Schedule |
---|
|
2023-10-14 12:30 | Norrtälje IK Röd
-
Rimbo IF Blå | Gränbyhallen (B) |
2023-10-14 12:30 | Wings HC Arlanda Blå
-
Enköpings SK HK Vit | Gränbyhallen (B) |
2023-10-14 12:30 | Almtuna IS Gul
-
Norrtälje IK Röd | Gränbyhallen (B) |
2023-10-14 12:30 | Enköpings SK HK Vit
-
Rimbo IF Blå | Gränbyhallen (B) |
2023-10-14 12:30 | Almtuna IS Gul
-
Wings HC Arlanda Blå | Gränbyhallen (B) |
2023-10-14 12:30 | Enköpings SK HK Vit
-
Norrtälje IK Röd | Gränbyhallen (B) |
2023-10-14 12:30 | Almtuna IS Gul
-
Enköpings SK HK Vit | Gränbyhallen (B) |
2023-10-14 12:30 | Rimbo IF Blå
-
Wings HC Arlanda Blå | Gränbyhallen (B) |
2023-10-14 12:30 | Almtuna IS Gul
-
Rimbo IF Blå | Gränbyhallen (B) |
2023-10-14 12:30 | Norrtälje IK Röd
-
Wings HC Arlanda Blå | Gränbyhallen (B) |
2023-10-15 12:30 | Tierps HK Röd
-
Rimbo IF Röd | Bålsta Ishall |
2023-10-15 12:30 | Knivsta IS Svart
-
Bålsta HC Vit | Bålsta Ishall |
2023-10-15 12:30 | SK Iron Hockey Gul
-
Gimo IF HC Blå | Bålsta Ishall |
2023-10-15 12:30 | Tierps HK Röd
-
Knivsta IS Svart | Bålsta Ishall |
2023-10-15 12:30 | SK Iron Hockey Gul
-
Rimbo IF Röd | Bålsta Ishall |
2023-10-15 12:30 | Gimo IF HC Blå
-
Bålsta HC Vit | Bålsta Ishall |
2023-10-15 12:30 | Tierps HK Röd
-
SK Iron Hockey Gul | Bålsta Ishall |
2023-10-15 12:30 | Gimo IF HC Blå
-
Knivsta IS Svart | Bålsta Ishall |
2023-10-15 12:30 | Bålsta HC Vit
-
Rimbo IF Röd | Bålsta Ishall |
2023-10-15 12:30 | Tierps HK Röd
-
Gimo IF HC Blå | Bålsta Ishall |
2023-10-15 12:30 | Bålsta HC Vit
-
SK Iron Hockey Gul | Bålsta Ishall |
2023-10-15 12:30 | Rimbo IF Röd
-
Knivsta IS Svart | Bålsta Ishall |
2023-10-15 12:30 | Tierps HK Röd
-
Bålsta HC Vit | Bålsta Ishall |
2023-10-15 12:30 | Rimbo IF Röd
-
Gimo IF HC Blå | Bålsta Ishall |
2023-10-15 12:30 | Knivsta IS Svart
-
SK Iron Hockey Gul | Bålsta Ishall |
2023-10-21 14:00 | Tierps HK Röd
-
Rimbo IF Röd | Lindbergs Arena |
2023-10-21 14:00 | Knivsta IS Svart
-
SK Iron Hockey Blå | Lindbergs Arena |
2023-10-21 14:00 | Almtuna IS Röd
-
Tierps HK Röd | Lindbergs Arena |
2023-10-21 14:00 | SK Iron Hockey Blå
-
Rimbo IF Röd | Lindbergs Arena |
2023-10-21 14:00 | Almtuna IS Röd
-
Knivsta IS Svart | Lindbergs Arena |
2023-10-21 14:00 | SK Iron Hockey Blå
-
Tierps HK Röd | Lindbergs Arena |
2023-10-21 14:00 | Almtuna IS Röd
-
SK Iron Hockey Blå | Lindbergs Arena |
2023-10-21 14:00 | Rimbo IF Röd
-
Knivsta IS Svart | Lindbergs Arena |
2023-10-21 14:00 | Almtuna IS Röd
-
Rimbo IF Röd | Lindbergs Arena |
2023-10-21 14:00 | Tierps HK Röd
