Schedule |
---|
|
2022-10-29 16:00 | Almtuna IS Röd
-
IFK Mariehamn Vit | Arkadienhallen |
2022-10-29 16:00 | Rimbo IF
-
SHK Hockey Club | Arkadienhallen |
2022-10-29 16:00 | Almtuna IS Röd
-
Rimbo IF | Arkadienhallen |
2022-10-29 16:00 | SHK Hockey Club
-
IFK Mariehamn Vit | Arkadienhallen |
2022-10-29 00:00 | Almtuna IS Vit
-
SK Iron Hockey Blå | Centrum för Idrott & Kultur |
2022-10-29 00:00 | Bålsta HC Svart
-
Knivsta IS Vit | Centrum för Idrott & Kultur |
2022-10-29 00:00 | Almtuna IS Vit
-
Bålsta HC Svart | Centrum för Idrott & Kultur |
2022-10-29 00:00 | Knivsta IS Vit
-
SK Iron Hockey Blå | Centrum för Idrott & Kultur |
2022-10-29 00:00 | Almtuna IS Vit
-
Knivsta IS Vit | Centrum för Idrott & Kultur |
2022-10-29 00:00 | SK Iron Hockey Blå
-
Bålsta HC Svart | Centrum för Idrott & Kultur |
2022-10-29 00:00 | Almtuna IS Röd
-
SHK Hockey Club | Arkadienhallen |
2022-10-29 00:00 | IFK Mariehamn Vit
-
Rimbo IF | Arkadienhallen |
2022-10-29 00:00 | Bålsta HC Vit
-
Wings HC Arlanda Gul | Centrum för Idrott & Kultur |
2022-10-29 00:00 | SK Iron Hockey Vit
-
Uppsala Young Hockey Club | Centrum för Idrott & Kultur |
2022-10-29 00:00 | Bålsta HC Vit
-
SK Iron Hockey Vit | Centrum för Idrott & Kultur |
2022-10-29 00:00 | Uppsala Young Hockey Club
-
Wings HC Arlanda Gul | Centrum för Idrott & Kultur |
2022-10-29 00:00 | Bålsta HC Vit
-
Uppsala Young Hockey Club | Centrum för Idrott & Kultur |
2022-10-29 00:00 | Wings HC Arlanda Gul
-
SK Iron Hockey Vit | Centrum för Idrott & Kultur |
2022-10-30 14:40 | Almtuna IS Gul
-
Östhammars SK | Gränbyhallen (B) |
2022-10-30 14:40 | IFK Mariehamn Blå
-
Tierps HK | Gränbyhallen (B) |
2022-10-30 15:05 | Almtuna IS Gul
-
IFK Mariehamn Blå | Gränbyhallen (B) |
2022-10-30 15:05 | Tierps HK
-
Östhammars SK | Gränbyhallen (B) |
2022-10-30 15:40 | Almtuna IS Gul
-
Tierps HK | Gränbyhallen (B) |
2022-10-30 15:40 | Östhammars SK
-
IFK Mariehamn Blå | Gränbyhallen (B) |
2022-11-12 12:30 | Bålsta HC Vit
-
Knivsta Idrottsklubb | Bålsta Ishall |
2022-11-12 12:30 | Enköpings SK HK Grön
-
Gimo IF HC Vit | Bålsta Ishall |
2022-11-12 12:50 | Bålsta HC Vit
-
Enköpings SK HK Grön | Bålsta Ishall |
2022-11-12 12:50 | Gimo IF HC Vit
-
Knivsta Idrottsklubb | Bålsta Ishall |
2022-11-12 13:10 | Bålsta HC Vit
-
Gimo IF HC Vit | Bålsta Ishall |
2022-11-12 13:10 | Knivsta Idrottsklubb
-
Enköpings SK HK Grön | Bålsta Ishall |
2022-11-12 13:30 | Almtuna IS Röd
-
Gimo IF HC Blå | Bålsta Ishall |
2022-11-12 13:30 | Bålsta HC Grön
-
Enköpings SK HK Svart | Bålsta Ishall |
2022-11-12 13:50 | Almtuna IS Röd
-
Bålsta HC Grön | Bålsta Ishall |
2022-11-12 13:50 | Enköpings SK HK Svart
-
Gimo IF HC Blå | Bålsta Ishall |
2022-11-12 14:10 | Almtuna IS Röd
-
Enköpings SK HK Svart | Bålsta Ishall |
2022-11-12 14:10 | Gimo IF HC Blå
-
Bålsta HC Grön | Bålsta Ishall |
2022-11-12 15:10 | Bålsta HC Svart
-
Wings HC Arlanda Gul | Pinbackshallen |
2022-11-12 15:10 | Bålsta HC Svart
-
Knivsta IS Vit | Pinbackshallen |
2022-11-12 15:35 | Wings HC Arlanda Gul
-
Knivsta IS Vit | Pinbackshallen |
2022-11-12 15:35 | Rimbo IF
-
