Referees Per Game Referees Per Game 2021-01-23 - 2021-01-30 2021-01-23 - 2021-01-30
Division/Date Starts Game Referee Linesman
    Venue Referee Linesman
U11 Grupp 1 nord, Stockholms Ishockeyförbund U11 Grupp 1 nord, Stockholms Ishockeyförbund
2021-01-30 2021-01-30 08:30 08:30 IFK Österåker Vikings HC vit - AIK gul TBD TBD
    Danica Isannex TBD
  08:30 08:30 Lidingö Vikings HC grå - Sollentuna HC blå TBD TBD
    Danica Isannex TBD
  08:50 08:50 Lidingö Vikings HC svart - AIK gul TBD TBD
    Danica Isannex TBD
  08:50 08:50 Järfälla HC vit - Ekerö/Skå IK blå TBD TBD
    Danica Isannex TBD
  09:10 09:10 IFK Österåker Vikings HC vit - Solna SK Orange TBD TBD
    Danica Isannex TBD
  09:10 09:10 Lidingö Vikings HC grå - Ekerö/Skå IK blå TBD TBD
    Danica Isannex TBD
  09:30 09:30 Järfälla HC vit - Sollentuna HC blå TBD TBD
    Danica Isannex TBD
  09:30 09:30 Lidingö Vikings HC svart - IFK Österåker Vikings HC vit TBD TBD
    Danica Isannex TBD
  09:30 09:30 Ekerö/Skå IK blå - Sollentuna HC blå TBD TBD
    Danica Isannex TBD
  09:50 09:50 AIK gul - Solna SK Orange TBD TBD
    Danica Isannex TBD
  09:50 09:50 Lidingö Vikings HC grå - Järfälla HC vit TBD TBD
    Danica Isannex TBD
  09:50 09:50 Lidingö Vikings HC svart - Solna SK Orange TBD TBD
    Danica Isannex TBD
  11:00 11:00 SDE HF vit - Järfälla HC blå TBD TBD
    Danderydsvallen TBD
  11:00 11:00 Hässelby Kälvesta HC - Väsby IK HK grön TBD TBD
    Danderydsvallen TBD
  11:25 11:25 SDE HF vit - Hässelby Kälvesta HC TBD TBD
    Danderydsvallen TBD
  11:25 11:25 Järfälla HC blå - Väsby IK HK grön TBD TBD
    Danderydsvallen TBD
  11:45 11:45 SDE HF vit - Väsby IK HK grön TBD TBD
    Danderydsvallen TBD
  11:45 11:45 Hässelby Kälvesta HC - Järfälla HC blå TBD TBD
    Danderydsvallen TBD
  12:30 12:30 SDE HF svart - Sundbybergs IK vit TBD TBD
    Danderydsvallen TBD
  12:30 12:30 Brinkens IF vit - IK Waxholm blå TBD TBD
    Danderydsvallen TBD
  12:55 12:55 SDE HF svart - Brinkens IF vit TBD TBD
    Danderydsvallen TBD
  12:55 12:55 Sundbybergs IK vit - IK Waxholm blå TBD TBD
    Danderydsvallen TBD
  13:20 13:20 SDE HF svart - IK Waxholm blå TBD TBD
    Danderydsvallen TBD
  13:20 13:20 Brinkens IF vit - Sundbybergs IK vit TBD TBD
    Danderydsvallen TBD
  15:35 15:35 IF Vallentuna BK vit - Vallentuna Rangers HF blå TBD TBD
    Vallentuna B-hall TBD
  15:35 15:35 Järfälla HC röd - Solna SK vit TBD TBD
    Vallentuna B-hall TBD
  16:00 16:00 IF Vallentuna BK vit - Järfälla HC röd TBD TBD
    Vallentuna B-hall TBD
  16:00 16:00 Vallentuna Rangers HF blå - Solna SK vit TBD TBD
    Vallentuna B-hall TBD
  16:25 16:25 IF Vallentuna BK vit - Solna SK vit TBD TBD
    Vallentuna B-hall TBD
  16:25 16:25 Järfälla HC röd - Vallentuna Rangers HF blå TBD TBD
    Vallentuna B-hall TBD
U11 Grupp 2 nord, Stockholms Ishockeyförbund U11 Grupp 2 nord, Stockholms Ishockeyförbund
2021-01-30 2021-01-30 08:30 08:30 Lidingö Vikings HC blå - Viggbyholms IK röd TBD TBD