-
Knivsta IS Svart | Lindbergs Arena |
2023-10-21 16:00 | Knivsta IS Vit
-
Bålsta HC Vit | Centrum för Idrott & Kultur |
2023-10-21 16:00 | Norrtälje IK Röd
-
Gimo IF HC Vit | Centrum för Idrott & Kultur |
2023-10-21 16:00 | Knivsta IS Vit
-
Norrtälje IK Röd | Centrum för Idrott & Kultur |
2023-10-21 16:00 | Gimo IF HC Vit
-
Bålsta HC Vit | Centrum för Idrott & Kultur |
2023-10-21 16:00 | Knivsta IS Vit
-
Gimo IF HC Vit | Centrum för Idrott & Kultur |
2023-10-21 16:00 | Bålsta HC Vit
-
Norrtälje IK Röd | Centrum för Idrott & Kultur |
2023-10-21 16:30 | Tierps HK Svart
-
Enköpings SK HK Grön | Gimo Ishall |
2023-10-21 16:30 | Östhammars SK
-
SK Iron Hockey Gul | Gimo Ishall |
2023-10-21 16:55 | Tierps HK Svart
-
Östhammars SK | Gimo Ishall |
2023-10-21 16:55 | SK Iron Hockey Gul
-
Enköpings SK HK Grön | Gimo Ishall |
2023-10-21 17:20 | Tierps HK Svart
-
SK Iron Hockey Gul | Gimo Ishall |
2023-10-21 17:20 | Enköpings SK HK Grön
-
Östhammars SK | Gimo Ishall |
2023-10-22 13:00 | Östervåla IF
-
Uppsala Young Hockey Club | Lundahallen |
2023-10-22 13:00 | Wings HC Arlanda Gul
-
Enköpings SK HK Vit | Lundahallen |
2023-10-22 13:25 | Almtuna IS Gul
-
Östervåla IF | Lundahallen |
2023-10-22 13:25 | Enköpings SK HK Vit
-
Uppsala Young Hockey Club | Lundahallen |
2023-10-22 13:50 | Almtuna IS Gul
-
Wings HC Arlanda Gul | Lundahallen |
2023-10-22 13:50 | Enköpings SK HK Vit
-
Östervåla IF | Lundahallen |
2023-10-22 13:50 | Almtuna IS Gul
-
Enköpings SK HK Vit | Lundahallen |
2023-10-22 14:15 | Uppsala Young Hockey Club
-
Wings HC Arlanda Gul | Lundahallen |
2023-10-22 14:15 | Almtuna IS Gul
-
Uppsala Young Hockey Club | Lundahallen |
2023-10-22 14:40 | Östervåla IF
-
Wings HC Arlanda Gul | Lundahallen |
2023-10-29 13:00 | Norrtälje IK Gul
-
SK Iron Hockey Blå | Heidelberghallen |
2023-10-29 13:00 | Östhammars SK
-
Wings HC Arlanda Gul | Heidelberghallen |
2023-10-29 13:00 | Norrtälje IK Gul
-
Östhammars SK | Heidelberghallen |
2023-10-29 13:00 | Wings HC Arlanda Gul
-
SK Iron Hockey Blå | Heidelberghallen |
2023-10-29 13:00 | Norrtälje IK Gul
-
Wings HC Arlanda Gul | Heidelberghallen |
2023-10-29 13:00 | SK Iron Hockey Blå
-
Östhammars SK | Heidelberghallen |
2023-11-11 10:00 | Knivsta IS Svart
-
Östhammars SK | Vegahallen |
2023-11-11 10:30 | Östhammars SK
-
Gimo IF HC Vit | Vegahallen |
2023-11-11 11:00 | Tierps HK Röd
-
Östhammars SK | Vegahallen |
2023-11-11 12:00 | Almtuna IS Gul
-
Enköpings SK HK Grön | Sandbrohallen |
2023-11-11 12:00 | Knivsta IS Vit
-
