Clubs in Småland

U20 H Nationell Södra

 
BIK KarlskogaBIK KarlskogaBIK KarlskogaBIK Karlskoga[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
155Kittel, AgustRW1841519101626-100203411.7621335438.89
249Sättermann, DouglasRW141171861519-41306616.670110.00
340Bredin, GustafLW185121710161421103912.8222450.00
452Bråtner, WilliamCE13761321017-70202825.009511420945.45
521Vanderhill, Isak AsbjørnCE18751210161331104117.071149120555.61
619Johansson, MånsLW1547113714770003112.900440.00
718Lederud, VilliamLW18347121017-71202910.3441276860.29
88Berggren, TheoRD1815612922-13110402.50000N/A
938Järås, Karl-AlfredLD16235221623-7100444.55000N/A
1048Wicky, EliaLW173146517-120003010.0014264035.00
117Lysholm, ChrisRD141340918-9000911.11000N/A
122Grans, SamuelRD1813481622-6000313.23000N/A
134Gustafsson, Carl**RD8033884400040.00000N/A
1444Kvarnstedt, ViggoRD1511212761000812.50000N/A
1553Wiberg, FilipLD120226310-7000130.00000N/A
1612Holgersson, FilipCE160224512-7000140.001076417162.57
1710Andersson, OlleCE18022048-400090.0044489247.83
1850Skoogh, AdamRW181012212-10000175.8812333.33
1932Eljas, LudvigLD5011016-500030.00000N/A
2015Söderblom, AxelRW11011025-300080.000110.00
2125Christofferson, VictorRD12011666000030.00000N/A
2235Fredriksson, GabrielGK20000   0000N/A    
2313Schill, VincentCE200001010000N/A551050.00
2442Olmats, WilmerRW4000002-200020.00000N/A
2533Johansson, EliasLD800041100000N/A000N/A
2634Knutsson, EbbeLW12000006-600080.008101844.44
2731Jacobsson, CasperGK160000   0000N/A    
2839Granquist, IsakRW16000209-900030.0022450.00
291Berglund, VincentGK180000   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
11Berglund, Vincent181813711:554632336987.533.88048
231Jacobsson, Casper18167347:352517620187.564.32024
335Fredriksson, Gabriel182120:0027977.786.00000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Frölunda HCFrölunda HCFrölunda HCFrölunda HC[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
171Rörth, LinusCE171017272259165203727.0313814328149.11
259Elofsson, LiamRW1712132516259161507116.9012333.33
319Zetterstedt, OlleLW15710172161061104615.22871553.33
495Forsberg, WiggoCE156814613851314812.50907216255.56
526Bratt, ZiggeLD1639126251213010664.55000N/A
615Järnstedt, AxelRW1764103713761102920.69000N/A
778Nömme, AdamRW1755102101001003215.6222450.00
85Persson, AlfredRD15369241688100358.57000N/A
96Cilthe, HjalmarLD162681424915100287.14000N/A
108Kongsbak Klyvö, MadsRW425727160001020.0023540.00
1177Selindh, FelixLW1725710862120424.7651328361.45
1211Axelsson, WilsonLW1233629540001717.65481233.33
1334Kalldin, CharlieCE171564116115100273.7012411023452.99
1474Larsson, JohnRD1713461798000244.17101100.00
1528Mandic, TimRW1730324310001618.7525728.57
1644Odén, VincentLD171122945000147.14000N/A
1718Gäbel, GustavLW1711210431100166.2523540.00
187Olsson, TheodorRW6022042200030.000110.00
1936Belin, MioRW31012321001250.00000N/A
2017Stenberg, KnutLD10011235-200080.000110.00
2141Eriksson, NeoLW110111043100090.0047489549.47
2225Flodqvist, HampusGK170110   0000N/A    
234Engström, GustavRD17011464200050.00000N/A
2435Andersson, ColinGK10000   0000N/A    
2566Skrtic, SimonRW2000000000010.000110.00
2657Röshammar, KarlLD4000022000040.00000N/A
271Thegerström, WilliamGK160000   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
125Flodqvist, Hampus17179538:211822123992.472.01190
21Thegerström, William17169483:501918520490.692.36062
335Andersson, Colin171000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Färjestad BKFärjestad BKFärjestad BKFärjestad BK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
110Loob Trygg, LinusCE14319222617134000358.57656312850.78