    Danica Isannex TBD
  08:30 08:30 SDE HF grå - SDE HF gul TBD TBD
    Danica Isannex TBD
  08:50 08:50 Lidingö Vikings HC blå - SDE HF grå TBD TBD
    Danica Isannex TBD
  08:50 08:50 Viggbyholms IK röd - SDE HF gul TBD TBD
    Danica Isannex TBD
  09:10 09:10 Lidingö Vikings HC blå - SDE HF gul TBD TBD
    Danica Isannex TBD
  09:10 09:10 SDE HF grå - Viggbyholms IK röd TBD TBD
    Danica Isannex TBD
  14:30 14:30 Spånga IS IK blå - Viggbyholms IK blå TBD TBD
    Från Stan Hallen TBD
  14:30 14:30 Väsby IK HK röd - Brinkens IF grön TBD TBD
    Från Stan Hallen TBD
  14:50 14:50 Spånga IS IK blå - Väsby IK HK röd TBD TBD
    Från Stan Hallen TBD
  14:50 14:50 Viggbyholms IK blå - Brinkens IF grön TBD TBD
    Från Stan Hallen TBD
  15:20 15:20 Spånga IS IK blå - Brinkens IF grön TBD TBD
    Från Stan Hallen TBD
  15:20 15:20 Väsby IK HK röd - Viggbyholms IK blå TBD TBD
    Från Stan Hallen TBD
  16:30 16:30 Järfälla HC gul - AIK svart TBD TBD
    Kallhälls Ishall TBD
  16:30 16:30 Spånga IS IK vit - Vallentuna Rangers HF vit TBD TBD
    Kallhälls Ishall TBD
  17:00 17:00 Järfälla HC grå - Vallentuna Rangers HF röd TBD TBD
    Kallhälls Ishall TBD
  17:00 17:00 Kista HC - Göta Traneberg IK röd TBD TBD
    Kallhälls Ishall TBD
  17:30 17:30 Järfälla HC gul - Spånga IS IK vit TBD TBD
    Kallhälls Ishall TBD
  17:30 17:30 AIK svart - Vallentuna Rangers HF vit TBD TBD
    Kallhälls Ishall TBD
  18:00 18:00 Järfälla HC grå - Kista HC TBD TBD
    Kallhälls Ishall TBD
  18:00 18:00 Vallentuna Rangers HF röd - Göta Traneberg IK röd TBD TBD
    Kallhälls Ishall TBD
  18:25 18:25 Järfälla HC gul - Vallentuna Rangers HF vit TBD TBD
    Kallhälls Ishall TBD
  18:25 18:25 Spånga IS IK vit - AIK svart TBD TBD
    Kallhälls Ishall TBD
  18:55 18:55 Järfälla HC grå - Göta Traneberg IK röd TBD TBD
    Kallhälls Ishall TBD
  18:55 18:55 Kista HC - Vallentuna Rangers HF röd TBD TBD
    Kallhälls Ishall TBD
U11 Grupp 3 syd, Stockholms Ishockeyförbund U11 Grupp 3 syd, Stockholms Ishockeyförbund
2021-01-30 2021-01-30 09:00 09:00 Haninge Anchors HC svart - Tyresö Hanvikens SK vit TBD TBD
    Haribo hallen TBD
  09:00 09:00 Boo HC vit - Nacka HK grå TBD TBD
    Haribo hallen TBD
  09:25 09:25 Haninge Anchors HC svart - Boo HC vit TBD TBD
    Haribo hallen TBD
  09:25 09:25 Tyresö Hanvikens SK vit - Nacka HK grå TBD TBD
    Haribo hallen TBD
  09:50 09:50 Haninge Anchors HC svart - Nacka HK grå TBD TBD
    Haribo hallen TBD
  09:50 09:50 Boo HC vit - Tyresö Hanvikens SK vit TBD TBD
    Haribo hallen TBD
  13:40 13:40 Nynäshamns IF HC vit - Nacka HK blå TBD TBD
    Folkets Hall TBD
  13:40 13:40 Huddinge IK vit - Tullinge TP HC vit TBD TBD
    Folkets Hall TBD
  14:05 14:05 Nynäshamns IF HC vit - Huddinge IK vit TBD TBD
    Folkets Hall TBD
  14:05 14:05 Nacka HK blå - Tullinge TP HC vit TBD TBD
    Folkets Hall TBD