Norrtälje IK Gul | Sandbrohallen |
2023-11-11 12:00 | Almtuna IS Gul
-
Knivsta IS Vit | Sandbrohallen |
2023-11-11 12:00 | Norrtälje IK Gul
-
Enköpings SK HK Grön | Sandbrohallen |
2023-11-11 12:00 | Almtuna IS Gul
-
Norrtälje IK Gul | Sandbrohallen |
2023-11-11 12:00 | Enköpings SK HK Grön
-
Knivsta IS Vit | Sandbrohallen |
2023-11-11 13:30 | Wings HC Arlanda Blå
-
Uppsala Young Hockey Club | Gimo Ishall |
2023-11-11 13:30 | SK Iron Hockey Blå
-
Gimo IF HC Blå | Gimo Ishall |
2023-11-11 13:55 | Östervåla IF
-
Wings HC Arlanda Blå | Gimo Ishall |
2023-11-11 13:55 | Gimo IF HC Blå
-
Uppsala Young Hockey Club | Gimo Ishall |
2023-11-11 14:20 | Östervåla IF
-
SK Iron Hockey Blå | Gimo Ishall |
2023-11-11 14:20 | Gimo IF HC Blå
-
Wings HC Arlanda Blå | Gimo Ishall |
2023-11-11 15:15 | Östervåla IF
-
Gimo IF HC Blå | Gimo Ishall |
2023-11-11 15:15 | Uppsala Young Hockey Club
-
SK Iron Hockey Blå | Gimo Ishall |
2023-11-11 15:40 | Östervåla IF
-
Uppsala Young Hockey Club | Gimo Ishall |
2023-11-11 15:40 | Wings HC Arlanda Blå
-
SK Iron Hockey Blå | Gimo Ishall |
2023-11-12 12:00 | Wings HC Arlanda Gul
-
Rimbo IF Röd | Pinbackshallen |
2023-11-12 12:00 | Bålsta HC Vit
-
Enköpings SK HK Vit | Pinbackshallen |
2023-11-12 12:00 | Tierps HK Svart
-
Wings HC Arlanda Gul | Pinbackshallen |
2023-11-12 12:00 | Enköpings SK HK Vit
-
Rimbo IF Röd | Pinbackshallen |
2023-11-12 12:00 | Tierps HK Svart
-
Bålsta HC Vit | Pinbackshallen |
2023-11-12 12:00 | Enköpings SK HK Vit
-
Wings HC Arlanda Gul | Pinbackshallen |
2023-11-12 12:00 | Tierps HK Svart
-
Enköpings SK HK Vit | Pinbackshallen |
2023-11-12 12:00 | Rimbo IF Röd
-
Bålsta HC Vit | Pinbackshallen |
2023-11-12 12:00 | Tierps HK Svart
-
Rimbo IF Röd | Pinbackshallen |
2023-11-12 12:00 | Wings HC Arlanda Gul
-
Bålsta HC Vit | Pinbackshallen |
2023-11-12 12:20 | Norrtälje IK Röd
-
Rimbo IF Blå | Bålsta Ishall |
2023-11-12 12:20 | SK Iron Hockey Gul
-
Bålsta HC Grön | Bålsta Ishall |
2023-11-12 12:20 | Almtuna IS Röd
-
Norrtälje IK Röd | Bålsta Ishall |
2023-11-12 12:20 | Bålsta HC Grön
-
Rimbo IF Blå | Bålsta Ishall |
2023-11-12 12:20 | Almtuna IS Röd
-
SK Iron Hockey Gul | Bålsta Ishall |
2023-11-12 12:20 | Bålsta HC Grön
-
Norrtälje IK Röd | Bålsta Ishall |
2023-11-12 12:20 | Almtuna IS Röd
-
Bålsta HC Grön | Bålsta Ishall |
2023-11-12 12:20 | Rimbo IF Blå
-
SK Iron Hockey Gul | Bålsta Ishall |
2023-11-12 12:20 | Almtuna IS Röd
-
Rimbo IF Blå | Bålsta Ishall |
2023-11-12 12:20 | Norrtälje IK Röd
-
SK Iron Hockey Gul | Bålsta Ishall |