Uppsala Young Hockey Club | Pinbackshallen |
2022-11-12 16:00 | Uppsala Young Hockey Club
-
Wings HC Arlanda Blå | Pinbackshallen |
2022-11-12 16:00 | Wings HC Arlanda Blå
-
Rimbo IF | Pinbackshallen |
2022-11-13 13:30 | Norrtälje IK Röd
-
Östhammars SK | Thorséns Arena |
2022-11-13 13:30 | Almtuna IS Vit
-
Norrtälje IK Röd | Thorséns Arena |
2022-11-13 13:30 | Almtuna IS Vit
-
SK Iron Hockey Blå | Thorséns Arena |
2022-11-13 13:30 | Östhammars SK
-
SK Iron Hockey Blå | Thorséns Arena |
2022-11-13 13:30 | Almtuna IS Vit
-
Östhammars SK | Thorséns Arena |
2022-11-13 13:30 | Norrtälje IK Röd
-
SK Iron Hockey Blå | Thorséns Arena |
2022-11-13 13:30 | Norrtälje IK Gul
-
Tierps HK | Thorséns Arena |
2022-11-13 13:30 | SK Iron Hockey Vit
-
SHK Hockey Club | Thorséns Arena |
2022-11-13 13:30 | Almtuna IS Gul
-
Norrtälje IK Gul | Thorséns Arena |
2022-11-13 13:30 | SHK Hockey Club
-
Tierps HK | Thorséns Arena |
2022-11-13 13:30 | Almtuna IS Gul
-
SK Iron Hockey Vit | Thorséns Arena |
2022-11-13 13:30 | SHK Hockey Club
-
Norrtälje IK Gul | Thorséns Arena |
2022-11-13 13:30 | Almtuna IS Gul
-
SHK Hockey Club | Thorséns Arena |
2022-11-13 13:30 | Tierps HK
-
SK Iron Hockey Vit | Thorséns Arena |
2022-11-13 13:30 | Almtuna IS Gul
-
Tierps HK | Thorséns Arena |
2022-11-13 13:30 | Norrtälje IK Gul
-
SK Iron Hockey Vit | Thorséns Arena |
2022-11-26 00:00 | Bålsta HC Grön
-
Enköpings SK HK Grön | Sandbrohallen |
2022-11-26 00:00 | Enköpings SK HK Grön
-
Wings HC Arlanda Blå | Sandbrohallen |
2022-11-26 00:00 | Almtuna IS Röd
-
Enköpings SK HK Grön | Sandbrohallen |
2022-11-26 11:00 | Almtuna IS Gul
-
Gimo IF HC Blå | Gimo Ishall |
2022-11-26 11:00 | IFK Mariehamn Blå
-
Rimbo IF | Gimo Ishall |
2022-11-26 11:00 | Bålsta HC Vit
-
IFK Mariehamn Vit | Gimo Ishall |
2022-11-26 11:00 | Uppsala Young Hockey Club
-
Gimo IF HC Vit | Gimo Ishall |
2022-11-26 11:20 | Almtuna IS Gul
-
Rimbo IF | Gimo Ishall |
2022-11-26 11:20 | Gimo IF HC Blå
-
IFK Mariehamn Blå | Gimo Ishall |
2022-11-26 11:20 | Bålsta HC Vit
-
Uppsala Young Hockey Club | Gimo Ishall |
2022-11-26 11:20 | Gimo IF HC Vit
-
IFK Mariehamn Vit | Gimo Ishall |
2022-11-26 11:40 | Almtuna IS Gul
-
IFK Mariehamn Blå | Gimo Ishall |
2022-11-26 11:40 | Rimbo IF
-
Gimo IF HC Blå | Gimo Ishall |
2022-11-26 11:40 | Bålsta HC Vit
-
Gimo IF HC Vit | Gimo Ishall |
2022-11-26 11:40 | IFK Mariehamn Vit
-
Uppsala Young Hockey Club | Gimo Ishall |
2022-11-26 00:00 | Almtuna IS Röd
-
Wings HC Arlanda Blå | Sandbrohallen |
2022-11-26 00:00 | Almtuna IS Röd
-
Bålsta HC Grön | Sandbrohallen |
2022-11-26 00:00 | Wings HC Arlanda Blå
-
Bålsta HC Grön | Sandbrohallen |
2022-11-26 00:00 | Bålsta HC Svart
-
Wings HC Arlanda Gul | Sandbrohallen |
2022-11-26 00:00 | Enköpings SK HK Svart
-
Knivsta IS Vit | Sandbrohallen |
2022-11-26 00:00 | Almtuna IS Vit
-
Bålsta HC Svart | Sandbrohallen |
2022-11-26 00:00 | Knivsta IS Vit
-
Wings HC Arlanda Gul | Sandbrohallen |
2022-11-26 00:00 | Almtuna IS Vit
-
Enköpings SK HK Svart | Sandbrohallen |
2022-11-26 00:00 | Knivsta IS Vit
-
Bålsta HC Svart | Sandbrohallen |
