Referees Per Game Referees Per Game 2024-02-22 - 2024-02-29 2024-02-22 - 2024-02-29
Division/Date Starts Game Referee Linesman
    Venue Referee Linesman
Play off 1 till kvalserie till HockeyEttan, Region Öst Play off 1 till kvalserie till HockeyEttan, Region Öst
2024-02-22 2024-02-22 19:00 19:00 Tierps HK - Järfälla HC Fokin, Maxim Madsen, Rasmus
    Vegahallen Tegenfeldt, Mathias
  19:30 19:30 Lidingö Vikings HC - Sollentuna HC Hurtig, Stefan Kihlberg, Vicktor
    Exakt Arena Pedersen, Pontus
  19:40 19:40 Flemingsbergs IK - Spånga IS IK Claar, Christoffer Svensson, Jonathan
    Visättra Ishall Johnsson, Erik
  19:45 19:45 Hammarby IF - Nacka HK Elfvengren, Andreas Holmström, Jonathan
    Kärrtorps IP Umberg, Eric
2024-02-24 2024-02-24 13:40 13:40 Nacka HK - Hammarby IF Hållén, Adam Öberg, Max
    Nacka Ishall Holmström, Jonathan
  14:30 14:30 Värmdö HC - Haninge Anchors HC Fokin, Maxim Kihlberg, Vicktor
    Ekhallen Pedersen, Pontus
  16:15 16:15 Sollentuna HC - Lidingö Vikings HC Hurtig, Stefan Mattsson, Lukas
    SVEAB Arena Tegenfeldt, Mathias
  16:30 16:30 Spånga IS IK - Flemingsbergs IK Claar, Christoffer Törnqvist, Andreas
    Stricct Travel Arena Svensson, Jonathan
  17:00 17:00 Järfälla HC - Tierps HK Rosenberg, Marcus Madsen, Rasmus
    Järfälla Ishall Pettersson, Johan
2024-02-25 2024-02-25 14:40 14:40 Nacka HK - Hammarby IF Hållén, Adam Holmström, Jonathan
    Nacka Ishall Pedersen, Pontus
  15:30 15:30 Värmdö HC - Haninge Anchors HC Fokin, Maxim Eriksson, Viktor
    Ekhallen Kihlberg, Vicktor
  16:15 16:15 Sollentuna HC - Lidingö Vikings HC Hurtig, Stefan Andersson, Stefan
    SVEAB Arena Tegenfeldt, Mathias
  16:30 16:30 Spånga IS IK - Flemingsbergs IK Elfvengren, Andreas Törnqvist, Andreas
    Stricct Travel Arena Svensson, Jonathan
  17:00 17:00 Järfälla HC - Tierps HK Rosenberg, Marcus Madsen, Rasmus
    Järfälla Ishall Umberg, Eric
Play off 1 till kvalserie till HockeyTvåan, Region Öst Play off 1 till kvalserie till HockeyTvåan, Region Öst
2024-02-23 2024-02-23 19:15 19:15 Gnesta IK - Solna SK Axelsson, Kim Andersson, Filip
    Gnesta Ishall Hellgren, Adam
  19:30 19:30 Sala HK - Nynäshamns IF HC Brask, Felix Johansson, Emil
    Hallbyggarna Sala Arena Ryding, Johan
  20:00 20:00 Kista HC - Norrtälje IK Mattsson, Johan Andersson, Jonatan
    Husby Ishall Brouzell, Kalle
2024-02-24 2024-02-24 15:00 15:00 Kista HC - Norrtälje IK Mattsson, Johan TBD
    Husby Ishall TBD
  16:00 16:00 Sala HK - Nynäshamns IF HC Brask, Felix Svensson, Johan
    Hallbyggarna Sala Arena Karlsson, Niclas
2024-02-25 2024-02-25 17:00 17:00 Gnesta IK - Solna SK Axelsson, Kim Andersson, Filip
    Gnesta Ishall Hellgren, Adam
  18:30 18:30 Älta IF - FOC Farsta IF Lilljebjörn, Andreas Berg, Anton
    Ältahallen Östervall-Lewis, William
