Referees Per Game Referees Per Game 2022-12-03 - 2022-12-10 2022-12-03 - 2022-12-10
Division/Date Starts Game Referee Linesman
    Venue Referee Linesman
Division 5 Norra Stockholm Division 5 Norra Stockholm
2022-12-04 2022-12-04 14:00 14:00 Lidingö Islanders HC - Norrort HC Berglund, Lars TBD
    Childhoodhallen Robrandt, Eric TBD
  18:30 18:30 Bele Barkarby IF - Sundbybergs HS Huzell, Tobias TBD
    Järfälla Ishall Jansson, Ted TBD
  21:30 21:30 IFK Täby HC - FOC Farsta IF Wingren, Jan-Eric TBD
    Tibble Ishall Karlsell, Staffan TBD
2022-12-08 2022-12-08 19:30 19:30 Lidingö Islanders HC - Bele Barkarby IF Wingren, Jan-Eric TBD
    Childhoodhallen Ågren, Joakim TBD
2022-12-09 2022-12-09 20:30 20:30 Sundbybergs HS - Göta Traneberg IK Huzell, Tobias TBD
    Tulehallen Orest, Per TBD
Division 5 Södra Stockholm Division 5 Södra Stockholm
2022-12-03 2022-12-03 15:00 15:00 AC Camelen - Arken HC Wingren, Jan-Eric TBD
    Zinkensdamms IP Huzell, Tobias TBD
  17:00 17:00 Haninge Anchors HC - Stockholm Falcons IF Jansson, Ted TBD
    Haribo hallen Berglund, Lars TBD
2022-12-04 2022-12-04 19:30 19:30 Mälarh/Bre Hockey - Norsborgs IF Abrahamsson, Conny TBD
    A3 EL Arena Robrandt, Eric TBD
2022-12-10 2022-12-10 18:00 18:00 AC Camelen - Tullinge TP HC Wingren, Jan-Eric TBD
    Zinkensdamms IP Jansson, Ted TBD
  18:00 18:00 Mälarh/Bre Hockey - Haninge Anchors HC Berglund, Christer TBD
    A3 EL Arena Palmberg, Gunnar TBD
  14:00 14:00 Norsborgs IF - Boo Panthers Ågren, Joakim TBD
    Ishuset Wingren, Jan-Eric TBD
U16 Grupp A, Stockholms Ishockeyförbund U16 Grupp A, Stockholms Ishockeyförbund
2022-12-04 2022-12-04 18:00 18:00 Djurgårdens IF - Viggbyholms IK Wegersjö, Rikard Raunio, Jac
    Mälarhöjdens Ishall Wang, Shujin
  18:00 18:00 Solna Hockey - Nacka HK Koglin, Tim Paloheimo, Lasse
    Ulriksdals IP Hall 2 Berg, Henrik
  19:30 19:30 Flemingsbergs IK - Almtuna IS Malmström, Christoffer Söderström, Edvin
    Visättra Ishall Lemón, Adam
2022-12-06 2022-12-06 19:15 19:15 Almtuna IS - Djurgårdens IF Aspegren, Niklas Esters, Hampus
    Upplands Bilforum Arena Flodin, Emil
  19:30 19:30 Viggbyholms IK - Södertälje SK 1 Andersson, Marcus Enström, Thea
    Jägholmshallen Brouzell, Kalle
  20:00 20:00 IFK Täby HC - Solna Hockey Almgren, Fredrik Leijd, Kim
    Tibble Ishall Norström, Axel
  20:00 20:00 SDE HF - Trångsunds IF Järbrink, David Östlin, Elliot
    Stockhagens Ishall Nyberg Stock, Olle
2022-12-07 2022-12-07 19:45 19:45 Nacka HK - Flemingsbergs IK Ringman, Conny Kronmar, Viktor
    Nacka Ishall Siekkinen, Jimi
2022-12-10 2022-12-10 13:00 13:00 Djurgårdens IF - Nacka HK Kaba, Martin Westlund, Wilma
    Mälarhöjdens Ishall Kronmar, Viktor
  17:30 17:30 Trångsunds IF - Viggbyholms IK Berg, Johan Kihlberg, Rickard
    Stortorpshallen Humble, Erik
U16 Grupp B, Stockholms Ishockeyförbund U16 Grupp B, Stockholms Ishockeyförbund
2022-12-04 2022-12-04 13:30 13:30 Värmdö HC - Vallentuna Hockey Abrahamsson, Conny Molund, Melker
    Ekhallen Sjöberg, Joel
  17:00 17:00 Haninge Anchors HC 1 - Södertälje SK 2 Sundberg, Fredrik Sjöberg, Joel
    Torvalla Ishall TBD
  20:00 20:00 Järfälla HC - Sollentuna HC Mahmudov, Shamsiddin Holmström, Johan
    Järfälla Ishall Dalbudak, Samed
2022-12-06 2022-12-06 19:15 19:15 Boo HC - Värmdö HC Wistrand, Daniel Edin, Andreas
    Björknäs Ishall Kidegren, Melvin
  19:30 19:30 Huddinge IK - Haninge Anchors HC 1 Enhörning, Emil TBD
    Björkängshallen Hokka, Kristian TBD
  19:40 19:40 Vallentuna Hockey - Järfälla HC Sundberg, Fredrik Dalbudak, Samed
    Vallentuna Ishall Östervall-Lewis, William
  20:00 20:00 Hässelby Kälvesta HC - Södertälje SK 2 Holmström, Johan Skeppstedt, Vilgot
    Grimsta Ishall Göransson, David
2022-12-07 2022-12-07 19:00 19:00 Sollentuna HC - IFK Tumba IK TBD TBD
    SVEAB Arena TBD
2022-12-10 2022-12-10 15:30 15:30 Värmdö HC - Huddinge IK Robrandt, Eric Wistrand, Daniel
    Ekhallen Robrandt, Melanie
U16 Grupp C, Stockholms Ishockeyförbund U16 Grupp C, Stockholms Ishockeyförbund
2022-12-03 2022-12-03 17:30 17:30 Mälarh/Bre Hockey - Lidingö Vikings HC Robrandt, Eric Nyberg Stock, Olle
    A3 EL Arena Wang, Shujin
2022-12-09 2022-12-09 20:00 20:00 Göta Traneberg IK - IFK Salem Göransson, David Sjöberg, Joel
    HCL Arena Dalbudak, Samed
2022-12-10 2022-12-10 13:30 13:30 Lidingö Vikings HC - Visby-Roma HK Ungdom TBD TBD
    Childhoodhallen TBD
  14:30 14:30 IFK Salem - Mälarh/Bre Hockey Kosov, Dmitry TBD
    Salems Ishall TBD
U15 Grupp A , Stockholms Ishockeyförbund U15 Grupp A , Stockholms Ishockeyförbund
2022-12-03 2022-12-03 11:30 11:30 Boo HC 1 - Göta Traneberg IK Wistrand, Daniel TBD
    Björknäs Ishall Madeon, Ludwig TBD
  12:30 12:30 Södertälje SK - Nacka HK 1 Holmqvist, Alex TBD
    Scaniarinken Mann, Walle TBD
  16:55 16:55 Järna SK - IFK Täby HC 1 Donath Sanchez, Dorian TBD
    Järna Ishall Walldén, Emil TBD
  18:30 18:30 Sollentuna HC 1 - Knivsta IS Mahmudov, Nuriddin Dalbudak, Samed
    SVEAB Anex TBD
2022-12-04 2022-12-04 16:30 16:30 AIK - Eskilstuna Linden Hockey Liljestrand, Ruben TBD
    Ulriksdals IP Hall 3 Kosov, Dmitry TBD
  18:30 18:30 Mälarö Hockeyförening 1 - Djurgårdens IF Sutinen, Felix TBD
    Allhallen Mahmudov, Nuriddin TBD
2022-12-06 2022-12-06 20:00 20:00 Göta Traneberg IK - Sollentuna HC 1 Busk, Morris TBD
    HCL Arena TBD
2022-12-07 2022-12-07 19:55 19:55 Järna SK - AIK Perman, Anders TBD
    Järna Ishall Donath Sanchez, Dorian TBD
2022-12-08 2022-12-08 18:30 18:30 Nacka HK 1 - Mälarö Hockeyförening 1 Mahmudov, Shamsiddin TBD
    Nacka Ishall Kidegren, Melvin TBD
  18:55 18:55 IFK Täby HC 1 - Södertälje SK TBD TBD
    Tibble Ishall TBD
2022-12-10 2022-12-10 18:30 18:30 Sollentuna HC 1 - Djurgårdens IF TBD TBD
    SVEAB Anex TBD
U15 Grupp B nord, Stockholms Ishockeyförbund U15 Grupp B nord, Stockholms Ishockeyförbund
2022-12-03 2022-12-03 15:30 15:30 Järfälla HC - Viggbyholms IK Gunnarsson, Elis TBD
    Järfälla Ishall Karlsson, Samuel (05) TBD
  17:30 17:30 Lidingö Vikings HC 1 - Almtuna IS Blom, Edvin TBD
    Childhoodhallen From, Felix TBD
2022-12-04 2022-12-04 11:30 11:30 SDE HF 1 - Brinkens IF TBD TBD
    Enebybergs Ishall Liljestrand, Alfred TBD
  16:30 16:30 Sollentuna HC 2 - Vallentuna Hockey Sahlberg, Daniel Dalbudak, Samed
    SVEAB Anex TBD
2022-12-05 2022-12-05 19:40 19:40 Vallentuna Hockey - Järfälla HC Mahmudov, Shamsiddin Dalbudak, Samed
