Schedule |
---|
|
2022-10-22 12:30 | Bålsta HC Röd
-
Uppsala Young Hockey Club | Gordon Nice Ice Arena |
2022-10-22 12:55 | Östervåla IF Gul
-
Knivsta IS | Gordon Nice Ice Arena |
2022-10-22 13:45 | Bålsta HC Röd
-
Knivsta IS | Gordon Nice Ice Arena |
2022-10-22 14:10 | Uppsala Young Hockey Club
-
Östervåla IF Gul | Gordon Nice Ice Arena |
2022-10-22 15:00 | Bålsta HC Röd
-
Östervåla IF Gul | Gordon Nice Ice Arena |
2022-10-22 15:10 | Almtuna IS Röd
-
Wings HC Arlanda Gul | Gränbyhallen (B) |
2022-10-22 15:10 | Bålsta HC Grön
-
SK Iron Hockey Vit | Gränbyhallen (B) |
2022-10-22 15:25 | Knivsta IS
-
Uppsala Young Hockey Club | Gordon Nice Ice Arena |
2022-10-22 15:35 | Almtuna IS Röd
-
Bålsta HC Grön | Gränbyhallen (B) |
2022-10-22 15:35 | SK Iron Hockey Vit
-
Wings HC Arlanda Gul | Gränbyhallen (B) |
2022-10-22 16:10 | Almtuna IS Röd
-
SK Iron Hockey Vit | Gränbyhallen (B) |
2022-10-23 14:00 | Almtuna IS Vit
-
SK Iron Hockey Blå | Sparbankens IP |
2022-10-23 14:00 | Hallsta IK
-
Rimbo IF Vit | Sparbankens IP |
2022-10-23 14:00 | Almtuna IS Vit
-
Hallsta IK | Sparbankens IP |
2022-10-23 14:00 | Rimbo IF Vit
-
SK Iron Hockey Blå | Sparbankens IP |
2022-10-23 14:00 | Almtuna IS Vit
-
Rimbo IF Vit | Sparbankens IP |
2022-10-23 14:00 | SK Iron Hockey Blå
-
Hallsta IK | Sparbankens IP |
2022-11-05 13:15 | Enköpings SK HK Svart
-
Uppsala Young Hockey Club | Thorséns Arena |
2022-11-05 13:15 | Gimo IF HC
-
SK Iron Hockey Blå | Thorséns Arena |
2022-11-05 13:15 | Bålsta HC Svart
-
Enköpings SK HK Svart | Thorséns Arena |
2022-11-05 13:15 | SK Iron Hockey Blå
-
Uppsala Young Hockey Club | Thorséns Arena |
2022-11-05 13:15 | Bålsta HC Svart
-
Gimo IF HC | Thorséns Arena |
2022-11-05 13:15 | SK Iron Hockey Blå
-
Enköpings SK HK Svart | Thorséns Arena |
2022-11-05 13:15 | Bålsta HC Svart
-
SK Iron Hockey Blå | Thorséns Arena |
2022-11-05 13:15 | Uppsala Young Hockey Club
-
Gimo IF HC | Thorséns Arena |
2022-11-05 13:15 | Bålsta HC Svart
-
Uppsala Young Hockey Club | Thorséns Arena |
2022-11-05 13:15 | Enköpings SK HK Svart
-
Gimo IF HC | Thorséns Arena |
2022-11-06 00:00 | Enköpings SK HK grön
-
Knivsta IS | Sandbrohallen |
2022-11-06 00:00 | Knivsta IS
-
Wings HC Arlanda Gul | Sandbrohallen |
2022-11-06 00:00 | Bålsta HC Röd
-
Knivsta IS | Sandbrohallen |
2022-11-06 09:45 | Bålsta HC Vit
-
Wings HC Arlanda Blå | Arkadienhallen |
2022-11-06 09:45 | Rimbo IF Blå
-
SK Iron Hockey Vit | Arkadienhallen |
2022-11-06 09:45 | Almtuna IS Vit
-
Bålsta HC Vit | Arkadienhallen |
2022-11-06 09:45 | SK Iron Hockey Vit
-
Wings HC Arlanda Blå | Arkadienhallen |
2022-11-06 09:45 | Almtuna IS Vit
-
Rimbo IF Blå | Arkadienhallen |
2022-11-06 09:45 | SK Iron Hockey Vit
-
Bålsta HC Vit | Arkadienhallen |
2022-11-06 09:45 | Almtuna IS Vit
-
SK Iron Hockey Vit | Arkadienhallen |
2022-11-06 09:45 | Wings HC Arlanda Blå
-
Rimbo IF Blå | Arkadienhallen |
2022-11-06 09:45 | Almtuna IS Vit
-
Wings HC Arlanda Blå | Arkadienhallen |
2022-11-06 09:45 | Bålsta HC Vit
-
Rimbo IF Blå | Arkadienhallen |
2022-11-06 10:00 | Hallsta IK
-
Östhammars SK | Lundahallen |
2022-11-06 10:00 | SHK Hockey Club