2022-11-26 00:00 | Almtuna IS Vit
-
Knivsta IS Vit | Sandbrohallen |
2022-11-26 00:00 | Wings HC Arlanda Gul
-
Enköpings SK HK Svart | Sandbrohallen |
2022-11-26 00:00 | Almtuna IS Vit
-
Wings HC Arlanda Gul | Sandbrohallen |
2022-11-26 00:00 | Bålsta HC Svart
-
Enköpings SK HK Svart | Sandbrohallen |
2022-11-27 12:00 | SK Iron Hockey Vit
-
Tierps HK | PEK hallen |
2022-11-27 12:00 | Knivsta Idrottsklubb
-
Norrtälje IK Gul | PEK hallen |
2022-11-27 12:20 | Knivsta Idrottsklubb
-
SK Iron Hockey Vit | PEK hallen |
2022-11-27 12:20 | Tierps HK
-
Norrtälje IK Gul | PEK hallen |
2022-11-27 13:20 | Knivsta Idrottsklubb
-
Tierps HK | PEK hallen |
2022-11-27 13:20 | Norrtälje IK Gul
-
SK Iron Hockey Vit | PEK hallen |
2022-12-03 00:00 | Gimo IF HC Blå
-
Norrtälje IK Röd | Sandbrohallen |
2022-12-03 00:00 | Bålsta HC Grön
-
Enköpings SK HK Grön | Sandbrohallen |
2022-12-03 00:00 | Bålsta HC Grön
-
Gimo IF HC Blå | Sandbrohallen |
2022-12-03 00:00 | Norrtälje IK Röd
-
Enköpings SK HK Grön | Sandbrohallen |
2022-12-03 00:00 | Bålsta HC Grön
-
Norrtälje IK Röd | Sandbrohallen |
2022-12-03 00:00 | Enköpings SK HK Grön
-
Gimo IF HC Blå | Sandbrohallen |
2022-12-03 00:00 | Gimo IF HC Vit
-
Wings HC Arlanda Blå | Sandbrohallen |
2022-12-03 00:00 | Knivsta Idrottsklubb
-
Norrtälje IK Gul | Sandbrohallen |
2022-12-03 00:00 | Enköpings SK HK Svart
-
Gimo IF HC Vit | Sandbrohallen |
2022-12-03 00:00 | Norrtälje IK Gul
-
Wings HC Arlanda Blå | Sandbrohallen |
2022-12-03 00:00 | Enköpings SK HK Svart
-
Knivsta Idrottsklubb | Sandbrohallen |
2022-12-03 00:00 | Norrtälje IK Gul
-
Gimo IF HC Vit | Sandbrohallen |
2022-12-03 00:00 | Enköpings SK HK Svart
-
Norrtälje IK Gul | Sandbrohallen |
2022-12-03 00:00 | Wings HC Arlanda Blå
-
Knivsta Idrottsklubb | Sandbrohallen |
2022-12-03 00:00 | Enköpings SK HK Svart
-
Wings HC Arlanda Blå | Sandbrohallen |
2022-12-03 00:00 | Gimo IF HC Vit
-
Knivsta Idrottsklubb | Sandbrohallen |
2022-12-10 12:30 | Bålsta HC Svart
-
Uppsala Young Hockey Club | Bålsta Ishall |
2022-12-10 12:30 | Enköpings SK HK Grön
-
Knivsta Idrottsklubb | Bålsta Ishall |
2022-12-10 12:50 | Bålsta HC Svart
-
Enköpings SK HK Grön | Bålsta Ishall |
2022-12-10 12:50 | Knivsta Idrottsklubb
-
Uppsala Young Hockey Club | Bålsta Ishall |
2022-12-10 13:10 | Bålsta HC Svart
-
Knivsta Idrottsklubb | Bålsta Ishall |
2022-12-10 13:10 | Uppsala Young Hockey Club
-
Enköpings SK HK Grön | Bålsta Ishall |
2022-12-10 13:30 | Almtuna IS Vit
-
Rimbo IF | Bålsta Ishall |
2022-12-10 13:30 | Bålsta HC Vit
-
Enköpings SK HK Svart | Bålsta Ishall |
2022-12-10 13:50 | Almtuna IS Vit
-
Bålsta HC Vit | Bålsta Ishall |
2022-12-10 13:50 | Enköpings SK HK Svart
-
Rimbo IF | Bålsta Ishall |
2022-12-10 14:10 | Almtuna IS Vit
-
Enköpings SK HK Svart | Bålsta Ishall |
2022-12-10 14:10 | Rimbo IF
-
Bålsta HC Vit | Bålsta Ishall |
2022-12-10 10:30 | Gimo IF HC Blå
-
SK Iron Hockey Vit | Vegahallen |
2022-12-10 11:20 | Almtuna IS Röd
-
Gimo IF HC Blå | Vegahallen |
2022-12-10 11:45 | SHK Hockey Club
-
Gimo IF HC Blå | Vegahallen |
2022-12-10 12:10 | Bålsta HC Grön
-