    Vallentuna Ishall TBD
2022-12-07 2022-12-07 19:30 19:30 Brinkens IF - Lidingö Vikings HC 1 Jarlhammer, Edvin TBD
    FuturPensionHallen Wretling, Gustaf TBD
2022-12-10 2022-12-10 18:00 18:00 SDE HF 1 - Vallentuna Hockey TBD TBD
    Stockhagens Ishall TBD
U15 Grupp B syd, Stockholms Ishockeyförbund U15 Grupp B syd, Stockholms Ishockeyförbund
2022-12-03 2022-12-03 08:30 08:30 Boo HC 2 - Nacka HK 2 Bergström, Viktor TBD
    Björknäs Ishall Madeon, Ludwig TBD
2022-12-04 2022-12-04 12:30 12:30 Huddinge IK - Värmdö HC Humble, Erik TBD
    Björkängshallen Wang, Shujin TBD
  12:30 12:30 Saltsjöbadens IF - IFK Tumba IK Madeon, Ludwig TBD
    Saltsjöbadens Ishall Wistrand, Daniel TBD
  17:30 17:30 Tyresö Hanvikens SK 1 - Flemingsbergs IK Ringman, Conny TBD
    Tyresö Ishall Noresund, Tim TBD
2022-12-06 2022-12-06 18:30 18:30 Värmdö HC - Boo HC 2 TBD TBD
    Ekhallen TBD
2022-12-07 2022-12-07 18:30 18:30 Nacka HK 2 - Saltsjöbadens IF Lundin, Max TBD
    Nacka B-hall Wistrand, Daniel TBD
2022-12-10 2022-12-10 17:00 17:00 Saltsjöbadens IF - Boo HC 2 Edvinsson, Viktor TBD
    Saltsjöbadens Ishall Hedvall, Theodor TBD
U15 Grupp C , Stockholms Ishockeyförbund U15 Grupp C , Stockholms Ishockeyförbund
2022-12-03 2022-12-03 18:30 18:30 SDE HF 2 - Tyresö Hanvikens SK 2 Meyerhöffer, Hampus TBD
    Enebybergs Ishall Meyerhöffer, Anton TBD
  19:30 19:30 IFK Täby HC 2 - IFK Mariefred Kosov, Dmitry Kosov, Vasily
    Tibble Ishall TBD
2022-12-04 2022-12-04 09:30 09:30 Lidingö Vikings HC 2 - FOC Farsta IF/Trångsunds IF Åhgren, Axel TBD
    Futur Pension Isannex TBD
  13:00 13:00 Mälarö Hockeyförening 2 - Älta IF Sutinen, Felix TBD
    Allhallen TBD
2022-12-08 2022-12-08 20:00 20:00 Spånga IS IK - Älta IF Liljestrand, Alfred TBD
    Stricct Travel Arena Fremberg, Björn TBD
2022-12-10 2022-12-10 14:15 14:15 Sundbybergs IK - IFK Mariefred Orest, Per TBD
    Tulehallen TBD
U14 Grupp A nord, Stockholms Ishockeyförbund U14 Grupp A nord, Stockholms Ishockeyförbund
2022-12-03 2022-12-03 14:00 14:00 AIK - Göta Traneberg IK röd Heldemar, Emil TBD
    Ulriksdals IP Hall 3 Anderson, Milo TBD
  16:00 16:00 Brinkens IF röd - IFK Täby HC Mühle, Benjamin TBD
    FuturPensionHallen Jarlhammer, Edvin TBD
2022-12-10 2022-12-10 14:50 14:50 SDE HF vit - Almtuna IS TBD TBD
    Stockhagens Ishall TBD
U14 Grupp A syd, Stockholms Ishockeyförbund U14 Grupp A syd, Stockholms Ishockeyförbund
2022-12-03 2022-12-03 12:30 12:30 Huddinge IK röd - Nacka HK vit Humble, Erik TBD
    Björkängshallen Wang, Shujin TBD
  17:00 17:00 Trångsunds IF blå - Södertälje SK Claeson, Leo TBD
    Stortorpshallen Enhörning, Emil TBD
  18:00 18:00 Tyresö Hanvikens SK - Haninge Anchors HC vit Ellung, Hugo TBD
    Tyresö Ishall Erlandsson, Victor TBD
2022-12-04 2022-12-04 10:30 10:30 Tullinge TP HC vit - Flemingsbergs IK Jansson, Mattias TBD
    Ica Riksten Arena Sundberg, Fredrik TBD
2022-12-10 2022-12-10 16:00 16:00 Nacka HK vit - Tyresö Hanvikens SK Lundin, Max TBD
    Nacka Ishall TBD
U14 Grupp B nord, Stockholms Ishockeyförbund U14 Grupp B nord, Stockholms Ishockeyförbund
2022-12-03 2022-12-03 15:30 15:30 SDE HFsvart - Boo HC Meyerhöffer, Anton TBD
    Enebybergs Ishall Meyerhöffer, Hampus TBD
  16:00 16:00 Mälarö Hockeyförening vit - Brinkens IF vit Lindqvist, Love TBD
    Allhallen Ahlmén, Noah TBD
  19:30 19:30 Viggbyholms IK - Värmdö HC Abrahamsson, Conny TBD
    Jägholmshallen Avotnieks-Ligeris, Kristofer TBD
2022-12-10 2022-12-10 18:30 18:30 Boo HC - Wings HC Arlanda Lundin, Max TBD
    Björknäs Ishall TBD
U14 Grupp B syd, Stockholms Ishockeyförbund U14 Grupp B syd, Stockholms Ishockeyförbund
2022-12-03 2022-12-03 13:30 13:30 Haninge Anchors HC svart - Trångsunds IF vit Nylander, Mikael TBD
    Torvalla Ishall Berglund, Lars TBD
  13:30 13:30 Lidingö Vikings HC - Tullinge TP HC blå From, Felix TBD
    Childhoodhallen Hamler, Elliot TBD
  14:30 14:30 Djurgårdens IF - Visby-Roma HK Ungdom Nyberg Stock, Olle TBD
    Mälarhöjdens Ishall Wang, Shujin TBD
2022-12-04 2022-12-04 15:30 15:30 Trångsunds IF vit - Visby-Roma HK Ungdom O'regan, Finley TBD
    Stortorpshallen TBD
2022-12-09 2022-12-09 19:45 19:45 Nacka HK svart - Nyköpings SK Lundin, Max TBD
    Nacka B-hall Nordgren, Gabriel TBD
U14 Grupp C nord, Stockholms Ishockeyförbund U14 Grupp C nord, Stockholms Ishockeyförbund
2022-12-03 2022-12-03 17:30 17:30 IFK Österåker Vikings HC - Mälarö Hockeyförening grön Abrahamsson, Conny TBD
    Österåker Sportcentrum TBD
2022-12-04 2022-12-04 14:00 14:00 Sollentuna HC vit - Spånga IS IK TBD TBD
    SVEAB Arena Kosov, Dmitry TBD
  16:00 16:00 Järfälla HC vit - Vallentuna Hockey Lalander, Robin TBD
    Järfälla Ishall Södlind, Malte TBD
2022-12-10 2022-12-10 13:00 13:00 Spånga IS IK - IFK Österåker Vikings HC TBD TBD
    Stricct Travel Arena Fremberg, Björn TBD
U14 Grupp C syd, Stockholms Ishockeyförbund U14 Grupp C syd, Stockholms Ishockeyförbund
2022-12-04 2022-12-04 13:30 13:30 FOC Farsta IF - Mälarh/Bre Hockey Fröberg, Martin TBD
    Farsta Ishall Hultgren, Emil TBD
  16:55 16:55 Järna SK - Nynäshamns IF HC Grunert, Axel TBD
    Järna Ishall Nilheimer, Olle TBD
2022-12-10 2022-12-10 12:30 12:30 Huddinge IK vit - FOC Farsta IF Wang, Shujin TBD
    Björkängshallen Humble, Erik TBD
U13 Grupp A nord, Stockholms Ishockeyförbund U13 Grupp A nord, Stockholms Ishockeyförbund
2022-12-04 2022-12-04 08:30 08:30 Järfälla HC röd - SDE HF svart Karlsson, Jonathan TBD
    Järfälla Ishall Karlsson, Samuel (05) TBD
  10:30 10:30 Saltsjöbadens IF blå - IFK Täby HC svart Wistrand, Daniel TBD
    Saltsjöbadens Ishall Lundin, Max TBD
  14:00 14:00 Nacka HK svart - Viggbyholms IK röd Ragnerstam, Martin TBD
    Nacka Ishall Grünberger, Pontus TBD
2022-12-08 2022-12-08 00:00 00:00 Solna Hockey vit - Nacka HK svart TBD TBD
    Ulriksdals IP Hall 2 TBD
  19:00 19:00 SDE HF svart - Saltsjöbadens IF blå TBD TBD
    Enebybergs Ishall TBD
2022-12-09 2022-12-09 18:00 18:00 IFK Täby HC svart - Almtuna IS TBD TBD
    Tibble Ishall TBD
U13 Grupp A syd, Stockholms Ishockeyförbund U13 Grupp A syd, Stockholms Ishockeyförbund
2022-12-03 2022-12-03 13:00 13:00 Trångsunds IF - Huddinge IK vit Kosov, Dmitry TBD
    Stortorpshallen Kosov, Vasily TBD
2022-12-04 2022-12-04 13:00 13:00 Södertälje SK - Flemingsbergs IK Mann, Walle TBD
    Scaniarinken Holmqvist, Alex TBD
  18:00 18:00 Viggbyholms IK blå - Boo HC grön Cårebo, Elias TBD
