Referees Per Game Referees Per Game 2021-10-20 - 2021-10-27 2021-10-20 - 2021-10-27
Division/Date Starts Game Referee Linesman
    Venue Referee Linesman
HockeyTvåan A HockeyTvåan A
2021-10-22 2021-10-22 19:00 19:00 Valbo HC - Fagersta AIK Brask, Felix Forsberg, Axel
    NickBack Arena Manner, Isac
  19:00 19:00 Smedjebackens HC - Hallstahammars HK Londoño, Felipe Strömberg, Oskar
    Ovakohallen Jonasson, Melvin
  19:00 19:00 Alfta GIF - Hedemora SK Bauer, Alexander Palmberg, Robert
    Alfta Ishall Nilsson, Billy
  19:00 19:00 Malungs IF - Falu IF Vikström, Michael Proos, Sebastian
    Malungs Ishall Nordqvist, Johannes
  19:00 19:00 Lindefallets SK - Skedvi/Säter IF Wikström, Andreas Wieser, August
    PF Arena Persson, Pontus
  19:00 19:00 Söderhamn/Ljusne HC - Orsa IK Larsson, Björn Sahlberg, Filip
    Ljusne Ishall Olsson, David
2021-10-26 2021-10-26 19:00 19:00 Falu IF - Lindefallets SK Londoño, Felipe Zetterqvist, Mattias
    Lugnets Ishall Strömberg, Oskar
  19:00 19:00 Hedemora SK - Malungs IF Ranje, Robin Palmberg, Robert
    Hemköp Arena Olsson, David
  19:00 19:00 Hallstahammars HK - Alfta GIF Brask, Felix Manner, Isac
    Swetex Arena Forsberg, Axel
  19:00 19:00 Fagersta AIK - Smedjebackens HC Bauer, Alexander Proos, Sebastian
    Fagerliden Geber, Hugo
  19:00 19:00 Hofors HC - Valbo HC Wikström, Andreas Persson, Pontus
    Hofors Ishall Sahlberg, Filip
  19:00 19:00 Skedvi/Säter IF - Söderhamn/Ljusne HC Vikström, Michael Karlsson, Lucas
    Kristinehovs ishall Nordqvist, Johannes
HockeyTvåan B HockeyTvåan B
2021-10-20 2021-10-20 19:00 19:00 Hammarö HC - HC Flyers Nederman, Tobias Johansson, Eric
    Hammarö Ishall Andersson, Rickard Tommy
  19:00 19:00 Hällefors IK - IFK Munkfors Johansson, Niklas Gharaei, Andrej
    MerElArena Forsberg, Axel
  19:00 19:00 Filipstads IF - IFK Arboga IK Forslund, Robin Johannesson, Filip
    Wasahallen Pettersson, Daniel
  19:00 19:00 IFK Hallsberg - Grums IK Fokin, Maxim Manner, Isac
    Sydnärkehallen Nordqvist, Samuel
  19:00 19:00 Säffle HC - Guldsmedshytte SK Sandberg, Fabian Rhodin, Andreas
    Somashallen Flood, Linus
  19:00 19:00 Kils AIK IK - Arvika HC Eriksson-Lilja, Calle Johansson, Anton
    Sannerudshallen Bernström, Albin
2021-10-21 2021-10-21 19:00 19:00 Åmåls SK - HC Flyers Fokin, Maxim Johansson, Anton
    Åmåls Ishall Flood, Linus
2021-10-23 2021-10-23 17:00 17:00 Åmåls SK - Säffle HC Forslund, Robin Blomstrand, Gustav
    Åmåls Ishall Johansson, Anton
2021-10-24 2021-10-24 16:00 16:00 HC Flyers - Filipstads IF Nederman, Tobias Andersson, Rickard Tommy
    Nobelhallen Rhodin, Andreas
  16:00 16:00 IFK Munkfors - Hammarö HC Forslund, Robin Johansson, Eric
    Munkfors Arena Beckman, Marcus
  16:00 16:00 Guldsmedshytte SK - Kils AIK IK Söder, Hampus Forsberg, Axel
    Råsshallen Bernström, Albin
  17:00 17:00 IFK Arboga IK - IFK Hallsberg Karlsson, Jesper Manner, Isac
    Brödernas Arena Gharaei, Andrej
