Schedule |
---|
|
2021-10-23 11:45 | Knivsta IS2
-
Uppsala Young Hockey Club | Centrum för Idrott & Kultur |
2021-10-23 11:45 | Rimbo IF2
-
Wings HC Arlanda1 | Centrum för Idrott & Kultur |
2021-10-23 12:10 | Knivsta IS2
-
Rimbo IF2 | Centrum för Idrott & Kultur |
2021-10-23 12:10 | Wings HC Arlanda1
-
Uppsala Young Hockey Club | Centrum för Idrott & Kultur |
2021-10-23 12:35 | Knivsta IS2
-
Wings HC Arlanda1 | Centrum för Idrott & Kultur |
2021-10-23 12:35 | Uppsala Young Hockey Club
-
Rimbo IF2 | Centrum för Idrott & Kultur |
2021-10-23 13:30 | Rimbo IF1
-
Östhammars SK | ÖSK hallen |
2021-10-23 13:30 | SHK Hockey Club
-
Östervåla IF | ÖSK hallen |
2021-10-23 13:30 | Tierps HK
-
Wings HC Arlanda2 | ÖSK hallen |
2021-10-23 13:30 | Rimbo IF1
-
SHK Hockey Club | ÖSK hallen |
2021-10-23 13:30 | Tierps HK
-
Östhammars SK | ÖSK hallen |
2021-10-23 13:30 | Wings HC Arlanda2
-
Östervåla IF | ÖSK hallen |
2021-10-23 13:30 | Rimbo IF1
-
Tierps HK | ÖSK hallen |
2021-10-23 13:30 | Wings HC Arlanda2
-
SHK Hockey Club | ÖSK hallen |
2021-10-23 13:30 | Östervåla IF
-
Östhammars SK | ÖSK hallen |
2021-10-23 13:30 | Rimbo IF1
-
Wings HC Arlanda2 | ÖSK hallen |
2021-10-23 13:30 | Östervåla IF
-
Tierps HK | ÖSK hallen |
2021-10-23 13:30 | Östhammars SK
-
SHK Hockey Club | ÖSK hallen |
2021-10-23 13:30 | Rimbo IF1
-
Östervåla IF | ÖSK hallen |
2021-10-23 13:30 | Östhammars SK
-
Wings HC Arlanda2 | ÖSK hallen |
2021-10-23 13:30 | SHK Hockey Club
-
Tierps HK | ÖSK hallen |
2021-10-23 17:00 | Knivsta IS3
-
Knivsta IS1 | Contigahallen |
2021-10-24 00:00 | Bålsta HC
-
Gimo IF HC1 | Bahcohallen |
2021-10-24 00:00 | Enköpings SK HK1
-
SK Iron Hockey1 | Bahcohallen |
2021-10-24 00:00 | Enköpings SK HK2
-
Gimo IF HC1 | Bahcohallen |
2021-10-24 00:00 | Enköpings SK HK2
-
Bålsta HC | Bahcohallen |
2021-10-24 00:00 | Gimo IF HC1
-
SK Iron Hockey1 | Bahcohallen |
2021-10-24 00:00 | Gimo IF HC1
-
Enköpings SK HK1 | Bahcohallen |
2021-10-24 00:00 | SK Iron Hockey1
-
Bålsta HC | Bahcohallen |
2021-10-24 00:00 | SK Iron Hockey1
-
Enköpings SK HK2 | Bahcohallen |
2021-10-24 00:00 | Bålsta HC
-
Enköpings SK HK1 | Bahcohallen |
2021-10-24 00:01 | Almtuna IS1
-
SK Iron Hockey1 | Bahcohallen |
2021-10-24 00:02 | Almtuna IS1
-
Bålsta HC | Bahcohallen |
2021-10-24 00:04 | Almtuna IS1
-
Enköpings SK HK1 | Bahcohallen |
2021-10-24 00:05 | Almtuna IS1
-
Enköpings SK HK2 | Bahcohallen |
2021-10-24 00:06 | Almtuna IS1
-
Gimo IF HC1 | Bahcohallen |
2021-10-24 14:15 | Enköpings SK HK1
-
Enköpings SK HK2 | Bahcohallen |
2021-11-06 00:01 | Enköpings SK HK1
-
Ej aktiv | Lundahallen |
2021-11-06 00:02 | Knivsta IS2
-
Ej aktiv | Lundahallen |
2021-11-06 00:03 | Östervåla IF
-
Ej aktiv | Lundahallen |
2021-11-06 00:04 | Ej aktiv
-
Knivsta IS1 | Lundahallen |
2021-11-06 10:00 | Enköpings SK HK1
-
Östervåla IF | Lundahallen |
2021-11-06 10:00 | Ej aktiv
-
Östhammars SK | Lundahallen |
2021-11-06 10:00 | Knivsta IS1
-
Knivsta IS2 | Lundahallen |
2021-11-06 10:00 | Knivsta IS1
-
Östervåla IF | Lundahallen |
2021-11-06 10:00 | Enköpings SK HK1
-
Knivsta IS1 | Lundahallen |
2021-11-06 10:00 | Enköpings SK HK1
-
Knivsta IS2 | Lundahallen |
2021-11-06 10:00 | Östervåla IF
-
Knivsta IS2 | Lundahallen |