2023-11-18 11:30 | Östervåla IF
-
Rimbo IF Röd | Sandbrohallen |
2023-11-18 11:30 | Wings HC Arlanda Blå
-
Enköpings SK HK Grön | Sandbrohallen |
2023-11-18 11:30 | Tierps HK Röd
-
Östervåla IF | Sandbrohallen |
2023-11-18 11:30 | Enköpings SK HK Grön
-
Rimbo IF Röd | Sandbrohallen |
2023-11-18 11:30 | Tierps HK Röd
-
Wings HC Arlanda Blå | Sandbrohallen |
2023-11-18 11:30 | Enköpings SK HK Grön
-
Östervåla IF | Sandbrohallen |
2023-11-18 11:30 | Tierps HK Röd
-
Enköpings SK HK Grön | Sandbrohallen |
2023-11-18 11:30 | Rimbo IF Röd
-
Wings HC Arlanda Blå | Sandbrohallen |
2023-11-18 11:30 | Tierps HK Röd
-
Rimbo IF Röd | Sandbrohallen |
2023-11-18 11:30 | Östervåla IF
-
Wings HC Arlanda Blå | Sandbrohallen |
2023-11-18 12:30 | Bålsta HC Vit
-
Enköpings SK HK Vit | Gordon Nice Ice Arena |
2023-11-18 12:55 | Enköpings SK HK Vit
-
Uppsala Young Hockey Club | Gordon Nice Ice Arena |
2023-11-18 13:20 | Almtuna IS Röd
-
Bålsta HC Vit | Gordon Nice Ice Arena |
2023-11-18 14:15 | Almtuna IS Röd
-
Enköpings SK HK Vit | Gordon Nice Ice Arena |
2023-11-18 14:40 | Uppsala Young Hockey Club
-
Bålsta HC Vit | Gordon Nice Ice Arena |
2023-11-18 15:05 | Almtuna IS Röd
-
Uppsala Young Hockey Club | Gordon Nice Ice Arena |
2023-11-18 15:15 | Tierps HK Svart
-
Bålsta HC Grön | Centrum för Idrott & Kultur |
2023-11-18 15:15 | Knivsta IS Svart
-
SK Iron Hockey Blå | Centrum för Idrott & Kultur |
2023-11-18 15:15 | Tierps HK Svart
-
Knivsta IS Svart | Centrum för Idrott & Kultur |
2023-11-18 15:15 | SK Iron Hockey Blå
-
Bålsta HC Grön | Centrum för Idrott & Kultur |
2023-11-18 15:15 | Tierps HK Svart
-
SK Iron Hockey Blå | Centrum för Idrott & Kultur |
2023-11-18 15:15 | Bålsta HC Grön
-
Knivsta IS Svart | Centrum för Idrott & Kultur |
2023-11-19 12:45 | Knivsta IS Vit
-
Rimbo IF Blå | Heidelberghallen |
2023-11-19 12:45 | Norrtälje IK Gul
-
Gimo IF HC Blå | Heidelberghallen |
2023-11-19 12:45 | Almtuna IS Gul
-
Knivsta IS Vit | Heidelberghallen |
2023-11-19 12:45 | Gimo IF HC Blå
-
Rimbo IF Blå | Heidelberghallen |
2023-11-19 12:45 | Almtuna IS Gul
-
Norrtälje IK Gul | Heidelberghallen |
2023-11-19 12:45 | Gimo IF HC Blå
-
Knivsta IS Vit | Heidelberghallen |
2023-11-19 12:45 | Almtuna IS Gul
-
Gimo IF HC Blå | Heidelberghallen |
2023-11-19 12:45 | Rimbo IF Blå
-
Norrtälje IK Gul | Heidelberghallen |
2023-11-19 12:45 | Almtuna IS Gul
-
Rimbo IF Blå | Heidelberghallen |
2023-11-19 12:45 | Knivsta IS Vit
-
Norrtälje IK Gul | Heidelberghallen |
2023-12-03 12:00 | Almtuna IS Röd
-