-
Östervåla IF Gul | Lundahallen |
2022-11-06 10:30 | Hallsta IK
-
SHK Hockey Club | Lundahallen |
2022-11-06 10:30 | Östervåla IF Gul
-
Östhammars SK | Lundahallen |
2022-11-06 11:00 | Hallsta IK
-
Östervåla IF Gul | Lundahallen |
2022-11-06 11:00 | Östhammars SK
-
SHK Hockey Club | Lundahallen |
2022-11-06 12:45 | Almtuna IS Röd
-
Rimbo IF Vit | Contigahallen |
2022-11-06 12:45 | Bålsta HC Grön
-
Norrtälje IK | Contigahallen |
2022-11-06 12:45 | Almtuna IS Röd
-
Bålsta HC Grön | Contigahallen |
2022-11-06 12:45 | Norrtälje IK
-
Rimbo IF Vit | Contigahallen |
2022-11-06 12:45 | Almtuna IS Röd
-
Norrtälje IK | Contigahallen |
2022-11-06 12:45 | Rimbo IF Vit
-
Bålsta HC Grön | Contigahallen |
2022-11-19 09:30 | Bålsta HC Vit
-
SHK Hockey Club | Gimo Ishall |
2022-11-19 09:30 | Gimo IF HC
-
SK Iron Hockey Blå | Gimo Ishall |
2022-11-19 10:00 | Almtuna IS Röd
-
Bålsta HC Vit | Gimo Ishall |
2022-11-19 10:00 | SK Iron Hockey Blå
-
SHK Hockey Club | Gimo Ishall |
2022-11-19 10:30 | Almtuna IS Röd
-
Gimo IF HC | Gimo Ishall |
2022-11-19 10:30 | SK Iron Hockey Blå
-
Bålsta HC Vit | Gimo Ishall |
2022-11-19 11:00 | Almtuna IS Röd
-
SK Iron Hockey Blå | Gimo Ishall |
2022-11-19 11:00 | SHK Hockey Club
-
Gimo IF HC | Gimo Ishall |
2022-11-19 11:15 | Almtuna IS Röd
-
SHK Hockey Club | Gimo Ishall |
2022-11-19 11:15 | Bålsta HC Vit
-
Gimo IF HC | Gimo Ishall |
2022-11-19 12:45 | Rimbo IF Blå
-
Östervåla IF Gul | Arkadienhallen |
2022-11-19 12:45 | SK Iron Hockey Vit
-
Tierps HK | Arkadienhallen |
2022-11-19 12:45 | Enköpings SK HK Svart
-
Rimbo IF Blå | Arkadienhallen |
2022-11-19 12:45 | Tierps HK
-
Östervåla IF Gul | Arkadienhallen |
2022-11-19 12:45 | Enköpings SK HK Svart
-
SK Iron Hockey Vit | Arkadienhallen |
2022-11-19 12:45 | Tierps HK
-
Rimbo IF Blå | Arkadienhallen |
2022-11-19 12:45 | Enköpings SK HK Svart
-
Tierps HK | Arkadienhallen |
2022-11-19 12:45 | Östervåla IF Gul
-
SK Iron Hockey Vit | Arkadienhallen |
2022-11-19 12:45 | Enköpings SK HK Svart
-
Östervåla IF Gul | Arkadienhallen |
2022-11-19 12:45 | Rimbo IF Blå
-
SK Iron Hockey Vit | Arkadienhallen |
2022-11-19 16:05 | Bålsta HC Röd
-
Wings HC Arlanda Vit | Centrum för Idrott & Kultur |
2022-11-19 16:05 | Knivsta IS
-
Uppsala Young Hockey Club | Centrum för Idrott & Kultur |
2022-11-19 16:35 | Bålsta HC Röd
-
Knivsta IS | Centrum för Idrott & Kultur |
2022-11-19 16:35 | Uppsala Young Hockey Club
-
Wings HC Arlanda Vit | Centrum för Idrott & Kultur |
2022-11-19 17:05 | Bålsta HC Röd
-
Uppsala Young Hockey Club | Centrum för Idrott & Kultur |
2022-11-19 17:05 | Wings HC Arlanda Vit
-
Knivsta IS | Centrum för Idrott & Kultur |
2022-11-20 13:40 | Almtuna IS Vit
-
Wings HC Arlanda Blå | Bålsta Ishall |
2022-11-20 13:40 | Bålsta HC Svart
-
Enköpings SK HK grön | Bålsta Ishall |
2022-11-20 14:00 | Bålsta HC Grön
-
Östervåla IF Blå | Sparbankens IP |
2022-11-20 14:00 | Hallsta IK
-
Norrtälje IK | Sparbankens IP |
2022-11-20 14:00 | Bålsta HC Grön
-
Hallsta IK | Sparbankens IP |
2022-11-20 14:00 | Norrtälje IK
-
Östervåla IF Blå | Sparbankens IP |
2022-11-20 14:00 | Bålsta HC Grön
