Clubs in Småland
Clubs in Småland

U20 H Nationell Södra

Plus-Minus Leaders

Last update: 2026-10-17 14:30
Rk No NameTeam Pos GP + - +/-
19Höglund, OliverÖHKLW1428721
271Rörth, LinusFRÖCE1220416
359Elofsson, LiamFRÖRW1219316
421Törnqvist, OlleÖHKLD1421615
56Cilthe, HjalmarFRÖLD1119514
619Svensson, LukasÖHKCE1415114
74Larsson, JoelÖHKLD1420713
826Bratt, ZiggeFRÖLD1219811
98Pihlström, MalteFBKRD13201010
1016Näslund, SimonFBKRW1213310
1117Command, AlexanderÖHKCE612210
1233Skarby, NoelHV71LW111899
135Strömvall, MaxÖHKLD141789
145Persson, AlfredFRÖRD101349
1515Nilsson, RobinFBKRD131239
1688Ågren, OlleVÄXLW131688
1745Jansson, ArvidÖHKLD81248
1828Kim, MikaelRBKCE1319127
197Bjurman, TomFBKLD1117107
2059Neumann, JohannesRBKLW91697
2174Larsson, JohnFRÖRD121477
2227Andersson, LukasFBKCE141257
2332Andersson, LudvigÖHKRW4817
2414Eriksson, EliasFBKCE1316106
2519Zetterstedt, OlleFRÖLW121376
Sorted by higher +/-, positive participation (+) and lower Games Played
BIK
- BIK Karlskoga
FRÖ
- Frölunda HC
FBK
- Färjestad BK
HV71
- HV 71
MIF
- IF Malmö Redhawks
LHC
- Linköping HC
RBK
- Rögle BK
SSK
- Södertälje SK
TAIF
- Tingsryds AIF
VIK
- Västerås IK
VÄX
- Växjö Lakers HC
ÖHK
- Örebro HK

Swehockey – Svenska Ishockeyförbundets officiella app

Swehockey ger dig tillgång till nyheter, livebevakning och statistik för samtliga ishockeyserier som spelas i Sverige. Du kan följa dina favoritserier och lägga upp egna favoritlag i appen. För dina favoritlag kan du sedan välja att få pushnotiser när laget gör mål, i periodpaus m.m.

Swehockey ger dig:

  • De senaste hockeynyheterna ifrån Svenska Ishockeyförbundet
  • Liverapportering
  • Resultat och statistik för samtliga serier
  • Spelarstatistik
  • Följ ditt favoritlag och få pushnotiser vid viktiga händelser

Ladda ner för Android

Ladda ner för IOS