Clubs in Småland
Clubs in Småland

U20 H Nationell Södra

Plus-Minus Leaders

Last update: 2026-11-01 16:18
Rk No NameTeam Pos GP + - +/-
19Höglund, OliverÖHKLW18341123
24Larsson, JoelÖHKLD1826818
319Svensson, LukasÖHKCE1819118
48Pihlström, MalteFBKRD17271116
559Elofsson, LiamFRÖRW1725916
71Rörth, LinusFRÖCE1725916
721Törnqvist, OlleÖHKLD1823716
816Näslund, SimonFBKRW1620416
96Cilthe, HjalmarFRÖLD1624915
1026Bratt, ZiggeFRÖLD16251213
117Bjurman, TomFBKLD14211011
1233Skarby, NoelHV71LW17241410
1355Åkesson, LokeSSKRW18231310
1414Eriksson, EliasFBKCE17221210
1563Green, OliverMIFCE1617710
1617Command, AlexanderÖHKCE714410
1715Nilsson, RobinFBKRD1714410
1813Klingvall, AxelSSKLW1826179
195Strömvall, MaxÖHKLD1820119
2034Görnebrand, JakobVIKRD171789
2132Andersson, LudvigÖHKRW81459
2213Andrle, OliverMIFLD151349
2318Löfsäter, HampusÖHKLW181239
246Elisson, ValterRBKRD1828208
2559Neumann, JohannesRBKLW1421138
Sorted by higher +/-, positive participation (+) and lower Games Played
BIK
- BIK Karlskoga
FRÖ
- Frölunda HC
FBK
- Färjestad BK
HV71
- HV 71
MIF
- IF Malmö Redhawks
LHC
- Linköping HC
RBK
- Rögle BK
SSK
- Södertälje SK
TAIF
- Tingsryds AIF
VIK
- Västerås IK
VÄX
- Växjö Lakers HC
ÖHK
- Örebro HK

Swehockey – Svenska Ishockeyförbundets officiella app

Swehockey ger dig tillgång till nyheter, livebevakning och statistik för samtliga ishockeyserier som spelas i Sverige. Du kan följa dina favoritserier och lägga upp egna favoritlag i appen. För dina favoritlag kan du sedan välja att få pushnotiser när laget gör mål, i periodpaus m.m.

Swehockey ger dig:

  • De senaste hockeynyheterna ifrån Svenska Ishockeyförbundet
  • Liverapportering
  • Resultat och statistik för samtliga serier
  • Spelarstatistik
  • Följ ditt favoritlag och få pushnotiser vid viktiga händelser

Ladda ner för Android

Ladda ner för IOS