-
Norrtälje IK | Sparbankens IP |
2022-11-20 14:00 | Östervåla IF Blå
-
Hallsta IK | Sparbankens IP |
2022-11-20 14:00 | Almtuna IS Vit
-
Bålsta HC Svart | Bålsta Ishall |
2022-11-20 14:00 | Enköpings SK HK grön
-
Wings HC Arlanda Blå | Bålsta Ishall |
2022-11-20 14:20 | Almtuna IS Vit
-
Enköpings SK HK grön | Bålsta Ishall |
2022-11-20 14:20 | Wings HC Arlanda Blå
-
Bålsta HC Svart | Bålsta Ishall |
2022-11-20 15:00 | Almtuna IS Gul
-
Östhammars SK | ÖSK hallen |
2022-11-20 15:00 | Rimbo IF Vit
-
Wings HC Arlanda Gul | ÖSK hallen |
2022-11-20 15:25 | Almtuna IS Gul
-
Rimbo IF Vit | ÖSK hallen |
2022-11-20 15:25 | Wings HC Arlanda Gul
-
Östhammars SK | ÖSK hallen |
2022-11-20 15:55 | Almtuna IS Gul
-
Wings HC Arlanda Gul | ÖSK hallen |
2022-11-20 15:55 | Östhammars SK
-
Rimbo IF Vit | ÖSK hallen |
2022-12-04 09:00 | Almtuna IS Vit
-
Östhammars SK | Thorséns Arena |
2022-12-04 09:00 | Bålsta HC Röd
-
Uppsala Young Hockey Club | Thorséns Arena |
2022-12-04 09:00 | Almtuna IS Vit
-
Bålsta HC Röd | Thorséns Arena |
2022-12-04 09:00 | Uppsala Young Hockey Club
-
Östhammars SK | Thorséns Arena |
2022-12-04 09:00 | Almtuna IS Vit
-
Uppsala Young Hockey Club | Thorséns Arena |
2022-12-04 09:00 | Östhammars SK
-
Bålsta HC Röd | Thorséns Arena |
2022-12-04 10:00 | SK Iron Hockey Vit
-
Östervåla IF Gul | PEK hallen |
2022-12-04 10:00 | SHK Hockey Club
-
Wings HC Arlanda Gul | PEK hallen |
2022-12-04 10:00 | Almtuna IS Gul
-
Östervåla IF Blå | Lundahallen |
2022-12-04 10:00 | Rimbo IF Vit
-
SK Iron Hockey Blå | Lundahallen |
2022-12-04 10:25 | Knivsta IS
-
SK Iron Hockey Vit | PEK hallen |
2022-12-04 10:25 | Wings HC Arlanda Gul
-
Östervåla IF Gul | PEK hallen |
2022-12-04 10:30 | Almtuna IS Gul
-
Rimbo IF Vit | Lundahallen |
2022-12-04 10:30 | SK Iron Hockey Blå
-
Östervåla IF Blå | Lundahallen |
2022-12-04 11:00 | Almtuna IS Gul
-
SK Iron Hockey Blå | Lundahallen |
2022-12-04 11:00 | Östervåla IF Blå
-
Rimbo IF Vit | Lundahallen |
2022-12-04 11:10 | Knivsta IS
-
SHK Hockey Club | PEK hallen |
2022-12-04 11:10 | Wings HC Arlanda Gul
-
SK Iron Hockey Vit | PEK hallen |
2022-12-04 11:35 | Knivsta IS
-
Wings HC Arlanda Gul | PEK hallen |
2022-12-04 11:35 | Östervåla IF Gul
-
SHK Hockey Club | PEK hallen |
2022-12-04 12:00 | Knivsta IS
-
Östervåla IF Gul | PEK hallen |
2022-12-04 12:00 | SK Iron Hockey Vit
-
SHK Hockey Club | PEK hallen |
2022-12-04 12:45 | Enköpings SK HK Svart
-
Rimbo IF Blå | Contigahallen |
2022-12-04 12:45 | Gimo IF HC
-
Norrtälje IK | Contigahallen |
2022-12-04 12:45 | Bålsta HC Svart
-
Enköpings SK HK Svart | Contigahallen |
2022-12-04 12:45 | Norrtälje IK
-
Rimbo IF Blå | Contigahallen |
2022-12-04 12:45 | Bålsta HC Svart
-
Gimo IF HC | Contigahallen |
2022-12-04 12:45 | Norrtälje IK
-
Enköpings SK HK Svart | Contigahallen |
2022-12-04 12:45 | Bålsta HC Svart
-
Norrtälje IK | Contigahallen |
2022-12-04 12:45 | Rimbo IF Blå
-
Gimo IF HC | Contigahallen |
2022-12-04 12:45 | Bålsta HC Svart
-
Rimbo IF Blå | Contigahallen |
2022-12-04 12:45 | Enköpings SK HK Svart
-
Gimo IF HC | Contigahallen |
2022-12-04 13:40 | Almtuna IS Röd