Play off till kvalserien till Hockeytrean Play off till kvalserien till Hockeytrean
2024-02-22 2024-02-22 19:30 19:30 IFK Mariefred - Skarpnäcks AIK Christensen, Marcus Bark, Gustav
    Hammarens IP ishall Stedt, August
  19:30 19:30 Hallsta IK - SHK Hockey Club Andersson, Marcus Bengtsson, Samuel
    Sparbankens IP Eklund, Alvin
  20:00 20:00 Duvbo IK - Brinkens IF Appell, Martin Kihlberg, Rickard
    Tulehallen Siekkinen, Jimi
2024-02-23 2024-02-23 19:30 19:30 Hallsta IK - SHK Hockey Club Restrup, Andreas Brink, Leo
    Sparbankens IP Eklund, Alvin
2024-02-24 2024-02-24 14:15 14:15 IFK Mariefred - Skarpnäcks AIK Christensen, Marcus Lindvall, Filip
    Hammarens IP ishall Wesster, Gustav
  14:30 14:30 Duvbo IK - Brinkens IF Appell, Martin Johnsson, Kalle
    Tulehallen Persson, Pontus
  14:40 14:40 Vallentuna-Ormsta - Hässelby Kälvesta HC Lennbom, Martin Karlsson, Håkan
    Vallentuna Ishall Berg, Anton
2024-02-25 2024-02-25 16:10 16:10 Vallentuna-Ormsta - Hässelby Kälvesta HC Lennbom, Martin TBD
    Vallentuna Ishall Kihlberg, Rickard
Förkval till Play Off till J20 Regional Öst Förkval till Play Off till J20 Regional Öst
2024-02-23 2024-02-23 20:00 20:00 Segeltorps IF - Eskilstuna Linden Hockey Wegersjö, Rikard Eriksson, Viktor
    Segeltorpshallen Umberg, Eric
2024-02-24 2024-02-24 17:30 17:30 Segeltorps IF - Eskilstuna Linden Hockey Milosavljevic, Branislav Östlin, Elliot
    Segeltorpshallen Karlsson, Jakob
Play Off till kvalserien till J20 Regional Öst Play Off till kvalserien till J20 Regional Öst
2024-02-25 2024-02-25 12:00 12:00 Visby/Roma HK - Hammarby IF TBD Rosenqvist, Isak
    Visby Ishall Ronsten, Emil
J18 Allettan Östra J18 Allettan Östra
2024-02-22 2024-02-22 19:00 19:00 Wings HC Arlanda - Saltsjöbadens IF Restrup, Andreas Vikberg, Carl
    Pinbackshallen Brink, Leo
  19:30 19:30 Nyköpings SK - Haninge Anchors HC Svart Jensson, Elliot Johnson, Simon
    Stora Hallen Lindvall, Filip
  20:00 20:00 Boo HC - Brinkens IF Lennbom, Martin Kidegren, Melvin
    Björknäs Ishall Sahlin, Hugo
  20:00 20:00 Göta Traneberg IK - Hässelby Kälvesta HC Hokka, Kristian Mahmudov, Shamsiddin
    HCL Arena Wattvil, Peter
2024-02-23 2024-02-23 19:30 19:30 Järna SK - Hammarby IF Jensson, Elliot Lindvall, Filip
    Järna Ishall Fernberg, Albin
2024-02-24 2024-02-24 17:00 17:00 Brinkens IF - Haninge Anchors HC Svart Wegersjö, Rikard Madeon, Ludwig
    Lejonhallen Wattvil, Peter
2024-02-25 2024-02-25 13:30 13:30 Hammarby IF - Nyköpings SK Koglin, Tim Johnsson, Kalle
    Kärrtorps IP Enström, Thea
  17:30 17:30 Hässelby Kälvesta HC - Wings HC Arlanda Appell, Martin Wang, Shujin
    Grimsta Ishall Hultgren, Emil
  18:30 18:30 Göta Traneberg IK - Boo HC Gleisner, Alexander Humble, Erik