Gimo IF HC Vit | Pinbackshallen |
2023-12-03 12:00 | Östhammars SK
-
Wings HC Arlanda Blå | Pinbackshallen |
2023-12-03 12:00 | Almtuna IS Röd
-
Östhammars SK | Pinbackshallen |
2023-12-03 12:00 | Wings HC Arlanda Blå
-
Gimo IF HC Vit | Pinbackshallen |
2023-12-03 12:00 | Almtuna IS Röd
-
Wings HC Arlanda Blå | Pinbackshallen |
2023-12-03 12:00 | Gimo IF HC Vit
-
Östhammars SK | Pinbackshallen |
2023-12-03 13:00 | Knivsta IS Svart
-
Enköpings SK HK Vit | Lundahallen |
2023-12-03 13:00 | Norrtälje IK Gul
-
SK Iron Hockey Gul | Lundahallen |
2023-12-03 13:25 | Östervåla IF
-
Knivsta IS Svart | Lundahallen |
2023-12-03 13:25 | SK Iron Hockey Gul
-
Enköpings SK HK Vit | Lundahallen |
2023-12-03 13:50 | Östervåla IF
-
Norrtälje IK Gul | Lundahallen |
2023-12-03 13:50 | SK Iron Hockey Gul
-
Knivsta IS Svart | Lundahallen |
2023-12-03 14:15 | Östervåla IF
-
SK Iron Hockey Gul | Lundahallen |
2023-12-03 14:15 | Enköpings SK HK Vit
-
Norrtälje IK Gul | Lundahallen |
2023-12-03 14:40 | Östervåla IF
-
Enköpings SK HK Vit | Lundahallen |
2023-12-03 14:40 | Knivsta IS Svart
-
Norrtälje IK Gul | Lundahallen |
2024-01-13 09:00 | Östervåla IF
-
Rimbo IF Blå | Vegahallen |
2024-01-13 09:00 | SK Iron Hockey Gul
-
Bålsta HC Grön | Vegahallen |
2024-01-13 09:30 | Tierps HK Röd
-
Östervåla IF | Vegahallen |
2024-01-13 09:30 | Bålsta HC Grön
-
Rimbo IF Blå | Vegahallen |
2024-01-13 10:00 | Tierps HK Röd
-
SK Iron Hockey Gul | Vegahallen |
2024-01-13 10:00 | Bålsta HC Grön
-
Östervåla IF | Vegahallen |
2024-01-13 10:45 | Tierps HK Röd
-
Bålsta HC Grön | Vegahallen |
2024-01-13 10:45 | Rimbo IF Blå
-
SK Iron Hockey Gul | Vegahallen |
2024-01-13 11:10 | Tierps HK Röd
-
Rimbo IF Blå | Vegahallen |
2024-01-13 11:10 | Östervåla IF
-
SK Iron Hockey Gul | Vegahallen |
2024-01-13 11:30 | Wings HC Arlanda Blå
-
Rimbo IF Röd | Sandbrohallen |
2024-01-13 11:30 | SK Iron Hockey Blå
-
Enköpings SK HK Grön | Sandbrohallen |
2024-01-13 11:30 | Norrtälje IK Röd
-
Wings HC Arlanda Blå | Sandbrohallen |
2024-01-13 11:30 | Enköpings SK HK Grön
-
Rimbo IF Röd | Sandbrohallen |
2024-01-13 11:30 | Norrtälje IK Röd
-
SK Iron Hockey Blå | Sandbrohallen |
2024-01-13 11:30 | Enköpings SK HK Grön
-
Wings HC Arlanda Blå | Sandbrohallen |
2024-01-13 11:30 | Norrtälje IK Röd
-
Enköpings SK HK Grön | Sandbrohallen |
2024-01-13 11:30 | Rimbo IF Röd
-
SK Iron Hockey Blå | Sandbrohallen |
2024-01-13 11:30 | Norrtälje IK Röd
-
Rimbo IF Röd | Sandbrohallen |
2024-01-13 11:30 | Wings HC Arlanda Blå
-
SK Iron Hockey Blå | Sandbrohallen |