-
Wings HC Arlanda Vit | Sandbrohallen |
2022-12-04 13:40 | Bålsta HC Grön
-
Enköpings SK HK grön | Sandbrohallen |
2022-12-04 13:40 | Almtuna IS Röd
-
Bålsta HC Grön | Sandbrohallen |
2022-12-04 13:40 | Enköpings SK HK grön
-
Wings HC Arlanda Vit | Sandbrohallen |
2022-12-04 13:40 | Almtuna IS Röd
-
Enköpings SK HK grön | Sandbrohallen |
2022-12-04 13:40 | Wings HC Arlanda Vit
-
Bålsta HC Grön | Sandbrohallen |
2022-12-17 09:00 | Almtuna IS Vit
-
SK Iron Hockey Blå | Gimo Ishall |
2022-12-17 09:00 | Gimo IF HC
-
Hallsta IK | Gimo Ishall |
2022-12-17 09:20 | Almtuna IS Vit
-
Gimo IF HC | Gimo Ishall |
2022-12-17 09:20 | Hallsta IK
-
SK Iron Hockey Blå | Gimo Ishall |
2022-12-17 09:40 | Almtuna IS Vit
-
Hallsta IK | Gimo Ishall |
2022-12-17 09:40 | SK Iron Hockey Blå
-
Gimo IF HC | Gimo Ishall |
2022-12-17 12:40 | Bålsta HC Röd
-
Wings HC Arlanda Gul | Bålsta Ishall |
2022-12-17 12:40 | Enköpings SK HK Svart
-
Norrtälje IK | Bålsta Ishall |
2022-12-17 13:00 | Almtuna IS Röd
-
Bålsta HC Röd | Bålsta Ishall |
2022-12-17 13:00 | Norrtälje IK
-
Wings HC Arlanda Gul | Bålsta Ishall |
2022-12-17 13:20 | Almtuna IS Röd
-
Enköpings SK HK Svart | Bålsta Ishall |
2022-12-17 13:20 | Norrtälje IK
-
Bålsta HC Röd | Bålsta Ishall |
2022-12-17 13:40 | Almtuna IS Röd
-
Norrtälje IK | Bålsta Ishall |
2022-12-17 13:40 | Wings HC Arlanda Gul
-
Enköpings SK HK Svart | Bålsta Ishall |
2022-12-17 14:00 | Almtuna IS Röd
-
Wings HC Arlanda Gul | Bålsta Ishall |
2022-12-17 14:00 | Bålsta HC Röd
-
Enköpings SK HK Svart | Bålsta Ishall |
2022-12-18 11:10 | Bålsta HC Svart
-
Wings HC Arlanda Vit | Centrum för Idrott & Kultur |
2022-12-18 11:10 | Enköpings SK HK grön
-
Knivsta IS | Centrum för Idrott & Kultur |
2022-12-18 11:35 | Bålsta HC Svart
-
Enköpings SK HK grön | Centrum för Idrott & Kultur |
2022-12-18 11:35 | Knivsta IS
-
Wings HC Arlanda Vit | Centrum för Idrott & Kultur |
2022-12-18 12:00 | Bålsta HC Svart
-
Knivsta IS | Centrum för Idrott & Kultur |
2022-12-18 12:00 | Wings HC Arlanda Vit
-
Enköpings SK HK grön | Centrum för Idrott & Kultur |
2022-12-18 12:15 | Almtuna IS Gul
-
Östervåla IF Blå | Thorséns Arena |
2022-12-18 12:15 | SK Iron Hockey Vit
-
SHK Hockey Club | Thorséns Arena |
2022-12-18 12:15 | Almtuna IS Gul
-
SK Iron Hockey Vit | Thorséns Arena |
2022-12-18 12:15 | SHK Hockey Club
-
Östervåla IF Blå | Thorséns Arena |
2022-12-18 12:15 | Almtuna IS Gul
-
SHK Hockey Club | Thorséns Arena |
2022-12-18 12:15 | Östervåla IF Blå
-
SK Iron Hockey Vit | Thorséns Arena |
2022-12-18 15:00 | Rimbo IF Blå
-
Östhammars SK | ÖSK hallen |
2022-12-18 15:00 | Uppsala Young Hockey Club
-
Wings HC Arlanda Blå | ÖSK hallen |
2022-12-18 15:25 | Bålsta HC Grön
-
Rimbo IF Blå | ÖSK hallen |
2022-12-18 15:25 | Wings HC Arlanda Blå
-
Östhammars SK | ÖSK hallen |
2022-12-18 15:55 | Bålsta HC Grön
-
Uppsala Young Hockey Club | ÖSK hallen |
2022-12-18 15:55 | Wings HC Arlanda Blå
-
Rimbo IF Blå | ÖSK hallen |
2022-12-18 16:25 | Bålsta HC Grön
-
Wings HC Arlanda Blå | ÖSK hallen |
2022-12-18 16:25 | Östhammars SK
-
Uppsala Young Hockey Club | ÖSK hallen |