    Stora Mossen Åstrand, Magnus
2024-02-29 2024-02-29 19:00 19:00 Wings HC Arlanda - Göta Traneberg IK Andersson, Marcus Andersson, Tova
    Pinbackshallen Bengtsson, Simon
  19:30 19:30 Järna SK - Brinkens IF Elfving, Max Hellgren, Adam
    Järna Ishall Andersson, Filip
J18 Division 1 Östra Forts A, Region Öst J18 Division 1 Östra Forts A, Region Öst
2024-02-22 2024-02-22 19:00 19:00 Järfälla HC - IFK Tumba IK Röd Stafström, Lennart Leijd, Kim
    Järfälla Ishall Lalander, Robin
  19:40 19:40 Vallentuna Hockey - Lidingö Vikings HC 2 Järbrink, David Nordberg, Magnus
    Vallentuna Ishall Söderström, Edvin
2024-02-23 2024-02-23 20:00 20:00 Älta IF - Norrtälje IK Malmström, Christoffer Thybeck-Söderberg, Lucas
    Ältahallen Wistrand, Daniel
2024-02-24 2024-02-24 15:30 15:30 IFK Tumba IK Röd - Visby/Roma HK Ringman, Conny Kidegren, Melvin
    Ishuset Åstrand, Magnus
2024-02-25 2024-02-25 12:00 12:00 IFK Tumba IK Röd - Vallentuna Hockey Olsson, Tarun Martini, Laban
    Ishuset Karlsson, Håkan
  13:30 13:30 Lidingö Vikings HC 2 - Visby/Roma HK Lennbom, Martin Wistrand, Daniel
    Exakt Arena Kidegren, Melvin
  16:30 16:30 Norrtälje IK - Järfälla HC Göransson, David Skommevik, Oliver
    Heidelberghallen Eklund, Elias
  17:30 17:30 Spånga IS IK - Älta IF Wangerheim, Daniel Martini, Laban
    Stricct Travel Arena Zang, Mohan
J18 Division 1 Östra Forts B, Region Öst J18 Division 1 Östra Forts B, Region Öst
2024-02-22 2024-02-22 19:45 19:45 Åker/Strängnäs HC - FOC Farsta IF Stubbans, Henrik Hellgren, Adam
    Åkers Ishall Wesster, Gustav
2024-02-23 2024-02-23 19:30 19:30 Nynäshamns IF HC - Haninge Anchors HC Röd Eriksson, Magnus Karlsson, Håkan
    Folkets Hall Persson, Pontus
  20:00 20:00 FOC Farsta IF - IFK Salem Berg, Johan Karlsson, Jakob
    Farsta Ishall O'regan, Finley
2024-02-24 2024-02-24 17:00 17:00 Värmdö HC 2 - IFK Salem Wangerheim, Daniel Leijd, Kim
    Ekhallen Liljestrand, Ruben
  18:50 18:50 Väsby IK HK - Åker/Strängnäs HC Almgren, Fredrik Westlund, Wilma
    Renew Arena Wang, Shujin
2024-02-25 2024-02-25 18:50 18:50 Väsby IK HK - Nynäshamns IF HC Ström, Mikael Leijd, Kim
    Renew Arena Harrysson, Adam
2024-02-27 2024-02-27 19:30 19:30 Haninge Anchors HC Röd - Åker/Strängnäs HC Kaba, Martin Mahmudov, Shamsiddin
    Haribo hallen Wistrand, Daniel
J18 Regional Öst fortsättning J18 Regional Öst fortsättning
2024-02-22 2024-02-22 19:30 19:30 Sollentuna HC - Nacka HK Okonor, Daniel Öberg, Max
    SVEAB Arena Mattsson, Lukas
  19:40 19:40 Tyresö/Hanviken Hockey - Viggbyholms IK Hammare, Emil Budajev, Erik
    Tyresö Ishall Ryegård, Lucas
  19:45 19:45 IFK Tumba IK Vit - Flemingsbergs IK Wegersjö, Rikard Persson, Pontus
    Ishuset Andersson, Jonatan
  19:50 19:50 Eskilstuna Linden Hockey - IFK Täby HC Ström, Mikael Östervall-Lewis, William