Gimo IF HC Blå | Vegahallen |
2022-12-11 14:30 | Norrtälje IK Röd
-
Wings HC Arlanda Blå | Islandia Mariehamn |
2022-12-11 14:30 | IFK Mariehamn Blå
-
Norrtälje IK Röd | Islandia Mariehamn |
2022-12-11 14:30 | IFK Mariehamn Blå
-
Wings HC Arlanda Blå | Islandia Mariehamn |
2022-12-11 15:00 | Knivsta IS Vit
-
Wings HC Arlanda Gul | Islandia Mariehamn |
2022-12-11 15:00 | IFK Mariehamn Vit
-
Norrtälje IK Gul | Islandia Mariehamn |
2022-12-11 15:30 | Knivsta IS Vit
-
IFK Mariehamn Vit | Islandia Mariehamn |
2022-12-11 15:30 | Norrtälje IK Gul
-
Wings HC Arlanda Gul | Islandia Mariehamn |
2022-12-11 15:30 | Knivsta IS Vit
-
Norrtälje IK Gul | Islandia Mariehamn |
2022-12-11 15:30 | Wings HC Arlanda Gul
-
IFK Mariehamn Vit | Islandia Mariehamn |
2023-01-21 10:30 | Bålsta HC Svart
-
Norrtälje IK Röd | Gimo Ishall |
2023-01-21 10:30 | Gimo IF HC Blå
-
Knivsta Idrottsklubb | Gimo Ishall |
2023-01-21 10:30 | Almtuna IS Gul
-
Norrtälje IK Gul | Gimo Ishall |
2023-01-21 10:30 | Bålsta HC Grön
-
Gimo IF HC Vit | Gimo Ishall |
2023-01-21 10:50 | Bålsta HC Svart
-
Gimo IF HC Blå | Gimo Ishall |
2023-01-21 10:50 | Knivsta Idrottsklubb
-
Norrtälje IK Röd | Gimo Ishall |
2023-01-21 10:50 | Almtuna IS Gul
-
Bålsta HC Grön | Gimo Ishall |
2023-01-21 10:50 | Gimo IF HC Vit
-
Norrtälje IK Gul | Gimo Ishall |
2023-01-21 11:00 | Almtuna IS Vit
-
SK Iron Hockey Blå | Sandbrohallen |
2023-01-21 11:00 | Bålsta HC Vit
-
Enköpings SK HK Svart | Sandbrohallen |
2023-01-21 11:00 | Rimbo IF
-
SK Iron Hockey Vit | Sandbrohallen |
2023-01-21 11:00 | Almtuna IS Röd
-
Enköpings SK HK Grön | Sandbrohallen |
2023-01-21 11:00 | SK Iron Hockey Vit
-
Enköpings SK HK Vit | Sandbrohallen |
2023-01-21 11:00 | Almtuna IS Röd
-
Rimbo IF | Sandbrohallen |
2023-01-21 11:00 | SK Iron Hockey Vit
-
Enköpings SK HK Grön | Sandbrohallen |
2023-01-21 11:00 | Almtuna IS Röd
-
SK Iron Hockey Vit | Sandbrohallen |
2023-01-21 11:00 | Enköpings SK HK Vit
-
Rimbo IF | Sandbrohallen |
2023-01-21 11:00 | Almtuna IS Röd
-
Enköpings SK HK Vit | Sandbrohallen |
2023-01-21 11:00 | Enköpings SK HK Grön
-
Rimbo IF | Sandbrohallen |
2023-01-21 11:10 | Bålsta HC Svart
-
Knivsta Idrottsklubb | Gimo Ishall |
2023-01-21 11:10 | Norrtälje IK Röd
-
Gimo IF HC Blå | Gimo Ishall |
2023-01-21 11:10 | Almtuna IS Gul
-
Gimo IF HC Vit | Gimo Ishall |
2023-01-21 11:10 | Norrtälje IK Gul
-
Bålsta HC Grön | Gimo Ishall |
2023-01-21 13:15 | IFK Mariehamn Blå
-
Wings HC Arlanda Gul | Pinbackshallen |
2023-01-21 13:15 | SHK Hockey Club
-
Tierps HK | Pinbackshallen |
2023-01-21 13:15 | IFK Mariehamn Blå
-
SHK Hockey Club | Pinbackshallen |
2023-01-21 13:15 | Tierps HK
-
Wings HC Arlanda Gul | Pinbackshallen |
2023-01-21 13:40 | IFK Mariehamn Blå
-
Tierps HK | Pinbackshallen |
2023-01-21 13:40 | Wings HC Arlanda Gul
-
SHK Hockey Club | Pinbackshallen |
2023-01-21 13:40 | IFK Mariehamn Vit
-
Wings HC Arlanda Blå | Pinbackshallen |
2023-01-21 13:40 | Uppsala Young Hockey Club
-
Östhammars SK | Pinbackshallen |
2023-01-21 14:05 | IFK Mariehamn Vit
-
Uppsala Young Hockey Club | Pinbackshallen |
2023-01-21 14:05 | Östhammars SK