2021-11-06 10:01 | Knivsta IS2
-
Östhammars SK | Lundahallen |
2021-11-06 10:02 | Östhammars SK
-
Östervåla IF | Lundahallen |
2021-11-06 10:03 | Östhammars SK
-
Knivsta IS1 | Lundahallen |
2021-11-06 10:04 | Enköpings SK HK1
-
Östhammars SK | Lundahallen |
2021-11-06 15:10 | Almtuna IS2
-
Rimbo IF1 | Gränbyhallen (B) |
2021-11-06 15:10 | Bålsta HC
-
Norrtälje IK1 | Gränbyhallen (B) |
2021-11-06 15:35 | Almtuna IS2
-
Bålsta HC | Gränbyhallen (B) |
2021-11-06 15:35 | Norrtälje IK1
-
Rimbo IF1 | Gränbyhallen (B) |
2021-11-06 16:00 | Almtuna IS2
-
Norrtälje IK1 | Gränbyhallen (B) |
2021-11-06 16:00 | Rimbo IF1
-
Bålsta HC | Gränbyhallen (B) |
2021-11-20 00:00 | Enköpings SK HK2
-
Rimbo IF1 | Sandbrohallen |
2021-11-20 00:00 | Norrtälje IK1
-
Norrtälje IK2 | Sandbrohallen |
2021-11-20 00:00 | Enköpings SK HK1
-
Enköpings SK HK2 | Sandbrohallen |
2021-11-20 00:00 | Norrtälje IK1
-
Rimbo IF2 | Sandbrohallen |
2021-11-20 00:00 | Norrtälje IK2
-
Rimbo IF1 | Sandbrohallen |
2021-11-20 00:00 | Enköpings SK HK1
-
Norrtälje IK1 | Sandbrohallen |
2021-11-20 00:00 | Norrtälje IK2
-
Enköpings SK HK2 | Sandbrohallen |
2021-11-20 00:00 | Rimbo IF1
-
Rimbo IF2 | Sandbrohallen |
2021-11-20 00:00 | Enköpings SK HK1
-
Norrtälje IK2 | Sandbrohallen |
2021-11-20 00:00 | Rimbo IF1
-
Norrtälje IK1 | Sandbrohallen |
2021-11-20 00:00 | Rimbo IF2
-
Enköpings SK HK2 | Sandbrohallen |
2021-11-20 00:00 | Enköpings SK HK1
-
Rimbo IF1 | Sandbrohallen |
2021-11-20 00:00 | Rimbo IF2
-
Norrtälje IK2 | Sandbrohallen |
2021-11-20 00:00 | Enköpings SK HK2
-
Norrtälje IK1 | Sandbrohallen |
2021-11-20 09:15 | Enköpings SK HK1
-
Rimbo IF2 | Sandbrohallen |
2021-11-20 11:45 | Gimo IF HC1
-
Östervåla IF | Centrum för Idrott & Kultur |
2021-11-20 11:45 | Knivsta IS1
-
Wings HC Arlanda2 | Centrum för Idrott & Kultur |
2021-11-20 11:45 | Knivsta IS2
-
Wings HC Arlanda1 | Centrum för Idrott & Kultur |
2021-11-20 12:10 | Gimo IF HC1
-
Knivsta IS1 | Centrum för Idrott & Kultur |
2021-11-20 12:10 | Knivsta IS2
-
Östervåla IF | Centrum för Idrott & Kultur |
2021-11-20 12:10 | Wings HC Arlanda1
-
Wings HC Arlanda2 | Centrum för Idrott & Kultur |
2021-11-20 12:35 | Almtuna IS1
-
SK Iron Hockey2 | Bålsta Ishall |
2021-11-20 12:35 | Almtuna IS2
-
SK Iron Hockey1 | Bålsta Ishall |
2021-11-20 12:35 | Bålsta HC
-
Ej aktiv | Bålsta Ishall |
2021-11-20 12:35 | Gimo IF HC1
-
Knivsta IS2 | Centrum för Idrott & Kultur |
2021-11-20 12:35 | Wings HC Arlanda1
-
Knivsta IS1 | Centrum för Idrott & Kultur |
2021-11-20 12:35 | Wings HC Arlanda2
-
Östervåla IF | Centrum för Idrott & Kultur |
2021-11-20 12:55 | Almtuna IS1
-
Almtuna IS2 | Bålsta Ishall |
2021-11-20 12:55 | Bålsta HC
-
SK Iron Hockey2 | Bålsta Ishall |
2021-11-20 12:55 | Ej aktiv
-
SK Iron Hockey1 | Bålsta Ishall |
2021-11-20 13:00 | Gimo IF HC1
-
Wings HC Arlanda1 | Centrum för Idrott & Kultur |
2021-11-20 13:00 | Wings HC Arlanda2
-
Knivsta IS2 | Centrum för Idrott & Kultur |
2021-11-20 13:00 | Östervåla IF
-
Knivsta IS1 | Centrum för Idrott & Kultur |
2021-11-20 13:15 | Almtuna IS1
-
Bålsta HC | Bålsta Ishall |
2021-11-20 13:15 | Ej aktiv
-
Almtuna IS2 | Bålsta Ishall |
2021-11-20 13:15 | SK Iron Hockey1
-
SK Iron Hockey2 | Bålsta Ishall |