  17:00 17:00 Arvika HC - Hällefors IK Fokin, Maxim Blomstrand, Gustav
    Sparbanken Arena, Arvika Johansson, Anton
2021-10-27 2021-10-27 19:00 19:00 Hammarö HC - Arvika HC Sandberg, Fabian Johansson, Eric
    Hammarö Ishall Gharaei, Andrej
  19:00 19:00 Filipstads IF - IFK Munkfors Fokin, Maxim Johansson, Anton
    Wasahallen Flood, Linus
  19:00 19:00 IFK Hallsberg - HC Flyers Forslund, Robin Andersson, Rickard Tommy
    Sydnärkehallen Rhodin, Andreas
  19:00 19:00 Grums IK - IFK Arboga IK Nederman, Tobias Beckman, Marcus
    Billerudhallen Bernström, Albin
  19:00 19:00 Kils AIK IK - Åmåls SK Eriksson-Lilja, Calle Blomstrand, Gustav
    Sannerudshallen Roos Blomkvist, Jacob
HockeyTrean Värmland/Västmanland/Örebro, Region Väst HockeyTrean Värmland/Västmanland/Örebro, Region Väst
2021-10-22 2021-10-22 19:00 19:00 Kungsörs IK - Karlskoga IK Kallin, Martin Olsson, Albin
    Elite Sängar Arena Svensson, Johan
  19:30 19:30 HC Örnen - Charlottenbergs HC Dahlberg, Robert Svensson, Pontus
    Trängens IP Hall A Gyllander, Marcus
  19:30 19:30 Nora HC - Sunne IK Asplund, David Andersson, Pontus
    NEH Hallen Karlsson, Alexander
  19:30 19:30 Viking HC - Kristinehamns HT Gustafsson, Peter Libäck, Albin
    Valhall Johannesson, Filip
2021-10-26 2021-10-26 19:00 19:00 Kristinehamns HT - HC Örnen Fokin, Maxim Libäck, Albin
    Björkhallen Hallgren, Erik
  19:00 19:00 Karlskoga IK - Viking HC Danielsson, Andreas Andersson, Rex
    Nobelhallen Liljeberg, William
  19:30 19:30 Sunne IK - Kungsörs IK Gustavsson, Ulf Flood, Linus
    Helmia Arena Olsheden, Simon
  19:30 19:30 Nor IK - Nora HC Laitila, Markus Halldin, Simon
    Norvalla Ishall Johannesson, Filip
J20 1 A Västra J20 1 A Västra
2021-10-20 2021-10-20 19:00 19:00 Hofors HC - Säters IF/SSIF Mccarthy, Thomas Bergkvist, Liam
    Hofors Ishall Grönlund, Linus
2021-10-23 2021-10-23 12:00 12:00 Hofors HC - Hille/Åbyggeby IK Westrin, Emil Bergkvist, Liam
    Hofors Ishall Hedin, Viggo
  13:00 13:00 Avesta BK - Säters IF/SSIF Strömberg, Rasmus Strömberg, Oskar
    Avestahallen Samuelsson, Linus
  14:00 14:00 Hedemora SK - Orsa IK Hermansson, Fredrik Söderberg, Marcus
    Hemköp Arena Öberg, Linus
  16:00 16:00 Skutskärs SK - Kvarnsvedens GoIF IK Yngvesson, Markus Blomgren, Oskar
    Skutskärs Ishall Grönlund, Linus
  17:00 17:00 Strömsbro IF - Häradsbygdens Sportsällskap Östh, Oliwer Fyhr, Hugo
    Testebo Arena Sandestål, Simon
2021-10-24 2021-10-24 11:40 11:40 Sandvikens IK - SLHC/SIK Jidemo, Alexander Bergström, Viktor
    Arena Jernvallen Holmgren, Melvin
2021-10-27 2021-10-27 19:00 19:00 Orsa IK - Häradsbygdens Sportsällskap Kjellberg, Björn Nordqvist, Johannes
    Liljedal Arena Brasar, Edvin
J20 1 B Västra J20 1 B Västra
2021-10-23 2021-10-23 12:00 12:00 Guldsmedshytte/Lindlöven - Köping HC Andersson, Leo Hermansson, Anders
    Råsshallen TBD
  13:00 13:00 Åmåls SK - Kumla HC Black Bulls Hollsten, Jonas Libäck, Albin
    Åmåls Ishall Andersson, Rex