214Eriksson, EliasCE1710919182212101104621.7425123767.57
316Näslund, SimonRW16613196204161104214.29000N/A
424Friberg, TeodorRW1861218815141320669.0924633.33
58Pihlström, MalteRD17114158271116000293.45000N/A
611Röing, RasmusCE18841212181173102433.3334316552.31
771Holtet, IsakRW16561114910-10114610.87758215747.77
827Andersson, LukasCE185510016970103315.1516316132450.31
992Gudmundsson, MånsRD1337106115150120387.89000N/A
107Bjurman, TomLD14371012211011110329.38000N/A
1141Edvardsen Sörensen, RomeoRW10729467-10313520.00303100.00
1222Eriksen, MikkelCE635821064100319.68664110761.68
1342Högström Nordhammer, LinusRD17088219136000220.00000N/A
1447Nygren, VilgotRW18437413850003312.1246459150.55
1529Olsson, JoacimRW14426612841001723.530220.00
1639Caspersen-Snilsberg, SimonLW133361010640002114.2914520.00
1788Johansson, MelvinRW1812329810001010.0042529444.68
1818Näslund, EdvinLD8033864200050.00000N/A
1934Haglund, MaxCE61120220000425.0051683.33
2043Rudin, NoelLD1011224130001010.00000N/A
214Eriksson, SamuelLD18112291385000224.55000N/A
2233Nilsson, AlexanderRW5022024-200020.00000N/A
2390Blom, OscarCE4011011000060.00000N/A
2415Nilsson, RobinRD17011014410000210.00000N/A
2520Vatn Aas, MaximilliamGK180110   0000N/A    
2681Granquist, JonathanLW200000000000N/A11250.00
2765Appelqvist, KarlLD3000213-200010.00000N/A
281Nilsson, DouglasGK180000   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
11Nilsson, Douglas181811656:172727229990.972.47083
220Vatn Aas, Maximilliam18187432:301720622392.382.36143
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
HV 71HV 71HV 71HV 71[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
140Bundgaard, WilliamRW1811172818221750304723.4012253732.43
233Skarby, NoelLW1781422122414102014119.510550.00
319Strålberg, EmilRW181081881116-51706814.7111250.00
426Willén, OlleLW18411156181710102913.79929718948.68
538Söderström, OscarRD18114152220182000342.94000N/A
620Thunblom, AlexanderLW18741129914-51304017.5014520.00
757Andersson, LiamCE183811391418-41002910.3415115330449.67
841Alvudd, FilipRW1851641014-40203116.13658515043.33
937Blanar, VashekLD113364510-5010358.57000N/A
1028Pöyliö, OscarLW624645411101118.1811250.00
1156Lindh, SiggeLD18325101220-80002213.64000N/A
1221Nordén, AlfredCE1823520913-4000336.0646226867.65
139Schioldan, MartinusRW171452810-2000128.3336468243.90
1458Smedmark, VilmerLD171452015123000263.85000N/A
155Valfridsson, NilsLD18145141415-1000303.33000N/A
1661Mivell, OskarCE16123846-21001010.0031275853.45
1746Christersson, HugoLD811241055000911.110110.00
1853Aldén, JacobCE16112289-1000195.2620315139.22
1952Olofsson, AxelRW6011033000020.00000N/A
2012Storck, SamuelRD130114651000100.00000N/A
2150Johansson, WilhelmGK10000   0000N/A    
226Annborn, KarlRD2000000000050.00000N/A
2355Annborn, AdamGK40000   00010.00    
2427Wistrand, MaximilliamCE7000200000050.0022450.00
253Jansson, AlgotRD10000021100060.00000N/A
2630Andersson, NoelRD1400001017-70000N/A000N/A
2770Sääf, OscarGK170000   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
170Sääf, Oscar181712685:123527931488.853.06155
230Andersson, Noel18147331:292514016584.854.53025
355Annborn, Adam184160:007212875.007.00001
450Johansson, Wilhelm181000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
IF Malmö RedhawksIF Malmö RedhawksIF Malmö RedhawksIF Malmö Redhawks[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
163Green, OliverCE16118196177101312250.00918217352.60
234Ojala, KimCE18881621217-50204617.3952771.43
322Grossniklaus, JanisCE182141641293010287.1412110522653.54
442Tjälldén, LeoCE16671312151322113517.14673810563.81
