Clubs in Småland
Clubs in Småland

U20 H Nationell Södra

 
BIK KarlskogaBIK KarlskogaBIK KarlskogaBIK Karlskoga[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
140Bredin, GustafLW13411154141040103212.5022450.00
221Vanderhill, Isak AsbjørnCE1363910131031103517.14837415752.87
319Johansson, MånsLW123693512750002313.040220.00
455Kittel, AgustRW132796721-140201910.5316284436.36
549Sättermann, DouglasRW94484616-100103212.50000N/A
652Bråtner, WilliamCE94370613-70101822.22719516642.77
738Järås, Karl-AlfredLD1113420916-7000273.70000N/A
82Grans, SamuelRD1313461013-3000234.35000N/A
97Lysholm, ChrisRD121230717-10000714.29000N/A
108Berggren, TheoRD1312310519-14110293.45000N/A
1118Lederud, VilliamLW1320210312-9110229.0933185164.71
1248Wicky, EliaLW131124211-9000234.3514253935.90
134Gustafsson, Carl**RD3022033000010.00000N/A
1453Wiberg, FilipLD100226310-7000100.00000N/A
1512Holgersson, FilipCE11022428-600090.00695212157.02
1644Kvarnstedt, ViggoRD1010110422000425.00000N/A
1750Skoogh, AdamRW13101028-6000137.690110.00
1832Eljas, LudvigLD5011016-500030.00000N/A
1915Söderblom, AxelRW8011024-200080.000110.00
2010Andersson, OlleCE13011027-500080.0028406841.18
2135Fredriksson, GabrielGK20000   0000N/A    
2213Schill, VincentCE200001010000N/A551050.00
2342Olmats, WilmerRW3000002-200020.00000N/A
2433Johansson, EliasLD600041100000N/A000N/A
2534Knutsson, EbbeLW7000004-400050.00891747.06
2625Christofferson, VictorRD8000643100010.00000N/A
2731Jacobsson, CasperGK110000   0000N/A    
2839Granquist, IsakRW12000208-800020.0022450.00
291Berglund, VincentGK130000   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
11Berglund, Vincent13139466:023621425085.604.63026
231Jacobsson, Casper13116287:352214917187.134.59014
335Fredriksson, Gabriel132120:0027977.786.00000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Frölunda HCFrölunda HCFrölunda HCFrölunda HC[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
171Rörth, LinusCE12615212204163202722.2210010220249.50
259Elofsson, LiamRW121192012193161405719.3011250.00
319Zetterstedt, OlleLW127613213761104017.50751258.33
495Forsberg, WiggoCE104711411561113013.33635011355.75
526Bratt, ZiggeLD12369419811010486.25000N/A
615Järnstedt, AxelRW124373711561102218.18000N/A
78Kongsbak Klyvö, MadsRW425727160001020.0023540.00
86Cilthe, HjalmarLD1125712195141001811.11000N/A
95Persson, AlfredRD103361813491002412.50000N/A
1078Nömme, AdamRW122462770000229.0921366.67
1177Selindh, FelixLW121566734010293.4549297862.82
1211Axelsson, WilsonLW932528440001618.75481233.33
1334Kalldin, CharlieCE12145371183100195.26817515651.92
1428Mandic, TimRW1220223210001118.1823540.00
1544Odén, VincentLD121122734000137.69000N/A
167Olsson, TheodorRW6022042200030.000110.00
1774Larsson, JohnRD1202221477000150.00101100.00
1818Gäbel, GustavLW121018303100128.3323540.00
1941Eriksson, NeoLW6011821100060.0025305545.45
204Engström, GustavRD12011463300050.00000N/A
2135Andersson, ColinGK10000   0000N/A    
2236Belin, MioRW1000201-10000N/A000N/A
2357Röshammar, KarlLD2000010100030.00000N/A
2417Stenberg, KnutLD8000213-200060.000110.00
251Thegerström, WilliamGK110000   0000N/A    
2625Flodqvist, HampusGK120000   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
125Flodqvist, Hampus12126360:00914415394.121.50160
21Thegerström, William12116359:291415016491.462.34051
335Andersson, Colin121000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Färjestad BKFärjestad BKFärjestad BKFärjestad BK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