    Jägholmshallen TBD
2022-12-08 2022-12-08 19:00 19:00 Boo HC grön - Trångsunds IF Lundin, Max TBD
    Björknäs Ishall Wistrand, Daniel TBD
U13 Grupp B nord, Stockholms Ishockeyförbund U13 Grupp B nord, Stockholms Ishockeyförbund
2022-12-03 2022-12-03 16:30 16:30 Solna Hockey orange - Järfälla HC vit Sundqvist, Gustav TBD
    Ulriksdals IP Hall 2 TBD
  18:15 18:15 IFK Täby HC vit - Lidingö Vikings HC blå Kosov, Dmitry TBD
    Tibble Ishall Kosov, Vasily TBD
2022-12-04 2022-12-04 12:00 12:00 Värmdö HC vit - Vallentuna Hockey röd TBD TBD
    Ekhallen TBD
2022-12-06 2022-12-06 19:25 19:25 Vallentuna Hockey röd - IFK Täby HC vit Karlsell, Staffan TBD
    Vallentuna B-hall TBD
2022-12-07 2022-12-07 18:30 18:30 Spånga IS IK - Värmdö HC vit Danielsson, Loke TBD
    Stricct Travel Arena Fremberg, Björn TBD
2022-12-10 2022-12-10 15:00 15:00 Solna Hockey orange - Lidingö Vikings HC blå TBD TBD
    Ulriksdals IP Hall 2 TBD
  16:25 16:25 SDE HF vit - IFK Täby HC vit TBD TBD
    Stockhagens Ishall TBD
U13 Grupp B syd, Stockholms Ishockeyförbund U13 Grupp B syd, Stockholms Ishockeyförbund
2022-12-04 2022-12-04 12:00 12:00 FOC Farsta IF - Nacka HK vit Hultgren, Emil TBD
    Farsta Ishall TBD
  14:00 14:00 Brinkens IF vit - Värmdö HC blå Torén Björling, Sally TBD
    FuturPensionHallen Rosenberg, Sebastian TBD
  15:30 15:30 Djurgårdens IF - Segeltorps IF Wang, Shujin TBD
    Mälarhöjdens Ishall Humble, Erik TBD
  18:00 18:00 Mälarh/Bre Hockey - Mälarö Hockeyförening Cicek, Mikail TBD
    A3 EL Arena TBD
2022-12-06 2022-12-06 18:45 18:45 Nacka HK vit - Djurgårdens IF Lundin, Max TBD
    Nacka Ishall Nordgren, Gabriel TBD
2022-12-09 2022-12-09 18:30 18:30 Värmdö HC blå - Boo HC vit TBD TBD
    Ekhallen TBD
U13 Grupp C nord, Stockholms Ishockeyförbund U13 Grupp C nord, Stockholms Ishockeyförbund
2022-12-03 2022-12-03 15:30 15:30 Sollentuna HC röd - Sudrets HC Mahmudov, Nuriddin TBD
    SVEAB Anex Dalbudak, Samed TBD
  17:40 17:40 Vallentuna Hockey vit - Göta Traneberg IK TBD TBD
    Vallentuna Ishall TBD
2022-12-04 2022-12-04 14:30 14:30 Järfälla HC blå - Sudrets HC Lalander, Robin TBD
    Järfälla Ishall Gunnarsson, Elis TBD
2022-12-07 2022-12-07 19:10 19:10 Vallentuna Hockey vit - Brinkens IF röd Karlsell, Staffan TBD
    Vallentuna Ishall TBD
2022-12-09 2022-12-09 18:00 18:00 Brinkens IF röd - Hässelby Kälvesta HC From, Felix TBD
    FuturPensionHallen Shaw, Lucas TBD
2022-12-10 2022-12-10 18:00 18:00 IFK Österåker Vikings HC - Järfälla HC blå TBD TBD
    Österåker Sportcentrum TBD
U13 Grupp C syd, Stockholms Ishockeyförbund U13 Grupp C syd, Stockholms Ishockeyförbund
2022-12-03 2022-12-03 11:10 11:10 Eskilstuna Linden Hockey - IFK Salem Kres-Johansson, Alexander Hellgren, Adam
    Smehallen B Karlsson, Tilde
2022-12-04 2022-12-04 13:00 13:00 Tyresö Hanvikens SK - Älta IF Äijä, Eric TBD
    Fontanahallen Äijä, Victor TBD
2022-12-06 2022-12-06 18:30 18:30 Saltsjöbadens IF vit - Hammarby IF Liljedal, Viktor TBD
    Saltsjöbadens Ishall Madeon, Ludwig TBD
2022-12-08 2022-12-08 18:00 18:00 IFK Salem - Nynäshamns IF HC Öberg, Theo TBD
    Salems Ishall Milasten, Melvin TBD
  19:00 19:00 Tyresö Hanvikens SK - Eskilstuna Linden Hockey TBD TBD
    Fontanahallen TBD
  19:45 19:45 Sollentuna HC vit - Huddinge IK röd TBD TBD
    SVEAB Anex TBD
2022-12-10 2022-12-10 13:15 13:15 Huddinge IK röd - Saltsjöbadens IF vit Humble, Erik TBD
    Saltsjöbadens Ishall Wang, Shujin TBD
U12 Grupp 1 Nord, Stockholms Ishockeyförbund U12 Grupp 1 Nord, Stockholms Ishockeyförbund
2022-12-03 2022-12-03 12:05 12:05 Väsby IK HK grön - Sollentuna HC röd TBD TBD
    Vallentuna B-hall TBD
  12:05 12:05 Spånga IS IK blå - Vallentuna Hockey röd Linder, Oscar TBD
    Vallentuna B-hall TBD
  12:25 12:25 Väsby IK HK grön - Spånga IS IK blå TBD TBD
    Vallentuna B-hall TBD
  12:25 12:25 Vallentuna Hockey röd - Sollentuna HC röd Linder, Oscar TBD
    Vallentuna B-hall TBD
  12:45 12:45 Väsby IK HK grön - Vallentuna Hockey röd TBD TBD
    Vallentuna B-hall TBD
  12:45 12:45 Sollentuna HC röd - Spånga IS IK blå Linder, Oscar TBD
    Vallentuna B-hall TBD
  14:00 14:00 Sundbybergs IK grön - Mälarö Hockeyförening vit TBD TBD
    Kallhälls Ishall TBD
  16:05 16:05 Järfälla HC röd - Mälarö Hockeyförening grön Esfehani, Nick TBD
    Tibble Ishall TBD
  16:05 16:05 Sollentuna HC vit - IFK Täby HC röd Nordmark, Marcus TBD
    Tibble Ishall TBD
  16:25 16:25 Järfälla HC röd - Sollentuna HC vit Esfehani, Nick TBD
    Tibble Ishall TBD
  16:25 16:25 IFK Täby HC röd - Mälarö Hockeyförening grön Nordmark, Marcus TBD
    Tibble Ishall TBD
  16:45 16:45 Järfälla HC röd - IFK Täby HC röd Esfehani, Nick TBD
    Tibble Ishall TBD
  16:45 16:45 Mälarö Hockeyförening grön - Sollentuna HC vit Nordmark, Marcus TBD
    Tibble Ishall TBD
2022-12-04 2022-12-04 10:00 10:00 Sundbybergs IK vit - Spånga IS IK blå TBD TBD
    Kallhälls Ishall TBD
U12 Grupp 2 Nord, Stockholms Ishockeyförbund U12 Grupp 2 Nord, Stockholms Ishockeyförbund
2022-12-03 2022-12-03 08:00 08:00 SDE HF gul - Spånga IS IK gul Mivell, Oskar TBD
    FuturPensionHallen TBD
  08:00 08:00 IFK Österåker Vikings HC vit - Brinkens IF röd Biewald, Liam TBD
    FuturPensionHallen TBD
  08:20 08:20 SDE HF gul - IFK Österåker Vikings HC vit Mivell, Oskar TBD
    FuturPensionHallen TBD
  08:20 08:20 Brinkens IF röd - Spånga IS IK gul Biewald, Liam TBD
    FuturPensionHallen TBD
  08:40 08:40 SDE HF gul - Brinkens IF röd Mivell, Oskar TBD
    FuturPensionHallen TBD
  08:40 08:40 Spånga IS IK gul - IFK Österåker Vikings HC vit Biewald, Liam TBD
    FuturPensionHallen TBD
  14:26 14:26 Flemingsbergs IK - Mälarö Hockeyförening blå Tuvesson, Folke TBD
    Vikingahallen TBD
  16:00 16:00 Lidingö Vikings HC vit - Järfälla HC gul Tuvesson, Folke TBD
    Vikingahallen TBD
  16:00 16:00 Flemingsbergs IK - Lidingö Vikings HC vit Tuvesson, Folke TBD
    Vikingahallen TBD
  16:00 16:00 Järfälla HC gul - Mälarö Hockeyförening blå TBD TBD
    Vikingahallen Täktén, Alexander TBD
  16:00 16:00 Flemingsbergs IK - Järfälla HC gul TBD TBD
    Vikingahallen Täktén, Alexander TBD
  16:00 16:00 Mälarö Hockeyförening blå - Lidingö Vikings HC vit TBD TBD
    Vikingahallen Täktén, Alexander TBD
2022-12-04 2022-12-04 08:00 08:00 IFK Täby HC vit - IK Waxholm blå Olsson, Maximilian TBD
    HCL Arena TBD
  08:00 08:00 Göta Traneberg IK vit - Viggbyholms IK blå Hamilton, Oscar TBD