  14:30 14:30 Nynäshamns IF HC vit - Tullinge TP HC vit TBD TBD
    Folkets Hall TBD
  14:30 14:30 Huddinge IK vit - Nacka HK blå TBD TBD
    Folkets Hall TBD
U11 Grupp 4 syd, Stockholms Ishockeyförbund U11 Grupp 4 syd, Stockholms Ishockeyförbund
2021-01-30 2021-01-30 08:00 08:00 Älta IF svart - Lidingö Vikings HC röd TBD TBD
    Ältahallen TBD
  08:00 08:00 Tullinge TP HC blå - Trångsunds IF vit TBD TBD
    Ältahallen TBD
  08:25 08:25 Älta IF svart - Tullinge TP HC blå TBD TBD
    Ältahallen TBD
  08:25 08:25 Lidingö Vikings HC röd - Trångsunds IF vit TBD TBD
    Ältahallen TBD
  08:50 08:50 Älta IF svart - Trångsunds IF vit TBD TBD
    Ältahallen TBD
  08:50 08:50 Tullinge TP HC blå - Lidingö Vikings HC röd TBD TBD
    Ältahallen TBD
  11:00 11:00 Boo HC svart - Älta IF gul TBD TBD
    Björknäs Ishall TBD
  11:00 11:00 Haninge Anchors HC vit - Tyresö Hanvikens SK svart TBD TBD
    Björknäs Ishall TBD
  11:25 11:25 Boo HC svart - Haninge Anchors HC vit TBD TBD
    Björknäs Ishall TBD
  11:25 11:25 Älta IF gul - Tyresö Hanvikens SK svart TBD TBD
    Björknäs Ishall TBD
  11:50 11:50 Boo HC svart - Tyresö Hanvikens SK svart TBD TBD
    Björknäs Ishall TBD
  11:50 11:50 Haninge Anchors HC vit - Älta IF gul TBD TBD
    Björknäs Ishall TBD
U9 Grupp 1 nord, Stockholms Ishockeyförbund U9 Grupp 1 nord, Stockholms Ishockeyförbund
2021-01-30 2021-01-30 08:30 08:30 Brinkens IF grön - Ekerö/Skå IK gul TBD TBD
    FuturPensionHallen TBD
  08:30 08:30 Lidingö Vikings HC svart - SDE HF svart TBD TBD
    FuturPensionHallen TBD
  08:50 08:50 Brinkens IF grön - Lidingö Vikings HC svart TBD TBD
    FuturPensionHallen TBD
  08:50 08:50 Ekerö/Skå IK gul - SDE HF svart TBD TBD
    FuturPensionHallen TBD
  09:10 09:10 Brinkens IF grön - SDE HF svart TBD TBD
    FuturPensionHallen TBD
  09:10 09:10 Lidingö Vikings HC svart - Ekerö/Skå IK gul TBD TBD
    FuturPensionHallen TBD
  12:30 12:30 Ekerö/SKå IK grön - SDE HF vit TBD TBD
    Allhallen TBD
  12:30 12:30 IK Waxholm vit - Extra U9 0 TBD TBD
    Allhallen TBD
  13:00 13:00 Ekerö/SKå IK grön - IK Waxholm vit TBD TBD
    Allhallen TBD
  13:00 13:00 SDE HF vit - Extra U9 0 TBD TBD
    Enebybergs Ishall TBD
  13:30 13:30 Ekerö/SKå IK grön - Extra U9 0 TBD TBD
    Allhallen TBD
  13:30 13:30 IK Waxholm vit - SDE HF vit TBD TBD
    Allhallen TBD
  14:30 14:30 Hässelby Kälvesta HC vit - Viggbyholms IK blå TBD TBD
    Grimsta Ishall TBD
  14:30 14:30 IFK Täby HC vit - Järfälla HC gul TBD TBD
    Grimsta Ishall TBD
  14:55 14:55 Hässelby Kälvesta HC vit - IFK Täby HC vit TBD TBD
    Grimsta Ishall TBD
  14:55 14:55 Viggbyholms IK blå - Järfälla HC gul TBD TBD
    Grimsta Ishall TBD
  15:05 15:05 IF Vallentuna BK röd - Vallentuna Rangers HF vit TBD TBD
    Tibble Ishall TBD
  15:05 15:05 IFK Täby HC svart - Vallentuna Rangers HF vit TBD TBD
    Tibble Ishall TBD
  15:20 15:20 Hässelby Kälvesta HC vit - Järfälla HC gul TBD TBD
    Grimsta Ishall TBD