110Loob Trygg, LinusCE12318212416124000319.6847519847.96
214Eriksson, EliasCE13841214161060103821.051482263.64
324Friberg, TeodorRW14561181012-23204610.8723540.00
48Pihlström, MalteRD13011118201010000220.00000N/A
516Näslund, SimonRW1237106133100002910.34000N/A
671Holtet, IsakRW13549128800113713.51737514849.32
711Röing, RasmusCE146281010912101931.58791643.75
822Eriksen, MikkelCE635821064100319.68664110761.68
992Gudmundsson, MånsRD102685711110020277.41000N/A
107Bjurman, TomLD1134710171071102412.50000N/A
1127Andersson, LukasCE14347012570001915.7912213625847.29
1239Caspersen-Snilsberg, SimonLW12336109540001915.7914520.00
1342Högström Nordhammer, LinusRD13066214104000190.00000N/A
1429Olsson, JoacimRW1032568531001225.000110.00
1541Edvardsen Sörensen, RomeoRW6314224-20112114.29101100.00
1647Nygren, VilgotRW1422441055000258.0029305949.15
1788Johansson, MelvinRW141232871000911.1138438146.91
1834Haglund, MaxCE41120220000333.3311250.00
1943Rudin, NoelLD1011224130001010.00000N/A
204Eriksson, SamuelLD14112291165000185.56000N/A
2190Blom, OscarCE2011011000050.00000N/A
2233Nilsson, AlexanderRW3011012-100020.00000N/A
2318Näslund, EdvinLD4011411000010.00000N/A
2415Nilsson, RobinRD1301101239000170.00000N/A
2581Granquist, JonathanLW200000000000N/A11250.00
2665Appelqvist, KarlLD3000213-200010.00000N/A
271Nilsson, DouglasGK140000   0000N/A    
2820Vatn Aas, MaximilliamGK140000   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
11Nilsson, Douglas14149535:412223225491.342.46063
220Vatn Aas, Maximilliam14145312:301416517992.182.69023
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
HV 71HV 71HV 71HV 71[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
140Bundgaard, WilliamRW128122012161150303622.229142339.13
233Skarby, NoelLW1177141018991013122.580220.00
319Strålberg, EmilRW1266128711-41404513.33101100.00
426Willén, OlleLW1238112131120102313.04625812051.67
538Söderström, OscarRD121910161314-1000166.25000N/A
620Thunblom, AlexanderLW1253827610-41202619.2314520.00
737Blanar, VashekLD533624400101915.79000N/A
828Pöyliö, OscarLW624645411101118.1811250.00
957Andersson, LiamCE1224637913-4100238.708911019944.72
1041Alvudd, FilipRW123144811-30001816.6745469149.45
1158Smedmark, VilmerLD111348910-1000195.26000N/A
1221Nordén, AlfredCE121341448-4000254.0035104577.78
139Schioldan, MartinusRW11044057-200050.0032366847.06
1456Lindh, SiggeLD121238615-9000166.25000N/A
1546Christersson, HugoLD811241055000911.110110.00
1612Storck, SamuelRD9011453200060.00000N/A
1753Aldén, JacobCE10011045-1000110.0019304938.78
1861Mivell, OskarCE10011425-300050.00461040.00
196Annborn, KarlRD1000000000050.00000N/A
50Johansson, WilhelmGK10000   0000N/A    
2152Olofsson, AxelRW2000011000010.00000N/A
2255Annborn, AdamGK30000   00010.00    
2327Wistrand, MaximilliamCE5000200000030.0022450.00
243Jansson, AlgotRD8000021100060.00000N/A
2530Andersson, NoelRD90000910-10000N/A000N/A
2670Sääf, OscarGK110000   0000N/A    
275Valfridsson, NilsLD1200010611-5000160.00000N/A
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
170Sääf, Oscar12117418:022516519086.843.59134
230Andersson, Noel1294245:471410912388.623.42022
355Annborn, Adam123160:007212875.007.00001
450Johansson, Wilhelm121000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
IF Malmö RedhawksIF Malmö RedhawksIF Malmö RedhawksIF Malmö Redhawks[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