    HCL Arena TBD
  08:25 08:25 IFK Täby HC vit - Göta Traneberg IK vit Olsson, Maximilian TBD
    HCL Arena TBD
  08:25 08:25 Viggbyholms IK blå - IK Waxholm blå Hamilton, Oscar TBD
    HCL Arena TBD
  08:50 08:50 IFK Täby HC vit - Viggbyholms IK blå Olsson, Maximilian TBD
    HCL Arena TBD
  08:50 08:50 IK Waxholm blå - Göta Traneberg IK vit Hamilton, Oscar TBD
    HCL Arena TBD
  10:30 10:30 Göta Traneberg IK röd - AIK vit Olsson, Maximilian TBD
    HCL Arena TBD
  10:30 10:30 Brinkens IF vit - Vallentuna Hockey svart Hamilton, Oscar TBD
    HCL Arena TBD
  10:55 10:55 Göta Traneberg IK röd - Brinkens IF vit Olsson, Maximilian TBD
    HCL Arena TBD
  10:55 10:55 Vallentuna Hockey svart - AIK vit Hamilton, Oscar TBD
    HCL Arena TBD
  11:20 11:20 Göta Traneberg IK röd - Vallentuna Hockey svart Olsson, Maximilian TBD
    HCL Arena TBD
  11:20 11:20 AIK vit - Brinkens IF vit Hamilton, Oscar TBD
    HCL Arena TBD
  14:15 14:15 IFK Täby HC svart - Sollentuna HC blå Nylén Boivie, Hannes TBD
    SVEAB Anex TBD
  14:15 14:15 IFK Österåker Vikings HC blå - Järfälla HC svart Söderlund, Ludvig TBD
    SVEAB Anex TBD
  14:35 14:35 IFK Täby HC svart - IFK Österåker Vikings HC blå Nylén Boivie, Hannes TBD
    SVEAB Anex TBD
  14:35 14:35 Järfälla HC svart - Sollentuna HC blå Söderlund, Ludvig TBD
    SVEAB Anex TBD
  14:55 14:55 IFK Täby HC svart - Järfälla HC svart Nylén Boivie, Hannes TBD
    SVEAB Anex TBD
  14:55 14:55 Sollentuna HC blå - IFK Österåker Vikings HC blå Söderlund, Ludvig TBD
    SVEAB Anex TBD
  15:29 15:29 Lidingö Vikings HC blå - Spånga IS IK svart TBD TBD
    Jägholmshallen TBD
  15:30 15:30 Viggbyholms IK röd - IK Waxholm vit Nygren, Alvin TBD
    Jägholmshallen TBD
  15:50 15:50 Lidingö Vikings HC blå - Viggbyholms IK röd Nygren, Alvin TBD
    Jägholmshallen TBD
  15:50 15:50 IK Waxholm vit - Spånga IS IK svart TBD TBD
    Jägholmshallen TBD
  16:10 16:10 Lidingö Vikings HC blå - IK Waxholm vit TBD TBD
    Jägholmshallen TBD
  16:10 16:10 Spånga IS IK svart - Viggbyholms IK röd Nygren, Alvin TBD
    Jägholmshallen TBD
2022-12-10 2022-12-10 13:15 13:15 SDE HF gul - Spånga IS IK gul TBD TBD
    SVEAB Anex TBD
  13:15 13:15 IK Waxholm blå - Sollentuna HC blå TBD TBD
    SVEAB Anex TBD
  13:35 13:35 SDE HF gul - IK Waxholm blå TBD TBD
    SVEAB Anex TBD
  13:35 13:35 Sollentuna HC blå - Spånga IS IK gul TBD TBD
    SVEAB Anex TBD
  13:55 13:55 SDE HF gul - Sollentuna HC blå TBD TBD
    SVEAB Anex TBD
  13:55 13:55 Spånga IS IK gul - IK Waxholm blå TBD TBD
    SVEAB Anex TBD
  15:10 15:10 IFK Österåker Vikings HC blå - Viggbyholms IK blå TBD TBD
    Österåker Sportcentrum TBD
  15:10 15:10 Göta Traneberg IK röd - Lidingö Vikings HC blå TBD TBD
    Österåker Sportcentrum TBD
  15:30 15:30 IFK Österåker Vikings HC blå - Göta Traneberg IK röd TBD TBD
    Österåker Sportcentrum TBD
  15:30 15:30 Lidingö Vikings HC blå - Viggbyholms IK blå TBD TBD
    Österåker Sportcentrum TBD
  15:50 15:50 IFK Österåker Vikings HC blå - Lidingö Vikings HC blå TBD TBD
    Österåker Sportcentrum TBD
  15:50 15:50 Viggbyholms IK blå - Göta Traneberg IK röd TBD TBD
    Österåker Sportcentrum TBD
U12 Grupp 3 Syd, Stockholms Ishockeyförbund U12 Grupp 3 Syd, Stockholms Ishockeyförbund
2022-12-03 2022-12-03 13:45 13:45 FOC Farsta IF röd - Göta Traneberg IK blå Danemar, Philip TBD
    Ekhallen TBD
  13:45 13:45 Värmdö HC vit - Nynäshamns IF HC Boström, Edvin TBD
    Ekhallen TBD
  14:05 14:05 FOC Farsta IF röd - Värmdö HC vit Danemar, Philip TBD
    Ekhallen TBD
  14:05 14:05 Nynäshamns IF HC - Göta Traneberg IK blå Boström, Edvin TBD
    Ekhallen TBD
  14:25 14:25 FOC Farsta IF röd - Nynäshamns IF HC Danemar, Philip TBD
    Ekhallen TBD
  14:25 14:25 Göta Traneberg IK blå - Värmdö HC vit Boström, Edvin TBD
    Ekhallen TBD
2022-12-04 2022-12-04 08:15 08:15 Saltsjöbadens IF vit - Hammarby IF grön Sjöö, Vincent TBD
    Kärrtorps IP TBD
  08:45 08:45 Saltsjöbadens IF vit - Boo HC grön Sjöö, Vincent TBD
    Kärrtorps IP TBD
  09:15 09:15 Saltsjöbadens IF vit - Huddinge IK blå Sjöö, Vincent TBD
    Kärrtorps IP TBD
  14:00 14:00 Nacka HK svart - Göta Traneberg IK gul Widh, Jakob TBD
    HCL Arena TBD
  14:00 14:00 Tyresö Hanvikens SK röd - Värmdö HC blå Strömgren, Caesar TBD
    HCL Arena TBD
  14:25 14:25 Nacka HK svart - Tyresö Hanvikens SK röd Widh, Jakob TBD
    HCL Arena TBD
  14:25 14:25 Värmdö HC blå - Göta Traneberg IK gul Strömgren, Caesar TBD
    HCL Arena TBD
  14:50 14:50 Nacka HK svart - Värmdö HC blå Widh, Jakob TBD
    HCL Arena TBD
  14:50 14:50 Göta Traneberg IK gul - Tyresö Hanvikens SK röd Strömgren, Caesar TBD
    HCL Arena TBD
  15:30 15:30 Nacka HK vit - Boo HC vit Andersson, Pelle TBD
    Nacka Ishall TBD
  15:30 15:30 Älta IF svart - Saltsjöbadens IF blå Lundin, Lukas TBD
    Nacka Ishall TBD
  15:55 15:55 Nacka HK vit - Älta IF svart Andersson, Pelle TBD
    Nacka Ishall TBD
  15:55 15:55 Saltsjöbadens IF blå - Boo HC vit Lundin, Lukas TBD
    Nacka Ishall TBD
  16:20 16:20 Nacka HK vit - Saltsjöbadens IF blå Andersson, Pelle TBD
    Nacka Ishall TBD
  16:20 16:20 Boo HC vit - Älta IF svart Lundin, Lukas TBD
    Nacka Ishall TBD
U12 Grupp 4 Syd, Stockholms Ishockeyförbund U12 Grupp 4 Syd, Stockholms Ishockeyförbund
2022-12-03 2022-12-03 10:20 10:20 Trångsunds IF vit - Segeltorps IF vit Hillerberg, Loke TBD
    Ica Riksten Arena TBD
  10:20 10:20 Tullinge TP HC vit - Huddinge IK röd Johansson, Caspian TBD
    Ica Riksten Arena TBD
  10:45 10:45 Trångsunds IF vit - Tullinge TP HC vit Hillerberg, Loke TBD
    Ica Riksten Arena TBD
  10:45 10:45 Huddinge IK röd - Segeltorps IF vit Johansson, Caspian TBD
    Ica Riksten Arena TBD
  11:10 11:10 Trångsunds IF vit - Huddinge IK röd Hillerberg, Loke TBD
    Ica Riksten Arena TBD
  11:10 11:10 Segeltorps IF vit - Tullinge TP HC vit Johansson, Caspian TBD
    Ica Riksten Arena TBD
  13:10 13:10 FOC Farsta IF blå - Mälarh/Bre Hockey vit Ahlbom, Vincent TBD
    A3 EL Arena TBD
  13:10 13:10 Djurgårdens IF blå - IFK Tumba IK vit Cicek, Mikail TBD
    A3 EL Arena TBD
  13:30 13:30 FOC Farsta IF blå - Djurgårdens IF blå Ahlbom, Vincent TBD
    A3 EL Arena TBD
  13:30 13:30 IFK Tumba IK vit - Mälarh/Bre Hockey vit Cicek, Mikail TBD
    A3 EL Arena TBD
  13:50 13:50 FOC Farsta IF blå - IFK Tumba IK vit Ahlbom, Vincent TBD
    A3 EL Arena TBD