565Larsson, SiggeCE185813121014-43304211.9021224348.84
628Lind, WilliamCE177411101416-22104515.561149420854.81
755Pedrotti, EliaLD103811101165010378.11000N/A
88Blårand, VictorRD185510241394030559.09000N/A
954Bengtsson, TheoRW181910121314-1110412.4414520.00
1050Lennström, ViktorRW174591813760002119.0513425.00
1123Sonestedt, TheoCE1252727432101435.7114163046.67
1241Bognäs, CarlLD18077215114000240.000110.00
1352Pagels, IsacLD1113461064000128.33000N/A
1451Peter, HarryRD12044458-3000100.00000N/A
1540Larsson, FigoLW1821364310001811.1134742.86
1639Filippini, MatteoLW8033030300030.00000N/A
1715Sutter, KimiLW12112637-4000128.33101100.00
1813Andrle, OliverLD1511241349000175.88000N/A
1949Silvander Jarevik, JackRW171120642000812.5032366847.06
206Olofsson, ViktorLW2022210100060.00000N/A
2124Stenlund, NoelLD10022044000060.00000N/A
2232Ehrnström, JustusRD14022468-2000120.00101100.00
2364Nilsson, TemujinRW110101010001100.00000N/A
2447Carlsson, WilliamRD101018511-60001010.00000N/A
2559Nilsson, IsacRW6011027-5000130.0023540.00
2670Liljenfors, AntonCE8011057-200090.00000N/A
2760Lagumdzija, EmirGK10000   0000N/A    
2899Alm, EmilGK20000   0000N/A    
2914Borgqvist, JoelLW3000010100010.000110.00
3016Nilsson, NoahLW90002931200060.0014122653.85
3135Brodén, MarkusGK150000   0000N/A    
3230Göransson, AxelGK180000   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
130Göransson, Axel181812720:053733136889.953.08175
235Brodén, Markus18156353:521512714289.442.54042
399Alm, Emil182000:00000N/AN/A000
60Lagumdzija, Emir181000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Linköping HCLinköping HCLinköping HCLinköping HC[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
150Troxler, ClemensRW18107176151410304920.41614110259.80
254Liljeblad, OssieLW16561133131031002917.2411250.00
328Carpenhammar, MiltonCE183811816115200329.3816012828855.56
425Näsström, VincentLW1664100121022103218.7514520.00
551Jones-Nilsson, AugustLW1837102151410202711.1110210821048.57
619Morin, WilliamRW183710161116-5010446.8222450.00
79Dahlgren, TimLW1863910816-82104513.3330407042.86
827Tjäder, VictorCE184594619-130303013.3352399157.14
937Bernhardsson, GustavLD11088411101000140.00000N/A
1049Jismyr, BenjaminCE16437129900013212.5026234953.06
115Linderoth, MarkusRW1716741315-2000224.55000N/A
127Lundqvist, EdwinRD16246121719-2000365.56000N/A
1320Arvsäter, WilliamRD1213412610-4000911.11000N/A
143Linder, MelkerLD110444660000120.00000N/A
1524Holmér, TureRW1812333610-4000224.55000N/A
1632Håkansson, NilsLW8112025-3000714.2912333.33
1734Boman, WilliamRW121126660000812.5027922.22
1842Helmfrid, OscarRW16112237-4000911.1131407143.66
1929Weber, ValerioCE12022226-400050.0020234346.51
2026Ericsson, OliverLD1802261318-5000160.00000N/A
2111Holmertz, OscarCE21010220000425.000110.00
2212Mattsson, FelixLW2101001-1010616.67000N/A
2311Nilsson, MelvinLD8011486200070.00000N/A
244Tossavainen, EmilRD90118510-500040.00000N/A
2530Wilde Larsen, AntonGK180110   0000N/A    
2646Bjerke-Narud, NoahLD10000437-400030.00000N/A
2755Ståhl, MelkerGK180000   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
130Wilde Larsen, Anton181813766:354228833087.273.29076
255Ståhl, Melker18186320:582210412682.544.11005
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Rögle BKRögle BKRögle BKRögle BK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
128Kim, MikaelCE187152210241861116011.67979919649.49
264Stolt, ArvidRW167132030191450104814.580440.00
359Neumann, JohannesLW141081812211383403826.3214910725658.20
46Elisson, ValterRD18510156282083203016.67000N/A
542Myrestam, EdwinRD107613611740303122.58000N/A