  15:20 15:20 IFK Täby HC vit - Viggbyholms IK blå TBD TBD
    Grimsta Ishall TBD
  15:30 15:30 IFK Täby HC svart - IF Vallentuna BK röd TBD TBD
    Tibble Ishall TBD
  15:30 15:30 AIK gul - IF Vallentuna BK röd TBD TBD
    Tibble Ishall TBD
  15:55 15:55 AIK gul - Vallentuna Rangers HF vit TBD TBD
    Tibble Ishall TBD
  15:55 15:55 IFK Täby HC svart - AIK gul TBD TBD
    Tibble Ishall TBD
U9 Grupp 2 nord, Stockholms Ishockeyförbund U9 Grupp 2 nord, Stockholms Ishockeyförbund
2021-01-30 2021-01-30 08:00 08:00 AIK svart - Väsby IK HK röd TBD TBD
    Ulriksdals IP Hall 3 TBD
  08:00 08:00 IFK Täby HC röd - IFK Österåker Vikings HC gul TBD TBD
    Ulriksdals IP Hall 3 TBD
  08:10 08:10 Vallentuna Rangers HF blå - Ekerö/Skå IK vit TBD TBD
    Vallentuna B-hall TBD
  08:10 08:10 IFK Österåker Vikings HC vit - Viggbyholms IK vit TBD TBD
    Vallentuna B-hall TBD
  08:35 08:35 Vallentuna Rangers HF blå - IFK Österåker Vikings HC vit TBD TBD
    Vallentuna B-hall TBD
  08:35 08:35 Ekerö/Skå IK vit - Viggbyholms IK vit TBD TBD
    Vallentuna B-hall TBD
  08:40 08:40 AIK svart - IFK Täby HC röd TBD TBD
    Ulriksdals IP Hall 3 TBD
  08:40 08:40 Väsby IK HK röd - IFK Österåker Vikings HC gul TBD TBD
    Ulriksdals IP Hall 3 TBD
  09:00 09:00 Vallentuna Rangers HF blå - Viggbyholms IK vit TBD TBD
    Vallentuna B-hall TBD
  09:00 09:00 IFK Österåker Vikings HC vit - Ekerö/Skå IK vit TBD TBD
    Vallentuna B-hall TBD
  09:10 09:10 AIK svart - IFK Österåker Vikings HC gul TBD TBD
    Ulriksdals IP Hall 3 TBD
  09:10 09:10 IFK Täby HC röd - Väsby IK HK röd TBD TBD
    Ulriksdals IP Hall 3 TBD
  09:50 09:50 Vallentuna Rangers HF röd - Sundbybergs IK vit TBD TBD
    Vallentuna B-hall TBD
  09:50 09:50 Ekerö/Skå IK blå - Järfälla HC vit TBD TBD
    Vallentuna B-hall TBD
  10:15 10:15 Vallentuna Rangers HF röd - Ekerö/Skå IK blå TBD TBD
    Vallentuna B-hall TBD
  10:15 10:15 Sundbybergs IK vit - Järfälla HC vit TBD TBD
    Vallentuna B-hall TBD
  10:40 10:40 Vallentuna Rangers HF röd - Järfälla HC vit TBD TBD
    Vallentuna B-hall TBD
  10:40 10:40 Ekerö/Skå IK blå - Sundbybergs IK vit TBD TBD
    Vallentuna B-hall TBD
  11:00 11:00 Väsby IK HK röd - IK Waxholm blå TBD TBD
    Renew Arena TBD
  11:00 11:00 Järfälla HC röd - Vallentuna Rangers HF blå TBD TBD
    Renew Arena TBD
  11:30 11:30 Väsby IK HK röd - Vallentuna Rangers HF blå TBD TBD
    Renew Arena TBD
  11:30 11:30 Järfälla HC röd - IK Waxholm blå TBD TBD
    Renew Arena TBD
  12:00 12:00 Väsby IK HK röd - Järfälla HC röd TBD TBD
    Renew Arena TBD
  12:00 12:00 IK Waxholm blå - Vallentuna Rangers HF blå TBD TBD
    Renew Arena TBD
  13:00 13:00 Brinkens IF vit - Väsby IK HK grön TBD TBD
    FuturPensionHallen TBD
  13:00 13:00 Hässelby Kälvesta HC svart - Järfälla HC röd TBD TBD
    FuturPensionHallen TBD
  13:20 13:20 Brinkens IF vit - Hässelby Kälvesta HC svart TBD TBD
    FuturPensionHallen TBD
  13:20 13:20 Väsby IK HK grön - Järfälla HC röd TBD TBD