2021-11-20 13:25 | Gimo IF HC1
-
Wings HC Arlanda2 | Centrum för Idrott & Kultur |
2021-11-20 13:25 | Östervåla IF
-
Wings HC Arlanda1 | Centrum för Idrott & Kultur |
2021-11-20 13:25 | Knivsta IS1
-
Knivsta IS2 | Centrum för Idrott & Kultur |
2021-11-20 13:35 | Almtuna IS1
-
Ej aktiv | Bålsta Ishall |
2021-11-20 13:35 | SK Iron Hockey1
-
Bålsta HC | Bålsta Ishall |
2021-11-20 13:35 | SK Iron Hockey2
-
Almtuna IS2 | Bålsta Ishall |
2021-11-20 13:55 | Almtuna IS1
-
SK Iron Hockey1 | Bålsta Ishall |
2021-11-20 13:55 | SK Iron Hockey2
-
Ej aktiv | Bålsta Ishall |
2021-11-20 13:55 | Almtuna IS2
-
Bålsta HC | Bålsta Ishall |
2021-12-04 12:40 | Bålsta HC
-
Uppsala Young Hockey Club | Pinbackshallen |
2021-12-04 12:40 | Enköpings SK HK2
-
Wings HC Arlanda2 | Pinbackshallen |
2021-12-04 12:40 | SHK Hockey Club
-
Wings HC Arlanda1 | Pinbackshallen |
2021-12-04 13:00 | Bålsta HC
-
Enköpings SK HK2 | Pinbackshallen |
2021-12-04 13:00 | SHK Hockey Club
-
Uppsala Young Hockey Club | Pinbackshallen |
2021-12-04 13:00 | Wings HC Arlanda1
-
Wings HC Arlanda2 | Pinbackshallen |
2021-12-04 13:20 | Bålsta HC
-
SHK Hockey Club | Pinbackshallen |
2021-12-04 13:20 | Wings HC Arlanda1
-
Enköpings SK HK2 | Pinbackshallen |
2021-12-04 13:20 | Wings HC Arlanda2
-
Uppsala Young Hockey Club | Pinbackshallen |
2021-12-04 13:40 | Bålsta HC
-
Wings HC Arlanda1 | Pinbackshallen |
2021-12-04 13:40 | Wings HC Arlanda2
-
SHK Hockey Club | Pinbackshallen |
2021-12-04 13:40 | Uppsala Young Hockey Club
-
Enköpings SK HK2 | Pinbackshallen |
2021-12-04 14:00 | Bålsta HC
-
Wings HC Arlanda2 | Pinbackshallen |
2021-12-04 14:00 | Uppsala Young Hockey Club
-
Wings HC Arlanda1 | Pinbackshallen |
2021-12-04 14:00 | Enköpings SK HK2
-
SHK Hockey Club | Pinbackshallen |
2021-12-05 12:15 | Enköpings SK HK1
-
SK Iron Hockey2 | Arkadienhallen |
2021-12-05 12:15 | Ej aktiv
-
SK Iron Hockey1 | Arkadienhallen |
2021-12-05 12:15 | Rimbo IF1
-
Rimbo IF2 | Arkadienhallen |
2021-12-05 12:45 | Enköpings SK HK1
-
Ej aktiv | Arkadienhallen |
2021-12-05 12:45 | Rimbo IF1
-
SK Iron Hockey2 | Arkadienhallen |
2021-12-05 12:45 | Rimbo IF2
-
SK Iron Hockey1 | Arkadienhallen |
2021-12-05 13:15 | Enköpings SK HK1
-
Rimbo IF1 | Arkadienhallen |
2021-12-05 13:15 | Rimbo IF2
-
Ej aktiv | Arkadienhallen |
2021-12-05 13:15 | SK Iron Hockey1
-
SK Iron Hockey2 | Arkadienhallen |
2021-12-05 13:45 | Enköpings SK HK1
-
Rimbo IF2 | Arkadienhallen |
2021-12-05 13:45 | SK Iron Hockey1
-
Rimbo IF1 | Arkadienhallen |
2021-12-05 13:45 | SK Iron Hockey2
-
Ej aktiv | Arkadienhallen |
2021-12-05 14:15 | Enköpings SK HK1
-
SK Iron Hockey1 | Arkadienhallen |
2021-12-05 14:15 | SK Iron Hockey2
-
Rimbo IF2 | Arkadienhallen |
2021-12-05 14:15 | Ej aktiv
-
Rimbo IF1 | Arkadienhallen |
2021-12-18 00:00 | Ej aktiv
-
Östhammars SK | ÖSK hallen |
2021-12-18 00:01 | Ej aktiv
-
Norrtälje IK1 | ÖSK hallen |
2021-12-18 00:02 | Ej aktiv
-
Rimbo IF1 | ÖSK hallen |
2021-12-18 00:03 | Ej aktiv
-
Rimbo IF2 | ÖSK hallen |
2021-12-18 00:04 | Ej aktiv
-
Wings HC Arlanda2 | ÖSK hallen |
2021-12-18 13:15 | Almtuna IS1
-
Wings HC Arlanda1 | Thorséns Arena |
2021-12-18 13:15 | Almtuna IS2
-
SK Iron Hockey2 | Thorséns Arena |