621Bartholdsson, NilsRW57512810370423122.580330.00
757Törnkvist, ColinRD1666126201370002821.430110.00
856Papista, LeoRW134610339901202416.67471136.36
953Kyncl, JakubRW12549411560101533.33000N/A
1050Lund, NoahLW183692911-20002512.00656813348.87
1124Lönqvist, WilleCE131891049-5000128.3323578028.75
1232Svensson Schramm, HugoRD152464963100922.22000N/A
1312Paul, DouglasCE81564880000166.2523305343.40
1416Bülow, OlleRW183254101000001323.0822325440.74
1534Paerremand, IsakCE11145868-20001010.00881650.00
1639Svensson, ConradCE1314518871000185.5610304025.00
1752Almtorp, ViktorLD91342910-10001010.00000N/A
188Johansson, ArvidLD1813461215-3110263.8525728.57
1918Högman, MelwinLW81232330000616.6721366.67
2027Bjorland, IsakLD91236945000812.5011250.00
2143Engström, ValterRW18033658-3000140.0014284233.33
2210Malm, NicolaiLW41120312000333.330110.00
2344Adakauskas, DariusRD9022073400040.00000N/A
2454Adolfsson, LiamLD14022677000090.00000N/A
2551Rix, MatheoCE4011235-200070.0015122755.56
2614Gath, EbbeCE80112110-900030.0015203542.86
2740Finnström, VilleRD150116913-400090.00000N/A
2858Plank, VitusRW2000001-10000N/A000N/A
2917Sandblom, HugoRW4000011000010.00000N/A
3031Dolzan, LukaGK180000   0000N/A    
3130Tjärnlund, MiloGK180002   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
131Dolzan, Luka181810539:242923626589.063.23154
230Tjärnlund, Milo181810538:383928132087.814.34054
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Södertälje SKSödertälje SKSödertälje SKSödertälje SK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
113Klingvall, AxelLW18811194261790104418.1815203542.86
267Dahlqvist, SebastianLW17981716201551104520.00491330.77
355Åkesson, LokeRW187714552313101003718.926411017436.78
449Lantz, PhilipRW106713610731203218.7512333.33
512Dani, AlexanderCE1458132151050104012.5014412927352.75
670Minar, PetrCE183101381324-11100417.32917716854.17
762Forslund, MilleLW18571241318-5020559.097101741.18
896Lagerberg, AlfredLD182791220173000258.00000N/A
919Lundell, NoelLW12189012102010128.3324386238.71
1024Enander, AtleRD18358822166000348.82000N/A
1148Cremonese, JonathanRW18268121422-8000258.000110.00
1220Säfström, WilliamLD18156101617-1001205.00000N/A
133Lindén, OscarRD184044813-50112020.0018911.11
1456Bäckdahl, VincentLW183141068-21001421.43101100.00
156Söderberg, LudvigRD72244611-52001910.53000N/A
1625Nicolaysen, HenryLD1321314141220001711.76000N/A
174Norin, AdrianRD182136141130001414.29000N/A
1815Niederleitner, DavidLW15123258-3000195.2648489650.00
199Ven, Balazs BendeguzRD16033611101000200.00000N/A
2017Burkards, MatheoRD12022065100060.0043757.14
2192Törngren, LucasCE6011422000020.000110.00
2288Holst, FilipLW1000210100020.0011250.00
2330Emretzon Duckmark, JustinGK30000   0000N/A    
2465Cladart-Ake, MattéoRD4000623-100040.00000N/A
2540Thörn, FelixCE7000005-500010.0016274337.21
2623Asplund, WilleRW7000205-500040.00000N/A
2793Eriksson, OliverGK150000   0000N/A    
2831Holmes, JasperGK180000   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
193Eriksson, Oliver181511588:193626730388.123.67046
231Holmes, Jasper18189487:263023326388.593.69035
330Emretzon Duckmark, Justin183000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Tingsryds AIFTingsryds AIFTingsryds AIFTingsryds AIF[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
141Lindvall, EricCE1833614320-170302213.6416014030053.33
229Grundström, VictorCE924612412-8000345.8835387347.95
313Nilsson, FabianLW183254515-100202412.5011250.00
482Hållström, MiltonLW183254422-180003010.0021366.67
524Berglund, AlbinRD1423512620-14000229.09000N/A
657Lindström, ValleRD140554313-10000370.00000N/A