  13:50 13:50 Mälarh/Bre Hockey vit - Djurgårdens IF blå Cicek, Mikail TBD
    A3 EL Arena TBD
  14:30 14:30 Tyresö Hanvikens SK svart - Nacka HK grå Rudberg, Elias TBD
    Nacka Ishall TBD
  14:30 14:30 IFK Tumba IK röd - Nacka HK blå Telander, Love TBD
    Nacka Ishall TBD
  14:55 14:55 Tyresö Hanvikens SK svart - IFK Tumba IK röd Rudberg, Elias TBD
    Nacka Ishall TBD
  14:55 14:55 Nacka HK blå - Nacka HK grå Telander, Love TBD
    Nacka Ishall TBD
  15:20 15:20 Tyresö Hanvikens SK svart - Nacka HK blå Rudberg, Elias TBD
    Nacka Ishall TBD
  15:20 15:20 Nacka HK grå - IFK Tumba IK röd Telander, Love TBD
    Nacka Ishall TBD
2022-12-04 2022-12-04 10:20 10:20 Tullinge TP HC blå - Mälarh/Bre Hockey röd Sjöö, Vincent TBD
    Björkängshallens B-hall TBD
  10:20 10:20 Huddinge IK vit - Värmdö HC röd Tillström, Tim TBD
    Björkängshallens B-hall TBD
  10:40 10:40 Tullinge TP HC blå - Huddinge IK vit Sjöö, Vincent TBD
    Björkängshallens B-hall TBD
  10:40 10:40 Värmdö HC röd - Mälarh/Bre Hockey röd Tillström, Tim TBD
    Björkängshallens B-hall TBD
  11:00 11:00 Tullinge TP HC blå - Värmdö HC röd Tillström, Tim TBD
    Björkängshallens B-hall TBD
  11:00 11:00 Mälarh/Bre Hockey röd - Huddinge IK vit Sjöö, Vincent TBD
    Björkängshallens B-hall TBD
  14:35 14:35 Trångsunds IF blå - Boo HC svart Äijä, Victor TBD
    Fontanahallen TBD
  14:35 14:35 Djurgårdens IF röd - Tyresö Hanvikens SK gul Äijä, Eric TBD
    Fontanahallen TBD
  15:00 15:00 Trångsunds IF blå - Djurgårdens IF röd Äijä, Victor TBD
    Fontanahallen TBD
  15:00 15:00 Tyresö Hanvikens SK gul - Boo HC svart Äijä, Eric TBD
    Fontanahallen TBD
  15:25 15:25 Trångsunds IF blå - Tyresö Hanvikens SK gul Äijä, Victor TBD
    Fontanahallen TBD
  15:25 15:25 Boo HC svart - Djurgårdens IF röd Äijä, Eric TBD
    Fontanahallen TBD
U11 Grupp 1 nord, Stockholms Ishockeyförbund U11 Grupp 1 nord, Stockholms Ishockeyförbund
2022-12-10 2022-12-10 09:30 09:30 Järfälla HC blå - Sundbybergs IK grön Segerbrant, Theo TBD
    SVEAB Anex TBD
  09:30 09:30 Sollentuna HC röd - Spånga IS IK vit Bjur, Elias TBD
    SVEAB Anex TBD
  09:50 09:50 Järfälla HC blå - Sollentuna HC röd Segerbrant, Theo TBD
    SVEAB Anex TBD
  09:50 09:50 Spånga IS IK vit - Sundbybergs IK grön Bjur, Elias TBD
    SVEAB Anex TBD
  10:10 10:10 Järfälla HC blå - Spånga IS IK vit Bjur, Elias TBD
    SVEAB Anex TBD
  10:10 10:10 Sundbybergs IK grön - Sollentuna HC röd Segerbrant, Theo TBD
    SVEAB Anex TBD
  12:00 12:00 Sollentuna HC vit - Hässelby Kälvesta HC svart TBD TBD
    Grimsta Ishall TBD
  14:30 14:30 Solna Hockey vit - Brinkens IF blå TBD TBD
    Renew Arena TBD
  16:10 16:10 Solna Hockey vit - Spånga IS IK blå TBD TBD
    Renew Arena TBD
  17:00 17:00 AIK gul - Brinkens IF gul TBD TBD
    Tulehallen TBD
  17:00 17:00 Sundbybergs IK vit - Mälarö Hockeyförening vit TBD TBD
    Tulehallen TBD
  17:20 17:20 Järfälla HC röd - AIK gul TBD TBD
    Tulehallen TBD
  17:20 17:20 Mälarö Hockeyförening vit - Brinkens IF gul TBD TBD
    Tulehallen TBD
  17:40 17:40 Järfälla HC röd - Sundbybergs IK vit TBD TBD
    Tulehallen TBD
  17:40 17:40 Mälarö Hockeyförening vit - AIK gul TBD TBD
    Tulehallen TBD
  18:10 18:10 Järfälla HC röd - Mälarö Hockeyförening vit TBD TBD
    Tulehallen TBD
  18:10 18:10 Brinkens IF gul - Sundbybergs IK vit TBD TBD
    Tulehallen TBD
  18:30 18:30 Järfälla HC röd - Brinkens IF gul TBD TBD
    Tulehallen TBD
  18:30 18:30 AIK gul - Sundbybergs IK vit TBD TBD
    Tulehallen TBD
U11 Grupp 2 nord, Stockholms Ishockeyförbund U11 Grupp 2 nord, Stockholms Ishockeyförbund
2022-12-10 2022-12-10 14:20 14:20 Vallentuna Hockey vit - IK Waxholm vit TBD TBD
    Vallentuna Ishall TBD
  14:20 14:20 SDE HF vit - IFK Österåker Vikings HC vit TBD TBD
    Vallentuna Ishall TBD
  14:40 14:40 Vallentuna Hockey vit - SDE HF vit TBD TBD
    Vallentuna Ishall TBD
  14:40 14:40 IFK Österåker Vikings HC vit - IK Waxholm vit TBD TBD
    Vallentuna Ishall TBD
  15:00 15:00 Vallentuna Hockey vit - IFK Österåker Vikings HC vit TBD TBD
    Vallentuna Ishall TBD
  15:00 15:00 IK Waxholm vit - SDE HF vit TBD TBD
    Vallentuna Ishall TBD
  17:35 17:35 Vallentuna Hockey röd - Göta Traneberg IK röd TBD TBD
    Tibble Ishall TBD
  17:35 17:35 IFK Täby HC svart - Brinkens IF röd TBD TBD
    Tibble Ishall TBD
  17:55 17:55 Vallentuna Hockey röd - IFK Täby HC svart TBD TBD
    Tibble Ishall TBD
  17:55 17:55 Brinkens IF röd - Göta Traneberg IK röd TBD TBD
    Tibble Ishall TBD
  18:15 18:15 Vallentuna Hockey röd - Brinkens IF röd TBD TBD
    Tibble Ishall TBD
  18:15 18:15 Göta Traneberg IK röd - IFK Täby HC svart TBD TBD
    Tibble Ishall TBD
U11 Grupp 3 syd, Stockholms Ishockeyförbund U11 Grupp 3 syd, Stockholms Ishockeyförbund
2022-12-10 2022-12-10 15:15 15:15 Älta IF gul - Visby-Roma HK Ungdom blå TBD TBD
    Ältahallen TBD
  15:15 15:15 Saltsjöbadens IF vit - Trångsunds IF röd TBD TBD
    Ältahallen TBD
  15:45 15:45 Älta IF gul - Saltsjöbadens IF vit TBD TBD
    Ältahallen TBD
  15:45 15:45 Trångsunds IF röd - Visby-Roma HK Ungdom blå TBD TBD
    Ältahallen TBD
  16:15 16:15 Älta IF gul - Trångsunds IF röd TBD TBD
    Ältahallen TBD
  16:15 16:15 Visby-Roma HK Ungdom blå - Saltsjöbadens IF vit TBD TBD
    Ältahallen TBD
  16:15 16:15 Nacka HK blå - Hammarby IF grön Ragnerstam, Gustav TBD
    Björknäs B TBD
  16:15 16:15 Boo HC grön - Nynäshamns IF HC blå Buckard, Benjamin TBD
    Björknäs B TBD
  16:40 16:40 Nacka HK blå - Boo HC grön Ragnerstam, Gustav TBD
    Björknäs B TBD
  16:40 16:40 Nynäshamns IF HC blå - Hammarby IF grön Buckard, Benjamin TBD
    Björknäs B TBD
  17:05 17:05 Nacka HK blå - Nynäshamns IF HC blå Ragnerstam, Gustav TBD
    Björknäs B TBD
  17:05 17:05 Hammarby IF grön - Boo HC grön Buckard, Benjamin TBD
    Björknäs B TBD
U10 Grupp 1 nord, Stockholms Ishockeyförbund U10 Grupp 1 nord, Stockholms Ishockeyförbund
2022-12-03 2022-12-03 09:30 09:30 Sollentuna HC röd - AIK gul Rondal, Robin TBD
    SVEAB Anex TBD
  09:30 09:30 Spånga IS IK röd - Solna Hockey vit Svensk, Gustav TBD
    SVEAB Anex TBD
  09:50 09:50 Sollentuna HC röd - Spånga IS IK röd Rondal, Robin TBD
    SVEAB Anex TBD
  09:50 09:50 Solna Hockey vit - AIK gul Svensk, Gustav TBD
    SVEAB Anex TBD
  10:00 10:00 Väsby IK HK gul - Viggbyholms IK blå Apinis, Edgars TBD
    Jägholmshallen TBD
  10:00 10:00 Mälarö Hockeyförening vit - Kista HC Makalo, Boto TBD