2021-12-18 13:15 | Norrtälje IK2
-
SK Iron Hockey1 | Thorséns Arena |
2021-12-18 13:30 | Norrtälje IK1
-
Wings HC Arlanda2 | ÖSK hallen |
2021-12-18 13:30 | Rimbo IF1
-
Rimbo IF2 | ÖSK hallen |
2021-12-18 13:45 | Almtuna IS1
-
Almtuna IS2 | Thorséns Arena |
2021-12-18 13:45 | Norrtälje IK2
-
Wings HC Arlanda1 | Thorséns Arena |
2021-12-18 13:45 | SK Iron Hockey1
-
SK Iron Hockey2 | Thorséns Arena |
2021-12-18 14:00 | Rimbo IF1
-
Östhammars SK | ÖSK hallen |
2021-12-18 14:00 | Rimbo IF2
-
Wings HC Arlanda2 | ÖSK hallen |
2021-12-18 14:15 | Almtuna IS1
-
Norrtälje IK2 | Thorséns Arena |
2021-12-18 14:15 | SK Iron Hockey1
-
Almtuna IS2 | Thorséns Arena |
2021-12-18 14:15 | SK Iron Hockey2
-
Wings HC Arlanda1 | Thorséns Arena |
2021-12-18 14:30 | Rimbo IF2
-
Norrtälje IK1 | ÖSK hallen |
2021-12-18 14:30 | Wings HC Arlanda2
-
Östhammars SK | ÖSK hallen |
2021-12-18 14:45 | Almtuna IS1
-
SK Iron Hockey1 | Thorséns Arena |
2021-12-18 14:45 | SK Iron Hockey2
-
Norrtälje IK2 | Thorséns Arena |
2021-12-18 14:45 | Wings HC Arlanda1
-
Almtuna IS2 | Thorséns Arena |
2021-12-18 15:15 | Almtuna IS1
-
SK Iron Hockey2 | Thorséns Arena |
2021-12-18 15:15 | Wings HC Arlanda1
-
SK Iron Hockey1 | Thorséns Arena |
2021-12-18 15:15 | Almtuna IS2
-
Norrtälje IK2 | Thorséns Arena |
2021-12-18 15:30 | Wings HC Arlanda2
-
Rimbo IF1 | ÖSK hallen |
2021-12-18 15:30 | Östhammars SK
-
Norrtälje IK1 | ÖSK hallen |
2021-12-18 16:00 | Östhammars SK
-
Rimbo IF2 | ÖSK hallen |
2021-12-18 16:00 | Norrtälje IK1
-
Rimbo IF1 | ÖSK hallen |
2022-01-22 10:00 | Gimo IF HC1
-
SK Iron Hockey2 Cancelled | Gimo Ishall |
2022-01-22 10:00 | Ej aktiv
-
SHK Hockey Club Cancelled | Gimo Ishall |
2022-01-22 10:00 | Rimbo IF1
-
Rimbo IF2 Cancelled | Gimo Ishall |
2022-01-22 10:30 | Gimo IF HC1
-
Ej aktiv Cancelled | Gimo Ishall |
2022-01-22 10:30 | Rimbo IF1
-
SK Iron Hockey2 Cancelled | Gimo Ishall |
2022-01-22 10:30 | Rimbo IF2
-
SHK Hockey Club Cancelled | Gimo Ishall |
2022-01-22 10:30 | Almtuna IS2
-
Östhammars SK | Vegahallen |
2022-01-22 10:30 | SK Iron Hockey1
-
Tierps HK | Vegahallen |
2022-01-22 10:55 | Almtuna IS2
-
SK Iron Hockey1 | Vegahallen |
2022-01-22 10:55 | Tierps HK
-
Östhammars SK | Vegahallen |
2022-01-22 11:00 | Gimo IF HC1
-
Rimbo IF1 Cancelled | Gimo Ishall |
2022-01-22 11:00 | Rimbo IF2
-
Ej aktiv Cancelled | Gimo Ishall |
2022-01-22 11:00 | SHK Hockey Club
-
SK Iron Hockey2 Cancelled | Gimo Ishall |
2022-01-22 11:20 | Almtuna IS2
-
Tierps HK | Vegahallen |
2022-01-22 11:20 | Östhammars SK
-
SK Iron Hockey1 | Vegahallen |
2022-01-22 11:30 | Gimo IF HC1
-
Rimbo IF2 Cancelled | Gimo Ishall |
2022-01-22 11:30 | SHK Hockey Club
-
Rimbo IF1 Cancelled | Gimo Ishall |
2022-01-22 11:30 | SK Iron Hockey2
-
Ej aktiv Cancelled | Gimo Ishall |
2022-01-22 12:00 | Gimo IF HC1
-
SHK Hockey Club Cancelled | Gimo Ishall |
2022-01-22 12:00 | SK Iron Hockey2
-
Rimbo IF2 Cancelled | Gimo Ishall |
2022-01-22 12:00 | Ej aktiv
-
Rimbo IF1 Cancelled | Gimo Ishall |
2022-01-22 12:40 | Enköpings SK HK2
-
Wings HC Arlanda2 | Pinbackshallen (B) |
2022-01-22 14:00 | Bålsta HC
-
Östervåla IF | Bålsta Ishall |
2022-01-22 14:00 | Enköpings SK HK1
-
Norrtälje IK2 | Bålsta Ishall |
2022-01-22 14:00 | Knivsta IS1