  16:00 16:00 Malungs IF - Katrineholms HF 95 Vikström, Michael Ahonen, Albin
    Malungs Ishall Rönnholm, Sebastian
  17:00 17:00 Sunne IK - Surahammars IF Tourabi, Hussein Liljeberg, William
    Helmia Arena Halldin, Simon
J20 Regional Väst J20 Regional Väst
2021-10-23 2021-10-23 13:00 13:00 Grums IK - BIK Karlskoga Sandberg, Fabian Hagström, Emil
    Billerudhallen Rhodin, Andreas
  14:00 14:00 Viking HC - Hudiksvalls HC Gustafsson, Peter Adolfsson, Max
    Valhall Olsheden, Simon
  14:30 14:30 Valbo HC - IFK Hallsberg Mccarthy, Thomas Johansson, Viktor
    NickBack Arena Östlund, Isaac
  15:15 15:15 Borlänge HF - Falu IF Londoño, Felipe Palmberg, Robert
    Borlänge Ishall Wennerberg, Daniel
J18 1A Västra J18 1A Västra
2021-10-24 2021-10-24 14:45 14:45 Hofors HC - Bollnäs IS Olsson, David Bergkvist, Liam
    Hofors Ishall Sahlberg, Filip
  16:00 16:00 Skutskärs SK - Strömsbro IF:2 Hurtig, Stefan Eklund, Elias
    Skutskärs Ishall Sandestål, Simon
  16:40 16:40 Hudiksvalls HC - Gävle GIK Blom, Erik Eriksson, Viktor
    Holmen Center Pettersson, Herman
J18 1B Västra J18 1B Västra
2021-10-21 2021-10-21 00:00 00:00 Orsa IK - IFK Ore Andersson, Per-Erik Johansson, Zebastian
    Liljedal Arena Eklund, Emil
  19:00 19:00 Malungs IF - Häradsbygdens Sportsällskap Andersson, Per-Erik Johansson, Zebastian
    Malungs Ishall Eklund, Emil
  19:00 19:00 Säters IF/SSIF - Avesta BK Hermansson, Fredrik Karlsson, Edvin
    Kristinehovs ishall Sundstedt, August
  19:15 19:15 Falu IF2 - Borlänge HF2 Berggren, Tomas Rönnholm, Sebastian
    Halltec Arena Eriksson, Simon
2021-10-24 2021-10-24 11:00 11:00 Häradsbygdens Sportsällskap - IFK Ore Kansell, Per Daniels, Martin
    Träningshallen Leksand Brasar, Edvin
  12:45 12:45 Falu IF2 - Orsa IK Lindholm, Adam Eriksson, Viktor
    Lugnets Ishall Samuelsson, Linus
  15:00 15:00 Smedjebackens HC/Ludvika HF - Säters IF/SSIF Bauer, Alexander Rönnholm, Sebastian
    Ovakohallen Ahonen, Albin
  16:00 16:00 Malungs IF - Borlänge HF2 Andersson, Björn Johansson, Zebastian
    Malungs Ishall Eklund, Erik
J18 1C Västra J18 1C Västra
2021-10-20 2021-10-20 00:00 00:00 Kumla HC - Örebro HU Lönn, Niklas Segerström, Hugo
    ICA Maxi Arena Ytter, Samuel
2021-10-24 2021-10-24 11:30 11:30 Lindlövens IF - Västerås IK U Vikergård, Adam Almnor, Alexander
    Lindehov Hermansson, Anders
  17:40 17:40 Köping HC - BIK Karlskoga 3 Kallin, Martin Svensson, Johan
    Köpings Ishall Svensson, Noah
J18 1D Västra J18 1D Västra
2021-10-22 2021-10-22 19:00 19:00 Grums IK 2 - Åmåls SK Hollsten, Jonas TBD
    Billerudhallen TBD
2021-10-24 2021-10-24 12:30 12:30 Kils AIK - Hammarö HC Tourabi, Hussein TBD
    Sannerudshallen TBD
  15:00 15:00 Viking HC - BIK Karlskoga 2 Jansson, Anders TBD
    Valhall TBD
  16:30 16:30 Sunne IK - Forshaga IF Hollsten, Jonas TBD
    Helmia Arena TBD
J18 Regional Väst J18 Regional Väst
2021-10-21 2021-10-21 19:00 19:00 Västerås IK - Färjestad BK Westergren, Kent Sundqvist, Emil