    Smehallen Brouzell, Kalle
2024-02-23 2024-02-23 19:55 19:55 Värmdö HC - Enköpings SK HK Sjöberg, Pontus Kihlberg, Vicktor
    Ekhallen Östlin, Elliot
  19:00 19:00 Lidingö Vikings HC - Huddinge IK Rosenberg, Marcus Enhörning, Emil
    Exakt Arena Budajev, Erik
2024-02-25 2024-02-25 11:00 11:00 Huddinge IK - Värmdö HC Blystedt, Martin Andersson, Jonatan
    Björkängshallen Riutta, Lucas
  17:10 17:10 Flemingsbergs IK - Sollentuna HC Milosavljevic, Branislav Enhörning, Emil
    Visättra Ishall Kihlberg, Vicktor
  17:10 17:10 Enköpings SK HK - Tyresö/Hanviken Hockey Wegersjö, Rikard Öberg, Max
    Sandbrohallen Östervall-Lewis, William
  18:10 18:10 Viggbyholms IK - Eskilstuna Linden Hockey TBD Persson, Pontus
    Hägernäs Ishall Brouzell, Kalle
  18:30 18:30 Nacka HK - Lidingö Vikings HC Mattsson, Johan Karlsson, Jakob
    Nacka Ishall Andersson, Jonatan
  18:40 18:40 IFK Täby HC - IFK Tumba IK Vit Bergström, Jonny Norström, Axel
    Tibble Ishall Östlin, Elliot
DamEttan Östra Fortsättning, Region Öst DamEttan Östra Fortsättning, Region Öst
2024-02-22 2024-02-22 20:05 20:05 SDE HF 2 - AIK 2 Boberg, Johan Wang, Shujin
    Enebybergs Ishall Nyberg Stock, Olle
2024-02-23 2024-02-23 19:45 19:45 Sundbybergs IK - SHK Hockey Club Stafström, Lennart Leijd, Kim
    Tulehallen Heldemar, Emil
2024-02-24 2024-02-24 12:00 12:00 AIK 2 - SHK Hockey Club Eriksson, Magnus Wistrand, Daniel
    Ulriksdals IP Hall 3 Nordberg, Magnus
2024-02-25 2024-02-25 10:30 10:30 SDE HF 2 - Hammarby IF Hokka, Kristian Liljestrand, Ruben
    Enebybergs Ishall Brus, Emma
  13:30 13:30 Kallhälls IF - Sundbybergs IK Lindgren, Peter Greger, Simon
    Kallhälls Ishall Bengtsson, Truls
DamTvåan Östra Fortsättning, Region Öst DamTvåan Östra Fortsättning, Region Öst
2024-02-23 2024-02-23 19:30 19:30 Tyresö/Hanviken Hockey - SK Iron Hockey Ringman, Conny TBD
    Tyresö Ishall Rossi, Anton TBD
2024-02-25 2024-02-25 09:50 09:50 Tullinge TP HC - Järna SK Väisänen, Malin TBD
    Ica Riksten Arena Sundqvist, Robin TBD
  13:00 13:00 SK Iron Hockey - IFK Mariehamn TBD TBD
    Thorséns Arena TBD
2024-02-27 2024-02-27 19:30 19:30 Järna SK - SK Iron Hockey Wahlqvist, Erik TBD
    Järna Ishall Berglind, Milton TBD
Damjunior Grundserie, Region Öst Damjunior Grundserie, Region Öst
2024-02-22 2024-02-22 19:00 19:00 Team Västerort - Vallentuna Hockey Sjöberg, Joel TBD
    Grimsta Ishall Skeppstedt, Vilgot TBD
2024-02-24 2024-02-24 15:45 15:45 Team Uppsala HC - Team Västerort Öberg, Max Westlund, Wilma
    Renew Arena Göransson, David
  17:00 17:00 Team Västerort - Södertälje SK TBD TBD
    Grimsta Ishall TBD
2024-02-27 2024-02-27 19:10 19:10 AIK - Södertälje SK Abrahamsson, Conny Axelsson, Stefan
    Ulriksdals IP Hall 1 Holmström, Johan