    FuturPensionHallen TBD
  13:40 13:40 Brinkens IF vit - Järfälla HC röd TBD TBD
    FuturPensionHallen TBD
  13:40 13:40 Hässelby Kälvesta HC svart - Väsby IK HK grön TBD TBD
    FuturPensionHallen TBD
  16:00 16:00 Hässelby Kälvesta HC röd - SDE HF gul TBD TBD
    Grimsta Ishall TBD
  16:00 16:00 Järfälla HC blå - Lidingö Vikings HC vit TBD TBD
    Grimsta Ishall TBD
  16:25 16:25 Hässelby Kälvesta HC röd - Järfälla HC blå TBD TBD
    Grimsta Ishall TBD
  16:25 16:25 SDE HF gul - Lidingö Vikings HC vit TBD TBD
    Grimsta Ishall TBD
  16:50 16:50 Hässelby Kälvesta HC röd - Lidingö Vikings HC vit TBD TBD
    Grimsta Ishall TBD
  16:50 16:50 Järfälla HC blå - SDE HF gul TBD TBD
    Grimsta Ishall TBD
U9 Grupp 3 syd, Stockholms Ishockeyförbund U9 Grupp 3 syd, Stockholms Ishockeyförbund
2021-01-30 2021-01-30 00:00 00:00 IFK Salem grön - FOC Farsta IF vit TBD TBD
    Salems Ishall TBD
  00:00 00:00 Huddinge IK blå - Nacka HK röd TBD TBD
    Salems Ishall TBD
  00:00 00:00 Huddinge IK svart - Nacka HK blå TBD TBD
    Björkängshallens B-hall TBD
  00:00 00:00 Värmdö HC blå - Lidingö Vikings HC röd TBD TBD
    Björkängshallen TBD
  00:00 00:00 IFK Salem grön - Huddinge IK blå TBD TBD
    Salems Ishall TBD
  00:00 00:00 FOC Farsta IF vit - Nacka HK röd TBD TBD
    Salems Ishall TBD
  00:00 00:00 Huddinge IK svart - Värmdö HC blå TBD TBD
    Björkängshallens B-hall TBD
  00:00 00:00 Nacka HK blå - Lidingö Vikings HC röd TBD TBD
    Björkängshallens B-hall TBD
  00:00 00:00 IFK Salem grön - Nacka HK röd TBD TBD
    Salems Ishall TBD
  00:00 00:00 Huddinge IK blå - FOC Farsta IF vit TBD TBD
    Salems Ishall TBD
  00:00 00:00 Huddinge IK svart - Lidingö Vikings HC röd TBD TBD
    Björkängshallens B-hall TBD
  00:00 00:00 Värmdö HC blå - Nacka HK blå TBD TBD
    Björkängshallens B-hall TBD
  09:15 09:15 Saltsjöbadens IF blå - Segeltorps IF vit TBD TBD
    Saltsjöbadens Ishall TBD
  09:15 09:15 Trångsunds IF blå - Brinkens IF svart TBD TBD
    Saltsjöbadens Ishall TBD
  09:38 09:38 Segeltorps IF vit - Brinkens IF svart TBD TBD
    Saltsjöbadens Ishall TBD
  09:40 09:40 Saltsjöbadens IF blå - Trångsunds IF blå TBD TBD
    Saltsjöbadens Ishall TBD
  10:05 10:05 Saltsjöbadens IF blå - Brinkens IF svart TBD TBD
    Saltsjöbadens Ishall TBD
  10:05 10:05 Trångsunds IF blå - Segeltorps IF vit TBD TBD
    Saltsjöbadens Ishall TBD
  10:30 10:30 Tullinge TP HC vit - Haninge Anchors HC vit TBD TBD
    Fastighetsbyråns ishall TBD
  10:30 10:30 Värmdö HC vit - Djurgårdens IF blå TBD TBD
    Fastighetsbyråns ishall TBD
  10:50 10:50 Tullinge TP HC vit - Värmdö HC vit TBD TBD
    Fastighetsbyråns ishall TBD
  10:50 10:50 Haninge Anchors HC vit - Djurgårdens IF blå TBD TBD
    Fastighetsbyråns ishall TBD
  11:10 11:10 Tullinge TP HC vit - Djurgårdens IF blå TBD TBD
    Fastighetsbyråns ishall TBD
  11:10 11:10 Värmdö HC vit - Haninge Anchors HC vit TBD TBD