760Pettersson Askling, NoahLW183144124-23020407.5027922.22
868Burehed, MathiasRD1622437419-15020248.33101100.00
911Klaveskjöld, LoveLW161344216-14010166.25202100.00
1016Paulsson, EddieRW1804414510-500060.0021366.67
1188Rylance, JeremyCE1821310316-130012010.0010310320650.00
1254Rasmusson, CarlCE161128315-120001010.006710917638.07
1338Thomasson, TheusLD181120310-7000812.50101100.00
1499Reuterdahl, ValterCE8022235-200060.00101100.00
1526Stenberg, NilsRW130220311-800080.00000N/A
1621Martinsson, EltonLW161018219-17000812.5011250.00
1728Mauldin, AxelRW2011002-200020.00101100.00
189Remmerfelt, AxelLD1101135512-7000120.00000N/A
1933Norrtorp, EmilLD160118320-1700030.00000N/A
206Nyman, RasmusLD1000002-200020.00000N/A
216Kjellsson Norberger, DouglasRD2000206-60000N/A000N/A
226Storck, AlexisLD3000004-400020.00000N/A
2318Clarberg, VilleLW3000203-300010.00000N/A
2430Bratt, CharlieGK40000   0000N/A    
257Alm, ErikLD5000005-500020.00000N/A
2691Hansen, EmilRW9000003-30000N/A000N/A
2786Ottosson Knuuttila, AxelCE13000206-600040.000110.00
2839Arnis, GustavsGK140000   0000N/A    
2922Ericsson, ArvidCE18000039-600070.0044539745.36
3072Krite, WilliamGK180002   0000N/A    
318Alpsten, JosefRD1800012416-12000130.000110.00
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
172Krite, William181814834:416453459889.304.600014
239Arnis, Gustavs18144243:151715917690.344.19004
330Bratt, Charlie184000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Västerås IKVästerås IKVästerås IKVästerås IK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
191Sohlberg, EdvinCE17128201015782614924.4916615131752.37
228Ingemarsson, PeterCE158715129814304617.39917216355.83
379Uusitalo, SvanteRW175101501293000519.8013112454.17
439Hermansson, EmilRW1785131811744104219.050110.00
534Görnebrand, JakobRD1701010221789000360.00000N/A
619Clementsson Kinn, KianRW1627928440101711.7635837.50
740Thörnqvist, SamLD172688910-1100248.33000N/A
822Svensson, NoahLW17268141055010375.4116714.29
911Wengrud, AlvinCE1034788530002512.0016132955.17
1018Johannesson, MånsCE154261211470202218.18575811549.57
1168Hagsköld, JacobLD10246410461001020.00000N/A
1255Klockervold, VictorLD1704412981000120.00000N/A
1333Pettersson, AxelRW1221304310001513.33000N/A
1421Forsberg, OlleRW161233346-2000195.260550.00
1527Ledin, FelixCE71124541000616.6732560.00
1616Beijbom, VilmerCE17112657-2000714.29446711139.64
1777Himmelstrand, NickLD171128871000119.09000N/A
1825Lindberg, WilliamLW171122039-6010175.885131827.78
1981Ramberg, SimonRW31010321000616.670110.00
209Pettersson, EricCE121010321000616.67751258.33
2110Clang, LudwigRD1701101587000160.00000N/A
227Wahlström Gilljam, FilipLD17011058-3000170.00000N/A
2331Rahm, NoahGK170112   0000N/A    
241Wallon, FelixGK10000   0000N/A    
2517Wernquist, AntonLD900000000000N/A000N/A
2641Stengård, GustavGK170000   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
141Stengård, Gustav17179524:021521623193.511.72162
231Rahm, Noah17179510:002118220389.662.47163
31Wallon, Felix171000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Växjö Lakers HCVäxjö Lakers HCVäxjö Lakers HCVäxjö Lakers HC[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
128Isaksson, MaxCE1511102181416-23406417.1968319968.69
288Ågren, OlleLW18910196171700205018.0024633.33
318Bräutigam, NoaCE1881018141418-40606113.1110413423843.70
429Sejc, SimonLW16413176714-71203013.33694811758.97
522Håkansson, NilsLW1888160921-120604617.3915616.67
668Helte, MiloRW1868148151412103318.181118719856.06
79Lindberg Steén, YelvertonLD1801313121319-6000360.00000N/A
823Bengtsson, VincentRW186410121118-71102920.699253426.47
