Clubs in Stockholm
Clubs in Stockholm

U15P Röd Grupp 4, Stockholms Ishockeyförbund

 
Boo HC 2Boo HC 2Boo HC 2Boo HC 2[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
139Ahlström, MatheoRD75274010
222Sannsell, HectorCE44374002
35M Lundsten, DamonRW80776000
455Vinogradov, DanilLW34260111
550Fougstedt, AxelRW64266100
672Boumedienne, OliverRW32240110
747Lindström, SuneRD62242000
87Wróbel, WiktorCE82240100
944Kirshakov-Vestersten, OttoCE71340000
1059Bazutin, AlexanderCE73036000
1148Ambros, FredRW82130110
1295Kromus, NikolasCE31230000
1328Lundström, LiamCE51230100
1452Svedjetun, SixtenCE52022000
1540Vang Hansen, NikolaiRW82022000
1645Boström, GustavCE61010000
1746Hallgren, FelixLW70112000
1885Åkerlund, LeonCE80116000
1957Widman, JacobRW30002000
2031Ekberg, VictorGK60000000
2135Rindstål, ValterGK60002000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
135Rindstål, Valter865199:40139811188.292.60132
231Ekberg, Victor863120:005424789.361.67130
Sorted by lower Goal Against Average per 40 minutes and higher Saves%

 
Hammarby IFHammarby IFHammarby IFHammarby IF[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
122Fridholm, AiloRW764100020
216Fridholm, MikaLW83140000
388Vassena, LukaRD830331010
423Mölleborn, AbbeCE821328110
514Groundstroem, TageRD812320000
627Elfving Nordin, JuliLD60222000
721Österberg, TheodorCE810110010
872Gidlund, MiltonRW40110000
982Lopez Sundell, MarilynLD60110000
1024Henriksson, AxelRW80110000
99Hjalmers, EdwinCE80110000
1228Fromell, NilsRW20000000
72Liljedahl, ElisCE20000000
141Insulander, HannaGK30000000
151Vikström, ValterGK50000000
1625Shepard, BruceCE50000000
178Casimiro, ZionLD60006000
1835Jansson, MaxGK70000000
194Hoffsten, NeoCE70002000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
11Insulander, Hanna83279:517394684.783.51011
235Jansson, Max873118:0511677885.903.73003
31Vikström, Valter853120:0016658180.255.33003
Sorted by lower Goal Against Average per 40 minutes and higher Saves%

 
Järna SKJärna SKJärna SKJärna SK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
186Turunen, OttoRW8148222331
221Karlsson, EmilLW884122201
323Vitkalla, ZanderCE738112000
452Johansson, FritteCE854931000
514Dalén, JonathanLD86282010
627Bornmarker, FrankLW74262010
711Möllerström, HannesRD71564000
822Wigell, AlexRD70552000
924Rasmusson, NoelRW83142001
108Larsson Bylin, OlleRD70442000
114Andersson, EmilCE71230000
129Danielsson, BillyLD50222000
1341Vikström, HugoRW61016000
1433Thulin, EliasCE30110000
152Möllerström, StellanLW50110000
166Dernmar, MiltonLD10000000
70Drufhagel, EmilLW10000000
1837Green, SamGK50000000
191Lag, LeonGK80000000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
11Lag, Leon887261:402012214285.923.06043
237Green, Sam85140:0001313100.000.00110
Sorted by lower Goal Against Average per 40 minutes and higher Saves%

 
Nynäshamns IF HCNynäshamns IF HCNynäshamns IF HCNynäshamns IF HC[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
122Görndt, MiloLW85388010
212Vikström, AlexanderCE834751100
315Wallberg, WilmerRD660628212
411Ny, SiggeCE53030000
521Nilsson-Kaare, WalterRW62134110
619Asplund, EmilLW82136010
713Österberg Thunström, SamRD11120000
899Carlsson, GustavCE51010100
916Jaworek, AdrianLD30112000
109Olofsson, NilsCE40110000
95Seger, DeanCE40110000
1299Jonsson, VinceLD60112000
1314Ryd, SixtenGK10000000
148Kolpakov, RobertLW20000000
99Varre Kärslund, OliverCE20000000
1699Pettersson, WilliamLW30000000
1799Minchak, IvanLD40000000
185Johansson, MelwinRW60000000
18Slavinskas, DominikRD60000000
2035Waldenlind, GustavGK700020000
2130Lundberg, AlexanderGK80000000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
130Lundberg, Alexander884160:009495884.482.25022
235Waldenlind, Gustav874145:0011889988.893.03131
314Ryd, Sixten81000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 40 minutes and higher Saves%