-
Wings HC Arlanda Blå | Pinbackshallen |
2023-01-21 14:05 | IFK Mariehamn Vit
-
Östhammars SK | Pinbackshallen |
2023-01-21 14:05 | Wings HC Arlanda Blå
-
Uppsala Young Hockey Club | Pinbackshallen |
2023-01-21 00:00 | Bålsta HC Vit
-
SK Iron Hockey Blå | Sandbrohallen |
2023-01-21 00:00 | Enköpings SK HK Svart
-
Knivsta IS Vit | Sandbrohallen |
2023-01-21 00:00 | Almtuna IS Vit
-
Bålsta HC Vit | Sandbrohallen |
2023-01-21 00:00 | Knivsta IS Vit
-
SK Iron Hockey Blå | Sandbrohallen |
2023-01-21 00:00 | Almtuna IS Vit
-
Enköpings SK HK Svart | Sandbrohallen |
2023-01-21 00:00 | Knivsta IS Vit
-
Bålsta HC Vit | Sandbrohallen |
2023-01-21 00:00 | Almtuna IS Vit
-
Knivsta IS Vit | Sandbrohallen |
2023-01-21 00:00 | SK Iron Hockey Blå
-
Enköpings SK HK Svart | Sandbrohallen |
2023-02-04 12:00 | Almtuna IS Röd
-
Gimo IF HC Vit | PEK hallen |
2023-02-04 12:00 | SK Iron Hockey Blå
-
Tierps HK | PEK hallen |
2023-02-04 12:20 | Bålsta HC Grön
-
Wings HC Arlanda Gul | Bålsta Ishall |
2023-02-04 12:20 | Enköpings SK HK Grön
-
Knivsta Idrottsklubb | Bålsta Ishall |
2023-02-04 12:20 | Almtuna IS Röd
-
SK Iron Hockey Blå | PEK hallen |
2023-02-04 12:20 | Tierps HK
-
Gimo IF HC Vit | PEK hallen |
2023-02-04 12:20 | Knivsta IS Vit
-
Rimbo IF | Contigahallen |
2023-02-04 12:20 | IFK Mariehamn Blå
-
Norrtälje IK Röd | Contigahallen |
2023-02-04 12:20 | Knivsta IS Vit
-
IFK Mariehamn Blå | Contigahallen |
2023-02-04 12:20 | Norrtälje IK Röd
-
Rimbo IF | Contigahallen |
2023-02-04 12:20 | Knivsta IS Vit
-
Norrtälje IK Röd | Contigahallen |
2023-02-04 12:20 | Rimbo IF
-
IFK Mariehamn Blå | Contigahallen |
2023-02-04 12:20 | Bålsta HC Vit
-
Uppsala Young Hockey Club | Contigahallen |
2023-02-04 12:20 | IFK Mariehamn Vit
-
Norrtälje IK Gul | Contigahallen |
2023-02-04 12:20 | Bålsta HC Vit
-
IFK Mariehamn Vit | Contigahallen |
2023-02-04 12:20 | Norrtälje IK Gul
-
Uppsala Young Hockey Club | Contigahallen |
2023-02-04 12:20 | Bålsta HC Vit
-
Norrtälje IK Gul | Contigahallen |
2023-02-04 12:20 | Uppsala Young Hockey Club
-
IFK Mariehamn Vit | Contigahallen |
2023-02-04 12:40 | Almtuna IS Vit
-
Bålsta HC Grön | Bålsta Ishall |
2023-02-04 12:40 | Knivsta Idrottsklubb
-
Wings HC Arlanda Gul | Bålsta Ishall |
2023-02-04 13:00 | Almtuna IS Vit
-
Enköpings SK HK Grön | Bålsta Ishall |
2023-02-04 13:00 | Knivsta Idrottsklubb
-
Bålsta HC Grön | Bålsta Ishall |
2023-02-04 13:00 | Almtuna IS Röd
-
Tierps HK | PEK hallen |
2023-02-04 13:00 | Gimo IF HC Vit
-
SK Iron Hockey Blå | PEK hallen |
2023-02-04 13:20 | Almtuna IS Vit
-
Knivsta Idrottsklubb | Bålsta Ishall |
2023-02-04 13:20 | Wings HC Arlanda Gul
-
Enköpings SK HK Grön | Bålsta Ishall |
2023-02-04 13:40 | Almtuna IS Vit
-
Wings HC Arlanda Gul | Bålsta Ishall |
2023-02-04 13:40 | Bålsta HC Grön
-
Enköpings SK HK Grön | Bålsta Ishall |
2023-02-04 14:00 | Bålsta HC Svart
-
Enköpings SK HK Vit | Bålsta Ishall |
2023-02-04 14:00 | Enköpings SK HK Svart
-
Wings HC Arlanda Blå | Bålsta Ishall |
2023-02-04 14:20 | Almtuna IS Gul
-
Bålsta HC Svart | Bålsta Ishall |
2023-02-04 14:20 | Wings HC Arlanda Blå