93Tideman, OlleLD13191061013-3010234.35000N/A
1019Bjurman, AxelRW183472712-5020319.6863966.67
1172Walette, TheoCE1724681011-10001513.3328427040.00
127Palme, OlaRD6066257-2000160.00000N/A
1337Lundgren, VincentRD18235121422-8000336.06000N/A
1486Axberg, WilliamLD17055101520-5000280.00000N/A
1591Karlsson, OlleLW33032413110837.5011250.00
162Persson, MilianLD15213106601001711.76000N/A
1710Becker, RasmusRW172135168-20001414.29303100.00
188Bergström, WilmerLD8022045-100030.00000N/A
194Thoma, VitoLD10022677000030.00000N/A
2020Floryk, DanielLW10101236-3000166.25000N/A
2115Sandahl, CarlRW10011415-400060.00000N/A
226Brolin, MalteLD12011038-5000150.00000N/A
2313Sibbesson, FelixCE1701112412-8000120.0037337052.86
2425Broberg, KalleCE1000001-100020.00000N/A
84Krantz, JosefCE1000001-10000N/A21366.67
2683Åkesson, MelkerRD2000010100010.00000N/A
2735Bäccman, LeviGK20000   0000N/A    
30Lundén, VictorGK20000   0000N/A    
2931Timraz-Westin, FelixGK150000   0000N/A    
3077Ruud, CasperGK170002   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
131Timraz-Westin, Felix18159495:482720022788.113.27062
277Ruud, Casper181710582:583922926885.454.01037
335Bäccman, Levi182000:00000N/AN/A000
30Lundén, Victor182000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Örebro HKÖrebro HKÖrebro HKÖrebro HK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
19Höglund, OliverLW1892635433411231105815.5235155070.00
224Thorling, FilipCE181292141221662003831.5811411623049.57
332Andersson, LudvigRW86915214591202821.4324633.33
417Command, AlexanderCE7761312144100102528.00834112466.94
553Olsson, OscarLW1275122413941404117.07000N/A
645Jansson, ArvidLD1139123015780002810.71000N/A
719Svensson, LukasCE18651116191181203517.1423540.00
84Larsson, JoelLD18110114326818000372.70000N/A
926Olofsson, WilliamCE18461087521203112.90736814151.77
1023Cummings, WinstonRW181910015105000283.5739407949.37
1118Löfsäter, HampusLW18628812390002524.00000N/A
122Stunz, GustavLD18268622157100267.69000N/A
1342Stenström, RobbinCE183472171161012412.5051338460.71
1421Törnqvist, OlleLD18246423716010267.69000N/A
1528Kåberg, MioRD18156815105000214.76000N/A
1640Zahn, LexusCE16235410460001612.50497312240.16
175Strömvall, MaxLD181451020119100195.26000N/A
1812Ask Haglund, BenjaminRW182246660000267.6912333.33
1937Bergfors, DanteLW17213246-21001020.0014163046.67
2025Wildeman, JackRD4022030300020.00000N/A
2110Wahlén, FilipRW7011001-100080.000110.00
224Gustafsson, Carl**RD10011644000010.00000N/A
2330Järlström, AndréGK10000   0000N/A    
241Eriksson, MånsGK20000   0000N/A    
2529Gustafsson, EmilRD7000235-200040.00000N/A
2633Hellgren, AntonCE8000014-30000N/A0220.00
2770Hägerman, LinusGK160000   0000N/A    
2835Törnblom, KevinGK170000   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
135Törnblom, Kevin181711659:093729633388.893.37056
270Hägerman, Linus18166360:00711912694.441.17260
330Järlström, André181160:005343987.185.00001
41Eriksson, Måns182000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

Swehockey – Svenska Ishockeyförbundets officiella app

Swehockey ger dig tillgång till nyheter, livebevakning och statistik för samtliga ishockeyserier som spelas i Sverige. Du kan följa dina favoritserier och lägga upp egna favoritlag i appen. För dina favoritlag kan du sedan välja att få pushnotiser när laget gör mål, i periodpaus m.m.

Swehockey ger dig:

  • De senaste hockeynyheterna ifrån Svenska Ishockeyförbundet
  • Liverapportering
  • Resultat och statistik för samtliga serier
  • Spelarstatistik
  • Följ ditt favoritlag och få pushnotiser vid viktiga händelser

Ladda ner för Android

Ladda ner för IOS