-
Knivsta IS2 | Bålsta Ishall |
2022-01-22 14:20 | Bålsta HC
-
Enköpings SK HK1 | Bålsta Ishall |
2022-01-22 14:20 | Knivsta IS1
-
Östervåla IF | Bålsta Ishall |
2022-01-22 14:20 | Knivsta IS2
-
Norrtälje IK2 | Bålsta Ishall |
2022-01-22 14:40 | Bålsta HC
-
Knivsta IS1 | Bålsta Ishall |
2022-01-22 14:40 | Knivsta IS2
-
Enköpings SK HK1 | Bålsta Ishall |
2022-01-22 14:40 | Norrtälje IK2
-
Östervåla IF | Bålsta Ishall |
2022-01-22 15:10 | Bålsta HC
-
Knivsta IS2 | Bålsta Ishall |
2022-01-22 15:10 | Norrtälje IK2
-
Knivsta IS1 | Bålsta Ishall |
2022-01-22 15:10 | Östervåla IF
-
Enköpings SK HK1 | Bålsta Ishall |
2022-01-22 15:30 | Bålsta HC
-
Norrtälje IK2 | Bålsta Ishall |
2022-01-22 15:30 | Östervåla IF
-
Knivsta IS2 | Bålsta Ishall |
2022-01-22 15:30 | Enköpings SK HK1
-
Knivsta IS1 | Bålsta Ishall |
2022-02-05 00:00 | Gimo IF HC1
-
Östhammars SK | ÖSK hallen |
2022-02-05 00:00 | Ej aktiv
-
Östervåla IF | ÖSK hallen |
2022-02-05 00:00 | SHK Hockey Club
-
Tierps HK | ÖSK hallen |
2022-02-05 00:00 | SHK Hockey Club
-
Östhammars SK | ÖSK hallen |
2022-02-05 00:00 | Tierps HK
-
Östervåla IF | ÖSK hallen |
2022-02-05 00:00 | Gimo IF HC1
-
SHK Hockey Club | ÖSK hallen |
2022-02-05 00:01 | Gimo IF HC1
-
Ej aktiv | ÖSK hallen |
2022-02-05 00:02 | Tierps HK
-
Ej aktiv | ÖSK hallen |
2022-02-05 00:03 | Östhammars SK
-
Ej aktiv | ÖSK hallen |
2022-02-05 00:04 | Ej aktiv
-
SHK Hockey Club | ÖSK hallen |
2022-02-05 09:50 | Knivsta IS1
-
Rimbo IF2 | Arkadienhallen |
2022-02-05 09:50 | Knivsta IS2
-
Rimbo IF1 | Arkadienhallen |
2022-02-05 09:50 | Norrtälje IK1
-
Norrtälje IK2 | Arkadienhallen |
2022-02-05 10:20 | Knivsta IS1
-
Knivsta IS2 | Arkadienhallen |
2022-02-05 10:20 | Norrtälje IK1
-
Rimbo IF2 | Arkadienhallen |
2022-02-05 10:20 | Norrtälje IK2
-
Rimbo IF1 | Arkadienhallen |
2022-02-05 10:50 | Knivsta IS1
-
Norrtälje IK1 | Arkadienhallen |
2022-02-05 10:50 | Norrtälje IK2
-
Knivsta IS2 | Arkadienhallen |
2022-02-05 10:50 | Rimbo IF1
-
Rimbo IF2 | Arkadienhallen |
2022-02-05 11:20 | Knivsta IS1
-
Norrtälje IK2 | Arkadienhallen |
2022-02-05 11:20 | Rimbo IF1
-
Norrtälje IK1 | Arkadienhallen |
2022-02-05 11:20 | Rimbo IF2
-
Knivsta IS2 | Arkadienhallen |
2022-02-05 11:50 | Knivsta IS1
-
Rimbo IF1 | Arkadienhallen |
2022-02-05 11:50 | Rimbo IF2
-
Norrtälje IK2 | Arkadienhallen |
2022-02-05 11:50 | Knivsta IS2
-
Norrtälje IK1 | Arkadienhallen |
2022-02-05 00:00 | Östervåla IF
-
Östhammars SK | ÖSK hallen |
2022-02-05 00:00 | Gimo IF HC1
-
Tierps HK | ÖSK hallen |
2022-02-05 00:00 | Östervåla IF
-
SHK Hockey Club | ÖSK hallen |
2022-02-05 00:00 | Gimo IF HC1
-
Östervåla IF | ÖSK hallen |
2022-02-05 00:00 | Östhammars SK
-
Tierps HK | ÖSK hallen |
2022-02-06 00:00 | Almtuna IS1
-
Wings HC Arlanda2 | Thorséns Arena |
2022-02-06 00:00 | Almtuna IS2
-
Wings HC Arlanda1 | Thorséns Arena |
2022-02-06 00:00 | Enköpings SK HK1
-
SK Iron Hockey2 | Thorséns Arena |
2022-02-06 00:00 | Almtuna IS1
-
Almtuna IS2 | Thorséns Arena |
2022-02-06 00:00 | Enköpings SK HK1
-
Wings HC Arlanda2 | Thorséns Arena |
2022-02-06 00:00 | SK Iron Hockey2
-
Wings HC Arlanda1 | Thorséns Arena |
2022-02-06 00:00 | Almtuna IS1
-
Enköpings SK HK1 | Thorséns Arena |
