Östersundshem Cup, Jämtland-Härjedalens Ishockeyförbund



Schedule

DateGameVenue
Svegs IK  -  Timrå IK
Grupp. 2
Östersund Arena Hall B
Östersunds IK.  -  Leangen IK
Grupp.1
Östersund Arena Hall A
Svedjeholmens IF  -  Järveds IF
Grupp.1
Östersund Arena Hall B
Astor IK  -  MODO Hockey
Grupp.2
Östersund Arena Hall A
Falu IF  -  Kiimingin Kiekko-Pojat
Grupp.1
Östersund Arena Hall A
Tegs SK Hockey Ungdom  -  Sollefteå HK
Grupp.2
Östersund Arena Hall B
MODO Hockey  -  Timrå IK
Grupp.2
Östersund Arena Hall A
Svedjeholmens IF  -  Leangen IK
Grupp.1
Östersund Arena Hall B
Östersunds IK.  -  Falu IF
Grupp.1
Östersund Arena Hall A
Sollefteå HK  -  Svegs IK
Grupp.2
Östersund Arena Hall B
Timrå IK  -  Tegs SK Hockey Ungdom
Grupp.2
Östersund Arena Hall A
Kiimingin Kiekko-Pojat  -  Järveds IF
Grupp.1
Östersund Arena Hall B
Svegs IK  -  Astor IK
Grupp.2
Östersund Arena Hall A
Tegs SK Hockey Ungdom  -  Svegs IK
Grupp.2
Östersund Arena Hall A
Järveds IF  -  Falu IF
Grupp.1
Östersund Arena Hall B
Östersunds IK.  -  Svedjeholmens IF
Grupp.1
Östersund Arena Hall A
MODO Hockey  -  Sollefteå HK
Grupp.2
Östersund Arena Hall B
Timrå IK  -  Astor IK
Grupp.2
Östersund Arena Hall A
Leangen IK  -  Kiimingin Kiekko-Pojat
Grupp.1
Östersund Arena Hall B
Östersunds IK.  -  Järveds IF
Grupp.1
Östersund Arena Hall A
MODO Hockey  -  Tegs SK Hockey Ungdom
Grupp.2
Östersund Arena Hall B
Astor IK  -  Sollefteå HK
Grupp.2
Östersund Arena Hall A
Svedjeholmens IF  -  Falu IF
Grupp.1
Östersund Arena Hall B
Järveds IF  -  Leangen IK
Grupp.1
Östersund Arena Hall A
Kiimingin Kiekko-Pojat  -  Östersunds IK.
Grupp.1
Östersund Arena Hall B
Sollefteå HK  -  Timrå IK
Grupp.2
Östersund Arena Hall A
Tegs SK Hockey Ungdom  -  Astor IK
Grupp.2
Östersund Arena Hall B
Falu IF  -  Leangen IK
Grupp.1
Östersund Arena Hall A
Svedjeholmens IF  -  Kiimingin Kiekko-Pojat
Grupp.1
Östersund Arena Hall B
Svegs IK  -  MODO Hockey
Grupp.2
Östersund Arena Hall A
Team H  -  Team B
C-semi 1: 5:an grupp.2 - 6:an grupp.1
Östersund Arena Hall B
Team H  -  Team B
C-semi 2. 5:an grupp.1-6:an grupp.2
Östersund Arena Hall A
Team H  -  Team B
B-semi 1. 3:an grupp.1-4:an grupp.2
Östersund Arena Hall B
Team H  -  Team B
B-semi 2. 3:an grupp.2-4:an grupp.1
Östersund Arena Hall A
Team H  -  Team B
A-semi 1. 1:an grupp.1-2.an grupp.2
Östersund Arena Hall B
Team H  -  Team B
A-semi 2. 1.an grupp.2-2:an grupp.1
Östersund Arena Hall A
Team H  -  Team B
Match om 11-12 plats.
Östersund Arena Hall B
Team H  -  Team B
Match om 9-10 plats.
Östersund Arena Hall A
Team H  -  Team B
Match om 7-8 plats.
Östersund Arena Hall B
Team H  -  Team B
Match om 5-6 plats.
Östersund Arena Hall A
Team H  -  Team B
Match om 3-4 plats.
Östersund Arena Hall B
Team H  -  Team B
Final.
Östersund Arena Hall A