163Green, OliverCE128412611561311650.00737314650.00
242Tjälldén, LeoCE10561110121022112222.7324103470.59
334Ojala, KimCE1264102810-20203517.1431475.00
422Grossniklaus, JanisCE1227947700101910.53736714052.14
554Bengtsson, TheoRW121786812-4110244.1714520.00
628Lind, WilliamCE124376812-40103212.50856915455.19
765Larsson, SiggeCE122574510-5210277.4119193850.00
841Bognäs, CarlLD120660770000190.000110.00
950Lennström, ViktorRW12325168530001520.000110.00
108Blårand, VictorRD12235181055010395.13000N/A
1123Sonestedt, TheoCE62132220100450.0013152846.43
1255Pedrotti, EliaLD5123035-2010166.25000N/A
1315Sutter, KimiLW12112637-4000128.33101100.00
146Olofsson, ViktorLW2022210100060.00000N/A
1524Stenlund, NoelLD6022043100030.00000N/A
1651Peter, HarryRD6022424-200080.00000N/A
1713Andrle, OliverLD910145320001010.00000N/A
1847Carlsson, WilliamRD101018511-60001010.00000N/A
1940Larsson, FigoLW121016110000119.0924633.33
2052Pagels, IsacLD5011432100020.00000N/A
2159Nilsson, IsacRW6011027-5000130.0023540.00
2270Liljenfors, AntonCE8011057-200090.00000N/A
2349Silvander Jarevik, JackRW11011011000020.0018193748.65
2432Ehrnström, JustusRD11011236-300080.00101100.00
2599Alm, EmilGK20000   0000N/A    
39Filippini, MatteoLW200000000000N/A000N/A
2716Nilsson, NoahLW40002500000030.0014122653.85
2835Brodén, MarkusGK100000   0000N/A    
2930Göransson, AxelGK120000   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
130Göransson, Axel12129540:193025428489.443.33054
235Brodén, Markus12103175:497778491.672.39021
399Alm, Emil122000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Linköping HCLinköping HCLinköping HCLinköping HC[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
150Troxler, ClemensRW1273104911-20303321.2154369060.00
254Liljeblad, OssieLW105493110641002025.00000N/A
337Bernhardsson, GustavLD11088411101000140.00000N/A
425Näsström, VincentLW1043708622002119.05101100.00
528Carpenhammar, MiltonCE1225761174200219.521158820356.65
619Morin, WilliamRW1225714912-3010296.90202100.00
79Dahlgren, TimLW123258611-5000378.1129406942.03
849Jismyr, BenjaminCE1023587430012010.0026204656.52
927Tjäder, VictorCE122352514-90102010.0015132853.57
1051Jones-Nilsson, AugustLW1214521012-2010185.56677213948.20
117Lundqvist, EdwinRD1222481016-6000306.67000N/A
125Linderoth, MarkusRW1112341082000911.11000N/A
1320Arvsäter, WilliamRD80331047-300060.00000N/A
1432Håkansson, NilsLW8112025-3000714.2912333.33
1524Holmér, TureRW121122945-1000119.09000N/A
163Linder, MelkerLD5022232100060.00000N/A
1729Weber, ValerioCE8022225-300030.0020214148.78
1826Ericsson, OliverLD120222912-3000120.00000N/A
1911Holmertz, OscarCE21010220000425.000110.00
2012Mattsson, FelixLW2101001-1010616.67000N/A
2111Nilsson, MelvinLD8011486200070.00000N/A
2230Wilde Larsen, AntonGK120110   0000N/A    
234Tossavainen, EmilRD3000001-100030.00000N/A
2446Bjerke-Narud, NoahLD4000004-400020.00000N/A
2534Boman, WilliamRW6000403-300040.0027922.22
2642Helmfrid, OscarRW10000001-100070.007121936.84
2755Ståhl, MelkerGK120000   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
130Wilde Larsen, Anton12129541:162918821786.643.21054
255Ståhl, Melker12123180:4112506280.653.98003
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Rögle BKRögle BKRögle BKRögle BK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
128Kim, MikaelCE13312151019127101436.98697814746.94
264Stolt, ArvidRW13591410151230003912.820440.00
342Myrestam, EdwinRD107613611740303122.58000N/A