2022-02-06 00:00 | SK Iron Hockey2
-
Almtuna IS2 | Thorséns Arena |
2022-02-06 00:00 | Wings HC Arlanda1
-
Wings HC Arlanda2 | Thorséns Arena |
2022-02-06 00:00 | Almtuna IS1
-
SK Iron Hockey2 | Thorséns Arena |
2022-02-06 00:00 | Wings HC Arlanda1
-
Enköpings SK HK1 | Thorséns Arena |
2022-02-06 00:00 | Wings HC Arlanda2
-
Almtuna IS2 | Thorséns Arena |
2022-02-06 00:00 | Almtuna IS1
-
Wings HC Arlanda1 | Thorséns Arena |
2022-02-06 00:00 | Wings HC Arlanda2
-
SK Iron Hockey2 | Thorséns Arena |
2022-02-06 00:00 | Almtuna IS2
-
Enköpings SK HK1 | Thorséns Arena |
2022-02-06 14:00 | Bålsta HC
-
Uppsala Young Hockey Club | Sandbrohallen |
2022-02-06 14:00 | Enköpings SK HK2
-
SK Iron Hockey1 | Sandbrohallen |
2022-02-06 14:00 | Bålsta HC
-
Enköpings SK HK2 | Sandbrohallen |
2022-02-06 14:00 | SK Iron Hockey1
-
Uppsala Young Hockey Club | Sandbrohallen |
2022-02-06 14:00 | Bålsta HC
-
SK Iron Hockey1 | Sandbrohallen |
2022-02-06 14:00 | Uppsala Young Hockey Club
-
Enköpings SK HK2 | Sandbrohallen |
2022-02-19 00:00 | Almtuna IS2
-
Wings HC Arlanda1 | Thorséns Arena |
2022-02-19 00:00 | Rimbo IF1
-
SK Iron Hockey2 | Thorséns Arena |
2022-02-19 00:00 | Rimbo IF2
-
SK Iron Hockey1 | Thorséns Arena |
2022-02-19 00:00 | Almtuna IS2
-
Rimbo IF1 | Thorséns Arena |
2022-02-19 00:00 | Rimbo IF2
-
Wings HC Arlanda1 | Thorséns Arena |
2022-02-19 10:00 | Almtuna IS1
-
Östervåla IF | Lundahallen |
2022-02-19 10:00 | Knivsta IS1
-
Wings HC Arlanda2 | Lundahallen |
2022-02-19 10:00 | Knivsta IS2
-
Tierps HK | Lundahallen |
2022-02-19 10:00 | Almtuna IS1
-
Knivsta IS1 | Lundahallen |
2022-02-19 10:00 | Knivsta IS2
-
Östervåla IF | Lundahallen |
2022-02-19 10:00 | Tierps HK
-
Wings HC Arlanda2 | Lundahallen |
2022-02-19 10:00 | Almtuna IS1
-
Knivsta IS2 | Lundahallen |
2022-02-19 10:00 | Tierps HK
-
Knivsta IS1 | Lundahallen |
2022-02-19 10:00 | Wings HC Arlanda2
-
Östervåla IF | Lundahallen |
2022-02-19 10:00 | Almtuna IS1
-
Tierps HK | Lundahallen |
2022-02-19 10:00 | Wings HC Arlanda2
-
Knivsta IS2 | Lundahallen |
2022-02-19 10:00 | Östervåla IF
-
Knivsta IS1 | Lundahallen |
2022-02-19 10:00 | Almtuna IS1
-
Wings HC Arlanda2 | Lundahallen |
2022-02-19 10:00 | Östervåla IF
-
Tierps HK | Lundahallen |
2022-02-19 10:00 | Knivsta IS1
-
Knivsta IS2 | Lundahallen |
2022-02-19 00:00 | SK Iron Hockey1
-
SK Iron Hockey2 | Thorséns Arena |
2022-02-19 00:00 | Almtuna IS2
-
Rimbo IF2 | Thorséns Arena |
2022-02-19 00:00 | SK Iron Hockey1
-
Rimbo IF1 | Thorséns Arena |
2022-02-19 00:00 | SK Iron Hockey2
-
Wings HC Arlanda1 | Thorséns Arena |
2022-02-19 00:00 | Almtuna IS2
-
SK Iron Hockey1 | Thorséns Arena |
2022-02-19 00:00 | SK Iron Hockey2
-
Rimbo IF2 | Thorséns Arena |
2022-02-19 00:00 | Wings HC Arlanda1
-
Rimbo IF1 | Thorséns Arena |
2022-02-19 00:00 | Almtuna IS2
-
SK Iron Hockey2 | Thorséns Arena |
2022-02-19 00:00 | Wings HC Arlanda1
-
SK Iron Hockey1 | Thorséns Arena |
2022-02-19 00:00 | Rimbo IF1
-
Rimbo IF2 | Thorséns Arena |
2022-02-20 10:00 | Gimo IF HC1
-
Ej aktiv | PEK hallen |
2022-03-05 09:50 | Almtuna IS1
-
Wings HC Arlanda2 | Arkadienhallen |
2022-03-05 09:50 | Almtuna IS2
-
Rimbo IF2 | Arkadienhallen |
2022-03-05 09:50 | Knivsta IS1
-
Rimbo IF1 | Arkadienhallen |