2024-01-13 12:30 | Wings HC Arlanda Gul
-
Enköpings SK HK Vit | Bålsta Ishall |
2024-01-13 12:30 | Gimo IF HC Blå
-
Bålsta HC Vit | Bålsta Ishall |
2024-01-13 12:30 | Knivsta IS Vit
-
Wings HC Arlanda Gul | Bålsta Ishall |
2024-01-13 12:30 | Bålsta HC Vit
-
Enköpings SK HK Vit | Bålsta Ishall |
2024-01-13 12:30 | Knivsta IS Vit
-
Gimo IF HC Blå | Bålsta Ishall |
2024-01-13 12:30 | Bålsta HC Vit
-
Wings HC Arlanda Gul | Bålsta Ishall |
2024-01-13 12:30 | Knivsta IS Vit
-
Bålsta HC Vit | Bålsta Ishall |
2024-01-13 12:30 | Enköpings SK HK Vit
-
Gimo IF HC Blå | Bålsta Ishall |
2024-01-13 12:30 | Knivsta IS Vit
-
Enköpings SK HK Vit | Bålsta Ishall |
2024-01-13 12:30 | Wings HC Arlanda Gul
-
Gimo IF HC Blå | Bålsta Ishall |
2024-01-14 12:30 | Almtuna IS Röd
-
Uppsala Young Hockey Club | Gränbyhallen (B) |
2024-01-14 12:30 | Norrtälje IK Gul
-
Östhammars SK | Gränbyhallen (B) |
2024-01-14 12:55 | Almtuna IS Röd
-
Norrtälje IK Gul | Gränbyhallen (B) |
2024-01-14 12:55 | Östhammars SK
-
Uppsala Young Hockey Club | Gränbyhallen (B) |
2024-01-14 13:00 | Almtuna IS Gul
-
Gimo IF HC Vit | Centrum för Idrott & Kultur |
2024-01-14 13:15 | Tierps HK Svart
-
Knivsta IS Svart | Centrum för Idrott & Kultur |
2024-01-14 13:15 | Almtuna IS Gul
-
Tierps HK Svart | Centrum för Idrott & Kultur |
2024-01-14 13:15 | Knivsta IS Svart
-
Gimo IF HC Vit | Centrum för Idrott & Kultur |
2024-01-14 13:15 | Almtuna IS Gul
-
Knivsta IS Svart | Centrum för Idrott & Kultur |
2024-01-14 13:15 | Gimo IF HC Vit
-
Tierps HK Svart | Centrum för Idrott & Kultur |
2024-01-14 13:25 | Almtuna IS Röd
-
Östhammars SK | Gränbyhallen (B) |
2024-01-14 13:25 | Uppsala Young Hockey Club
-
Norrtälje IK Gul | Gränbyhallen (B) |
2024-01-20 13:30 | Östhammars SK
-
Rimbo IF Blå | ÖSK hallen |
2024-01-20 13:30 | Wings HC Arlanda Blå
-
Bålsta HC Grön | ÖSK hallen |
2024-01-20 13:30 | Bålsta HC Grön
-
Rimbo IF Blå | ÖSK hallen |
2024-01-20 13:30 | Bålsta HC Grön
-
Östhammars SK | ÖSK hallen |
2024-01-20 13:30 | Rimbo IF Blå
-
Wings HC Arlanda Blå | ÖSK hallen |
2024-01-20 13:30 | Östhammars SK
-
Wings HC Arlanda Blå | ÖSK hallen |
2024-01-21 12:00 | Wings HC Arlanda Gul
-
Rimbo IF Röd | Pinbackshallen |
2024-01-21 12:00 | Bålsta HC Vit
-
Uppsala Young Hockey Club | Pinbackshallen |
2024-01-21 12:00 | Tierps HK Svart
-
Wings HC Arlanda Gul | Pinbackshallen |
2024-01-21 12:00 | Uppsala Young Hockey Club
-
Rimbo IF Röd | Pinbackshallen |
2024-01-21 12:00 | Tierps HK Svart
-
Bålsta HC Vit | Pinbackshallen |