459Neumann, JohannesLW984121016972302828.57986316160.87
521Bartholdsson, NilsRW4651168350411833.330220.00
657Törnkvist, ColinRD115510214950002222.73000N/A
76Elisson, ValterRD1337100161511102015.00000N/A
812Paul, DouglasCE81564880000166.2523305343.40
924Lönqvist, WilleCE9156625-30001010.0018415930.51
1056Papista, LeoRW8235297521001216.6715616.67
1132Svensson Schramm, HugoRD112354752100922.22000N/A
1239Svensson, ConradCE91341245-10001010.008273522.86
1350Lund, NoahLW131342410-6000175.8834377147.89
1453Kyncl, JakubRW912325500001010.00000N/A
158Johansson, ArvidLD131234813-5110185.56000N/A
1643Engström, ValterRW13033456-100090.0014284233.33
1727Bjorland, IsakLD41120514000520.0011250.00
1854Adolfsson, LiamLD10022645-100060.00000N/A
1918Högman, MelwinLW3101212-1000250.0021366.67
2016Bülow, OlleRW13101269-3000911.1112193138.71
2151Rix, MatheoCE4011235-200070.0015122755.56
2252Almtorp, ViktorLD5011077000040.00000N/A
2341Gath, EbbeCE60112110-900030.0012183040.00
2440Finnström, VilleRD100114710-300070.00000N/A
2558Plank, VitusRW2000001-10000N/A000N/A
2610Malm, NicolaiLW3000011000020.00000N/A
2717Sandblom, HugoRW4000011000010.00000N/A
2834Paerremand, IsakCE6000016-500060.0017812.50
2944Adakauskas, DariusRD8000023-100030.00000N/A
3031Dolzan, LukaGK130000   0000N/A    
3130Tjärnlund, MiloGK130002   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
131Dolzan, Luka13136332:481714616389.573.06133
230Tjärnlund, Milo13138441:203123226388.214.21043
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Södertälje SKSödertälje SKSödertälje SKSödertälje SK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
167Dahlqvist, SebastianLW12851312161241103225.00381127.27
249Lantz, PhilipRW8551047701202718.5211250.00
313Klingvall, AxelLW1237104151410002114.29571241.67
470Minar, PetrCE1219104918-9000293.45867015655.13
512Dani, AlexanderCE11459212840003312.121109520553.66
619Lundell, NoelLW1018901293010812.5019264542.22
762Forslund, MilleLW1244841013-30103611.116101637.50
855Åkesson, LokeRW1244833131030001921.05467111739.32
996Lagerberg, AlfredLD12156811101000166.25000N/A
1024Enander, AtleRD1223561293000238.70000N/A
1148Cremonese, JonathanRW12235101017-70001612.500110.00
126Söderberg, LudvigRD72244611-52001910.53000N/A
1320Säfström, WilliamLD120441012111000130.00000N/A
144Norin, AdrianRD12213211830001020.00000N/A
1556Bäckdahl, VincentLW122136550100922.22101100.00
1625Nicolaysen, HenryLD920210111010001414.29000N/A
1717Burkards, MatheoRD8022054100010.0043757.14
189Ven, Balazs BendeguzRD10022467-1000100.00000N/A
193Lindén, OscarRD12101248-4000119.0916714.29
2092Törngren, LucasCE6011422000020.000110.00
2115Niederleitner, DavidLW9011223-100080.0023214452.27
2223Asplund, WilleRW1000001-10000N/A000N/A
30Emretzon Duckmark, JustinGK10000   0000N/A    
40Thörn, FelixCE1000001-100010.0034742.86
2593Eriksson, OliverGK110000   0000N/A    
2631Holmes, JasperGK120000   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
193Eriksson, Oliver121110528:193124327488.693.52045
231Holmes, Jasper12124195:34149811287.504.30012
330Emretzon Duckmark, Justin121000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Tingsryds AIFTingsryds AIFTingsryds AIFTingsryds AIF[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
129Grundström, VictorCE72468410-6000267.6928315947.46
257Lindström, ValleRD100554313-10000310.00000N/A
382Hållström, MiltonLW123144412-80002213.6411250.00
460Pettersson Askling, NoahLW123144119-18020319.680220.00