-
Enköpings SK HK Vit | Bålsta Ishall |
2023-02-04 14:40 | Almtuna IS Gul
-
Enköpings SK HK Svart | Bålsta Ishall |
2023-02-04 14:40 | Wings HC Arlanda Blå
-
Bålsta HC Svart | Bålsta Ishall |
2023-02-04 15:00 | Almtuna IS Gul
-
Wings HC Arlanda Blå | Bålsta Ishall |
2023-02-04 15:00 | Almtuna IS Gul
-
Enköpings SK HK Vit | Bålsta Ishall |
2023-02-04 15:00 | Bålsta HC Svart
-
Enköpings SK HK Svart | Bålsta Ishall |
2023-02-18 15:00 | Almtuna IS Vit
-
SK Iron Hockey Blå | Gimo Ishall |
2023-02-18 15:00 | Bålsta HC Svart
-
Gimo IF HC Vit | Gimo Ishall |
2023-02-18 15:00 | Almtuna IS Röd
-
SK Iron Hockey Vit | Gimo Ishall |
2023-02-18 15:00 | Gimo IF HC Blå
-
Knivsta IS Vit | Gimo Ishall |
2023-02-18 15:30 | Almtuna IS Vit
-
Bålsta HC Svart | Gimo Ishall |
2023-02-18 15:30 | Gimo IF HC Vit
-
SK Iron Hockey Blå | Gimo Ishall |
2023-02-18 15:30 | Almtuna IS Röd
-
Gimo IF HC Blå | Gimo Ishall |
2023-02-18 15:30 | Knivsta IS Vit
-
SK Iron Hockey Vit | Gimo Ishall |
2023-02-18 16:30 | Almtuna IS Vit
-
Gimo IF HC Vit | Gimo Ishall |
2023-02-18 16:30 | SK Iron Hockey Blå
-
Bålsta HC Svart | Gimo Ishall |
2023-02-18 16:30 | Almtuna IS Röd
-
Knivsta IS Vit | Gimo Ishall |
2023-02-18 16:30 | SK Iron Hockey Vit
-
Gimo IF HC Blå | Gimo Ishall |
2023-02-18 10:00 | Norrtälje IK Röd
-
Wings HC Arlanda Blå | ÖSK hallen |
2023-02-18 10:00 | Rimbo IF
-
Östhammars SK | ÖSK hallen |
2023-02-18 10:00 | Norrtälje IK Gul
-
Wings HC Arlanda Gul | ÖSK hallen |
2023-02-18 10:00 | SHK Hockey Club
-
Tierps HK | ÖSK hallen |
2023-02-18 10:30 | Norrtälje IK Röd
-
Rimbo IF | ÖSK hallen |
2023-02-18 10:30 | Östhammars SK
-
Wings HC Arlanda Blå | ÖSK hallen |
2023-02-18 10:30 | Norrtälje IK Gul
-
SHK Hockey Club | ÖSK hallen |
2023-02-18 10:30 | Tierps HK
-
Wings HC Arlanda Gul | ÖSK hallen |
2023-02-18 11:00 | Norrtälje IK Röd
-
Östhammars SK | ÖSK hallen |
2023-02-18 11:00 | Wings HC Arlanda Blå
-
Rimbo IF | ÖSK hallen |
2023-02-18 11:00 | Norrtälje IK Gul
-
Tierps HK | ÖSK hallen |
2023-02-18 11:00 | Wings HC Arlanda Gul
-
SHK Hockey Club | ÖSK hallen |
2023-02-18 00:00 | Bålsta HC Grön
-
IFK Mariehamn Blå | Centrum för Idrott & Kultur |
2023-02-18 00:00 | Knivsta Idrottsklubb
-
IFK Mariehamn Blå | Centrum för Idrott & Kultur |
2023-02-18 00:00 | IFK Mariehamn Blå
-
Enköpings SK HK Grön | Centrum för Idrott & Kultur |
2023-02-18 00:00 | Almtuna IS Gul
-
IFK Mariehamn Blå | Centrum för Idrott & Kultur |
2023-02-18 00:00 | IFK Mariehamn Vit
-
Uppsala Young Hockey Club | Centrum för Idrott & Kultur |
2023-02-18 00:00 | Bålsta HC Vit
-
Enköpings SK HK Svart | Centrum för Idrott & Kultur |
2023-02-18 00:00 | Uppsala Young Hockey Club
-
Enköpings SK HK Vit | Centrum för Idrott & Kultur |
2023-02-18 00:00 | Bålsta HC Vit
-
IFK Mariehamn Vit | Centrum för Idrott & Kultur |
2023-02-18 00:00 | Uppsala Young Hockey Club
-
Enköpings SK HK Svart | Centrum för Idrott & Kultur |
2023-02-18 00:00 | Bålsta HC Vit
-
Uppsala Young Hockey Club | Centrum för Idrott & Kultur |
2023-02-18 00:00 | Enköpings SK HK Vit
-
IFK Mariehamn Vit | Centrum för Idrott & Kultur |