2022-12-18 16:55 | Bålsta HC Grön
-
Östhammars SK | ÖSK hallen |
2022-12-18 16:55 | Rimbo IF Blå
-
Uppsala Young Hockey Club | ÖSK hallen |
2023-01-14 10:15 | Bålsta HC Svart
-
Wings HC Arlanda Blå | Sandbrohallen |
2023-01-14 10:15 | Enköpings SK HK grön
-
SK Iron Hockey Blå | Sandbrohallen |
2023-01-14 10:45 | Bålsta HC Svart
-
Enköpings SK HK grön | Sandbrohallen |
2023-01-14 10:45 | SK Iron Hockey Blå
-
Wings HC Arlanda Blå | Sandbrohallen |
2023-01-14 11:20 | Bålsta HC Svart
-
SK Iron Hockey Blå | Sandbrohallen |
2023-01-14 11:20 | Wings HC Arlanda Blå
-
Enköpings SK HK grön | Sandbrohallen |
2023-01-14 13:00 | Almtuna IS Vit
-
Uppsala Young Hockey Club | Arkadienhallen |
2023-01-14 13:00 | Bålsta HC Röd
-
Rimbo IF Vit | Arkadienhallen |
2023-01-14 13:00 | Almtuna IS Vit
-
Bålsta HC Röd | Arkadienhallen |
2023-01-14 13:00 | Rimbo IF Vit
-
Uppsala Young Hockey Club | Arkadienhallen |
2023-01-14 13:00 | Almtuna IS Vit
-
Rimbo IF Vit | Arkadienhallen |
2023-01-14 13:00 | Uppsala Young Hockey Club
-
Bålsta HC Röd | Arkadienhallen |
2023-01-15 10:00 | Bålsta HC Vit
-
Östervåla IF Gul | Lundahallen |
2023-01-15 10:00 | Gimo IF HC
-
Rimbo IF Blå | Lundahallen |
2023-01-15 10:30 | Bålsta HC Vit
-
Gimo IF HC | Lundahallen |
2023-01-15 10:30 | Rimbo IF Blå
-
Östervåla IF Gul | Lundahallen |
2023-01-15 11:00 | Bålsta HC Vit
-
Rimbo IF Blå | Lundahallen |
2023-01-15 11:00 | Östervåla IF Gul
-
Gimo IF HC | Lundahallen |
2023-01-15 14:00 | Almtuna IS Gul
-
Östervåla IF Blå | Sparbankens IP |
2023-01-15 14:00 | Hallsta IK
-
Wings HC Arlanda Gul | Sparbankens IP |
2023-01-15 14:00 | Almtuna IS Gul
-
Hallsta IK | Sparbankens IP |
2023-01-15 14:00 | Wings HC Arlanda Gul
-
Östervåla IF Blå | Sparbankens IP |
2023-01-15 14:00 | Almtuna IS Gul
-
Wings HC Arlanda Gul | Sparbankens IP |
2023-01-15 14:00 | Östervåla IF Blå
-
Hallsta IK | Sparbankens IP |
2023-01-28 12:40 | Bålsta HC Grön
-
Wings HC Arlanda Vit | Bålsta Ishall |
2023-01-28 12:40 | Enköpings SK HK grön
-
Uppsala Young Hockey Club | Bålsta Ishall |
2023-01-28 13:00 | Almtuna IS Röd
-
Bålsta HC Grön | Bålsta Ishall |
2023-01-28 13:00 | Uppsala Young Hockey Club
-
Wings HC Arlanda Vit | Bålsta Ishall |
2023-01-28 13:20 | Almtuna IS Röd
-
Enköpings SK HK grön | Bålsta Ishall |
2023-01-28 13:20 | Uppsala Young Hockey Club
-
Bålsta HC Grön | Bålsta Ishall |
2023-01-28 13:40 | Almtuna IS Röd
-
Uppsala Young Hockey Club | Bålsta Ishall |
2023-01-28 13:40 | Wings HC Arlanda Vit
-
Enköpings SK HK grön | Bålsta Ishall |
2023-01-28 14:00 | Almtuna IS Röd
-
Wings HC Arlanda Vit | Bålsta Ishall |
2023-01-28 14:00 | Bålsta HC Grön
-
Enköpings SK HK grön | Bålsta Ishall |
2023-01-28 15:10 | Almtuna IS Gul
-
Wings HC Arlanda Gul | Gränbyhallen (B) |
2023-01-28 15:10 | Bålsta HC Svart
-
Knivsta IS | Gränbyhallen (B) |
2023-01-28 15:35 | Almtuna IS Gul
-
Bålsta HC Svart | Gränbyhallen (B) |
2023-01-28 15:35 | Knivsta IS
-
Wings HC Arlanda Gul | Gränbyhallen (B) |
2023-01-28 16:10 | Almtuna IS Gul
-
Knivsta IS | Gränbyhallen (B) |
2023-01-28 16:10 | Wings HC Arlanda Gul
-
Bålsta HC Svart | Gränbyhallen (B) |