541Lindvall, EricCE1222410215-130201513.331179821554.42
611Klaveskjöld, LoveLW121342114-13010156.67000N/A
713Nilsson, FabianLW12213039-60101711.76000N/A
888Rylance, JeremyCE12213639-60011612.50647714145.39
968Burehed, MathiasRD1221331414-100201513.33000N/A
1024Berglund, AlbinRD111236415-11000156.67000N/A
1116Paulsson, EddieRW12033647-300040.0011250.00
1299Reuterdahl, ValterCE5022233000030.00000N/A
1321Martinsson, EltonLW10101429-7000520.00101100.00
1426Stenberg, NilsRW7011015-400020.00000N/A
159Remmerfelt, AxelLD1101135512-7000120.00000N/A
1654Rasmusson, CarlCE120114210-800050.00477812537.60
177Alm, ErikLD1000000000010.00000N/A
186Storck, AlexisLD3000004-400020.00000N/A
1918Clarberg, VilleLW3000203-300010.00000N/A
2086Ottosson Knuuttila, AxelCE7000204-400020.00000N/A
2191Hansen, EmilRW8000003-30000N/A000N/A
2233Norrtorp, EmilLD100002311-800010.00000N/A
2339Arnis, GustavsGK120000   0000N/A    
2422Ericsson, ArvidCE12000026-400040.0031346547.69
2538Thomasson, TheusLD12000003-300040.00000N/A
2672Krite, WilliamGK120002   0000N/A    
278Alpsten, JosefRD120006310-700080.00000N/A
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
172Krite, William12128474:413328631989.664.17008
239Arnis, Gustavs12124243:151715917690.344.19004
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Västerås IKVästerås IKVästerås IKVästerås IK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
191Sohlberg, EdvinCE1310717411741513429.4113311725053.20
228Ingemarsson, PeterCE137613109723304117.07836214557.24
379Uusitalo, SvanteRW1338110880000358.5710112147.62
439Hermansson, EmilRW13549127613102817.860110.00
534Görnebrand, JakobRD13099141275000300.00000N/A
640Thörnqvist, SamLD13257889-1100229.09000N/A
719Clementsson Kinn, KianRW121562734000119.0924633.33
811Wengrud, AlvinCE932587430002412.50781546.67
968Hagsköld, JacobLD72354743100825.00000N/A
1022Svensson, NoahLW1313414853000244.1714520.00
1121Forsberg, OlleRW121233136-3000128.330330.00
1255Klockervold, VictorLD130331066000080.00000N/A
1327Ledin, FelixCE71124541000616.6732560.00
1433Pettersson, AxelRW81120330000119.09000N/A
1577Himmelstrand, NickLD1311247610001010.00000N/A
1625Lindberg, WilliamLW131121228-6010128.33391225.00
179Pettersson, EricCE101010321000616.67551050.00
1818Johannesson, MånsCE1110110835000137.6941408150.62
1916Beijbom, VilmerCE13101437-4000520.0036488442.86
207Wahlström Gilljam, FilipLD13011047-300080.00000N/A
2131Rahm, NoahGK130112   0000N/A    
2217Wernquist, AntonLD800000000000N/A000N/A
2341Stengård, GustavGK130000   0000N/A    
2410Clang, LudwigRD130000118300090.00000N/A
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
141Stengård, Gustav13138459:021418620093.001.83152
231Rahm, Noah13136325:001612514188.652.95042
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Växjö Lakers HCVäxjö Lakers HCVäxjö Lakers HCVäxjö Lakers HC[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
128Isaksson, MaxCE13119208141043406118.0365299469.15
288Ågren, OlleLW139817416880204221.4324633.33
318Bräutigam, NoaCE13691514131120404712.77739616943.20
429Sejc, SimonLW13311144612-60202512.0062359763.92
522Håkansson, NilsLW1366120514-90503616.6715616.67
69Lindberg Steén, YelvertonLD1301111412111000290.00000N/A
73Tideman, OlleLD13191061013-3010234.35000N/A
868Helte, MiloRW13639811922102722.22886615457.14
923Bengtsson, VincentRW13246689-11001811.113202313.04
107Palme, OlaRD6066257-2000160.00000N/A