2024-01-21 12:00 | Uppsala Young Hockey Club
-
Wings HC Arlanda Gul | Pinbackshallen |
2024-01-21 12:00 | Tierps HK Svart
-
Uppsala Young Hockey Club | Pinbackshallen |
2024-01-21 12:00 | Rimbo IF Röd
-
Bålsta HC Vit | Pinbackshallen |
2024-01-21 12:00 | Tierps HK Svart
-
Rimbo IF Röd | Pinbackshallen |
2024-01-21 12:00 | Wings HC Arlanda Gul
-
Bålsta HC Vit | Pinbackshallen |
2024-01-21 13:30 | Tierps HK Röd
-
Gimo IF HC Vit | Gimo Ishall |
2024-01-21 13:30 | Knivsta IS Svart
-
Norrtälje IK Röd | Gimo Ishall |
2024-01-21 13:55 | Almtuna IS Gul
-
Tierps HK Röd | Gimo Ishall |
2024-01-21 13:55 | Norrtälje IK Röd
-
Gimo IF HC Vit | Gimo Ishall |
2024-01-21 14:00 | Almtuna IS Röd
-
Enköpings SK HK Vit | Bahcohallen |
2024-01-21 14:00 | SK Iron Hockey Blå
-
Gimo IF HC Blå | Bahcohallen |
2024-01-21 14:00 | Almtuna IS Röd
-
SK Iron Hockey Blå | Bahcohallen |
2024-01-21 14:00 | Gimo IF HC Blå
-
Enköpings SK HK Vit | Bahcohallen |
2024-01-21 14:00 | Almtuna IS Röd
-
Gimo IF HC Blå | Bahcohallen |
2024-01-21 14:00 | Enköpings SK HK Vit
-
SK Iron Hockey Blå | Bahcohallen |
2024-01-21 14:20 | Almtuna IS Gul
-
Knivsta IS Svart | Gimo Ishall |
2024-01-21 14:20 | Norrtälje IK Röd
-
Tierps HK Röd | Gimo Ishall |
2024-01-21 15:15 | Almtuna IS Gul
-
Norrtälje IK Röd | Gimo Ishall |
2024-01-21 15:15 | Gimo IF HC Vit
-
Knivsta IS Svart | Gimo Ishall |
2024-01-21 15:45 | Almtuna IS Gul
-
Gimo IF HC Vit | Gimo Ishall |
2024-01-21 15:45 | Tierps HK Röd
-
Knivsta IS Svart | Gimo Ishall |
2024-01-21 12:00 | Östervåla IF
-
Enköpings SK HK Grön | Heidelberghallen |
2024-01-21 12:00 | Norrtälje IK Gul
-
SK Iron Hockey Gul | Heidelberghallen |
2024-01-21 12:00 | Östervåla IF
-
Norrtälje IK Gul | Heidelberghallen |
2024-01-21 12:00 | SK Iron Hockey Gul
-
Enköpings SK HK Grön | Heidelberghallen |
2024-01-21 12:00 | Östervåla IF
-
SK Iron Hockey Gul | Heidelberghallen |
2024-01-21 12:00 | Enköpings SK HK Grön
-
Norrtälje IK Gul | Heidelberghallen |
2024-02-03 12:30 | Almtuna IS Röd
-
Uppsala Young Hockey Club | Gordon Nice Ice Arena |
2024-02-03 12:30 | Knivsta IS Vit
-
Enköpings SK HK Vit | Bålsta Ishall |
2024-02-03 12:30 | Gimo IF HC Vit
-
Bålsta HC Grön | Bålsta Ishall |
2024-02-03 12:30 | Almtuna IS Gul
-
Knivsta IS Vit | Bålsta Ishall |
2024-02-03 12:30 | Bålsta HC Grön
-
Enköpings SK HK Vit | Bålsta Ishall |
2024-02-03 12:30 | Almtuna IS Gul
-
Gimo IF HC Vit | Bålsta Ishall |
2024-02-03 12:30 | Bålsta HC Grön
-
Knivsta IS Vit | Bålsta Ishall |
2024-02-03 12:30 | Almtuna IS Gul
-