2022-03-05 10:00 | Gimo IF HC1
-
Uppsala Young Hockey Club | Gimo Ishall |
2022-03-05 10:00 | Ej aktiv
-
Tierps HK | Gimo Ishall |
2022-03-05 10:00 | Knivsta IS2
-
Norrtälje IK1 | Gimo Ishall |
2022-03-05 10:20 | Almtuna IS1
-
Almtuna IS2 | Arkadienhallen |
2022-03-05 10:20 | Knivsta IS1
-
Wings HC Arlanda2 | Arkadienhallen |
2022-03-05 10:20 | Rimbo IF1
-
Rimbo IF2 | Arkadienhallen |
2022-03-05 10:30 | Gimo IF HC1
-
Ej aktiv | Gimo Ishall |
2022-03-05 10:30 | Knivsta IS2
-
Uppsala Young Hockey Club | Gimo Ishall |
2022-03-05 10:30 | Norrtälje IK1
-
Tierps HK | Gimo Ishall |
2022-03-05 10:50 | Almtuna IS1
-
Knivsta IS1 | Arkadienhallen |
2022-03-05 10:50 | Rimbo IF1
-
Almtuna IS2 | Arkadienhallen |
2022-03-05 10:50 | Rimbo IF2
-
Wings HC Arlanda2 | Arkadienhallen |
2022-03-05 11:00 | Gimo IF HC1
-
Knivsta IS2 | Gimo Ishall |
2022-03-05 11:00 | Norrtälje IK1
-
Ej aktiv | Gimo Ishall |
2022-03-05 11:00 | Tierps HK
-
Uppsala Young Hockey Club | Gimo Ishall |
2022-03-05 11:20 | Almtuna IS1
-
Rimbo IF1 | Arkadienhallen |
2022-03-05 11:20 | Rimbo IF2
-
Knivsta IS1 | Arkadienhallen |
2022-03-05 11:20 | Wings HC Arlanda2
-
Almtuna IS2 | Arkadienhallen |
2022-03-05 11:30 | Gimo IF HC1
-
Norrtälje IK1 | Gimo Ishall |
2022-03-05 11:30 | Tierps HK
-
Knivsta IS2 | Gimo Ishall |
2022-03-05 11:30 | Uppsala Young Hockey Club
-
Ej aktiv | Gimo Ishall |
2022-03-05 11:50 | Almtuna IS1
-
Rimbo IF2 | Arkadienhallen |
2022-03-05 11:50 | Wings HC Arlanda2
-
Rimbo IF1 | Arkadienhallen |
2022-03-05 11:50 | Almtuna IS2
-
Knivsta IS1 | Arkadienhallen |
2022-03-05 12:00 | Gimo IF HC1
-
Tierps HK | Gimo Ishall |
2022-03-05 12:00 | Uppsala Young Hockey Club
-
Norrtälje IK1 | Gimo Ishall |
2022-03-05 12:00 | Ej aktiv
-
Knivsta IS2 | Gimo Ishall |
2022-03-05 00:00 | Enköpings SK HK1
-
SK Iron Hockey2 | Thorséns Arena |
2022-03-05 00:00 | Enköpings SK HK2
-
SK Iron Hockey1 | Thorséns Arena |
2022-03-05 00:00 | Norrtälje IK2
-
SHK Hockey Club | Thorséns Arena |
2022-03-05 00:00 | Enköpings SK HK1
-
Enköpings SK HK2 | Thorséns Arena |
2022-03-05 00:00 | Norrtälje IK2
-
SK Iron Hockey2 | Thorséns Arena |
2022-03-05 00:00 | SHK Hockey Club
-
SK Iron Hockey1 | Thorséns Arena |
2022-03-05 00:00 | Enköpings SK HK1
-
Norrtälje IK2 | Thorséns Arena |
2022-03-05 00:00 | SHK Hockey Club
-
Enköpings SK HK2 | Thorséns Arena |
2022-03-05 00:00 | SK Iron Hockey1
-
SK Iron Hockey2 | Thorséns Arena |
2022-03-05 00:00 | Enköpings SK HK1
-
SHK Hockey Club | Thorséns Arena |
2022-03-05 00:00 | SK Iron Hockey1
-
Norrtälje IK2 | Thorséns Arena |
2022-03-05 00:00 | SK Iron Hockey2
-
Enköpings SK HK2 | Thorséns Arena |
2022-03-05 00:00 | Enköpings SK HK1
-
SK Iron Hockey1 | Thorséns Arena |
2022-03-05 00:00 | SK Iron Hockey2
-
SHK Hockey Club | Thorséns Arena |
2022-03-05 00:00 | Enköpings SK HK2
-
Norrtälje IK2 | Thorséns Arena |
2022-03-19 00:01 | Ej aktiv
-
Wings HC Arlanda2 | Upplands Bilforum Arena |
2022-03-19 00:03 | Almtuna IS1
-
Ej aktiv | Upplands Bilforum Arena |
2022-03-19 00:04 | Rimbo IF2
-
Ej aktiv | Upplands Bilforum Arena |
2022-03-19 00:05 | Almtuna IS2
-
Ej aktiv | Upplands Bilforum Arena |
2022-03-19 10:00 | Almtuna IS1
-
Wings HC Arlanda2 | Upplands Bilforum Arena |