    Jägholmshallen TBD
  10:10 10:10 Sollentuna HC röd - Solna Hockey vit Rondal, Robin TBD
    SVEAB Anex TBD
  10:10 10:10 AIK gul - Spånga IS IK röd Svensk, Gustav TBD
    SVEAB Anex TBD
  10:25 10:25 Väsby IK HK gul - Mälarö Hockeyförening vit Makalo, Boto TBD
    Jägholmshallen TBD
  10:25 10:25 Kista HC - Viggbyholms IK blå Apinis, Edgars TBD
    Jägholmshallen TBD
  10:35 10:35 Järfälla HC blå - Lidingö Vikings HC svart TBD TBD
    Vallentuna B-hall TBD
  10:35 10:35 Solna Hockey orange - Vallentuna Hockey svart TBD TBD
    Vallentuna B-hall TBD
  10:55 10:55 Järfälla HC blå - Solna Hockey orange TBD TBD
    Vallentuna B-hall TBD
  10:55 10:55 Vallentuna Hockey svart - Lidingö Vikings HC svart TBD TBD
    Vallentuna B-hall TBD
  11:10 11:10 Väsby IK HK gul - Kista HC Makalo, Boto TBD
    Jägholmshallen TBD
  11:10 11:10 Viggbyholms IK blå - Mälarö Hockeyförening vit Apinis, Edgars TBD
    Jägholmshallen TBD
  11:15 11:15 Järfälla HC blå - Vallentuna Hockey svart TBD TBD
    Vallentuna B-hall TBD
  11:15 11:15 Lidingö Vikings HC svart - Solna Hockey orange TBD TBD
    Vallentuna B-hall TBD
  14:00 14:00 Järfälla HC röd - IFK Österåker Vikings HC gul Widh, Jakob TBD
    HCL Arena TBD
  14:00 14:00 Mälarö Hockeyförening grön - Göta Traneberg IK vit Strömgren, Caesar TBD
    HCL Arena TBD
  14:25 14:25 Järfälla HC röd - Mälarö Hockeyförening grön Widh, Jakob TBD
    HCL Arena TBD
  14:25 14:25 Göta Traneberg IK vit - IFK Österåker Vikings HC gul Strömgren, Caesar TBD
    HCL Arena TBD
  14:50 14:50 Järfälla HC röd - Göta Traneberg IK vit Widh, Jakob TBD
    HCL Arena TBD
  14:50 14:50 IFK Österåker Vikings HC gul - Mälarö Hockeyförening grön Strömgren, Caesar TBD
    HCL Arena TBD
2022-12-04 2022-12-04 08:25 08:25 Sundbybergs IK - IFK Täby HC röd TBD TBD
    Ulriksdals IP Hall 3 TBD
  16:05 16:05 Hässelby Kälvesta HC svart - Lidingö Vikings HC röd Hedestig, Edward TBD
    Tibble Ishall TBD
  16:05 16:05 Göta Traneberg IK röd - IFK Täby HC blå Esfehani, Nick TBD
    Tibble Ishall TBD
  16:30 16:30 Hässelby Kälvesta HC svart - Göta Traneberg IK röd Hedestig, Edward TBD
    Tibble Ishall TBD
  16:30 16:30 IFK Täby HC blå - Lidingö Vikings HC röd Esfehani, Nick TBD
    Tibble Ishall TBD
  16:55 16:55 Hässelby Kälvesta HC svart - IFK Täby HC blå Esfehani, Nick TBD
    Tibble Ishall TBD
  16:55 16:55 Lidingö Vikings HC röd - Göta Traneberg IK röd Hedestig, Edward TBD
    Tibble Ishall TBD
U10 Grupp 2 nord, Stockholms Ishockeyförbund U10 Grupp 2 nord, Stockholms Ishockeyförbund
2022-12-03 2022-12-03 12:15 12:15 SDE HF svart - Spånga IS IK blå Tampella, Rocco TBD
    Stricct Travel Arena TBD
  12:15 12:15 Brinkens IF blå - Brinkens IF grå Sekulic, Daniella TBD
    Stricct Travel Arena TBD
  12:35 12:35 SDE HF svart - Brinkens IF blå Tampella, Rocco TBD
    Stricct Travel Arena TBD
  12:35 12:35 Brinkens IF grå - Spånga IS IK blå Sekulic, Daniella TBD
    Stricct Travel Arena TBD
  12:55 12:55 SDE HF svart - Brinkens IF grå Tampella, Rocco TBD
    Stricct Travel Arena TBD
  12:55 12:55 Spånga IS IK blå - Brinkens IF blå Sekulic, Daniella TBD
    Stricct Travel Arena TBD
2022-12-04 2022-12-04 09:35 09:35 IFK Täby HC svart - Solna Hockey svart Esfehani, Nick TBD
    Tibble Ishall TBD
  09:35 09:35 IFK Täby HC vit - Lidingö Vikings HC vit Hedestig, Edward TBD
    Tibble Ishall TBD
  10:00 10:00 IFK Täby HC svart - IFK Täby HC vit Esfehani, Nick TBD
    Tibble Ishall TBD
  10:00 10:00 Lidingö Vikings HC vit - Solna Hockey svart Hedestig, Edward TBD
    Tibble Ishall TBD
  10:25 10:25 IFK Täby HC svart - Lidingö Vikings HC vit Esfehani, Nick TBD
    Tibble Ishall TBD
  10:25 10:25 Solna Hockey svart - IFK Täby HC vit Hedestig, Edward TBD
    Tibble Ishall TBD
U10 Grupp 3 syd, Stockholms Ishockeyförbund U10 Grupp 3 syd, Stockholms Ishockeyförbund
2022-12-03 2022-12-03 10:00 10:00 FOC Farsta IF vit - Boo HC grön Sörlin, Vincent TBD
    Björknäs Ishall TBD
  10:00 10:00 Tyresö Hanvikens SK svart - Huddinge IK blå Boumedienne, Samuel TBD
    Björknäs Ishall TBD
  10:25 10:25 FOC Farsta IF vit - Tyresö Hanvikens SK svart Sörlin, Vincent TBD
    Björknäs Ishall TBD
  10:25 10:25 Huddinge IK blå - Boo HC grön Boumedienne, Samuel TBD
    Björknäs Ishall TBD
  10:50 10:50 FOC Farsta IF vit - Huddinge IK blå Sörlin, Vincent TBD
    Björknäs Ishall TBD
  10:50 10:50 Boo HC grön - Tyresö Hanvikens SK svart Boumedienne, Samuel TBD
    Björknäs Ishall TBD
2022-12-04 2022-12-04 09:00 09:00 Älta IF svart - Värmdö HC blå Hawerfors, Otto TBD
    Saltsjöbadens Ishall TBD
  09:00 09:00 Saltsjöbadens IF blå - Boo HC vit Palmbäck, Vilhelm TBD
    Saltsjöbadens Ishall TBD
  09:25 09:25 Haninge Anchors HC vit - Älta IF gul TBD TBD
    Folkets Hall TBD
  09:25 09:25 Älta IF svart - Saltsjöbadens IF blå Hawerfors, Otto TBD
    Saltsjöbadens Ishall TBD
  09:25 09:25 Boo HC vit - Värmdö HC blå Palmbäck, Vilhelm TBD
    Saltsjöbadens Ishall TBD
  09:50 09:50 Älta IF svart - Boo HC vit Hawerfors, Otto TBD
    Saltsjöbadens Ishall TBD
  09:50 09:50 Värmdö HC blå - Saltsjöbadens IF blå Palmbäck, Vilhelm TBD
    Saltsjöbadens Ishall TBD
  10:30 10:30 FOC Farsta IF blå - Tyresö Hanvikens SK grå TBD TBD
    Farsta Ishall TBD
  10:30 10:30 Tyresö Hanvikens SK gul - Hammarby IF TBD TBD
    Farsta Ishall TBD
  10:55 10:55 FOC Farsta IF blå - Tyresö Hanvikens SK gul TBD TBD
    Farsta Ishall TBD
  10:55 10:55 Hammarby IF - Tyresö Hanvikens SK grå TBD TBD
    Farsta Ishall TBD
  11:20 11:20 FOC Farsta IF blå - Hammarby IF TBD TBD
    Farsta Ishall TBD
  11:20 11:20 Tyresö Hanvikens SK grå - Tyresö Hanvikens SK gul TBD TBD
    Farsta Ishall TBD
U10 Grupp 4 syd, Stockholms Ishockeyförbund U10 Grupp 4 syd, Stockholms Ishockeyförbund
2022-12-03 2022-12-03 12:00 12:00 Tyresö Hanvikens SK vit - Värmdö HC vit Boström, Edvin TBD
    Ekhallen TBD
  12:00 12:00 Saltsjöbadens IF gul - Huddinge IK röd Danemar, Philip TBD
    Ekhallen TBD
  12:20 12:20 Tyresö Hanvikens SK vit - Saltsjöbadens IF gul Danemar, Philip TBD
    Ekhallen TBD
  12:20 12:20 Huddinge IK röd - Värmdö HC vit Boström, Edvin TBD
    Ekhallen TBD
  12:40 12:40 Tyresö Hanvikens SK vit - Huddinge IK röd Danemar, Philip TBD
    Ekhallen TBD
  12:40 12:40 Värmdö HC vit - Saltsjöbadens IF gul Boström, Edvin TBD
    Ekhallen TBD