2023-02-18 00:00 | Bålsta HC Vit
-
Enköpings SK HK Vit | Centrum för Idrott & Kultur |
2023-02-18 00:00 | Enköpings SK HK Svart
-
IFK Mariehamn Vit | Centrum för Idrott & Kultur |
2023-03-04 10:30 | Almtuna IS Gul
-
Tierps HK | Vegahallen |
2023-03-04 10:30 | Enköpings SK HK Svart
-
Knivsta Idrottsklubb | Vegahallen |
2023-03-04 10:30 | Almtuna IS Vit
-
Östhammars SK | Vegahallen |
2023-03-04 10:30 | Enköpings SK HK Grön
-
SHK Hockey Club | Vegahallen |
2023-03-04 10:55 | Almtuna IS Gul
-
Enköpings SK HK Svart | Vegahallen |
2023-03-04 10:55 | Knivsta Idrottsklubb
-
Tierps HK | Vegahallen |
2023-03-04 10:55 | Almtuna IS Vit
-
Enköpings SK HK Grön | Vegahallen |
2023-03-04 10:55 | SHK Hockey Club
-
Östhammars SK | Vegahallen |
2023-03-04 11:20 | Almtuna IS Gul
-
Knivsta Idrottsklubb | Vegahallen |
2023-03-04 11:20 | Tierps HK
-
Enköpings SK HK Svart | Vegahallen |
2023-03-04 11:20 | Almtuna IS Vit
-
SHK Hockey Club | Vegahallen |
2023-03-04 11:20 | Östhammars SK
-
Enköpings SK HK Grön | Vegahallen |
2023-03-04 13:15 | Gimo IF HC Blå
-
SK Iron Hockey Blå | Thorséns Arena |
2023-03-04 13:15 | Knivsta IS Vit
-
Norrtälje IK Gul | Thorséns Arena |
2023-03-04 13:15 | Bålsta HC Grön
-
Gimo IF HC Blå | Thorséns Arena |
2023-03-04 13:15 | Norrtälje IK Gul
-
SK Iron Hockey Blå | Thorséns Arena |
2023-03-04 13:15 | Bålsta HC Grön
-
Knivsta IS Vit | Thorséns Arena |
2023-03-04 13:15 | Norrtälje IK Gul
-
Gimo IF HC Blå | Thorséns Arena |
2023-03-04 13:15 | Bålsta HC Grön
-
Norrtälje IK Gul | Thorséns Arena |
2023-03-04 13:15 | SK Iron Hockey Blå
-
Knivsta IS Vit | Thorséns Arena |
2023-03-04 13:15 | Bålsta HC Grön
-
SK Iron Hockey Blå | Thorséns Arena |
2023-03-04 13:15 | Gimo IF HC Blå
-
Knivsta IS Vit | Thorséns Arena |
2023-03-04 13:15 | Norrtälje IK Röd
-
Enköpings SK HK Vit | Thorséns Arena |
2023-03-04 13:15 | SK Iron Hockey Vit
-
Uppsala Young Hockey Club | Thorséns Arena |
2023-03-04 13:15 | Gimo IF HC Vit
-
Norrtälje IK Röd | Thorséns Arena |
2023-03-04 13:15 | Uppsala Young Hockey Club
-
Enköpings SK HK Vit | Thorséns Arena |
2023-03-04 13:15 | Gimo IF HC Vit
-
SK Iron Hockey Vit | Thorséns Arena |
2023-03-04 13:15 | Uppsala Young Hockey Club
-
Norrtälje IK Röd | Thorséns Arena |
2023-03-04 13:15 | Gimo IF HC Vit
-
Uppsala Young Hockey Club | Thorséns Arena |
2023-03-04 13:15 | Enköpings SK HK Vit
-
SK Iron Hockey Vit | Thorséns Arena |
2023-03-04 13:15 | Gimo IF HC Vit
-
Enköpings SK HK Vit | Thorséns Arena |
2023-03-04 13:15 | Norrtälje IK Röd
-
SK Iron Hockey Vit | Thorséns Arena |
2023-03-05 11:00 | Bålsta HC Vit
-
Wings HC Arlanda Gul | Arkadienhallen |
2023-03-05 11:00 | IFK Mariehamn Blå
-
Rimbo IF | Arkadienhallen |
2023-03-05 11:00 | Bålsta HC Vit
-
IFK Mariehamn Blå | Arkadienhallen |
2023-03-05 11:00 | Rimbo IF
-
Wings HC Arlanda Gul | Arkadienhallen |
2023-03-05 11:00 | Bålsta HC Vit
-
Rimbo IF | Arkadienhallen |
2023-03-05 11:00 | Wings HC Arlanda Gul
-
IFK Mariehamn Blå | Arkadienhallen |
2023-03-05 13:00 | Almtuna IS Röd
-
Wings HC Arlanda Blå | Arkadienhallen |
2023-03-05 13:00 | Bålsta HC Svart