2022-03-19 10:00 | Almtuna IS2
-
Rimbo IF2 | Upplands Bilforum Arena |
2022-03-19 10:00 | Ej aktiv
-
Norrtälje IK1 | Upplands Bilforum Arena |
2022-03-19 10:00 | Almtuna IS1
-
Almtuna IS2 | Upplands Bilforum Arena |
2022-03-19 10:00 | Norrtälje IK1
-
Rimbo IF2 | Upplands Bilforum Arena |
2022-03-19 10:00 | Norrtälje IK1
-
Almtuna IS2 | Upplands Bilforum Arena |
2022-03-19 10:00 | Rimbo IF2
-
Wings HC Arlanda2 | Upplands Bilforum Arena |
2022-03-19 10:00 | Almtuna IS1
-
Norrtälje IK1 | Upplands Bilforum Arena |
2022-03-19 10:00 | Wings HC Arlanda2
-
Almtuna IS2 | Upplands Bilforum Arena |
2022-03-19 10:00 | Almtuna IS1
-
Rimbo IF2 | Upplands Bilforum Arena |
2022-03-19 10:00 | Wings HC Arlanda2
-
Norrtälje IK1 | Upplands Bilforum Arena |
2022-03-19 10:30 | SHK Hockey Club
-
Östhammars SK | Vegahallen |
2022-03-19 10:30 | SK Iron Hockey1
-
Wings HC Arlanda1 | Vegahallen |
2022-03-19 10:30 | SK Iron Hockey2
-
Tierps HK | Vegahallen |
2022-03-19 10:55 | SHK Hockey Club
-
SK Iron Hockey1 | Vegahallen |
2022-03-19 10:55 | SK Iron Hockey2
-
Östhammars SK | Vegahallen |
2022-03-19 10:55 | Tierps HK
-
Wings HC Arlanda1 | Vegahallen |
2022-03-19 11:20 | SHK Hockey Club
-
SK Iron Hockey2 | Vegahallen |
2022-03-19 11:20 | Tierps HK
-
SK Iron Hockey1 | Vegahallen |
2022-03-19 11:20 | Wings HC Arlanda1
-
Östhammars SK | Vegahallen |
2022-03-19 11:45 | SHK Hockey Club
-
Tierps HK | Vegahallen |
2022-03-19 11:45 | Wings HC Arlanda1
-
SK Iron Hockey2 | Vegahallen |
2022-03-19 11:45 | Östhammars SK
-
SK Iron Hockey1 | Vegahallen |
2022-03-19 12:10 | Bålsta HC
-
Östervåla IF | Bålsta Ishall |
2022-03-19 12:10 | Enköpings SK HK1
-
Knivsta IS2 | Bålsta Ishall |
2022-03-19 12:10 | Enköpings SK HK2
-
Knivsta IS1 | Bålsta Ishall |
2022-03-19 12:10 | SHK Hockey Club
-
Wings HC Arlanda1 | Vegahallen |
2022-03-19 12:10 | Östhammars SK
-
Tierps HK | Vegahallen |
2022-03-19 12:10 | SK Iron Hockey1
-
SK Iron Hockey2 | Vegahallen |
2022-03-19 12:30 | Bålsta HC
-
Enköpings SK HK1 | Bålsta Ishall |
2022-03-19 12:30 | Enköpings SK HK2
-
Östervåla IF | Bålsta Ishall |
2022-03-19 12:30 | Knivsta IS1
-
Knivsta IS2 | Bålsta Ishall |
2022-03-19 12:30 | Gimo IF HC1
-
Uppsala Young Hockey Club | Gordon Nice Ice Arena |
2022-03-19 12:55 | Norrtälje IK2
-
Rimbo IF1 | Gordon Nice Ice Arena |
2022-03-19 13:00 | Bålsta HC
-
Enköpings SK HK2 | Bålsta Ishall |
2022-03-19 13:00 | Knivsta IS1
-
Enköpings SK HK1 | Bålsta Ishall |
2022-03-19 13:00 | Knivsta IS2
-
Östervåla IF | Bålsta Ishall |
2022-03-19 13:20 | Bålsta HC
-
Knivsta IS1 | Bålsta Ishall |
2022-03-19 13:20 | Knivsta IS2
-
Enköpings SK HK2 | Bålsta Ishall |
2022-03-19 13:20 | Östervåla IF
-
Enköpings SK HK1 | Bålsta Ishall |
2022-03-19 13:20 | Gimo IF HC1
-
Norrtälje IK2 | Gordon Nice Ice Arena |
2022-03-19 13:40 | Bålsta HC
-
Knivsta IS2 | Bålsta Ishall |
2022-03-19 13:40 | Östervåla IF
-
Knivsta IS1 | Bålsta Ishall |
2022-03-19 13:40 | Enköpings SK HK1
-
Enköpings SK HK2 | Bålsta Ishall |
2022-03-19 14:00 | Rimbo IF1
-
Uppsala Young Hockey Club | Gordon Nice Ice Arena |
2022-03-19 14:25 | Gimo IF HC1
-
Rimbo IF1 | Gordon Nice Ice Arena |
2022-03-19 14:50 | Uppsala Young Hockey Club
-
Norrtälje IK2 | Gordon Nice Ice Arena |