2023-01-29 12:15 | Bålsta HC Röd
-
Östervåla IF Gul | Thorséns Arena |
2023-01-29 12:15 | Enköpings SK HK Svart
-
SK Iron Hockey Blå | Thorséns Arena |
2023-01-29 12:15 | Almtuna IS Vit
-
Bålsta HC Röd | Thorséns Arena |
2023-01-29 12:15 | SK Iron Hockey Blå
-
Östervåla IF Gul | Thorséns Arena |
2023-01-29 12:15 | Almtuna IS Vit
-
Enköpings SK HK Svart | Thorséns Arena |
2023-01-29 12:15 | SK Iron Hockey Blå
-
Bålsta HC Röd | Thorséns Arena |
2023-01-29 12:15 | Almtuna IS Vit
-
SK Iron Hockey Blå | Thorséns Arena |
2023-01-29 12:15 | Östervåla IF Gul
-
Enköpings SK HK Svart | Thorséns Arena |
2023-01-29 12:15 | Almtuna IS Vit
-
Östervåla IF Gul | Thorséns Arena |
2023-01-29 12:15 | Bålsta HC Röd
-
Enköpings SK HK Svart | Thorséns Arena |
2023-01-29 12:45 | Bålsta HC Vit
-
Rimbo IF Vit | Contigahallen |
2023-01-29 12:45 | Hallsta IK
-
Norrtälje IK | Contigahallen |
2023-01-29 12:45 | Bålsta HC Vit
-
Hallsta IK | Contigahallen |
2023-01-29 13:30 | Norrtälje IK
-
Rimbo IF Vit | Contigahallen |
2023-01-29 13:30 | Bålsta HC Vit
-
Norrtälje IK | Contigahallen |
2023-01-29 13:30 | Rimbo IF Vit
-
Hallsta IK | Contigahallen |
2023-01-29 14:00 | Gimo IF HC
-
Östhammars SK | Gimo Ishall |
2023-01-29 14:00 | SHK Hockey Club
-
Wings HC Arlanda Blå | Gimo Ishall |
2023-01-29 14:30 | Gimo IF HC
-
SHK Hockey Club | Gimo Ishall |
2023-01-29 14:30 | Wings HC Arlanda Blå
-
Östhammars SK | Gimo Ishall |
2023-01-29 15:00 | Gimo IF HC
-
Wings HC Arlanda Blå | Gimo Ishall |
2023-01-29 15:00 | Östhammars SK
-
SHK Hockey Club | Gimo Ishall |
2023-02-12 10:00 | Bålsta HC Svart
-
Östervåla IF Blå | Lundahallen |
2023-02-12 10:00 | Uppsala Young Hockey Club
-
Wings HC Arlanda Blå | Lundahallen |
2023-02-12 10:30 | Almtuna IS Röd
-
Bålsta HC Svart | Lundahallen |
2023-02-12 10:30 | Wings HC Arlanda Blå
-
Östervåla IF Blå | Lundahallen |
2023-02-12 11:00 | Almtuna IS Röd
-
Uppsala Young Hockey Club | Lundahallen |
2023-02-12 11:00 | Wings HC Arlanda Blå
-
Bålsta HC Svart | Lundahallen |
2023-02-12 11:30 | Almtuna IS Röd
-
Wings HC Arlanda Blå | Lundahallen |
2023-02-12 11:30 | Östervåla IF Blå
-
Uppsala Young Hockey Club | Lundahallen |
2023-02-12 12:00 | Almtuna IS Röd
-
Östervåla IF Blå | Lundahallen |
2023-02-12 12:00 | Bålsta HC Svart
-
Uppsala Young Hockey Club | Lundahallen |
2023-02-12 13:30 | Enköpings SK HK Svart
-
SK Iron Hockey Blå | Arkadienhallen |
2023-02-12 13:30 | Norrtälje IK
-
Rimbo IF Blå | Arkadienhallen |
2023-02-12 13:30 | Bålsta HC Vit
-
Enköpings SK HK Svart | Arkadienhallen |
2023-02-12 13:30 | Rimbo IF Blå
-
SK Iron Hockey Blå | Arkadienhallen |
2023-02-12 13:30 | Bålsta HC Vit
-
Norrtälje IK | Arkadienhallen |
2023-02-12 13:30 | Rimbo IF Blå
-
Enköpings SK HK Svart | Arkadienhallen |
2023-02-12 13:30 | Bålsta HC Vit
-
Rimbo IF Blå | Arkadienhallen |
2023-02-12 13:30 | SK Iron Hockey Blå
-
Norrtälje IK | Arkadienhallen |
2023-02-12 13:30 | Bålsta HC Vit
-
SK Iron Hockey Blå | Arkadienhallen |
2023-02-12 13:30 | Enköpings SK HK Svart
-
Norrtälje IK | Arkadienhallen |
2023-02-12 14:00 | Almtuna IS Gul
-
Wings HC Arlanda Vit | Sparbankens IP |