-
IFK Mariehamn Vit | Arkadienhallen |
2023-03-05 13:00 | Almtuna IS Röd
-
Bålsta HC Svart | Arkadienhallen |
2023-03-05 13:00 | IFK Mariehamn Vit
-
Wings HC Arlanda Blå | Arkadienhallen |
2023-03-05 13:00 | Almtuna IS Röd
-
IFK Mariehamn Vit | Arkadienhallen |
2023-03-05 13:00 | Wings HC Arlanda Blå
-
Bålsta HC Svart | Arkadienhallen |
2023-03-18 15:30 | Norrtälje IK Gul
-
SK Iron Hockey Vit | Contigahallen |
2023-03-18 15:30 | Gimo IF HC Vit
-
Norrtälje IK Gul | Contigahallen |
2023-03-18 11:00 | Bålsta HC Vit
-
Östhammars SK | Arkadienhallen |
2023-03-18 11:00 | Rimbo IF
-
Uppsala Young Hockey Club | Arkadienhallen |
2023-03-18 11:00 | Almtuna IS Gul
-
Tierps HK | Arkadienhallen |
2023-03-18 11:00 | Knivsta IS Vit
-
Rimbo IF | Arkadienhallen |
2023-03-18 11:30 | Bålsta HC Vit
-
Rimbo IF | Arkadienhallen |
2023-03-18 11:30 | Uppsala Young Hockey Club
-
Östhammars SK | Arkadienhallen |
2023-03-18 11:30 | Almtuna IS Gul
-
Knivsta IS Vit | Arkadienhallen |
2023-03-18 11:30 | Rimbo IF
-
Tierps HK | Arkadienhallen |
2023-03-18 12:00 | Bålsta HC Vit
-
Uppsala Young Hockey Club | Arkadienhallen |
2023-03-18 12:00 | Östhammars SK
-
Rimbo IF | Arkadienhallen |
2023-03-18 12:00 | Almtuna IS Gul
-
Rimbo IF | Arkadienhallen |
2023-03-18 12:00 | Tierps HK
-
Knivsta IS Vit | Arkadienhallen |
2023-03-18 15:30 | Gimo IF HC Blå
-
SK Iron Hockey Blå | Contigahallen |
2023-03-18 15:30 | Norrtälje IK Röd
-
SK Iron Hockey Blå | Contigahallen |
2023-03-18 15:30 | Gimo IF HC Blå
-
Norrtälje IK Röd | Contigahallen |
2023-03-18 15:30 | Gimo IF HC Vit
-
SK Iron Hockey Vit | Contigahallen |
2023-03-25 13:05 | Enköpings SK HK Grön
-
Wings HC Arlanda Blå | Pinbackshallen |
2023-03-25 13:05 | Knivsta Idrottsklubb
-
SK Iron Hockey Vit | Pinbackshallen |
2023-03-25 13:05 | Almtuna IS Röd
-
Enköpings SK HK Grön | Pinbackshallen |
2023-03-25 13:05 | SK Iron Hockey Vit
-
Wings HC Arlanda Blå | Pinbackshallen |
2023-03-25 13:30 | Almtuna IS Röd
-
Knivsta Idrottsklubb | Pinbackshallen |
2023-03-25 13:30 | SK Iron Hockey Vit
-
Enköpings SK HK Grön | Pinbackshallen |
2023-03-25 13:30 | Almtuna IS Röd
-
SK Iron Hockey Vit | Pinbackshallen |
2023-03-25 13:30 | Wings HC Arlanda Blå
-
Knivsta Idrottsklubb | Pinbackshallen |
2023-03-25 13:50 | Almtuna IS Röd
-
Wings HC Arlanda Blå | Pinbackshallen |
2023-03-25 13:50 | Enköpings SK HK Grön
-
Knivsta Idrottsklubb | Pinbackshallen |
2023-03-25 13:55 | Rimbo IF
-
Enköpings SK HK Vit | Pinbackshallen |
2023-03-25 13:55 | SK Iron Hockey Blå
-
Wings HC Arlanda Gul | Pinbackshallen |
2023-03-25 14:20 | Enköpings SK HK Svart
-
Rimbo IF | Pinbackshallen |
2023-03-25 14:20 | Wings HC Arlanda Gul
-
Enköpings SK HK Vit | Pinbackshallen |
2023-03-25 14:20 | Enköpings SK HK Svart
-
SK Iron Hockey Blå | Pinbackshallen |
2023-03-25 14:20 | Wings HC Arlanda Gul
-
Rimbo IF | Pinbackshallen |
2023-03-25 14:40 | Enköpings SK HK Svart
-
Wings HC Arlanda Gul | Pinbackshallen |
2023-03-25 14:40 | Enköpings SK HK Vit
-
SK Iron Hockey Blå | Pinbackshallen |
2023-03-25 14:40 | Rimbo IF
-
SK Iron Hockey Blå | Pinbackshallen |