Bålsta HC Grön | Bålsta Ishall |
2024-02-03 12:30 | Enköpings SK HK Vit
-
Gimo IF HC Vit | Bålsta Ishall |
2024-02-03 12:30 | Almtuna IS Gul
-
Enköpings SK HK Vit | Bålsta Ishall |
2024-02-03 12:30 | Knivsta IS Vit
-
Gimo IF HC Vit | Bålsta Ishall |
2024-02-03 13:05 | Knivsta IS Svart
-
Wings HC Arlanda Gul | Gordon Nice Ice Arena |
2024-02-03 13:15 | Tierps HK Svart
-
Enköpings SK HK Grön | Pinbackshallen |
2024-02-03 13:15 | Wings HC Arlanda Blå
-
SK Iron Hockey Gul | Pinbackshallen |
2024-02-03 13:15 | Tierps HK Svart
-
Wings HC Arlanda Blå | Pinbackshallen |
2024-02-03 13:15 | SK Iron Hockey Gul
-
Enköpings SK HK Grön | Pinbackshallen |
2024-02-03 13:15 | Tierps HK Svart
-
SK Iron Hockey Gul | Pinbackshallen |
2024-02-03 13:15 | Enköpings SK HK Grön
-
Wings HC Arlanda Blå | Pinbackshallen |
2024-02-03 13:30 | Norrtälje IK Gul
-
Rimbo IF Röd | Thorséns Arena |
2024-02-03 13:30 | SK Iron Hockey Blå
-
Bålsta HC Vit | Thorséns Arena |
2024-02-03 13:30 | Tierps HK Röd
-
Norrtälje IK Gul | Thorséns Arena |
2024-02-03 13:30 | Bålsta HC Vit
-
Rimbo IF Röd | Thorséns Arena |
2024-02-03 13:30 | Tierps HK Röd
-
SK Iron Hockey Blå | Thorséns Arena |
2024-02-03 13:30 | Bålsta HC Vit
-
Norrtälje IK Gul | Thorséns Arena |
2024-02-03 13:30 | Tierps HK Röd
-
Bålsta HC Vit | Thorséns Arena |
2024-02-03 13:30 | Rimbo IF Röd
-
SK Iron Hockey Blå | Thorséns Arena |
2024-02-03 13:30 | Tierps HK Röd
-
Rimbo IF Röd | Thorséns Arena |
2024-02-03 13:30 | Norrtälje IK Gul
-
SK Iron Hockey Blå | Thorséns Arena |
2024-02-03 14:00 | Almtuna IS Röd
-
Knivsta IS Svart | Gordon Nice Ice Arena |
2024-02-03 14:25 | Wings HC Arlanda Gul
-
Uppsala Young Hockey Club | Gordon Nice Ice Arena |
2024-02-03 15:10 | Almtuna IS Röd
-
Wings HC Arlanda Gul | Gordon Nice Ice Arena |
2024-02-03 15:35 | Uppsala Young Hockey Club
-
Knivsta IS Svart | Gordon Nice Ice Arena |
2024-02-04 13:30 | Norrtälje IK Röd
-
Rimbo IF Blå | Gimo Ishall |
2024-02-04 13:30 | Östhammars SK
-
Gimo IF HC Blå | Gimo Ishall |
2024-02-04 13:55 | Östervåla IF
-
Norrtälje IK Röd | Gimo Ishall |
2024-02-04 13:55 | Gimo IF HC Blå
-
Rimbo IF Blå | Gimo Ishall |
2024-02-04 14:20 | Östervåla IF
-
Östhammars SK | Gimo Ishall |
2024-02-04 14:20 | Gimo IF HC Blå
-
Norrtälje IK Röd | Gimo Ishall |
2024-02-04 15:15 | Östervåla IF
-
Gimo IF HC Blå | Gimo Ishall |
2024-02-04 15:15 | Rimbo IF Blå
-
Östhammars SK | Gimo Ishall |
2024-02-04 15:45 | Östervåla IF
-
Rimbo IF Blå | Gimo Ishall |
2024-02-04 15:45 | Norrtälje IK Röd
-
Östhammars SK | Gimo Ishall |