2022-12-04 2022-12-04 13:15 13:15 Tyresö Hanvikens SK röd - IFK Tumba IK vit Jonasson, Edward TBD
    Björknäs B TBD
  13:15 13:15 Boo HC svart - Boo HC gul Liljeqvist, Edvin TBD
    Björknäs B TBD
  13:40 13:40 Tyresö Hanvikens SK röd - Boo HC gul Jonasson, Edward TBD
    Björknäs B TBD
  13:40 13:40 Boo HC svart - IFK Tumba IK vit Liljeqvist, Edvin TBD
    Björknäs B TBD
  14:05 14:05 Tyresö Hanvikens SK röd - Boo HC svart Jonasson, Edward TBD
    Björknäs B TBD
  14:05 14:05 IFK Tumba IK vit - Boo HC gul Liljeqvist, Edvin TBD
    Björknäs B TBD
U9 Grupp 1 nord, Stockholms Ishockeyförbund U9 Grupp 1 nord, Stockholms Ishockeyförbund
2022-12-10 2022-12-10 16:05 16:05 Sundbybergs IK vit - Hässelby Kälvesta HC vit TBD TBD
    Tibble Ishall TBD
  16:05 16:05 Kista HC vit - IFK Täby HC gul TBD TBD
    Tibble Ishall TBD
  16:05 16:05 Järfälla HC röd - IFK Täby HC röd TBD TBD
    Tibble Ishall TBD
  16:05 16:05 Sollentuna HC vit - Spånga IS IK blå TBD TBD
    Tibble Ishall TBD
  16:30 16:30 Sundbybergs IK vit - Kista HC vit TBD TBD
    Tibble Ishall TBD
  16:30 16:30 IFK Täby HC gul - Hässelby Kälvesta HC vit TBD TBD
    Tibble Ishall TBD
  16:30 16:30 Järfälla HC röd - Sollentuna HC vit TBD TBD
    Tibble Ishall TBD
  16:30 16:30 Spånga IS IK blå - IFK Täby HC röd TBD TBD
    Tibble Ishall TBD
  16:55 16:55 Sundbybergs IK vit - IFK Täby HC gul TBD TBD
    Tibble Ishall TBD
  16:55 16:55 Hässelby Kälvesta HC vit - Kista HC vit TBD TBD
    Tibble Ishall TBD
  16:55 16:55 Järfälla HC röd - Spånga IS IK blå TBD TBD
    Tibble Ishall TBD
  16:55 16:55 IFK Täby HC röd - Sollentuna HC vit TBD TBD
    Tibble Ishall TBD
U9 Grupp 2 nord, Stockholms Ishockeyförbund U9 Grupp 2 nord, Stockholms Ishockeyförbund
2022-12-10 2022-12-10 09:35 09:35 IFK Täby HC svart - Vakant 3 TBD TBD
    Vallentuna B-hall TBD
  09:35 09:35 Vallentuna Hockey röd - IFK Österåker Vikings HC vit TBD TBD
    Vallentuna B-hall TBD
  09:35 09:35 SDE HF gul - IK Waxholm vit TBD TBD
    Vallentuna B-hall TBD
  09:35 09:35 IFK Täby HC vit - Vallentuna Hockey vit TBD TBD
    Vallentuna B-hall TBD
  09:55 09:55 IFK Täby HC svart - Vallentuna Hockey röd TBD TBD
    Vallentuna B-hall TBD
  09:55 09:55 IFK Österåker Vikings HC vit - Vakant 3 TBD TBD
    Vallentuna B-hall TBD
  09:55 09:55 SDE HF gul - IFK Täby HC vit TBD TBD
    Vallentuna B-hall TBD
  09:55 09:55 Vallentuna Hockey vit - IK Waxholm vit TBD TBD
    Vallentuna B-hall TBD
  10:15 10:15 IFK Täby HC svart - IFK Österåker Vikings HC vit TBD TBD
    Vallentuna B-hall TBD
  10:15 10:15 Vakant 3 - Vallentuna Hockey röd TBD TBD
    Vallentuna B-hall TBD
  10:15 10:15 SDE HF gul - Vallentuna Hockey vit TBD TBD
    Vallentuna B-hall TBD
  10:15 10:15 IK Waxholm vit - IFK Täby HC vit TBD TBD
    Vallentuna B-hall TBD
U9 Grupp 3 nord, Stockholms Ishockeyförbund U9 Grupp 3 nord, Stockholms Ishockeyförbund
2022-12-03 2022-12-03 08:00 08:00 Lidingö Vikings HC gul - Mälarö Hockeyförening blå Brändstedt, Axel TBD
    Futur Pension Isannex TBD
  08:00 08:00 Djurgårdens IF röd - Mälarh/Bre Hockey vit Lejnerborn, Andre TBD
    Futur Pension Isannex TBD
  08:00 08:00 Lidingö Vikings HC vit - Brinkens IF svart Otterud, Philip TBD
    Futur Pension Isannex TBD
  08:00 08:00 Boo HC gul - Mälarh/Bre Hockey röd Alvemur, August TBD
    Futur Pension Isannex TBD
  08:20 08:20 Lidingö Vikings HC gul - Djurgårdens IF röd Otterud, Philip TBD
    Futur Pension Isannex TBD
  08:20 08:20 Mälarh/Bre Hockey vit - Mälarö Hockeyförening blå Lejnerborn, Andre TBD
    Futur Pension Isannex TBD
  08:20 08:20 Lidingö Vikings HC vit - Boo HC gul Alvemur, August TBD
    Futur Pension Isannex TBD
  08:20 08:20 Mälarh/Bre Hockey röd - Brinkens IF svart Brändstedt, Axel TBD
    Futur Pension Isannex TBD
  08:40 08:40 Lidingö Vikings HC gul - Mälarh/Bre Hockey vit Brändstedt, Axel TBD
    Futur Pension Isannex TBD
  08:40 08:40 Mälarö Hockeyförening blå - Djurgårdens IF röd Lejnerborn, Andre TBD
    Futur Pension Isannex TBD
  08:40 08:40 Lidingö Vikings HC vit - Mälarh/Bre Hockey röd Otterud, Philip TBD
    Futur Pension Isannex TBD
  08:40 08:40 Brinkens IF svart - Boo HC gul Alvemur, August TBD
    Futur Pension Isannex TBD
U9 Grupp 4 syd, Stockholms Ishockeyförbund U9 Grupp 4 syd, Stockholms Ishockeyförbund
2022-12-10 2022-12-10 09:15 09:15 Älta IF gul - Lidingö Vikings HC svart Drawfarc, Oliver TBD
    Saltsjöbadens Ishall TBD
  09:15 09:15 Saltsjöbadens IF vit - Värmdö HC blå Ruud-Lonning, Felix TBD
    Saltsjöbadens Ishall TBD
  09:15 09:15 Saltsjöbadens IF blå - Mälarö Hockeyförening vit TBD TBD
    Saltsjöbadens Ishall TBD
  09:15 09:15 Segeltorps IF - Värmdö HC vit Rislund, Otto TBD
    Saltsjöbadens Ishall TBD
  09:40 09:40 Älta IF gul - Saltsjöbadens IF vit Drawfarc, Oliver TBD
    Saltsjöbadens Ishall TBD
  09:40 09:40 Värmdö HC blå - Lidingö Vikings HC svart Ruud-Lonning, Felix TBD
    Saltsjöbadens Ishall TBD
  09:40 09:40 Saltsjöbadens IF blå - Segeltorps IF Rislund, Otto TBD
    Saltsjöbadens Ishall TBD
  09:40 09:40 Värmdö HC vit - Mälarö Hockeyförening vit TBD TBD
    Saltsjöbadens Ishall TBD
  10:05 10:05 Älta IF gul - Värmdö HC blå Drawfarc, Oliver TBD
    Saltsjöbadens Ishall TBD
  10:05 10:05 Lidingö Vikings HC svart - Saltsjöbadens IF vit Rislund, Otto TBD
    Saltsjöbadens Ishall TBD
  10:05 10:05 Saltsjöbadens IF blå - Värmdö HC vit TBD TBD
    Saltsjöbadens Ishall TBD
  10:05 10:05 Mälarö Hockeyförening vit - Segeltorps IF Ruud-Lonning, Felix TBD
    Saltsjöbadens Ishall TBD
F10 Poolspel, F10 Poolspel Stockholm Hockey Cup F10 Poolspel, F10 Poolspel Stockholm Hockey Cup
2022-12-03 2022-12-03 12:10 12:10 IFK Österåker Vikings HC - Boo HC Pickthall, Victor TBD
    Österåker Sportcentrum TBD
  12:10 12:10 FOC Farsta IF vit - Mälarh/Bre Hockey Makalo, Boto TBD
    Österåker Sportcentrum TBD
  12:30 12:30 IFK Österåker Vikings HC - FOC Farsta IF vit Pickthall, Victor TBD
    Österåker Sportcentrum TBD
  12:30 12:30 Mälarh/Bre Hockey - Boo HC Makalo, Boto TBD
    Österåker Sportcentrum TBD
  12:50 12:50 IFK Österåker Vikings HC - Mälarh/Bre Hockey Pickthall, Victor TBD
    Österåker Sportcentrum TBD
  12:50 12:50 Boo HC - FOC Farsta IF vit Makalo, Boto TBD
    Österåker Sportcentrum TBD
  15:35 15:35 Väsby IK HK - Nacka HK TBD TBD
    Vallentuna B-hall TBD
  15:35 15:35 Göta Traneberg IK - Huddinge IK TBD TBD
    Vallentuna B-hall TBD
  15:35 15:35 Boo HC - Sundbybergs IK TBD TBD