2023-02-12 14:00 | Bålsta HC Röd
-
Hallsta IK | Sparbankens IP |
2023-02-12 14:00 | Almtuna IS Gul
-
Bålsta HC Röd | Sparbankens IP |
2023-02-12 14:00 | Hallsta IK
-
Wings HC Arlanda Vit | Sparbankens IP |
2023-02-12 14:00 | Almtuna IS Gul
-
Hallsta IK | Sparbankens IP |
2023-02-12 14:00 | Wings HC Arlanda Vit
-
Bålsta HC Röd | Sparbankens IP |
2023-02-12 15:00 | SK Iron Hockey Vit
-
Östhammars SK | ÖSK hallen |
2023-02-12 15:00 | Tierps HK
-
Östervåla IF Gul | ÖSK hallen |
2023-02-12 15:25 | SK Iron Hockey Vit
-
Tierps HK | ÖSK hallen |
2023-02-12 15:25 | Östervåla IF Gul
-
Östhammars SK | ÖSK hallen |
2023-02-12 16:10 | SK Iron Hockey Vit
-
Östervåla IF Gul | ÖSK hallen |
2023-02-12 16:10 | Östhammars SK
-
Tierps HK | ÖSK hallen |
2023-02-25 10:15 | Almtuna IS Vit
-
Wings HC Arlanda Blå | Sandbrohallen |
2023-02-25 10:15 | Bålsta HC Grön
-
Enköpings SK HK grön | Sandbrohallen |
2023-02-25 10:30 | Tierps HK
-
Östervåla IF Blå | Vegahallen |
2023-02-25 10:45 | Almtuna IS Vit
-
Bålsta HC Grön | Sandbrohallen |
2023-02-25 10:45 | Enköpings SK HK grön
-
Wings HC Arlanda Blå | Sandbrohallen |
2023-02-25 10:55 | Östervåla IF Blå
-
Östhammars SK | Vegahallen |
2023-02-25 11:20 | Almtuna IS Vit
-
Enköpings SK HK grön | Sandbrohallen |
2023-02-25 11:20 | Wings HC Arlanda Blå
-
Bålsta HC Grön | Sandbrohallen |
2023-02-25 11:20 | Östervåla IF Blå
-
SHK Hockey Club | Vegahallen |
2023-02-25 11:45 | Gimo IF HC
-
Östervåla IF Blå | Vegahallen |
2023-02-26 12:15 | Bålsta HC Röd
-
SK Iron Hockey Vit | Thorséns Arena |
2023-02-26 12:15 | Hallsta IK
-
Rimbo IF Blå | Thorséns Arena |
2023-02-26 12:15 | Bålsta HC Röd
-
Hallsta IK | Thorséns Arena |
2023-02-26 12:15 | Rimbo IF Blå
-
SK Iron Hockey Vit | Thorséns Arena |
2023-02-26 12:15 | Bålsta HC Röd
-
Rimbo IF Blå | Thorséns Arena |
2023-02-26 12:15 | SK Iron Hockey Vit
-
Hallsta IK | Thorséns Arena |
2023-02-26 13:40 | Enköpings SK HK Svart
-
Rimbo IF Vit | Bålsta Ishall |
2023-02-26 13:40 | Knivsta IS
-
Norrtälje IK | Bålsta Ishall |
2023-02-26 14:00 | Bålsta HC Vit
-
Enköpings SK HK Svart | Bålsta Ishall |
2023-02-26 14:00 | Norrtälje IK
-
Rimbo IF Vit | Bålsta Ishall |
2023-02-26 14:20 | Bålsta HC Vit
-
Knivsta IS | Bålsta Ishall |
2023-02-26 14:20 | Norrtälje IK
-
Enköpings SK HK Svart | Bålsta Ishall |
2023-02-26 14:40 | Bålsta HC Vit
-
Norrtälje IK | Bålsta Ishall |
2023-02-26 14:40 | Rimbo IF Vit
-
Knivsta IS | Bålsta Ishall |
2023-02-26 14:45 | Almtuna IS Röd
-
Uppsala Young Hockey Club | Gränbyhallen (B) |
2023-02-26 14:55 | Almtuna IS Röd
-
Wings HC Arlanda Vit | Gränbyhallen (B) |
2023-02-26 14:55 | SK Iron Hockey Blå
-
Uppsala Young Hockey Club | Gränbyhallen (B) |
2023-02-26 15:00 | Bålsta HC Vit
-
Rimbo IF Vit | Bålsta Ishall |
2023-02-26 15:00 | Enköpings SK HK Svart
-
Knivsta IS | Bålsta Ishall |
2023-02-26 15:20 | Almtuna IS Röd
-
SK Iron Hockey Blå | Gränbyhallen (B) |
2023-02-26 15:20 | Uppsala Young Hockey Club
-
Wings HC Arlanda Vit | Gränbyhallen (B) |
2023-02-26 15:45 | Wings HC Arlanda Vit
-
SK Iron Hockey Blå | Gränbyhallen (B) |
2023-03-11 12:30 | Bålsta HC Svart
-
