00 | Mora IK
-
Örebro HK / Örebro H UF:2 Cancelled | Smidjegrav Arena |
2020-12-31 00:00 | Falu IF
-
Kils AIK IK Cancelled | Lugnets Ishall |
2020-12-31 00:00 | Falu IF
-
Hedesunda IF Cancelled | Lugnets Ishall |
2020-12-31 00:00 | Mora IK
-
Kils AIK IK Cancelled | Smidjegrav Arena |
2020-12-31 00:00 | Linköping HC
-
Västerås IK / Västerås IK Ungdom:2 Cancelled | Stångebro Ishall |
2020-12-31 00:00 | Falu IF
-
Hedemora SK Cancelled | Lugnets Ishall |
2020-12-31 00:00 | Linköping HC
-
Mora IK Cancelled | Stångebro Ishall |
2020-12-31 12:00 | Kils AIK IK
-
Hällefors IK Cancelled | Sannerudshallen |
2020-12-31 12:50 | Västerås IK / Västerås IK Ungdom:2
-
Örebro HK / Örebro H UF:2 Cancelled | Kvarnbackahallen |
2020-12-31 13:30 | Västerås IK / Västerås IK Ungdom:2
-
Falu IF Cancelled | Mimerhallen (Rocklunda B) |
2020-12-31 14:00 | Hedemora SK
-
Kils AIK IK Cancelled | Hemköp Arena |
2020-12-31 14:00 | Hedemora SK
-
Hedesunda IF Cancelled | Hemköp Arena |
2020-12-31 15:00 | Hällefors IK
-
Hedemora SK Cancelled | MerElArena |
2020-12-31 15:00 | Hedesunda IF
-
Hällefors IK Cancelled | Hedesunda IP |
2020-12-31 15:00 | Hällefors IK
-
Västerås IK / Västerås IK Ungdom:2 Cancelled | MerElArena |
2020-12-31 15:00 | Hällefors IK
-
Falu IF Cancelled | MerElArena |
2020-12-31 16:00 | Kils AIK IK
-
Västerås IK / Västerås IK Ungdom:2 Cancelled | Sannerudshallen |
2020-12-31 16:00 | Örebro HK / Örebro H UF:2
-
Linköping HC Cancelled | Behrn Arena |
2020-12-31 16:00 | Västerås IK / Västerås IK Ungdom:2
-
Mora IK Cancelled | Kvarnbackahallen |
2020-12-31 16:00 | Örebro HK / Örebro H UF:2
-
Hedemora SK Cancelled | Behrn Arena |
2020-12-31 16:00 | Kils AIK IK
-
Örebro HK / Örebro H UF:2 Cancelled | Sannerudshallen |
2020-12-31 16:00 | Örebro HK / Örebro H UF:2
-
Hällefors IK Cancelled | Trängens IP Hall A |
2020-12-31 16:00 | Kils AIK IK
-
Hedesunda IF Cancelled | Sannerudshallen |
2020-12-31 16:30 | Mora IK
-
Linköping HC Cancelled | Smidjegrav Arena |
2021-05-15 00:00 | Hedemora SK
-
Mora IK Inställd, nytt datum kommer | Hemköp Arena |
2021-05-15 00:00 | Hällefors IK
-
Kils AIK IK Uppskjuten | MerElArena |
2021-05-15 00:00 | Örebro HK / Örebro H UF:2
-
Västerås IK / Västerås IK Ungdom:2 Inställd, ny tid kommer. | Behrn Arena |
2021-05-15 00:00 | Hedesunda IF
-
Falu IF Uppskjuten | Hedesunda IP |
2021-05-15 00:01 | Västerås IK / Västerås IK Ungdom:2
-
Hedesunda IF Inställd, nytt datum kommer | Kvarnbackahallen |
2021-05-15 00:01 | Hedemora SK
-
Linköping HC Uppskjuten | Hemköp Arena |