    Vallentuna B-hall TBD
  15:35 15:35 Hässelby Kälvesta HC - Lidingö Vikings HC TBD TBD
    Vallentuna B-hall TBD
  15:55 15:55 Vallentuna Hockey - Väsby IK HK TBD TBD
    Vallentuna B-hall TBD
  15:55 15:55 Huddinge IK - Nacka HK TBD TBD
    Vallentuna B-hall TBD
  15:55 15:55 Trångsunds IF - Boo HC TBD TBD
    Vallentuna B-hall TBD
  15:55 15:55 Lidingö Vikings HC - Sundbybergs IK TBD TBD
    Vallentuna B-hall TBD
  16:15 16:15 Vallentuna Hockey - Göta Traneberg IK TBD TBD
    Vallentuna B-hall TBD
  16:15 16:15 Huddinge IK - Väsby IK HK TBD TBD
    Vallentuna B-hall TBD
  16:15 16:15 Trångsunds IF - Hässelby Kälvesta HC TBD TBD
    Vallentuna B-hall TBD
  16:15 16:15 Lidingö Vikings HC - Boo HC TBD TBD
    Vallentuna B-hall TBD
  16:35 16:35 Vallentuna Hockey - Huddinge IK TBD TBD
    Vallentuna B-hall TBD
  16:35 16:35 Nacka HK - Göta Traneberg IK TBD TBD
    Vallentuna B-hall TBD
  16:35 16:35 Trångsunds IF - Lidingö Vikings HC TBD TBD
    Vallentuna B-hall TBD
  16:35 16:35 Sundbybergs IK - Hässelby Kälvesta HC TBD TBD
    Vallentuna B-hall TBD
  16:55 16:55 Vallentuna Hockey - Nacka HK TBD TBD
    Vallentuna B-hall TBD
  16:55 16:55 Väsby IK HK - Göta Traneberg IK TBD TBD
    Vallentuna B-hall TBD
  16:55 16:55 Trångsunds IF - Sundbybergs IK TBD TBD
    Vallentuna B-hall TBD
  16:55 16:55 Boo HC - Hässelby Kälvesta HC TBD TBD
    Vallentuna B-hall TBD
2022-12-04 2022-12-04 10:00 10:00 Haninge Anchors HC - Värmdö HC TBD TBD
    Mälarhöjdens Ishall TBD
F14 Poolspel, Stockholms Ishockeyförbund F14 Poolspel, Stockholms Ishockeyförbund
2022-12-03 2022-12-03 13:00 13:00 Mälarö Hockeyförening - Djurgårdens IF röd Tuvesson, Folke TBD
    Vikingahallen TBD
  13:00 13:00 Älta IF - Hässelby Kälvesta HC Tuvesson, Folke TBD
    Vikingahallen TBD
  13:25 13:25 Mälarö Hockeyförening - Älta IF Tuvesson, Folke TBD
    Vikingahallen TBD
  13:25 13:25 Hässelby Kälvesta HC - Djurgårdens IF röd TBD TBD
    Vikingahallen Täktén, Alexander TBD
  13:50 13:50 Mälarö Hockeyförening - Hässelby Kälvesta HC TBD TBD
    Vikingahallen Täktén, Alexander TBD
  13:50 13:50 Djurgårdens IF röd - Älta IF TBD TBD
    Vikingahallen Täktén, Alexander TBD
  16:30 16:30 Väsby IK HK - Huddinge IK/Segeltorps IF Rex, Vera TBD
    HCL Arena TBD
  16:30 16:30 Tyresö Hanvikens SK - Göta Traneberg IK Lindholm, Linnéa TBD
    HCL Arena TBD
  16:55 16:55 Väsby IK HK - Tyresö Hanvikens SK Rex, Vera TBD
    HCL Arena TBD
  16:55 16:55 Göta Traneberg IK - Huddinge IK/Segeltorps IF Lindholm, Linnéa TBD
    HCL Arena TBD
  17:20 17:20 Väsby IK HK - Göta Traneberg IK Rex, Vera TBD
    HCL Arena TBD
  17:20 17:20 Huddinge IK/Segeltorps IF - Tyresö Hanvikens SK Lindholm, Linnéa TBD
    HCL Arena TBD
F16 Stockholm nord, Stockholms Ishockeyförbund F16 Stockholm nord, Stockholms Ishockeyförbund
2022-12-04 2022-12-04 17:00 17:00 Mälarö Hockeyförening - IFK Österåker Vikings HC/Vallentuna Hockey Holmgren Andersson, Ted TBD
    Vikingahallen Skeppstedt, Vilgot TBD
2022-12-10 2022-12-10 16:30 16:30 IFK Österåker Vikings HC/Vallentuna Hockey - SDE HF/Sundbybergs IK TBD TBD
    Österåker Sportcentrum TBD
F16 Stockholm syd, Stockholms Ishockeyförbund F16 Stockholm syd, Stockholms Ishockeyförbund
2022-12-03 2022-12-03 15:30 15:30 Värmdö HC - Djurgårdens IF/Haninge Anchors HC Wistrand, Daniel TBD
    Ekhallen Gradin, Lukas TBD
+35 Division 1 Norra +35 Division 1 Norra
2022-12-07 2022-12-07 20:30 20:30 IK Waxholm +35 - Österåker Mariners +35-2 Wingren, Jan-Eric TBD
    Saneco-Hallen Woxberg, Andreas TBD
  21:00 21:00 Bålsta HC +35 - Kista HC +35 Kjellin, Stefan TBD
    Bålsta Ishall Haglund, Philip TBD
+35 Division 1 Södra +35 Division 1 Södra
2022-12-07 2022-12-07 21:30 21:30 Älta IF +35 - Järna SK WildHogs +35 Berglund, Lars TBD
    Ältahallen Cedermark, Patrik TBD
+35 Elit Norra +35 Elit Norra
2022-12-04 2022-12-04 21:40 21:40 Vallentuna Hockey +35 - AIK +35 Woxberg, Andreas TBD
    Vallentuna Ishall Cedermark, Patrik TBD
+45 Elit Norra +45 Elit Norra
2022-12-04 2022-12-04 20:30 20:30 Brinkens IF +45 - AIK +45 Karmedahl, Stefan TBD
    Ulriksdals IP Hall 3 Nilsson, Sune TBD
  21:00 21:00 SDE HF +45 - X-Wings HC +45 Berg, Johan TBD
    Stockhagens Ishall Robrandt, Melanie TBD
+50 Elit +50 Elit
2022-12-03 2022-12-03 16:30 16:30 Tullinge TP HC +50 - Älta IF +50 Cedermark, Patrik TBD
    Ica Riksten Arena Harlin, Hans TBD
2022-12-07 2022-12-07 21:30 21:30 Sollentuna HC +50 - Tullinge TP HC +50 Nilsson, Sune TBD
    SVEAB Arena Ryding, Gustaf TBD
Damer Rekreation Div 1, Stockholms Ishockeyförbund Damer Rekreation Div 1, Stockholms Ishockeyförbund
2022-12-04 2022-12-04 20:30 20:30 Huddinge IK Hurricane 1 - Haninge Anchors HC 1 Enhörning, Emil TBD
    Björkängshallen Dahl, Victor TBD
2022-12-10 2022-12-10 17:00 17:00 Älta IF Lady Tigers 1 - SKÅ IK Seahawks 1 TBD TBD
    Ältahallen TBD
Damer Rekreation Div 2, Stockholms Ishockeyförbund Damer Rekreation Div 2, Stockholms Ishockeyförbund
2022-12-03 2022-12-03 08:00 08:00 Segeltorps IF Sisters - Värmdö HC Ladies Örnhov, Eddie TBD
    Segeltorpshallen Örnhov, Neo TBD
  18:00 18:00 Tyresö Hanvikens SK - Nynäshamns IF HC Ringman, Conny TBD
    Fontanahallen Rossi, Anton TBD
  18:30 18:30 Trånkan Queens 1 - Huddinge IK Hurricane 2 Claeson, Leo TBD
    Stortorpshallen Enhörning, Emil TBD
2022-12-04 2022-12-04 17:55 17:55 Vallentuna Hockey Ladies - Lidingö Vikings HC/Solna Hockey Wingren, Jan-Eric TBD
    Vallentuna B-hall Karlsell, Staffan TBD
2022-12-10 2022-12-10 18:00 18:00 Tyresö Hanvikens SK - Vallentuna Hockey Ladies TBD TBD
    Fontanahallen TBD
  18:00 18:00 Värmdö HC Ladies - Trånkan Queens 1 TBD TBD
    Ekhallen TBD
Damer Rekreation Div 3, Stockholms Ishockeyförbund Damer Rekreation Div 3, Stockholms Ishockeyförbund
2022-12-04 2022-12-04 17:00 17:00 Haninge Anchors HC 2/Älta IF Lady Tigers 2 - Saltsjöbadens IF Nylander, Mikael TBD
    Haribo hallen Carlzon, Felix TBD
  17:00 17:00 Trånkan Queens 2 - FOC Farsta IF Enhörning, Emil TBD
    Stortorpshallen TBD
  19:30 19:30 IFK Salem Ivies - Boo HC Sundberg, Fredrik TBD
    Salems Ishall Tellemar, Jonathan TBD
2022-12-06 2022-12-06 21:30 21:30 Saltsjöbadens IF - Wings HC Arlanda Madeon, Ludwig TBD
    Saltsjöbadens Ishall Hedvall, Theodor TBD
2022-12-09 2022-12-09 21:30 21:30 Boo HC - Haninge Anchors HC 2/Älta IF Lady Tigers 2 Åstrand, Magnus TBD
    Björknäs Ishall TBD