    ABB Arena Nord Gharaei, Andrej
  19:00 19:00 Falu IF - Brynäs IF Londoño, Felipe Lindholm, Adam
    Lugnets Ishall Samuelsson, Linus
  19:00 19:00 Grums IK - Örebro HK Persson, Sebastian Roos Blomkvist, Jacob
    Billerudhallen Liljeberg, William
  19:00 19:00 Borlänge HF - Valbo HC Bauer, Alexander Geber, Hugo
    Borlänge Ishall Bång-Hisvåls, David
  19:00 19:00 Leksands IF - BIK Karlskoga Engström, Joakim Hagman, Erik
    Tegera Arena Daniels, Martin
  19:00 19:00 Mora IK - Strömsbro IF Kansell, Per Lindström, Anders
    Smidjegrav Arena Brasar, Edvin
2021-10-24 2021-10-24 12:00 12:00 BIK Karlskoga - Borlänge HF Gustafsson, Peter Johannesson, Filip
    Nobelhallen Hagström, Emil
  12:00 12:00 Örebro HK - Falu IF Lönn, Niklas Gyllander, Marcus
    Behrn Arena Andersson, Pontus
  13:00 13:00 Brynäs IF - Västerås IK Westrin, Emil Johansson, Viktor
    Monitor ERP Arena Grönlund, Linus
  13:00 13:00 Färjestad BK - Mora IK Sandberg, Fabian Flood, Linus
    Löfbergs Arena Adolfsson, Max
  14:30 14:30 Valbo HC - Grums IK Östh, Oliwer Persson, Pontus
    NickBack Arena Fyhr, Hugo
  17:00 17:00 Strömsbro IF - Leksands IF Wikström, Andreas Hedin, Viggo
    Testebo Arena Östlund, Isaac
DamEttan Västra DamEttan Västra
2021-10-23 2021-10-23 15:00 15:00 Sandvikens IK - Färjestad BK Holmgren, Melvin Bonnevier, Jakob
    Arena Jernvallen Paknjad, Sepeher
  16:50 16:50 Västerås IK - Örebro HK Stenberg, Joakim Winroth, Olov
    ABB Arena Nord Ryding, Johan
DamTvåan Västra DamTvåan Västra
2021-10-24 2021-10-24 12:00 12:00 Hedesunda IF - Fagersta AIK Alvrud, Jessica Blomgren, Oskar
    Monitor ERP Arena (B) Westlund, Oskar
  13:00 13:00 Mora IK - Nor IK Karlstad Hockey Bång-Hisvåls, David Nordvall, Tim
    Smidjegrav Arena Nordsell, Elias
  16:00 16:00 Falu IF - Västerås IK:2/VIKU Wennerberg, Daniel Dantanus, John
    Lugnets Ishall Persson, Filip
  17:00 17:00 Hällefors IK - Örebro HK:2/ÖHU Helge, Casper Segerström, Hugo
    MerElArena Jansson, Linnea
U16 Regional Väst U16 Regional Väst
2021-10-20 2021-10-20 19:00 19:00 Örebro HK - Brynäs IF Hüsing, Peter Gyllander, Marcus
    Behrn Arena Svensson, Pontus
  19:00 19:00 Färjestad BK - Mora IK Tourabi, Hussein Andersson, Rex
    Löfbergs Arena Hallgren, Erik
2021-10-23 2021-10-23 13:00 13:00 Brynäs IF - Färjestad BK Christensen, Rasmus Westlund, Oskar
    Monitor ERP Arena Bergström, Viktor
  13:00 13:00 Mora IK - BIK Karlskoga Engström, Joakim Andersson, Robert
    Smidjegrav Arena Bång-Hisvåls, David
  13:40 13:40 Västerås IK - Leksands IF Manner, Isac Lundin, Fredrik
    ABB Arena Nord Österberg, Alvin
2021-10-27 2021-10-27 19:00 19:00 BIK Karlskoga - Brynäs IF Enkvist, Mattias Hallgren, Erik
    Nobelhallen Andersson, Rex
  19:00 19:00 Färjestad BK - Örebro HK Danielsson, Andreas Halldin, Simon
    Löfbergs Arena Liljeberg, William
  19:00 19:00 Mora IK - Leksands IF Gustafsson-Phil, Tobias Geber, Hugo
    Smidjegrav Arena Daniels, Martin