2021-05-15 00:01 | Mora IK
-
Falu IF Matchen uppskjuten, ny tid kommer | Smidjegrav Arena |
2021-05-15 00:02 | Hedesunda IF
-
Mora IK Uppskjuten | Hedesunda IP |
2021-05-15 00:02 | Kils AIK IK
-
Falu IF Uppskjuten | Sannerudshallen |
2021-05-15 00:02 | Linköping HC
-
Örebro HK / Örebro H UF:2 Uppskjuten, ny tid kommer. | Stångebro Ishall |
2021-05-15 00:02 | Västerås IK / Västerås IK Ungdom:2
-
Hällefors IK Uppskjuten | ABB Arena Nord |
2021-05-15 00:03 | Mora IK
-
Västerås IK / Västerås IK Ungdom:2 Uppskjuten | Smidjegrav Arena |
2021-05-15 00:03 | Hedemora SK
-
Örebro HK / Örebro H UF:2 Uppskjuten | Hemköp Arena |
2021-05-15 00:03 | Falu IF
-
Hällefors IK Uppskjuten | Lugnets Ishall |
2021-05-15 00:04 | Kils AIK IK
-
Mora IK Uppskjuten | Sannerudshallen |
2021-05-15 00:04 | Hedesunda IF
-
Hedemora SK Uppskjuten | Hedesunda IP |
2021-05-15 00:04 | Västerås IK / Västerås IK Ungdom:2
-
Linköping HC Uppskjuten | Kvarnbackahallen |
2021-05-15 00:04 | Hällefors IK
-
Örebro HK / Örebro H UF:2 Uppskjuten | MerElArena |
2021-05-15 00:05 | Örebro HK / Örebro H UF:2
-
Kils AIK IK Uppskjuten | Fellingsbro Ishall |
2021-05-15 00:05 | Hedemora SK
-
Falu IF Uppskjuten | Hemköp Arena |
2021-05-15 00:06 | Örebro HK / Örebro H UF:2
-
Hedesunda IF | Trängens IP Hall A |
2021-05-15 00:06 | Hedemora SK
-
Västerås IK / Västerås IK Ungdom:2 | Hemköp Arena |
2021-05-15 00:06 | Mora IK
-
Hällefors IK | Smidjegrav Arena |
2021-05-15 00:06 | Linköping HC
-
Kils AIK IK | Stångebro Ishall |
2021-05-15 00:07 | Hällefors IK
-
Linköping HC | MerElArena |
2021-05-15 00:07 | Mora IK
-
Hedemora SK | Smidjegrav Arena |
2021-05-15 00:07 | Hedesunda IF
-
Västerås IK / Västerås IK Ungdom:2 | Hedesunda IP |
2021-05-15 00:07 | Falu IF
-
Örebro HK / Örebro H UF:2 | Lugnets Ishall |
2021-05-15 01:00 | Kils AIK IK
-
Hedemora SK Uppskjuten, nytt datum kommer. | Sannerudshallen |
2021-05-15 01:00 | Hedesunda IF
-
Linköping HC Uppskjuten, ny tid kommer | Hedesunda IP |
2021-05-15 01:00 | Hällefors IK
-
Mora IK Inställd, ny tid kommer | MerElArena |
2021-05-15 02:00 | Hedesunda IF
-
Örebro HK / Örebro H UF:2 Uppskjuten, ny tid kommer. | Hedesunda IP |
2021-05-15 02:00 | Västerås IK / Västerås IK Ungdom:2
-
Hedemora SK Uppskjuten, ny tid kommer | ABB Arena Nord |
2021-05-15 03:00 | Kils AIK IK
-
Linköping HC Uppskjuten, ny tid kommer | Sannerudshallen |
2021-05-15 03:00 | Hällefors IK
-
Hedesunda IF Inställd, ny tid kommer. | MerElArena |
2021-05-15 04:00 | Hedesunda IF
-
Kils AIK IK Uppskjuten | Hedesunda IP |