    Fastighetsbyråns ishall TBD
U9 Grupp 4 syd, Stockholms Ishockeyförbund U9 Grupp 4 syd, Stockholms Ishockeyförbund
2021-01-30 2021-01-30 09:30 09:30 Boo HC gul - Nynäshamns IF HC blå TBD TBD
    Björknäs Ishall TBD
  09:30 09:30 Huddinge IK röd - Hammarby IF TBD TBD
    Björknäs Ishall TBD
  09:55 09:55 Boo HC gul - Huddinge IK röd TBD TBD
    Björknäs Ishall TBD
  09:55 09:55 Nynäshamns IF HC blå - Hammarby IF TBD TBD
    Björknäs Ishall TBD
  10:20 10:20 Boo HC gul - Hammarby IF TBD TBD
    Björknäs Ishall TBD
  10:20 10:20 Huddinge IK röd - Nynäshamns IF HC blå TBD TBD
    Björknäs Ishall TBD
  10:30 10:30 Värmdö HC svart - IFK Salem vit TBD TBD
    Ekhallen TBD
  10:30 10:30 FOC Farsta IF blå - Nacka HK svart TBD TBD
    Ekhallen TBD
  10:55 10:55 Värmdö HC svart - FOC Farsta IF blå TBD TBD
    Ekhallen TBD
  10:55 10:55 IFK Salem vit - Nacka HK svart TBD TBD
    Ekhallen TBD
  11:20 11:20 Värmdö HC svart - Nacka HK svart TBD TBD
    Ekhallen TBD
  11:20 11:20 FOC Farsta IF blå - IFK Salem vit TBD TBD
    Ekhallen TBD
  13:00 13:00 Djurgårdens IF vit - Segeltorps IF blå TBD TBD
    Mälarhöjdens Ishall TBD
  13:00 13:00 Boo HC grön - Haninge Anchors HC svart TBD TBD
    Mälarhöjdens Ishall TBD
  13:25 13:25 Djurgårdens IF vit - Boo HC grön TBD TBD
    Mälarhöjdens Ishall TBD
  13:25 13:25 Segeltorps IF blå - Haninge Anchors HC svart TBD TBD
    Mälarhöjdens Ishall TBD
  13:50 13:50 Djurgårdens IF vit - Haninge Anchors HC svart TBD TBD
    Mälarhöjdens Ishall TBD
  13:50 13:50 Boo HC grön - Segeltorps IF blå TBD TBD
    Mälarhöjdens Ishall TBD
Flickor C, Stockholms Ishockeyförbund Flickor C, Stockholms Ishockeyförbund
2021-01-30 2021-01-30 13:00 13:00 Hässelby Kälvesta HC vit - IFK Österåker Vikings HC blå TBD TBD
    Grimsta Ishall TBD
  13:00 13:00 IF Vallentuna BK - Älta IF vit TBD TBD
    Grimsta Ishall TBD
  13:25 13:25 Hässelby Kälvesta HC vit - IF Vallentuna BK TBD TBD
    Grimsta Ishall TBD
  13:25 13:25 IFK Österåker Vikings HC blå - Älta IF vit TBD TBD
    Grimsta Ishall TBD
  13:50 13:50 Hässelby Kälvesta HC vit - Älta IF vit TBD TBD
    Grimsta Ishall TBD
  13:50 13:50 IF Vallentuna BK - IFK Österåker Vikings HC blå TBD TBD
    Grimsta Ishall TBD
  17:00 17:00 Älta IF svart - Väsby IK HK TBD TBD
    Stora Mossen B-hallen TBD
  17:00 17:00 Göta Traneberg IK - Extra lag FC 1 TBD TBD
    Stora Mossen B-hallen TBD
  17:25 17:25 Älta IF svart - Göta Traneberg IK TBD TBD
    Stora Mossen B-hallen TBD
  17:25 17:25 Väsby IK HK - Extra lag FC 1 TBD TBD
    Stora Mossen B-hallen TBD
  17:50 17:50 Älta IF svart - Extra lag FC 1 TBD TBD
    Stora Mossen B-hallen TBD
  17:50 17:50 Göta Traneberg IK - Väsby IK HK TBD TBD
    Stora Mossen B-hallen TBD
Damer Rekreation Div 1, Stockholms Ishockeyförbund Damer Rekreation Div 1, Stockholms Ishockeyförbund
2021-01-30 2021-01-30 18:00 18:00 Tyresö Hanvikens Diamonds 1 - Huddinge Hurricanes 1 TBD TBD
    Fontanahallen TBD