 
Saltsjöbadens IFSaltsjöbadens IFSaltsjöbadens IFSaltsjöbadens IF[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
149Sjöstedt, WilleLD820210010
222Somerville, FredLD402227000
326Andersson, EskilCE21010010
438Löfqvist, WilmerLW21012000
515Lange, AntonRW71012000
610Dimeo, DexterCE30110000
718Slorach, TomRW60112000
823Axelsson, NilsRW10000000
8Eckes, Carl AndreCE10000000
71Petersen, PelleLW10000000
31Walger, OlleCE10000000
19Öberg, EdvinLD10000000
1344Eckes, AdrianLW10002000
1436Axelsson, GabrielLD20000000
1513Stier, CharlieRD20002000
1639Kits, AlexRW30000000
21Tiainen, VincentRW30000000
181Lindblom, GustavGK40000000
1930Hautajärvi Nilsson, AlgotGK40000000
2045Mutaliev, MohammadLD50000000
2124Heinonen, JuliusRW500010000
2246Jonsson Hult, AlfredRD70000000
235Krøtø, Max LeoLD80002000
25Ramberg, MelvinRW80002000
2550Parment, WilhelmRW80004000
7Sinnby, AxelLW80004000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
130Hautajärvi Nilsson, Algot844160:002211113383.465.50004
21Lindblom, Gustav844160:002912915881.657.25004
Sorted by lower Goal Against Average per 40 minutes and higher Saves%

 
Tyresö Hanviken HockeyTyresö Hanviken HockeyTyresö Hanviken HockeyTyresö Hanviken Hockey[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM GWG PPG SHG
113Björve, SixtenCE87182310
28Nordberg Ekengren, SixtenCE46284211
320Andersson, AlveCE85272111
423Selestad, ColtCE33360000
538Börjesson, JulianCE32350000
618Amnå, ValterLW83142100
715Nilsson, JesperLD81340000
822Remnert, Vincent LW32130000
925Diaz Lundmark, MelkerRW71236000
1024Andersson Kavlie, VincentLW70330000
1110Tördell, AvalonLD80330000
1217Eisenman, EricRD51124001
1321Sundbom, LinusRD31010000
147Meek, CharlieRW41012000
1516Lundbäck, SiggeCE40110000
1619Storm, GustafLD801110000
1737Hätönen, LukasLW10000000
1832Linnér, HenryCE20000000
195Lundgren, LouiCE30000000
209Strand, AdrianRD30002000
2114Hedenström, RioRD40000000
221Westermark, MatildaGK70000000
2335Ekman, MaxGK80000000
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
135Ekman, Max886233:557889592.631.20241
21Westermark, Matilda87393:597586589.232.98030
Sorted by lower Goal Against Average per 40 minutes and higher Saves%

Swehockey – Svenska Ishockeyförbundets officiella app

Swehockey ger dig tillgång till nyheter, livebevakning och statistik för samtliga ishockeyserier som spelas i Sverige. Du kan följa dina favoritserier och lägga upp egna favoritlag i appen. För dina favoritlag kan du sedan välja att få pushnotiser när laget gör mål, i periodpaus m.m.

Swehockey ger dig:

  • De senaste hockeynyheterna ifrån Svenska Ishockeyförbundet
  • Liverapportering
  • Resultat och statistik för samtliga serier
  • Spelarstatistik
  • Följ ditt favoritlag och få pushnotiser vid viktiga händelser

Ladda ner för Android

Ladda ner för IOS