Wings HC Arlanda Gul | Gordon Nice Ice Arena |
2023-03-11 12:45 | Enköpings SK HK grön
-
SK Iron Hockey Vit | Arkadienhallen |
2023-03-11 12:45 | Hallsta IK
-
Rimbo IF Vit | Arkadienhallen |
2023-03-11 12:45 | Bålsta HC Vit
-
Enköpings SK HK grön | Arkadienhallen |
2023-03-11 12:45 | Rimbo IF Vit
-
SK Iron Hockey Vit | Arkadienhallen |
2023-03-11 12:45 | Bålsta HC Vit
-
Hallsta IK | Arkadienhallen |
2023-03-11 12:45 | Rimbo IF Vit
-
Enköpings SK HK grön | Arkadienhallen |
2023-03-11 12:45 | Bålsta HC Vit
-
Rimbo IF Vit | Arkadienhallen |
2023-03-11 12:45 | SK Iron Hockey Vit
-
Hallsta IK | Arkadienhallen |
2023-03-11 12:45 | Bålsta HC Vit
-
SK Iron Hockey Vit | Arkadienhallen |
2023-03-11 12:45 | Enköpings SK HK grön
-
Hallsta IK | Arkadienhallen |
2023-03-11 12:55 | Rimbo IF Blå
-
Uppsala Young Hockey Club | Gordon Nice Ice Arena |
2023-03-11 13:45 | Bålsta HC Svart
-
Rimbo IF Blå | Gordon Nice Ice Arena |
2023-03-11 14:10 | Uppsala Young Hockey Club
-
Wings HC Arlanda Gul | Gordon Nice Ice Arena |
2023-03-11 15:00 | Bålsta HC Svart
-
Uppsala Young Hockey Club | Gordon Nice Ice Arena |
2023-03-11 15:25 | Wings HC Arlanda Gul
-
Rimbo IF Blå | Gordon Nice Ice Arena |
2023-03-12 10:00 | Enköpings SK HK Svart
-
Wings HC Arlanda Blå | Lundahallen |
2023-03-12 10:00 | Wings HC Arlanda Blå
-
Bålsta HC Röd | Lundahallen |
2023-03-12 10:00 | Almtuna IS Röd
-
Östervåla IF Gul | Lundahallen |
2023-03-12 10:30 | Almtuna IS Röd
-
Bålsta HC Röd | Lundahallen |
2023-03-12 10:30 | Wings HC Arlanda Blå
-
Östervåla IF Gul | Lundahallen |
2023-03-12 11:00 | Bålsta HC Röd
-
Östervåla IF Gul | Lundahallen |
2023-03-12 11:00 | Almtuna IS Röd
-
Wings HC Arlanda Blå | Lundahallen |
2023-03-12 11:00 | Bålsta HC Röd
-
Enköpings SK HK Svart | Lundahallen |
2023-03-12 12:00 | Östervåla IF Gul
-
Enköpings SK HK Svart | Lundahallen |
2023-03-12 12:30 | Almtuna IS Röd
-
Enköpings SK HK Svart | Lundahallen |
2023-03-12 12:45 | Bålsta HC Grön
-
Wings HC Arlanda Vit | Contigahallen |
2023-03-12 12:45 | Knivsta IS
-
Norrtälje IK | Contigahallen |
2023-03-12 12:45 | Bålsta HC Grön
-
Knivsta IS | Contigahallen |
2023-03-12 12:45 | Norrtälje IK
-
Wings HC Arlanda Vit | Contigahallen |
2023-03-12 12:45 | Bålsta HC Grön
-
Norrtälje IK | Contigahallen |
2023-03-12 12:45 | Wings HC Arlanda Vit
-
Knivsta IS | Contigahallen |
2023-03-12 14:00 | Almtuna IS Gul
-
Tierps HK | Gimo Ishall |
2023-03-12 14:00 | Gimo IF HC
-
SHK Hockey Club | Gimo Ishall |
2023-03-12 14:30 | Almtuna IS Gul
-
Gimo IF HC | Gimo Ishall |
2023-03-12 14:30 | SHK Hockey Club
-
Tierps HK | Gimo Ishall |
2023-03-12 15:00 | Almtuna IS Gul
-
SHK Hockey Club | Gimo Ishall |
2023-03-12 15:00 | Tierps HK
-
Gimo IF HC | Gimo Ishall |
2023-03-12 15:00 | Almtuna IS Vit
-
Östhammars SK | ÖSK hallen |
2023-03-12 15:00 | SK Iron Hockey Blå
-
Östervåla IF Blå | ÖSK hallen |
2023-03-12 15:25 | Almtuna IS Vit
-
SK Iron Hockey Blå | ÖSK hallen |
2023-03-12 15:25 | Östervåla IF Blå
-
Östhammars SK | ÖSK hallen |
2023-03-12 16:10 | Almtuna IS Vit
-
Östervåla IF Blå | ÖSK hallen |
2023-03-12 16:10 | Östhammars SK
-
SK Iron Hockey Blå | ÖSK hallen |