1172Walette, TheoCE1223549630001216.6713263933.33
1237Lundgren, VincentRD13235121112-1000267.69000N/A
1319Bjurman, AxelRW13134249-5010214.7653862.50
1486Axberg, WilliamLD1204461192000210.00000N/A
1591Karlsson, OlleLW33032413110837.5011250.00
162Persson, MilianLD12213105141001414.29000N/A
1710Becker, RasmusRW1211251541000812.50202100.00
188Bergström, WilmerLD5022043100030.00000N/A
1915Sandahl, CarlRW5011011000020.00000N/A
204Thoma, VitoLD501143210000N/A000N/A
216Brolin, MalteLD9011035-2000130.00000N/A
2225Broberg, KalleCE1000001-100020.00000N/A
84Krantz, JosefCE1000001-10000N/A21366.67
83Åkesson, MelkerRD100000000000N/A000N/A
2535Bäccman, LeviGK20000   0000N/A    
30Lundén, VictorGK20000   0000N/A    
2720Floryk, DanielLW5000025-300070.00000N/A
2831Timraz-Westin, FelixGK100000   0000N/A    
2977Ruud, CasperGK120002   0000N/A    
3013Sibbesson, FelixCE12000436-300070.0024164060.00
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
131Timraz-Westin, Felix13106359:391813815688.463.00051
277Ruud, Casper13127418:532315718087.223.29034
335Bäccman, Levi132000:00000N/AN/A000
30Lundén, Victor132000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Örebro HKÖrebro HKÖrebro HKÖrebro HK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
19Höglund, OliverLW148182635287211104717.0229114072.50
224Thorling, FilipCE14971633181351002733.33919818948.15
317Command, AlexanderCE6751210122100102035.00683510366.02
453Olsson, OscarLW1275122413941404117.07000N/A
545Jansson, ArvidLD83710812480001915.79000N/A
64Larsson, JoelLD1419104120713000352.86000N/A
732Andersson, LudvigRW41890817000911.110330.00
819Svensson, LukasCE144488151140102516.0012333.33
923Cummings, WinstonRW1417801293000234.3531326349.21
1026Olofsson, WilliamCE1425786511001513.33565511150.45
1121Törnqvist, OlleLD14246421615010219.52000N/A
1218Löfsäter, HampusLW1441568350001921.05000N/A
1340Zahn, LexusCE1423549450001216.67456511040.91
145Strömvall, MaxLD1414561789100175.88000N/A
2Stunz, GustavLD14145617134100214.76000N/A
1642Stenström, RobbinCE142242131031011513.3335266157.38
1712Ask Haglund, BenjaminRW1422466600002010.000220.00
1828Kåberg, MioRD1413481275000175.88000N/A
1937Bergfors, DanteLW13213246-2100922.22581338.46
204Gustafsson, Carl**RD10011644000010.00000N/A
2130Järlström, AndréGK10000   0000N/A    
221Eriksson, MånsGK20000   0000N/A    
2310Wahlén, FilipRW3000000000010.000110.00
2433Hellgren, AntonCE6000013-20000N/A0220.00
2529Gustafsson, EmilRD7000235-200040.00000N/A
2670Hägerman, LinusGK120000   0000N/A    
2735Törnblom, KevinGK130000   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
135Törnblom, Kevin14139542:013125228389.053.43045
270Hägerman, Linus14124240:004838795.401.00140
330Järlström, André141160:005343987.185.00001
41Eriksson, Måns142000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

Swehockey – Svenska Ishockeyförbundets officiella app

Swehockey ger dig tillgång till nyheter, livebevakning och statistik för samtliga ishockeyserier som spelas i Sverige. Du kan följa dina favoritserier och lägga upp egna favoritlag i appen. För dina favoritlag kan du sedan välja att få pushnotiser när laget gör mål, i periodpaus m.m.

Swehockey ger dig:

  • De senaste hockeynyheterna ifrån Svenska Ishockeyförbundet
  • Liverapportering
  • Resultat och statistik för samtliga serier
  • Spelarstatistik
  • Följ ditt favoritlag och få pushnotiser vid viktiga händelser

Ladda ner för Android

Ladda ner för IOS